Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) sith7 válasza Cucuska2 (#8399) üzenetére


sith7
nagyúr

4 - gyel feljebb láthatod, SP - vel nem öltem egyet sem

(#8402) #21346560


#21346560
törölt tag

Nap zárásnak pont jó lesz :) (nem prémes)

Győzelem!
Csata: Ensk 2013. július 29. 0:07:09
Jármű: Tortoise
Szerzett tapasztalat: 2 032
Szerzett kredit: 39 137
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#8403) Patrick76496 válasza fsb1000 (#8285) üzenetére


Patrick76496
őstag

Vedd úgy, hogy azt írtam, bejutni. Csak elszomorított, hogy nem jutott dinnyeföld, akarom mondani M60. Egyébként szövetségesekkel lehet "trükközni", jó segítség, ha pl védenek minket. De mivel a közelünkben alig volt, és több felől támadtak, ezért az is csoda, hogy egyáltalán a térképen maradtunk. Végül is így sem jártam annyira rosszul, a VP-k után kapott aranyból nekem is jutott 1500..

(#8286) Dobi 562: Épp ezért nem játszok században, ha nem jut elég sebzés, akkor én már nem élvezem a játékot. Na de ha tudsz sebezni mellettük, akkor jó világ van. :K A vöröseket meg szerintem senki sem szereti.

Azért bírom az igazságos leosztásokat (már csak a tier miatt is). Elvileg ezek a kis rohangátorok azért kerülnek ilyen nagy tier-be, mert oda is kell light tank. Kíváncsi vagyok a T10-es LT-k mennyire fognak majd változtatni ezen (ha lesznek valamikor).

(#8362) Taragas: Igen, papír (ráadásul még nagy is). Az E5 sem lesz egy acélfal, de az azért már kicsivel jobb páncéllal rendelkezik, és nem is annyira lassú.

Erről jut eszembe, egyszer egyik szakasztársam mondja, hogy a Löwe is papír, csak az kartonpapír. :C

Más:
Jó tank az a Comet, meg minden, de:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8404) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kb. a 10. csata amiben 0 killem van magas sebzés mellet. Folyamatosan!!!
Szinte nevetséges,, ahogy lesebzek valakit, előjön egy csapattárs a rejtekéből és kivégzi.

na mindegy...

(#8405) fsb1000 válasza fsb1000 (#8404) üzenetére


fsb1000
nagyúr

11. tarkítva TK-val (nem én) kemperekkel és pushal... most csak 1 lövésem volt.

Döbbenet ami megy.

(#8406) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma kb. 60 csatát mentem E100-al és Maussal felváltva.
Összesen 3 alkalommal sikerült a 3000 dmg és a 3 kill. (küldi 1)
És nagy nehezen megkaptam a ventit is. (küldi 3)
A mai napon sikerült leküzdeni magam oda, hogy egy kicsivel több legyen a kapott mint a bevitt sebzés, és a kill átlagom 0,75-re esett vissza. 49%-os winráta mellett.

2011.május.17-től több mint 2 év telt el. Ha bétát nem számítom, akkor is 26 hónap, azaz havonta 1000-nél több csata. Elég jó eredményt értem el, bár az első 10.000 csatában nagyon gyatrán játszottam
wn6/wn7 = 1487
eff2 = 1484
******************************************************

Több mint 2 évig a WoT volt a kedvenc játékom, mától nem az.

Okoskodhatnék, meg szerénykedhetnék, de az igazság az hogy úgy érzem (mindegy hogy valós az alapja vagy sem) hogy a játékot olyan szinten manipulálja a fejlesztő, amit én már nem tudok tolerálni.
Hosszú hónapok kellettek , hogy beteljen a pohár, az utolsó 1/3-dot a 8.6 utáni több hetes szívóág adta. A 8.7 után reménykedtem... jól is ment 3 napig, de a tegnapi és a mai csaták már nem arról szóltak hogy élvezem a játékot.

Nem untam meg a játékot, mert tetszik. Sok minden tetszik benne, hiszen napról napra több órát töltök vele, de egy dolog nem tetszik.... Nehéz megfogalmazni mi is az.
Több mint 2 éve úgy kezdtem bele, hogy végre egy játék amiben nincsenek csitterek és kiszámítható "technikai" játék. Mint a sakk... csak tankokkal. Böngészem, elemzem a tankok adatait és majd tudni fogom mire számíthatók. A logikám majd pótolja a lassabb reflexeimet.

Talán így is volt eleinte, aztán a dolog rohamosan változott és a logika, a mérlegelés, a fejben lévő tankadatbázis és a megtanult trükkök taktikák egyre kevésbé számítottak, sokkal inkább a randomfaktor. (reflexre meg nem is volt szükség)
És az utóbbi időben az irányított randomfaktor (én annak hiszem), ami zavar és túlteng a játékon, elhatalmasodik a csatákon, a fórumokon erről beszélünk, játék közben is erre gondolok.
Mintha sex közben, a krumplipucolásra koncentrálnék.

Ez már nem sakk.... hanem egy sötét szobában vívott gagyi pókfoci.
Már alig tudom merre pattog a labda.

(#8407) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egyszerűen szánalmas ami megy most a WoT-on belül. A játékot nyugodtan át lehetne keresztelni Campers and Lemmings-re. 10-es tankokkal mennek, de 10K csata alatt nem sikerült elsajátítaniuk az alapvető taktikákat, arról nem is beszélve hogy fogalmuk sincs mi lenne az adott pályán a dolga egy heavy-nek vagy egy med-nek. Ugyanúgy játsszák az összes tankjukat.

Okosan megvárom míg az ellen T57HT-ja kitáraz, majd flankelem E-50M-el. És kapom a sebzéseket, hogy a büdös picsába lehet ez... Ja, úgy hogy a kemper E-75 csapattárs hátulról szarrá lőtt, a 43%-os baromállat.

[ Szerkesztve ]

(#8408) Taragas válasza Dobi 562 (#8407) üzenetére


Taragas
aktív tag

Kivi voltam a tegnapi napra, én voltam e tényleg balfax..... :W
A többi stattom, ha nem is eget rengető mértékben de nőtt. Ennyit a szobanövényekről és weakend soldierekről... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8409) #21346560 válasza Taragas (#8408) üzenetére


#21346560
törölt tag

Úristen!
És még én gondoltam a -0.03-ról, hogy csudijó... persze a többi nekem is ződ...

(#8410) Taragas válasza #21346560 (#8409) üzenetére


Taragas
aktív tag

Elmúlt a hétvége... eddig 13ból 10et nyertem.... :DD Mindjárt megint 56%os lesz a winratem már csak 1 győzelem kell hozzá. :) Meg amúgy nézd azt nemrég kezdtem újra, és csak 4400 meccsnél tartok. Nekem egy napi 48%os winrate jobban meglátszik mint mondjuk neked...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8411) AlexWolf válasza fsb1000 (#8406) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem kb 25 nap és lejár a premiumom. Azt hiszem egy darabig abbahagyom a WoT-ot (végleg nem hiszem, mert elég sokat feccoltam bele). Bár lehet, hogy már most.
Azt hiszem azért még kivárom a 15. szülinapot, de sok kedvem nincs játszani.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8412) dfsz34 válasza fsb1000 (#8406) üzenetére


dfsz34
őstag

Pontosan úgy van, ahogy írod. Szerintem amiatt, hogy ez üzleti vállalkozás és az átlagos, béna játékost is sikerélményhez kell juttatni, amit ezzel el lehet érni, ha kicsit csavarnak az RNG-n és valamelyik oldal felé lejt a pálya. Ilyen módon az átlagos idióta szinten mozgó potenciális költő játékosnak is lesz sikerélménye és majd több prém tankot meg prém előfizetést vesz.

(#8413) #21346560


#21346560
törölt tag

Híj de gyó csata vót, a tegnapi szopó ágért kezd kárpótolni a játék talán?

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2013. július 29. 11:54:08
Jármű: T28
Szerzett tapasztalat: 3 236
Szerzett kredit: 47 399
Csatában elért Achievement: Radley-Walters medál, Acélfal, Top Gun, Megszálló, Védő, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#8414) #21346560


#21346560
törölt tag

Elkiabáltam magam...

Meg a másik :(((

[ Szerkesztve ]

(#8415) AMD Power


AMD Power
titán

A kis Cruiser-rel 2 nap alatt 200k kreditet összeszedtem. :K :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8416) fsb1000 válasza AMD Power (#8415) üzenetére


fsb1000
nagyúr

GRat az szép teljesítmény prém nélkül.

(#8417) AMD Power válasza fsb1000 (#8416) üzenetére


AMD Power
titán

Csak azt vettem észre hirtelen,hogy 380e van. Mikor vettem a kis roncsot, fejlesztés stb.... alig volt 200e. Jah és persze a T7 szinte mindig - gyártanak nekem és még így is jó voltam. :B
A rekordom vele 24e kredit + egy csatában ami megmaradt a javítás és a lőszer vásárlás után.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8418) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megvolt az első Corner Camper Killem. CCK.
Kíváncsi vagyok hanyadiknál tiltanak le.
Sajnos AFK vagy bot volt, mert a csöve az égnek meredt és a pályáról kifele nézett mintegy 400 effel.

Új távlatok nyílnak a WoT-ban, ha agyérgörcs helyett az ember TK-zik.
Kb. ide zülleszt a WoT RNG szisztémája.

eBay-on hamarosan fenn lesz az accom.

(#8419) #21346560 válasza fsb1000 (#8418) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én egy 2-es artyt nyírtam ki T28-al, akit behozott a 7-es.... aztán a 7-es 1 hitelt... én fizettem 2400-at, ő 25000-t :D

(#8420) fsb1000 válasza #21346560 (#8419) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez épp olyan baromság mint amit én csináltam.
Elítélendő... szerintem.

De ha átlépünk egy bizonyos pontot, onnan már könnyen megy.
Mint háborúban megszállt területen nőket erőszakolni.

(#8421) #21346560 válasza fsb1000 (#8420) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha ő idióta, akkor én is hadd legyek az...

(#8422) sith7 válasza fsb1000 (#8418) üzenetére


sith7
nagyúr

Kapcsold ki a Wot - ot, foglalkozz mással, mondjuk ebben a melegben nevelj banánfát :D , menj el a családdal valamerre, más nem egy fagyira valahova, vagy kirándulni; 2-3 napig csak flash játékokat tolj, aztán csütörtök - péntek körül újra lépj be a Wot - ba, és menni fog

Nem te felejtettél el játszani, .... ez most egy ilyen bicikli :))

(#8423) fsb1000 válasza sith7 (#8422) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi az életvezetési tanácsot, de vagyok már annyira nagyfiú hogy eldöntsem miként töltsem a szabadidőmet.

(#8424) sith7 válasza fsb1000 (#8423) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom ... , csak emiatt írtam, hogy ne add fel / el :(((

eBay-on hamarosan fenn lesz az accom.

(#8425) bullseye válasza fsb1000 (#8423) üzenetére


bullseye
addikt

Ezek szerint kifejezetten élvezed, hogy játszol, felhúzod magad, TK-zol, és ideírod, hogy mennyire elítéled magad az ilyesmiért?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8426) fsb1000 válasza sith7 (#8424) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, értem én.
De én játszok tovább, csak már nem a kedvenc játékom.

Mint egy hisztis nő... hiába van nagy melle, 2 év alatt betelik a pohár ha sosem tudsz a kedvére tenni. Utána is jó vele hetyegni, csak már nincs meg az bizonyos nexus.
Beszólsz neki, te is hisztis leszel, a végén a pokolba kívánod, de a közös ágy még megmarad egy darabig.

****

(#8425) bullseye : Nem.

[ Szerkesztve ]

(#8427) sith7 válasza fsb1000 (#8426) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor ok :R

(#8428) bullseye válasza fsb1000 (#8426) üzenetére


bullseye
addikt

A nős hasonlat elég érthetővé tette a dolgot. De az eBay akkor is túlzásnak tűnik, hátha újra összejönnél vele még egyszer...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8429) fsb1000 válasza bullseye (#8428) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van másik accom is, sok jó prémtankkal.

(#8430) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kis örömök... meg van az 5. skill (tűzoltók lesznek s álcázók.)
A töltőről leveszem az adrenalin rohamot meg kiveszem, lehet a biztonságos elhelyezést is...

[ Szerkesztve ]

(#8431) Stigma.HC válasza fsb1000 (#8430) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Derék, mennyi csata kellett az eléréséhez?
Type legényeim most tartanak a 4. skillnél 50 százalékon 861 csatával. Mondjuk 100-as szinten kezdtek alapból.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8432) fsb1000 válasza Stigma.HC (#8431) üzenetére


fsb1000
nagyúr

2558. Az E100 legénysége 100%-ról indult. Német hevy vonalon megtartottam mindenkit a tankján, mert úgy gondoltam játszok még velük.

(#8433) Taragas válasza fsb1000 (#8430) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nagy grat! Nekem annak idején a legnagyobb a 4es volt. Jelenleg 3nál tartok a legnagyobb legénységeimmel(is8,m103).

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8434) Taragas


Taragas
aktív tag

Újfent elnézést a dupláért. :)
Nos hát kifejlesztetem a pershinget. Pofás kis tank. Nagyon tetszik a mozgékonysága. Asszem jóban leszünk... :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8435) Stigma.HC válasza Taragas (#8434) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Grat, nekem viszont nem lesz ma Leopard PT A a garázsban, harmadik vereség a pancserrel, de még milyen vereségek. 10k hiányzik hozzá de a wg bekaphatja :P és nem fogok free xp-t elkölteni rá, hiába rakta rám a szopóágat. Mondjuk sebzés megvan tisztességesen :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8436) Gaz 78 válasza fsb1000 (#8430) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Grat! ..Nekem az összes tankomon 5-ös legények vannak,sőt még a barakkban is 5-ös legénységek pihennek ..bár nálam nem volt nehéz mert összesen van 8 darab tankom .),így folyamatosan használatban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8437) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

10.000 tank megsemmisítve. Haladunk :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8438) scyllarus válasza fsb1000 (#8418) üzenetére


scyllarus
veterán

Engem ezek nem zavarnak. Bosszantó persze, hogy 0-1-ről indulunk, de az még behozható. Engem az agyatlan k.csögök zavarnak, akik nem hagynak játszani. Tegnap a T-34-85, Sacred Valley (alapból rühellem azt a pályát). Csigaszemmel világítok, idióta klántoborzós T-150 lökdös. Kérem, anyázok, lökdös. Ellőttem a tornya felett 10 cm-rel, és megígértem neki, legközelebb lejjebb célzok. Eltakarodott meghalni. Persze 0 sebzéssel végzett a játék egyik legjobb tankjában ülve, nekem meg volt időm összeszedni 1200-1200 sebzést- spot sebzést...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8439) fsb1000 válasza Gaz 78 (#8436) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És hogy rakod át őket?
Az angol TD ágat úgy vittem végig t9-ig, hogy a legénységnek mindig volt szabad XP-je és 90%-os veszteséggel ültek át a köv tabra (illetve egyszer 80%-os lépcső volt), de így nem érték el a 3. szintet.

Az FV-re már golddal mentek, mert a második skill 96%-on állt és sajnáltam elveszteni.

****

(#8438) scyllarus Ebben teljesen igazad van. Azok az igazi fajbunkok. A sarokban kempelő az csak sima noob vagy béna játékos... nem is nagyon zavartak sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#8440) #21346560


#21346560
törölt tag

Csak mivel ilyen kevés arty van mostanában :DDD

T95 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 165000. Elköltött szabad tapasztalat: 0.

(#8441) dfsz34 válasza fsb1000 (#8439) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha járműt váltasz, akkor nem csak az alapképzettségükből vesztenek 10%-t?

Már váltottam többször és a skillek maradtak, ahol voltak, csak az alapképzettség ment vissza 90%-ra.

(#8442) fsb1000 válasza dfsz34 (#8441) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha van szabad képzettség pont, akkor az alap képzettség marad 100% és másodlagos "szabad" csökken valamennyit.
1. Szintnél elég a 65%, 2. nál kevesebb is (ha jól emléxem). Pontosan már nem tudom mennyi, de táblázatból kinézhető.

(#8443) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kereken 400 csata után búcsúztatom az FV215b(183) TD-t.

Nézzétek meg ezt a replayt [link], több szempontból is érdekes. Nem csak a 7000+sebzés, meg az E100-al való spontán csapatjáték, hanem a capelés befejezése utáni pillanatok. Én még nem voltam ilyen szituban.

Utolsó előtti csatám ezzel a nagy reményekkel kiszenvedett tankkal, amivel sosem tudtam megbékélni és jól játszani.
Ezzel a tankkal ugyan magasabb a sebzés átlagom, mint a saját HP-ja, 1 killnél jobb a csatánkénti átlagom is, de ennek ellenére sosem éreztem, hogy én határozom meg a csatát. Csak mellékszereplő voltam, még ebben a 399. csatában is.

A tank statja szégyenfolt a T10-eseim között..

[ Szerkesztve ]

(#8444) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8443) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép játék volt. Brutális sebzéseket osztottál, az első 3 lövésed 1400-1600 körüli volt... Szegény M103-nak meg IS-8-nak alig maradt hp-ja.

(#8445) Taragas válasza fsb1000 (#8443) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én már teszten leszűrtem, hogy köll a ráknak 10es angol td.... Viszont a 9es, teknősbéka tetszetős, bár csak funnak fejleszteném ki, így a "majd egyszer" tankok között van, és csak eddig a tankig akarom kihúzni az ágat. Ugyan ilyen jagtiger és z e75.... bár talán az e100 érdekelni fog megint, azzal eléggé élveztem a gamet. Főleg most mennyire élvezném az arty nerf után a randomot. De majd egyszer... :))
Amúgy engem sokszor lőttek ki capkörbe miután befoglaltuk. Sőt azon kevesek eggyikén, amikor foglalok az esetek 50%ban kilőnek. De én már csak röhögök ilyenkor... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8446) Atlantis válasza Taragas (#8445) üzenetére


Atlantis
veterán

Vigyázni kell az E100-zal is. Amennyire kedveltem az E75-öt, annyira utálom az E100-at, egyszerűen semmi nem sikerül vele, eleve lomhább és mintha könnyebben ellőnék a motort is rajta, mint az E75-ön. Igaz a nagyobb ágyú még nincs meg rá, de a kisebb puskával az E75-ön nem volt semmi bajom, ezen viszont...minden nap eljutok addig, hogy eladom a fenébe ezt az ócskavasat, de még a nagyobb ágyút kifejlesztem és utána meglátom. Katasztrofális a statom az E100-zal, tegnap harmadjára sikerült csak leduplázni, a két vesztes csatában semmit se sebeztem vele, engem meg simán szétlőttek.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8447) Taragas válasza Atlantis (#8446) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én nagyon szerettem. Egy bajom volt vele. Ronda a tornya. De ezt egy skinnel megoldottam... :DDD Ő második tank ami hiányzik. Az első az e75. Ha meg van a t110e5 megyek arra az ágra... :D Vissza kell szereznem azt a tankot, legjobb 9-es hevie. (a többi papír hozzá képest). Igazából egy ilyet el tudnék képzelni tier 10ben e100 helyett: e75M hátsó váltós 2,400 hp. Kicsit gyorsabb töltési idő, és 0,35ös pontosság, 2,3-as szűküléssel. Nem is kellene az e100 emellet.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8448) dfsz34 válasza fsb1000 (#8443) üzenetére


dfsz34
őstag

Vannak ilyen tankjaim nekem is, jó a sebzés, talán még jól is játszom velük, de mégis gyalázatos a WR

Pl ez az angol szörnyeteg nagyon nagy sebzéseket ki tud osztani, de ha a végjátékra marad, akkor akár egy E75 kicsinálja. Tapasztalatból mondom. Ki szoktam dugni az E75 orrát olyan éles szögben, hogy pattintson vagy maximum a láncot ellövik, de ugye max javítás mellett nem tart sokáig. Már vagy 7-8 ilyen angol TD kinyírtam ezzel a megoldással. Igaz, egyszer kilőtt, de hogy hogyan azt máig nem értem, mert jó volt a szög, na mindegy is, a lényeg, hogy az ilyen tankokkal, mint az angol szörny nehéz végjátékot nyerni.

Egyébként JPZE100-t is simán ki lehet filézni, ha nincs segítsége. Fordult volna rám, is8-el meg szépen besurrantam az oldalába és oldalról kilőttem több lövéssel. Vergődött ott, de minek?

(#8449) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis összeesküvés elmélet:
Most van először prém fiókom, és eddig nem hittem el hogy van komolyabb megkülönböztetés a prémek javára.
Már elhiszem.
Tegnap leültem a géphez, és ugyanazok a vasak amik közelre is pontatlanok voltak, és keveset sebeztek, most a pálya túlvégére is simán ellőnek nagy sebzéssel. :Y
Ha még egy vagy két csata lett volna ilyen, azt még a szerencsére fognám, de ez egy picit több mint szerencse.....

(#8450) Steelheart2 válasza #43783936 (#8449) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Csak egy kis kedvcsinálo a wg-töl a több prém megvételére.:D Majd lessz ez még igy se!!! :DD

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.