Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Maussal vagyok. Két TOP TD behoz egy MS1-et. Mind zöldike.
Piros 800 eff-es T71 kilövi az MS1-et és azt mondja: Ö jobban tud spottolni.

"Véletlenül" belemegy 2 lövésem (bázison kempel és magyarázza miért is lőtte ki a t1 tankot aminek nincs helye ebben a csatában).... aztán azt mondja mindenki reportoljon engem. Mondom jól van és küggyék' a replayt is a WG-nek.
***

Ezután minden szándékos team killert ki fogok lőni. Jól esett.
Szinte minden esetben alacsonyeffes gondolja úgy, hogy neki el kell takarítania a kistankot.
Hát majd el takarítom én is ezt a fajtát. Nincs értelme, de tetszik a móka.

(#8102) kirjak válasza fsb1000 (#8090) üzenetére


kirjak
aktív tag

GG! Szép eredmény!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8103) #21346560


#21346560
törölt tag

Rohadjon meg a WG!
Most meg a tankok állandóan kigyulladnak. Olyan is, ami 400 csata alatt még 1x sem gyulladt ki, 3 csata alatt 4x kigyulladt :U

(#8104) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A kontur bugot nem javították 8.7-ben.

Tudom hol állt a fosh155 (xvm mutatja) beállok egy roncs mögé, és várom, hogy a kb 400 méterre lévő domb-gerincen megjelenjen.
A piros tank jelzése megjelenik, de a fák miatt nem látom a tankot, csak valami pici zöld mozgást (most jönne jól a 20x nagítás.)
Mondom ez még nem látszik ki... abban a pillanatban durr.. rám lő, de lepattan (E100 tornya)
Mozog a tankjelzése... gondolom megy vissza takarásba, de még mindig nincs kontur.
Eleresztek egy goldot rá vaktában,és eltalálja!!!!!

De általában az van hogy engem lőnek meg amíg a konturt vagy a tankot keresem a jelzése alatt.

(#8105) kirjak válasza #21346560 (#8103) üzenetére


kirjak
aktív tag

Már vártam a "jó" híreket is... ezek az egyértelmű változások + az artyk nagy "visszatérése" amiről eddig hallottam. Remélem más már nem nagyon fogja beárnyékolni a számomra örömteli 8.6 távozást.

(#8104) fsb1000: Szuper!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8106) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Tudtok abban segiteni,hogy laptopon hogy tudom beállitani,hogy a 2. magot használja a proci?Kiprobálnám a párom gépén,mert nagyon nem jo 12 FPS el játszani szegénynek.A textura packot nem akarom neki felrakni,mert a 8.6 on fennt volt és most 8,5 Gb-ot töltött le neki a 8.7hez.Kiprobálnám elösször ezt.
Asus PRO5EA laptop: Ati radeon hd 4200,4Gb ram és Athlon 2 dualcore M320.
Azért ezen vinnie kellene normálisan minimum beállitásokon nem? win7 van fennt neki.
Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8107) virkir válasza Steelheart2 (#8106) üzenetére


virkir
veterán

Sehogy.
Már kb milliószor ki lett tárgyalva, hogy a játék csak egy magot használ és jódarabig azt is fog amig nem cserélik a motort.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8108) Borote válasza Steelheart2 (#8106) üzenetére


Borote
addikt

Nem lepődnék meg, ha ezen nem is fog menni rendesen, ez rendkívül gyenge összeállítás. A HD4200 megosztott memóriát használó régi és kimondottan gyenge GPU, és a processzor is nagyjából a másfél GHz-s Sandy-k szintjén van.

[ Szerkesztve ]

(#8109) mno


mno
tag

Sziasztok. Felraktam frissítés után mint mindig "Maximális kamera zoom" és "J1Mb0 célkereszt" modot, de 8.6.-ban sokkal nagyobb volt sniper módban a nagyítás, TD-nél nagyon hiányzik, úgy tudom van megoldás, valamelyik filet meg kell nyitni és számokat átírni, de nem találok hozzá infót, esetleg valaki tudja? Köszi, üdv

Joe

(#8110) robogo81 válasza fsb1000 (#8104) üzenetére


robogo81
aktív tag

A Vitiris scop modjában lévő zoom működik(nálam,asszem 30 x a max beállitva,de lehet állítani,),én csak azt vettem ki,a célzó nem kellett. [link]
A csomagból a gui mappából a flash mappa kivételével mindent bemásoltam,meg a
scripts mappát teljesen,de utólag a jimbó crosshair módból visszaraktam az __init__.pyc fájlt mert nálam rosszul mutatta a lövegkitérést a Td-nél.
Meg alapból a görgövel nem lép zoom-ba,csak shiftel,de átírható utólag.

Ez neked mno pont jól jöhet.A fájl amire gondolnak az a z avatar_input_handler.xml
abban a <zooms>2 4 8</zooms> sort keresd.max 16 x lehet igy,ha a 8-at átírod nagyobbra de max 16

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#8111) Steelheart2 válasza virkir (#8107) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Azt tudom,hogy csak 1 magot használ a játék,de a multkor valami olyasmit olvastam,hogy át lehet rakni a terhelést a 2. magra,igy nem az 1. használja.de akkor lehet valamit rosszul értelmeztem.
(#8108) Borote
Köszi szépen.Akkor marad a 12-13 FPS szegénynek.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8112) robogo81 válasza Steelheart2 (#8111) üzenetére


robogo81
aktív tag

Jobb átrakni mert a 2. magot kevesebb dolog használja mint az alap1-est.
De olyan sok növekedést ne várj tőle.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#8113) fsb1000 válasza Steelheart2 (#8106) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Steelheart2: Arra amit kérsz, van megoldás. "hogy a 2. magot használja a proci"
Virkir nyilván félreérthette amit kérdezel, vagy nem ért hozzá.

Ha valóban a második magra akarod áthelyezni a WoT cpu használatát, azzal a szándékkal, hogy ne kelljen osztoznia az 1. magon más folyamatokkal akkor :
Feladatkezelő / Folyamatok -> jobb egér klikk a WoT-ra és ott az affinitást válaszd, majd a vedd ki a pipát az 1. magról.

***

Az én tapasztalatom szerint lassabb 2 magos gépeknél valamennyit segít, de nem sokat. Csodát ne várj, max 5-20% fps javulás
A WoT valóban csak 1 magon szeret futni, de sok okosktojás azzonalli válaszával szemben el lehet érni 3 vagy több magos rendszeren, hogy 2 magot használjon, illetve az OS így ossza el a CPU erőforrást.

A módszer kb az mint az előbb leírtam, csak 1 és 2 magot kell letiltani (Wot affinitásnál) és ezek után kb. egyenlő terhelést ad a 3. és 4. magnak. Sajnos ennél a módszernél sincs látványos FPS javulás. Viszont a hirtelen akadások teljesen eltűnnek, ha egy magon 100% volt a terhelés korábban.

****
SzerK: csak addig marad 2 magon, amíg az asztalra le nem teszed. Visszaméretezés után már csak a 3.-akat használja. Ezért az affinitás trükköt érdemes Windowed modban beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#8114) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Tyűűű ez az E-25 egy igazi sport TD. Úgy elhúzott mellettem miközben meddel mentem, hogy csak pislogtam.
KELL :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8115) mno válasza robogo81 (#8110) üzenetére


mno
tag

Nagyon köszönöm, működik, profi vagy :R

Joe

(#8116) fsb1000 válasza robogo81 (#8110) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm a tippet, kipróbálom.

*****

E100-al 8300 sebzés és nem nyertünk az új pályán!!!! Lehet új XP csúcsom lett volna.
13/14 találat és ebből legalább 4 lepattant.

(#8117) Steelheart2 válasza fsb1000 (#8113) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Erre gondoltam.Meg is oldottam,amit irtàl.Bàr nekem 0 és 1 es mag van igy a 0 nàl vettem ki a pipàt.Gondolom az az 1. mag.Most probàlja és Himmelen 20 FPS e van,de az àtlag 17-18 körüli.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8118) Atlantis


Atlantis
veterán

Valami miatt keletkezett némi aranyért átváltható XP-m az igen régen eladott KV-1S-en, ami elit volt anno. :F Másnál nem?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8119) robogo81 válasza mno (#8115) üzenetére


robogo81
aktív tag

ÖÖÖ melyik módszer,az .xml átírás vagy a bonyolultabb de nagyobb zoommot adó? :)

Atlantisz: nem az új tank miatt,ami ebből ágazik le,kompenzálásként?
Mno:szívesen,ha van kedved a 2.-at is kipróbálhatod,saját felelősségre,30x nagyítás,a bokron átlátsz ami mögött állsz.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#8120) mno válasza robogo81 (#8119) üzenetére


mno
tag

Az említett fájlon jobb klikk szerkesztés, majd itt: <zooms>2 4 8</zooms>

Átírtam 8ast 16-ra és sniperkedhetek TD-kkel :) Köszi mégegyszer.

Joe

(#8121) sith7 válasza fsb1000 (#8116) üzenetére


sith7
nagyúr

rep ? :B

(#8122) Atlantis válasza robogo81 (#8119) üzenetére


Atlantis
veterán

Elképzelhető, de eddig ilyen esetben nem átválthatót szoktak adni, hanem eleve free-t, vagy rosszul emlékszem?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8123) Borote


Borote
addikt

És ilyenkor a csapattársaim mit csinálnak? Tisztelet a kivételnek...

(#8124) fsb1000 válasza sith7 (#8121) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs rep. Nem mutogatok, mert jó okom van rá.

Mutatok helyette egy 6000+ epénisznövelőt. Legutolsó csatám, itt már csak 3 kill, de nyertünk. Ha a hegyen az IS8 nem a lentieket lövi hiába, aztán mikor már lesebeztem 3-4 tankot akkor azokat 200 HP-ról kilövi tipikus killopó mozgással. (fal mögött várta míg engem 3-an löttek és csak akkor jött ki mikor valamelyik lement 300 alá.), akkor talán a TOPGUN is meglett volna.
A többiek nagyon jól harcoltak a hegyen, de a lentiek bénán foglaltak, egyetlen IS3-as reszetelgette 3 tankunkat.
Igazi jó és fordulatos csata volt (persze arty mentes)

(#8125) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Az ilyen lövéseket sosem értettem.
400m-ről, hogy tud oda belőni egy T110E3? Merthogy a torony alját átvitte elsőre az ok, de ez..
Mindkétszer 900+ ot sebzett én meg pattantam róla. Gondolom bukta kör lesz a fiúk még küzdenek.

(#8126) Enzolord válasza fsb1000 (#8125) üzenetére


Enzolord
addikt

Gold ammo, azzal átüt mindent..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8127) virkir válasza Atlantis (#8118) üzenetére


virkir
veterán

Experience from T-50 will be moved to KV-1S
Mivel megváltozott az elágazás a T-50-ből most már a T-34-et lehet kifejleszteni az 50-2 utódját meg a KV1-S-ből.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8128) fsb1000 válasza Enzolord (#8126) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a gold ammo nem úgy müxik, hogy átüt mindent.

Egyébként nem az átütéssel volt a gondom hanem, hogy 400 méterről eltalált egy kicsi weak pontot, aztán még egyszer egy olyat ami nagyon pici. Azt még 50 m-ről is nehezen lehet eltalálni clzött lövéssel a szórás miatt.

Ebből a lőtávból az ilyen pontos lövés nem a játékoson múlik.

(#8129) AMD Power válasza fsb1000 (#8079) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nem igazán jön be nekem ez az önjáró löveges story. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8130) Bingisz válasza fsb1000 (#8128) üzenetére


Bingisz
addikt

Az nem is gold ammo volt. Mázlija volt, plusz elég átütése sima AP-val. Ez van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8131) fsb1000 válasza Bingisz (#8130) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mint írtam én sem gold ammo miatt mutattam ezt a képet, mert tudom, hogy a gyenge pontokon az E3 sima AP-ja is átmegy, elég hozzá az átütése. Ettől még lehetett gold lőszer, úgy hogy kíváncsi lennék te miből állapítottad meg ilyen magabiztosan hogy nem golddal lőtt.

***
A mázlifaktor jó dolog, de mindig úgy érzem másnál van.
Persze azt sosem látjuk, mikor mi lövünk ilyet 400m-ről. (szerintem nagyrészt az is irányított mázli, ilyenkor mindig a mázlifaktoros csapat győz)

(#8132) Bingisz válasza fsb1000 (#8131) üzenetére


Bingisz
addikt

295 alap átütéssel én nem ismerek olyan embert aki goldot lőne random csatába vele. Főleg nem egy SiemkaWagenre. Lehet, hogy gold volt, de nagyon kis százalék rá az esély.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8133) fsb1000 válasza Bingisz (#8132) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az hogy te nem ismersz olyan embert aki prém lőszert használna a T110E3-ba, az még nem jelenti azt hogy senki nem használja CW-n kívül (bár nem tudoom E3-at mennyire szokás CW-re vinni)
Én nem mernék az E3-as gold használatáról magabiztosan nyilatkozni, viszont van 1000+ csatával JagdPZ E-100-am amibe bizony használok gold lőszert, pedig nagyobb az AP átütése mint az E3-nak.

És mielőtt legoldnoboznál, meghogy szembe megyek a világgal: ebből a fórumból is ismerek olyat aki Jp100-hoz használ gold lőszert.

Én nem tartom butaságnak, sőt E3 tulajokról is el tudom képzelni, hiszen rengeteg olyan szitú van amikor valószinűbb hogy a 400+ penes gold átüt, mint a 300 penes AP.
Ha nem így lenne senki sem venne goldot. Illetve ahogy írod CW-n sem használnák, ha nem lenne előnye.
Van előnye csak tudni kell mikor éri meg betölteni. Szerintem egy beforgatott E100-al szemben ha nem látszik a hasa én betölteném...

***
Az anyagi szempont egy másik kérdés, de szerintem ez ügyben ne a saját környezetetedből indulj ki.
EZt már soxor átrágtuk, hogy egy középosztálybeli dolgozó WoT-osnak nem gond a zsebpénzéből X összeget erre a játékra költeni, főleg ha nálunk módosabb országban él.

Én úgy gondolom, jelentős az a játékos állomány is, amely képes kitermelni a gold lőszer árát, anélkül hogy valós pénzt áldozna rá. Magamat is ide sorolnám, 1200 EFF felett és 8-as prém tankkal ez nem lehet probléma.
De azt se tartanám problémásnak, ha valaki goldért vásárolna prémlőszert, bár azt javasolnám neki se itt, se más magyar fórumon ne nyilatkozzon erről, mert erős ellenszenvet váltana ki.

[ Szerkesztve ]

(#8134) Bingisz válasza fsb1000 (#8133) üzenetére


Bingisz
addikt

Én úgy érzem, hogy amit a 300mm átütés nem visz át, azt a gold se fogja. Az meg, hogy van rá pénzem, az egy dolog, ha ugyanakkor úgy érzem, hogy fölösleges pénzkidobás, mert a sima AP is viszi. Amikor először toltam az E100 nagyágyúval, végig goldal toltam. Aztán volt egy kör amikor elfelejtettem átváltani. Full tier 10 csata volt és a végén 5900 sebzést osztottam ki. Azóta alapból AP-val lövök, és ha a helyzet megkívánja, akkor töltöm a gold ammot.
Arról nem is beszélve hogy a a Gold ammo HEAT fajta, akkor alapból igyekszem inkább a sima AP-t használni, a HEAT hülyeségei miatt.

Cw-n azért kell a gold, mert ott nincs másik lehetőség, ha azon az egy lövésen megy el a csata. Ott ugye akár több ezer gold is múlhat a dolgon. Random csatában viszont max elbukjátok a kört, azt mész még egyet.

Aki a credites gold óta pénzért veszi a gold ammot, szvsz annak már lehet tanácsolni, hogy keressen másik játékot, hisz hosszútávon ellövöldözi egy Löwe árát, miközben ha megvenné a prémium tankot, sokkal több jövedelme lenne a játékban a felesleges pénzkidobás helyett. De nyilván mindenki arra veri el amire akarja.

Egy kérdés viszont, amin remélem nem sértődsz meg:
Mire lősz a JagdE100 goldammoval?
Csak mert tudom, hogy még a Maus frontpáncélját is át tudja szakítani sima AP-val, ezért érdekelne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8135) fsb1000 válasza Bingisz (#8134) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A gold lőszer hatékonysággával kapcsolatos szubjektív véleményeddel nem tudok egyet érteni, de nem vitatnám, mert más szemszögből és tapasztalati háttérrel ítéljük meg.
Lehet hogy te annyira jó játékos vagy már, hogy az eredményeidben 0 vagy 0-hoz közeli arányú tényező a gold lőszer használata.

Én be merem vallani, hogy becslésem szerint 5-10%-al gyengébb lenne a statom, ha nem használtam volna gold lőszert, amikor olcsó volt és még azt is féláron be lehetett tankolni.

****************

"Mire lősz a JagdE100 goldammoval?"

Általában tankra.... de van amikor mellé megy.
Egyébként a sima a JP100 AP talán 50% esélyell szakítja át 200m távolságból a szemben(!!!) álló Maus frontpáncélját. EZ a tapasztalatom. A 420 penes prém lőszer talán 60-70% eséllyel. De ez csak becslés. Az tuti hogy nem mindig. De még egy IS7 vagy E100 hasáról is képes pattani a 300 meg a 420 pen is.
Műár írtam, hogy a kisebb kalibereknek elég precizen lehet számolni a pennel és az ellenfél páncélzatával, de nagyobb kalibereknél (Pl. T30, E100, JP100) valahogy sokkal jobban pattognak

Szerintem a WOT-ban nem úgy működnek a dolgok ahogy néhány írásodból látni vélem. Papiron a JP100 AP-ja tényleg átlövi a Maus-t szemből, de a valós játékban sajnos én nem ezt tapasztalom, ráadásul spontán, vagy gyakorlott tankosként a Maus tankerek beforgatják és a tornyot is el kell forgatni, hogy a relatív páncélvastagság és a pattintási faktor nagyobb legyen.

****

Gold vásárlás: és gold lőszer dimenziói.
Minimálbér tőlünk nyugatra700-1000 EUR
A velem egykorú és hasonló munkát végző barátom Münchenben "netto" 3800 EUR-t keres

Szerinted tétel havi 100-120 EUR-t hobbira áldoznia?
Nekem se probléma a fizetésem 1/30-ád bármi hülyeségre elkölteni, ha közben minden cél teljesül a családi kasszában.

[ Szerkesztve ]

(#8136) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezzel zárom a mai napot:

Nincs benne szakasz és a 8.6 előtti időket idézi a 66%-os winráta.
Csak t10-el mentem. A minusz bevétel szerintem a gold lőszeres körök miatt van, ha átváltom ott felejtem. Maus és JPZ100 volt veszteséges az alacsony sebzés átlag miatt. FV(183)-ba nem nagyon töltök prémlőszert, mert nem üt át, amúgy meg csak 6-700 akat sebez.

Tegnap E100-am 90%-os volt, ráakasztom az epéniszem:

Az FV egy tragédia.... de olyan mint szép kemény húsú nő. Minden este meglátogatod, mert azt hiszed végre sikerül..

(#8137) kirjak


kirjak
aktív tag

Szerintetek EZ biztonságos?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8138) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8136) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép eredmény! Sajnos nekem a tegnapi napom nem sikerült túl fényesen, de a ma reggeli kezdet biztatóbb:

Gyözelem/Csata: 3 (3) (100%)
Tap: 1 501 (4 502)
Tap. (x1): 1 501 (4 502)
Szabad tap: 82 (221)
Bevétel: 87 572 (87572/0)

3 csata csak Pattonnal.

(#8139) kirjak


kirjak
aktív tag

Megcsináltam pár szorzót de szerver restart miatt ismét van rajtuk szorzó.

A "francba" !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8140) fsb1000 válasza kirjak (#8137) üzenetére


fsb1000
nagyúr

KI kell próbálni.... lehet üti az XVM-et. (elotte 0.8.7 mappa lementve)
Régebben az X4-est használtam, de soknak találtam a 20x-et ott is visszavettem a nagyításból.

Ja igen.. 01:00-tól megint volt duplázás. Meglepő volt.

(#8138) Dobi 562 : Pedig nagyon reménykedek, hogy másnál is megáll a winráta esés.
Mondjuk az utolsó 8.6 napom is 55% feletti volt.... lehet nem csak az RNG-s babonáról van szó.
Végül is mindegy.... rég nem játszottam ilyen jó csatákat.

(#8141) AMD Power


AMD Power
titán

Kik vannak itt akik Arty nyomják?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8142) Atlantis válasza virkir (#8127) üzenetére


Atlantis
veterán

Valóban ez lesz az, nem is emlékeztem, hogy hagytam a T50-en XP-t.

fsb1000: Emlékeim szerint a gold-lőszer kis nyomot hagy, ezen viszont szép nagy az átütés helye, így szerintem csak szerencséje volt. Ha a random jól jött ki neki, akár 369-es átütése is lehetett sima lőszerrel, az meg elég lehet azon a ponton, hogy átvigye az E100-at.

AMD Power: ez a kérdésed magas labda, de a jó hangulat megőrzése érdekében inkább nem írom le a véleményem, kik azok, akik arty-val nyomják... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8143) AMD Power válasza Atlantis (#8142) üzenetére


AMD Power
titán

Én megpróbáltam de nem jött be. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8144) Atlantis válasza AMD Power (#8143) üzenetére


Atlantis
veterán

Maradjon is így, tankozz inkább. Én minden percet megbántam, amit a tüzérséggel töltöttem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8145) AMD Power válasza Atlantis (#8144) üzenetére


AMD Power
titán

Jól éreztem én ezt akkor!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8146) #43783936 válasza AMD Power (#8141) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én nyomom, bár most csak egy Hummelem van.
Semmit sem javult a helyzet.

(#8147) Taragas válasza #43783936 (#8146) üzenetére


Taragas
aktív tag

Most köcsög leszek! Ne is javuljon :DDD !

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8148) #43783936 válasza Taragas (#8147) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pedig néha nem árt egy arty, amikor valakit ki kell piszkálni valami jó kis búvóhelyről.
Tegnap volt egy csatám, ahol három arty volt, attól egy picit besokalltam. :Y
Az a gáz, hogy napi átlag egy teamkillt összehozok, hála a lassúságának és a pontatlanságának. :W
Pedig csak annyit megyek, amíg a hummelt leduplázom.

(#8149) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#8050) fsb1000, (#8051) Taragas: Még mindig nem a TD-k létezésével van bajom, hanem a számukkal, és azzal, hogy nincsenek egyenlően elosztva. Ez a kő-papír-olló elv azokra a típusokra vonatkozik, akik a legveszélyesebbek az adott tankokra. Természetesen vannak átlók az "ötszög"-ön belül, pl a TD a medekre és a másik TD-kre is veszélyes. Plusz a heavy vagy a med is kilőheti az arty-t, de nagyobb az esély, hogy a light tank végez vele (ha ügyes a light és túléli a csatát). A TD-kre azért veszélyesek az arty-k (legalábbis eddig azok voltak), mert óriási és gyengén páncélozott

Mióta is nincs páncéljuk? Nézzük csak a T110E3-mat, Foch 155-öt vagy az Object 263-mat. Tény, hogy vannak weakspot-jaik, de azok nem minden esetben nagyok. Valamelyik tanknál még pattanni is lehet róla, pl. E3 hátsó kistorony, ami lényegében nem is weakspot, mert elég jól van páncélozva, elért a jobb elől lévő nézőkét kell lőni.

(#8057) Imilenni: Én sem nagyon szeretem Erlenberget, túl nyitott. Van fedezék rendesen, viszont sok felől lőhetnek, magadnak pedig alig lehet célpontot találni.

Más: Nekem eddig nem nagyon jön be ez a 8.7. Tegnap javarészt Comet-tel és WZ-131-el mentem, az A34-et állandóan T9-be, a WZ-t pedig T10-be dobálta, hiába volt több T8-as tank a sorban szinte mindig. Ekkor elégeltem meg, és úgy döntöttem, hogy én leszek a top tier:

Mindkét csapatban volt pár kék/lila játékos, majdnem befoglaltak. A végén durva volt, hogy az KAZNA-s T57 3x pattant rólam, kicsit meglepett.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8150) Taragas válasza Patrick76496 (#8149) üzenetére


Taragas
aktív tag

t11e3 alját belőttem (jó golddal) t32vel... ob.263 lövegpajzsa, alváza gyenge 240+al belőhető... nekem ez elég weak spotnak... Jah és minden tank gyenge pontja az oldala is (is3-8-7, e75 külön műfaj, nem hiába kedvenceim), illetve a görgők megfelelő szögben való eltalálása, ami sebzést is okoz. Hányszor van az, hogy sarok harcnál kidugják az oldalukat, és kapásból a görgőt lövöm, ami nem csak leláncolja, hanem sebzi is.... Nem hiába használok side crapet, hiába hely igényes, ha van rá mód...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.