Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Patrick76496 válasza mno (#9193) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mondanám (meg rajtam kívül sokan még), hogy kis tankkal könnyű felhúzni, de mivel a JT-vel is ilyen jól játszol, ezért csak gratulálni tudok, szép stat! :R

(#9198) Stigma.HC: Én mindig is mondtam, hogy a T29 egy mocskos OP tank, és mindig az is marad. :O :) Csak azért nem veszem vissza, mert nem szeretném lerontani vele az ~2 ezres átlagsebzést. :P

Egyébként az értésítési sáv alatt a "kedvencek" és/vagy az "itt szóltam hozzá" részt érted?

Nekem is megtetszett Cleverland videójából a Leo 1, egyszer, ha nagyon sok időm lesz, lehet én is kihúzom. De az nem most lesz, egyelőre még nem tervezem, hogy Leotardált legyek. ;]

(#9199) Taragas: Igen, de csak azért, mert a Tiger-nek nagy a fajlagos teljesítménye. Legénységet nem nézve az én Type-om lehagyja emelkedőn, de főleg 8.8 után lesz majd nehezebb megelőzni.
- - - - - - - - - - - - -
Képek:
- Jó kis gép ez az M3 Lee
- Jobb féle kör E5-tel (keresd a hibát 1.)
- Keresd a hibát 2. Segítek: -HHR-! :(

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9202) emre válasza Patrick76496 (#9201) üzenetére


emre
veterán

A HHR miért oszlott fel vagy szűnt meg?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9203) emre válasza emre (#9202) üzenetére


emre
veterán

megtaláltam

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9204) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Hmm... áll a szerver :/

(#9205) Rambovits válasza Gaz 78 (#9204) üzenetére


Rambovits
senior tag

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9206) Bingisz válasza Patrick76496 (#9201) üzenetére


Bingisz
addikt

És mi lesz veled Patrik?
Mész te is a P-H-D-ba?
Vagy nézel új klánt?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9207) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#9201) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mind a kettőt :) Egyiknél sem szokott jelezni nekem ilyen esetekben.

Közben már 1800 felett járok átlagsebzésben vele. Így folytatom elérem vele a 2000-et én is hamarosan. Beültem tegnap 2 körre a kv-3-ba, valahogy bóvli hatása volt az egésznek a T29 után :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9208) dfsz34 válasza Stigma.HC (#9207) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyértelmű, erős torony és kiváló ágyú, a tierjében legalábbis. Mondjuk ilyenkor azért rágondolok, hogy milyen röhejes a kv1s nagyobb sebzésű ágyúja, egy tier-el lejjebb. Igaz annak a penje közelében nincs a T29 ágyúnak.

A dombos terep igazi királya. Városban meg sidescrap vagy fedezék keresése. Sigefried line-ban találtam oldalt egy jó fedezéket és egy jagdtiger pro játékos nem tudott meglőni, amig én he-vel adtam neki kritikus sebzést szépen.

Mondjuk az OP szóról nekem mindig a KV1s jut eszembe a maga 400hp sebzésű ágyújával tier6-ban vagy a tier8-as isu a bl10-el. A T29 csak akkor OP, ha jól használja valaki.

(#9209) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Tulajdonképp egy jó csata volt :)
Tank Ász csak győztes csata esetén jár? ...mert itt gyakorlatilag szétlőttem az ellenséget,és több mint 7000 sebzést adtam .. a végére 2vs2 volt az állás de elvesztettük - két med volt az ellennél,megettek reggelire,inkább ebédre :)

(#9210) AMD Power válasza dfsz34 (#9208) üzenetére


AMD Power
titán

T29 nem volt, de a tapasztalatom szerint ami csatában volt az nagyon jó kis tank lehet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9211) sith7 válasza Gaz 78 (#9209) üzenetére


sith7
nagyúr

szép :C

(#9212) Gaz 78 válasza sith7 (#9211) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi :)

(#9213) Taragas válasza Gaz 78 (#9212) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szép eredmény, és ha 8.8 lenne megkaptad volna rá az ászt.... :W EZ olyan ingerlő, mártmint nagyon kéne már a vesztes csatákért kapott plusz credit és xp, ha medált kapsz, mert gyakorlatilag egyedül csinálsz mindent, és majdnem győzöl, csak hát ugye a csapat.... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9214) Imilenni válasza Rambovits (#9205) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#9215) Gaz 78 válasza Taragas (#9213) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszönöm!
Klassz lenne,ha a szerzett medálokért járna valami extra is,mert csak megkapod azt kész ..kivétel a "medál event"
Viszonylag szabadon tudtam lövöldözni,és a 4.. kill-től kezdtek látványosan érdeklődni utánam az ellenség soraiból! Szerencsés helyen álltam meg és csak jöttek szembe :) ..aztán a maradék 2 megfordult,és körbement az egész pályán ..csak akkor vettem őket észre mikor mögöttem voltak - elkezdődött a fánkrajzolgatás de mit tudok tenni :)
Vagy 10-en bementek az öbölbe és ott is maradtak :/ ..- a lemming tipikus esete :/

(#9216) Taragas válasza Gaz 78 (#9215) üzenetére


Taragas
aktív tag

Lesz a kövi patchtől hála isten, ha szerzel egy ilyen fajta, vagy epic medált, akkor ugyan annyi xpt és creditet fogsz kapni, mint ha nyertél volna... :) Már nagyon várom!!! :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9217) Gaz 78 válasza Taragas (#9216) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ez jól hangzik! ..én is várom :)

(#9218) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Odalopakodsz,lesebzed és már csak a kegyelemdöfés van hátra
....az érzés mikor valaki eléd áll ...feledhetetlen
Amúgy csak 9-es tankok voltak ebben a csatában ..ez is ritka :)

[ Szerkesztve ]

(#9219) emre


emre
veterán

érdekes volt, az E75-el nem is találkoztam csak a legvégén

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9220) kicsitrash válasza emre (#9219) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

szerencséd volt ;)

(#9221) Bingisz válasza emre (#9219) üzenetére


Bingisz
addikt

Szeretem az olyan csatákat amikor én tolom az egyik oldalt, az ellenfél jobb játékosa meg a másikon üti a mi lemmingjeinket. Az nyer akinek a lemming trainje jobban bírja...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9222) Taragas válasza Bingisz (#9221) üzenetére


Taragas
aktív tag

:DDD +1. Erre csak ennyi reakciót tok írni.

Egyenlőre nem a kedvencem a bdr, de ez annak tudható be, hogy gyatra a legénység így irtó lassan szűkül a gunnja, szal még nem mondok véleményt a tankról, hisz jelentős javulás várható. Most már csak a végső ágyút(meg a rádiót, de az nem lényeg), kell megszereznem, szépen halatgatok ezzel is.... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9223) emre válasza kicsitrash (#9220) üzenetére


emre
veterán

Dehogy, inkább neki volt szerencséje. :D

Mondjuk a mi oldalunk nagyon szétcsúszott, semmi összmunka nem volt és én is egyenként vadászgattam az ellent. A végén nem lövettem szét magam, mert a 103-al beálltak foglalni, és csak közvetlen közelről tudtam volna sebezni a roncsok miatt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9224) Bingisz válasza Taragas (#9222) üzenetére


Bingisz
addikt

A legnagyobb gun kicsit OP abba a tierbe, mert nagyon nagy az alphája. Jó lesz az.... ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9225) Taragas válasza Bingisz (#9224) üzenetére


Taragas
aktív tag

Már tom.... 600-800 xp helyett ilyen 1200-1400xps csaták.... :DDD Vajon miért? :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9226) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Én tegnap kifejezetten bénának érzetem magam, de a planetwot szerint minden mutatóm nőtt egy hanjszálnyit. Lehet, hogy a néhány jobban sikerült csata mentette meg a napot :)

A SP viszont kezd jobban bejönni és még egy ász is összejött vele a minap. Bár terveztem, hogy eladom, de a 8.8 után is maradni fog :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9227) #21346560


#21346560
törölt tag

4 napig nem voltam, de most, hogy újra vagyok, nem is bánom... tényleg már nem tart a játék a gép elött :U

(#9228) emre


emre
veterán

höhöhö, nem volt szar érzés :DD
Mert 3 lőszerrel a tárban nem biztos hogy kiállnék egy IS8 ellen f2f.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9229) robi baggio válasza #21346560 (#9227) üzenetére


robi baggio
tag

Engem is kezd eltaszítani magától a WOT.. kb 30 játékból 8 győzelem!?
na meg a 15:1-es vereségek, vagy nyerések is érdekesek.
Másik meg,h 50 méteren belül eltűnik az ellenség?
Egyre szarabb lesz ez a játék...

http://www.personenschutz-robert.at

(#9230) AMD Power


AMD Power
titán

Első győztes csata ma 5x! :)) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9231) Taragas


Taragas
aktív tag

Ne is mond. 5x xpkkel 3-500 free xp, **** jó. Meg szerintem ha meg lesz a t30 ágyú(free xp, már nem kell sok), utána a t30al tolom meg az is8al. Előbbinél a motor végett, az nincs meg még, a másodiknál meg hogy legyen is7, és főleg a 2x legénységi xp miatt... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9232) Lazsa Boy válasza Gaz 78 (#9209) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

Tank Ász vesztes csata után is jár. Csak a pont számít, a csata végkimenetele nem. Én már lettem Tank Ász vesztes csatában.

A térerő legyen veletek!!!

(#9233) Taragas


Taragas
aktív tag

Így nyugodt szívvel válok majd meg tőle! :B

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9234) #21346560 válasza Taragas (#9233) üzenetére


#21346560
törölt tag

Grat.

Nálunk meg a csávó úgy kezdte, hogy "megint egy lúzer csapat".

(#9235) Enzolord


Enzolord
addikt

Na be is fejeztem egy darabig ezt a ....
Megint tele agyhalottakkal k. 5X szorzó, sok Noob megint a játékban..
Asszem pihenek kicsit..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9236) bullseye válasza Enzolord (#9235) üzenetére


bullseye
addikt

Végre sikerült 1200 fölé mennem, nem merek belépni, mert 5x hétvégén napi több pontot is visszaesek :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9237) Enzolord válasza bullseye (#9236) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd, 1097 az effym, és most stagnál...
De már agybajt kapok...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9238) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv!
Tegnap miután elegem lett a WOT-ból felraktam ezt a War Thunder-t gondoltam megnézem!
Első játék chat ablakban:Siemka!!!!
Lett is egyből deja vu érzésem!!:)
Meglátásom,hogy a világot ellepték a kínaiak az MMO-t pedig a Siemkák!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9239) Djuree válasza Flayer (#9238) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD

tegnap wot-ban vki beírja hogy: "siemkas?"
erre írom h: "siemkawagen ftw!"
lett is qrva nagy röhögés. :DDD :C

milyen ez a vor tánder? gondoltam én is kipróbálom, bár nem tudom joy nélkül lehet-e jól irányítani. joy-al lenne az igazi biztos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9240) Enzolord


Enzolord
addikt

Jobbnál jobb csapatok

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9241) Flayer válasza Djuree (#9239) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Első érzésem a játékkal kapcsolatban a következő!
Grafika szempontból egész jól néz ki és némi tényleges fizika is van benne!
Lesz majd tankos része is majd akkor jobban lehet majd bírálgatni!
Én várom már a teljes verziót így legalább lesz konkurense a WG-nek ebből remélem majd a fogyasztók profitálnak a legjobban!
Ja én is billentyűzet+egér próbáltam szépen lehet vele játszani de joy vagy joypad lenne az igazi!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9242) #21346560


#21346560
törölt tag

(#9243) Flayer


Flayer
senior tag

Van egy másik netes játék és az abban lévő karaktert elcserélném WOT-OS aranyért!
Ha itt meghírdetem kapok érte ennye-bennyét!!??

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9244) Enzolord válasza Flayer (#9243) üzenetére


Enzolord
addikt

Kapsz... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9245) Taragas válasza Flayer (#9243) üzenetére


Taragas
aktív tag

Bezony. Tilos sajna ilyet itt.... :))
Na meg van az arl. De ronda még ezzel a z óllal a tetején.... :DDD Még szerencse ez az 5x xp.... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9246) Dr_Syrex válasza Taragas (#9245) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az a páncélozott kutyaól nem sok mindent pattint :D

Az 5x xp mindíg jó dolog, csak kár hogy holnap délután el kell utaznom pár napra és kimaradok a buli nagy részéből. Megkímélem magam sok xp szerzésétől és mégtöbb idegeskedéstől :DDD
Még indulás előtt szeretném kihúzni az Indien Panzert (kb 13k xp kell még). A VK 3002 D pedig egyéltalán nem olyan rossz, ahogy sokan tartják (régebben én sem rajongtam érte); lehet, hogy nem is adom el rögtön :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#9247) scyllarus válasza Dr_Syrex (#9246) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is gondolkozom, hogy visszaveszem a 30.02db-t...
Egy kérdés: a T-43-mal érdemes szenvedni? Mert most a KV-13-mal játszom, és úgy tűnik, a T-43 ugyanaz: nagyra nőtt T-34-85 egy tierrel feljebb. És a 2x 20k xp-t ki lehet szenvedni ezzel, de a T-44-hez már 93k kellene, azt meg nem akarózik bevállalni. Onnantól ütősnek tűnik az a vonal, de az a löveg T8-9-es csatákban még golddal is vékony nagyon, 100k+ xp-t előteremteni azzal lehetetlennek tűnik nekem.
Más: mától játszhatatlan a játék. Az MM úgy osztja, hogy egyik oldalra játékosokat tesz, a másik oldalra 1-2-t és egy csapat makákót... Vagy 15-2-re nyerünk (ha ott vannak a banánfalók), vagy 2-15-re kikapunk (ha itt vannak.) Gyakorlatilag egyik sem nagy élmény. Az 5x xp és a T7-es bónuszok miatt játszom csak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9248) Enzolord válasza scyllarus (#9247) üzenetére


Enzolord
addikt

Nézd meg a képet, amit vagy5 hsz-szel ezelőtt linkeltem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9249) Atlantis válasza #21346560 (#9242) üzenetére


Atlantis
veterán

A végén veled voltak a WG istenei, de hogy előtte mennyi mellé ment vagy pattant, azt rossz volt nézni. :) Azt meg pláne, hogy a T30-as szakasztársad mi a fenének kempelt melletted...az a tank nem arra való, no nem mintha én olyan húdejó lettem volna vele. :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9250) #21346560 válasza Atlantis (#9249) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mondtam, hogy csak a vége szép :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.