Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#8237) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Indien pancser elég jó 8-as szinten, sőt nagyon jó. Bár sok tapasztalatom nincs más med ágakon, kivéve most az új amcsi tankok. Amint meg van a 9-es társa ezt akkor is megtartom, mert randomban lehet vele aprítani a népet rendesen.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8252) Taragas


Taragas
aktív tag

Engem ver az mm mióta meg lett a tank ász m103al.... :W Zsinórban vesztettem vagy 10 meccset, de mindegyikben legalább 2k+ot sebeztem, csak az összes csapatom egy nagy rakás.... :W Szerintem abba is maradt a fejlesztése mára... :(((

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8253) Dobi 562 válasza Stigma.HC (#8251) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az indiai az nekem is tetszett teszten, a másik kettővel nem voltam kibékülve. Legénységem lenne is bele, de most túl sok ágat viszek, így nem tudok haladni semelyikkel sem. Pedig a "örök helye van a garázsban" tankjaim jó részét is eladtam, úgysem tudtam velük játszani.

(#8254) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Azt hiszem, ha lesz rá lehetőség, visszaváltom az SP-t aranyra. A panther/M10 mellett nem látom értelmét a fenntartásának. A némettel ráadásul szeretek is játszani, az SP-vel már nem.

(#8255) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah a mostani akció is rohadtul bejön. Könnyen teljesíthető feladatokkal... :DD ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8256) Stigma.HC válasza Taragas (#8255) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Dupla xp jól jön, többi valahogy nem érint a napi 10 csatámmal majd amit tudok játszani hétvégén :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8257) Taragas válasza Stigma.HC (#8256) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nekem nagyon jól jön, mert holnap folytatom az m103 fejlsztését. 50k xp kell a nagy ágyúhoz. Meg ha én le napi duplázok, és nagyon nem cseszem el őket, akkor azzal már 25-30k xp meg van. A maradék kb 20kt össze szedni gyerekjáték lesz. Ezen felül ha m103at fejlesztek, az az 50kill is meg lesz... :DDD Tehát témába vág a dolog... :DD Egyedüli probléma amúgy, hogy nem tom holnap milyen más programom lesz... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8258) sith7 válasza Dobi 562 (#8254) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép, lehet én is megyek pár kört vele a tesztszerveren :K

(#8259) Stigma.HC válasza Taragas (#8257) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem sok problémám nem volt a holnapi teendőkkel kapcsolatban. Főnök közölte velem ma, hogy reggel számít rám a munkahelyen. Éljen a szabad szombat :C

T69-el még most sem tudok játszani rendesen, egyszer sikerül 3000 kör, következő meg közelít a nullához. igen hullámzó velel a teljesítményem. 9-es társa remélem jobban fog menni.

(#8254) Dobi 562 Jó kis tank, mióta megvettem, a type59-ot alig veszem elő. Ha pénz kell ezzel gurulok a csatamezőre. A prém pz4-el meg már nem is tudom mikor mentem utoljára.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8260) fsb1000 válasza Dobi 562 (#8254) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem rossz... Kicsit bánom, hogy nem vettem meg a Panthert/M10-et, illetve hogy másik accomra vettem meg.
Azóta sem menetem vele, de akkor az volt a benyomásom hogy kellemes, de nekem nem hozta túl jól a kredítet. Persze lehet csak a szopóág méllyén voltam.

(#8261) Taragas válasza fsb1000 (#8260) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát ha ilyen gamerek lesznek mint ma, akkor lehet még sem olyan jó ez az akció. :W Engem most ért el a szopóág asszem.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8262) fsb1000 válasza Taragas (#8255) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát nem tudom... Szerintem a 3K dmg az menne minden második csatában. A 3K dmg+3 Kill az már csak naponta egyszer jön össze, talán....
Az 50K XP is összejön, mert 900 feletti az átlag XP-m T10-esekkel mostanában (prémmel)
Hétvégén legalább 1 napon fogok 60 csatát menni.

Amúgy már sosem lesz prém lőszer akció??? Meg a javítókészletem is kezd kifogyni, pedig vagy 2000-et vásároltam legutóbbi akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#8263) kirjak válasza Taragas (#8261) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nem fáj még a homlokod? Miért vered folyton a falba?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8264) Bingisz


Bingisz
addikt

:U

A végén már egyedül voltam a két arty meg egy IS3 ellen. Sajna a vége előtt 3 másodperccel bemakkolta a lövést a 261, és győztek...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8265) Bingisz válasza Bingisz (#8264) üzenetére


Bingisz
addikt

Erre a következő körben a saját Leopard PTA-nkkal kell 1v1-eznem, mert elkezd lőni hátulról.
Mi a franc van?
Mert kezd egy kicsit sok lenni ez így két csata alatt.

LOL megnéztem a csávót:

Commanderként ilyet csinál?
Hát az egész klánját szégyenbe hozza.....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8266) Stigma.HC válasza Bingisz (#8265) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Francia :DDD
Mentem most pár csatát, eddig csak megmondó emberkékkel találkoztam, egész jó a felhozatal. Bár lehet, hogy hanyagolni fogom az xvm használatát, vagy átírom a vörös szín kódját zöldre és fordítva. Szebben fog festeni a sok statisztika, legalábbis látszatra mindenképp. hehe

Ránéztem az adatlapomra és csak 4 tankkal vagyok 50% alatt. Loltraktor Ms-1 T-50 és T49
Első kettőt megértem mert 2 éve játszottam velük utoljára :D, t-50 ment a kukába 8 kör után, viszont a T49-el 134 csatám van. Valamit rosszul csinálhattam vele anno. Pedig szerettem

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8267) Dr_Syrex válasza fsb1000 (#8262) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én már sajna kifogytam a kis javítókészletből. A legutóbbi bevásárláskor még nem nem húztam ennyi tankot.
Mondjuk egyelőre bőven kitart a kreditem, de elég keveset mentem mostanság a jól hozó prém tankokkal (pl. JT 8.8 / Su-122-44 / Pz M10), mivel kezdem bejáratni a JgPz E100-at és az meg nem egy farm tank :)

más:

Olvasom, hogy többeknek úgymond negatív élményei vannak a elmúlt napok csatáiban. A klánból is panaszkodtak néhányan, hogy randomban nem igazán tudtak érvényesülni.
Valahogy nálam most relatíve jól mennek a dolgok. Még gyengébb csapattal is többnyire hozzuk a meccseket.
Őszintén csodálkoznék, ha ez kitartana az egész hétvégére :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#8268) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Csak nekem tűnik most nagyon gyulladósnak minden tankom? Gyak az elmúlt 10-15 csatának a felében egyből kigyulladtam... ISU, ami, mint orosz, annyira nem zavarna, de a T28 proto egymás után két csatában egyből gyulladt...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8269) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kár hogy az akció csak holnap kezdődik. Kb a 10. csatám: 4800 dmg és 4 kill.

[ Szerkesztve ]

(#8270) #21346560


#21346560
törölt tag

Kicsit már hadd panaszkodjak én is... már a 4. ilyen csapat...

(#8271) Stigma.HC válasza #21346560 (#8270) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most mentem én is egy ilyen kört csak 1390-el. Mellé még volt 2500 spot is. Sokkal többet már nem lehet hozzátenni. Eszembe jutott Matyashun róluk, lehet, hogy a szemük a pályán volt de, hogy nem tették oda vasat az is biztos.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8272) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megint egy 4000+dmg és 4 kill.
A holnapi akció hogy is lesz??? Minden ilyenért kapok egy szellőzőt? vagy csak 1x
Mondjuk a class1-ekkel kitörölhetem, ha eladom akkor se sok kredit

[ Szerkesztve ]

(#8273) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8272) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem. 3000 dmg + 3kill = dupla xp.

Ha E-100-al csinálsz 50 killt egy nap alatt akkor kapsz egy 3. osztályú szellőzést.

http://wotinfo.hu/index.php/item/526-august-is-coming-hetvegi-ajanlat

Nekem is beindult most a játék hál istennek, csak sírnom kellett kicsit a a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#8274) kirjak


kirjak
aktív tag

Na csak érjek haza, nekiugrok én is az ST-I-nek.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#8275) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#8273) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ejj akkor az E4 legénysége most fejlődött volna rendesen. Sebaj, majd vasárnap este hátha lesz pár jó köröm

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8276) Borote


Borote
addikt

Mai nap tanulsága, soha ne add fel.
Sand river, mi támadtunk. Rögtön az elején megjelenik az ellenfél ELC-je, össze vissza rohangál, a mi okosainkat meg sorba mészárolják le, illetve akik a pálya jobboldalára mentek támadni, már odaértek, és kezdtek meghaldokolni.
Így az elején egy laza 6:0-val indultunk, na mondom hurrá - amúgy a kiindulási helyünkön szoktam kempelni a csata elején a VK-val, belátom a pályát, a K-val meg 4-500 méterekre is szépen lehet lövöldözni. Párat lőttem, közben kilőtték az ELC-t, és nézem, hogy valami 11:5 az állás, és kezdtek szépen jönni minden oldalról. Gondolom elbízhatták magukat, meg talán nem is egyszerre, és némelyik egészen lesebzett, viharvert volt, volt mit lőni elég rendesen. Ja, volt egy afk T-34-85-ünk, golyófogóként és spotterként funkcionált kb 1 percig, amíg le nem lődözték.

A végére maradtunk a jpz4-gyel kb 2:1-re.
Ekkor kérdezi, hogy várjunk, vagy menjünk - mondom mozgás, mert már csak 1-2 perc volt hátra (de ilyen hülyét, várni assault-ban??). És mázlink volt, mert a full HP-s VK30P várt ránk kempelve a szirten a pálya bal felén.
KB3-5 másodperccel a vége előtt sikerült kilőnie csapattársnak, pont akkorra, mire sikerült megkerülnöm.

Csak annyi lett volna a dolga az ellenfélnek, hogy 2 percnél felveszi a nyúlcipőt, mert már a bázisig nem értünk volna el, nem hogy foglalni maradt volna időnk ;]
Szegény utolsó néhányat is szidhatták rendesen :DDD

(#8277) Cucuska2 válasza Bingisz (#8265) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát ő acélfejű, ő mindent megtehet. :DDD

Hopp, ez az offtopik, itt nem teszem offba.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8278) fsb1000 válasza Dobi 562 (#8273) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt nagyon benéztem..... köszi a javítást

(#8279) scyllarus válasza Borote (#8276) üzenetére


scyllarus
veterán

Így van. T8 csata (132 pennel jól indul), Sacred Valley (tankkal utálom, csak TD-vel játszható). Na, mondom, itt nem sok mindent fogok csinálni.
Döntetlen körüli állás folyamatosan, találtam egy jó helyet, csigaszemmel világítok. Ellenfél T34-e foglal, visszamegyek, béna, kiszedjük. onnan már nem volt megállás :)

Ez lett a vége:

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8280) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma nem panaszkodhatok, és remélem a hétvége is ilyen lesz.

16 csatával: 66% winráta, 3100 dmg és 1,9 kill /csata
(és a csaták legalább felében úgy érzem aktívan teszek a győzelemért, talán még rajtam is múlik néha)

[ Szerkesztve ]

(#8281) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8280) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép eredmény! Nekem a délutánom sikerült jól.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem tudtam szemből átlőni az IS-7-et "sima" APCR lőszerrel... Majd annyira koncentráltam a célzásra, hogy leestem a szakadékba és leesett a láncom. Ezután nem sikerült finoman leereszkednem és majdnem fent is ragadtam a sziklafal oldalán miközben sebződtem is... :B De azért 14 ellenfelet megkóstoltam.

Replay. Tényleg béna voltam.

[ Szerkesztve ]

(#8282) Patrick76496 válasza fsb1000 (#8162) üzenetére


Patrick76496
őstag

"Nincs idő arra hogy kivárd a neked megfelelő (köpapírolló) tankot."

Mondtam én ilyet, hogy csak arra lövök? Épp ezért említettem, hogy az ötszögön belül vannak átlók. Természetesen bármi lőhet bármit, de egy TD-nek például könnyebb dolga van egy heavy-vel, mint egy rohangátorral, ami körbeforgatja.

(#8247) Dobi 562: Sajnos az ilyen kék-lila (nem összevert ;) ) játékosok ugyan úgy el tudják rontani a játékot, mint vérpistáék. Ha az ellenségnél vannak, akkor egyértelmű, ha pedig veled, akkor pedig gyakran nem marad semmi. Ráadásul most még a CW-be is belepofátlankodnak olyanok is, akik egyébként csak randomoznak/századoznak. Kizárólag az ingyen tankért jöttek. :((( Bár kell a fenének M60, ott van az ultimate all-round T10, az IS-7™. :)

Más: Észrevettem, hogy hiába jött ki a 8.7, még azon felül kiadták a 8.7 CT3-mat. Ilyen sem volt még. Gondoltam kipróbálom a T34-et, megtetszett. Még így T8-asként is, de a legjobb az lenne, ha visszahoznák T9-be az M103 helyére. Ennek a tanknak legalább van toronypáncélja, amerikai tankhoz méltó gun depression-je és fényévekkel jobban is néz ki szvsz. SU-122-44 után ha lesz elég goldom, biztos veszek egyet. Ilyen statot sikerült összehozni vele úgy, hogy 5-ből 3 körben volt teamkill (ki másnál, mint nálunk), egyik körben 4 is. Kegyetlen volt nézni: Egyik csapattárs kilőtt egy másikat, azt még egy másik, és így tovább..
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kipróbáltam a 13 90-et a kis löveggel (alapból a naggyal kezdtem) és meg kell hogy mondjam, sokkal jobb! Így többet sebez percenként, pontosabb, gyorsabban céloz! (egy könnyű tankon szánalmason felüli a 3 másodperces célzásidő, ráadásul T8-as létére még vert stab sem megy rá), táron belül 2 másodpercenként tölt, amúgy ~15,4. Végre nem kell szarakodni 40 másodpercig a gold ammo-ra töltésnél, vagy esetleg ha csak 1-2 skúlót volt lehetőségem ellőni. Gondolom menet közben is pontosabb, végre igazi light tank lett belőle.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8283) fsb1000 válasza Patrick76496 (#8282) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az M60 tank megszerzéshez mit kell teljesíteni?

(#8284) Patrick76496 válasza fsb1000 (#8283) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kell egy klán, ami a CW kampányon benne van a top 30-ban, plusz 10 CW csata neked a kampányon belül. A következő kampányban is meg lehet nyerni majd, csak akkor lehet majd választani, hogy ez kell, az Object907 vagy a VK7201.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8285) fsb1000 válasza Patrick76496 (#8284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezért ebbe nem olyan könnyű "belepofátlankodni", ahogy írod kissé lekezelően.
TOP30-ba bejutni, gyenge játékosokkal biztos nem egyszerű.

Egyébként meg aki "bepofátlankodik" a TOP30-ba és kiszorít onnan szerinted arra érdemesebbeket, az talán már nem is olyan pofátlan. Vagy lehet trükközni a kampányban?

(#8286) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A délelőtti sírás után a délután visszahozta valamelyest a sikerélményt, így ez lett a nap vége:

(#8282) patrikgtaivs : az én játékomat a vérvörösök teszik tönkre, szívesen vagyok másodhegedűs a lilák mögött, mert velük hamarabb kialakul az együttműködés és nekem azok a legélvezetesebb csatáim.

Tegnap volt egy OM-X szakasz az ellennél, 2 lila + 1 kék, nálunk zöld volt a legjobb játékos és bár kikaptunk, de élveztem a csata minden percét. Majdnem meg lettek fogva, 4K-ig jutottam E-50M-el és többet sebeztem abban a csatában mint közülük bárki. Ők 2 IS-7 + Foch szakaszban voltak, én meg E-50M-el. 2-300 hp-val fejezték be a csatát, direkt őket lőttem (ha csak tehettem). ;]

[ Szerkesztve ]

(#8287) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jó ez a dupla xp-s küldetés!

(#8288) fsb1000 válasza Dobi 562 (#8287) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem rossz... versenyezhetnénk kinek lesz több /nap.

Tegnapi átlagom már gyengébb, mint az első 8.7-es napé.
Winráta 60% alá ment és a dmg is csak 2700/csata

(#8289) fsb1000 válasza fsb1000 (#8288) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megvan az első küldetés JPZ100-al, de csak 3500 xp-t kaptam.
Pedig nem is volt rossz kör. 3900dmg, elég kevés 4 lővéssel.

(#8290) sith7 válasza Dobi 562 (#8287) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogy tudsz te ezzel a tankkal ilyen köröket menni ? :F

Még KV3 - mal is lőttem már ki ilyet ... nem puha ?

(#8291) dfsz34 válasza Dobi 562 (#8254) üzenetére


dfsz34
őstag

A panther m10 tényleg kegyetlenül jól hozza a kreditet köszönhetően a könnyített mm-nek, az olcsó javításnak és főleg a piszok olcsó lőszernek.

Nekem jobban hozza, mint a T34, mert annak hiába a nagy ágyúja, ha nem top tank (de még ha top is) akkor nagyon kell vigyázni a testére és speciális terepet keresni, amit vagy megenged az ellenfél vagy nem. Ha igen, akkor azért dől a kredit a T34-el, de tipikusan már örülnöm kell 3 betalált lövésnek, főleg ha berak alulra T10 tankokhoz.

Ami hasonlóan hozza a kreditet, a su12244, de annak meg drága a lőszere.

Szóval a Pantherm10 szerintem is talán a legjobb farmoló tank. Amikor "bejáratós" volt és sokat játszottam vele, 10 - 12 milla kreditet kitermelt 300 csata alatt.

Nekem egy bajom van csak vele, hiába megy jól a sebzés, nehéz vele a csatát eldöntenem, ha T29 netán t32 vagy hasonló keményfejű nagy dögök ellen maradok pár tehetetlen társsal. Szerintem nem megy vele rosszul bőven 1000 feletti átlagsebzés, de a WR-em mégis csak 45%, pedig talán egy kezemen meg tudnám számolni az olyan csatákat, ahol én rontottam el valamit és ezen múlt a győzelem.

Ahogy a képeden látni, azért T29-be 6-t vagy IS-be 3-t belelőni csak nagyon buta ellenfél esetében lehet vagy ha annyira fölényben van a csapatod, hogy nem tud veled foglalkozni.

Ami viszont vicces, hogy Tiger 2-nek annyira lassan forog az ágyúja, hogy simán körbe lehet szaladni és az oldalát seggét lőve ki lehet szedni és akkor megy a gold noobozás, mert a tiger 2-t hogy lőheti ki egy 7-es med? Persze megint, csak speciális helyzetben, mert ha van több ellenfél, akkor azok közben leszednének.

Jó tank a pantherm10, farmolásra megkockáztatom a legjobb, pedig nekem van mellette T34, su12244, t25, ram2, de egyik se hoz közel sem ennyit nettóban. Csak valahogy a WR-t kéne javítanom rajta, mert lehúzza a statomat nagyon (su-val 58% a WR-em, inkább azzal megyek és az sem hoz sokkal kevesebbet).

(#8292) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8288) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Csak" 2700 dmg/csata. Azért az elég jó eredmény. :)

(#8290) sith7: a teste puha, a toronypajzs tud pattintani azért itt is. Hull down-ozni kell + a 410m látótávot kihasználni.

(#8291) dfsz34 : igen, szerencsés csata volt az biztos, hogy oldalba tudtam kapni az ellen nagy részét. Én is hasonlóképpen érzem, hogy Panther/M10-el csak nagyon ritkán vagyok csatadöntő tényező, de ezzel a tankkal csak a kreditre hajtok. Ha nyerünk is mellette, persze azt sem bánom, de nyilván nem én fogom lehozni a csaták jó részét ezzel a keveset sebző ágyúval.

(#8293) sith7 válasza Dobi 562 (#8292) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, szóval skillesnek kell lenni hozzá :D

(#8294) Taragas


Taragas
aktív tag

Baszki gyerekek, ennyi noobozást amit kapok.... :W Meg cheater, meg hasonló.... Ez a hétvége kész, ez tényleg fejbe verős... :W Feljelentettek, mert belőttem a weak spotoot. Azt írta is az ellen is, hogy miért is jelent engem fel? Klész elegem van, jó ez az event, de nem játszok a játékkal.... Meg le vagyok noobozva, mert kv1sel 6 killel meg 3500 damagevel, vesztünk.... csoda csapat... elegem van....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8295) #43783936 válasza Taragas (#8294) üzenetére


#43783936
törölt tag

Igen.
Ha már legalább 3 killed van, akkor goldnoob vagy.
4-5 killnél már szemét csaló!
Ha 4-5 tankot tartasz fel, hogy a többiek le tudják szedni őket (persze csak ha van hozzá kedvük), akkor sima noob.
Ha pedig legyűr az a 4-5 tank, mert senki sem segít, arról aztán ne is beszéljünk!
Örülj ha nem reportolnak :W
Tegnap, amikor az utolsó ellenféllel álltam szemeben, 8 kill után utolsóként a csapatunkból , és mellélőttem t40-nel a full hp-s hetzernek, akkor az első beírás az volt:"Te k*cs*g, elbuktad a csatánk!" :C

(#8296) #21346560 válasza #43783936 (#8295) üzenetére


#21346560
törölt tag

:W

(#8297) Plasticbomb válasza Taragas (#8294) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Engem azért jelentettek fel, mert beírtam csetbe, hogy az is3unkon már ott a top torony, de még mindig a 100mmssel puffogtat...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8298) Imilenni válasza #43783936 (#8295) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#8299) dfsz34 válasza #43783936 (#8295) üzenetére


dfsz34
őstag

Formálisan végül is igaza volt, mert miattad vesztettek :))

Más téma, hogy észrevettem egy dolgot, ha még nincs teljesen kifejlesztve a tankom, akkor állandóan olyan kegyetlen csatákba dobál be

Ha már noobozás, most húzom a vk3001p-t és borzalmas stock állapotban. Sand river, 7 tank letáborozott a hegyen, mondom, a lövegem ócska, lassú vagyok mint a dög, lemegyek spotolok nekik.

Spotoltam egy DMax-ot és egy KV2-t, de mind a hatan a DMaxot kezdték lőni. Kicseleztem egy lövést a KV2-nél, de a második kiszedett. Mondom sebaj, elég nagy előnnyel vezetünk és írtam nekik, hogy a KV2 legalább 20 másodpercig tölt, várjanak meg egy lövést és utána menjenek rá mind. Igen ám, de ezek egyesével mentek, komolyan ennyire debil bandát válogatni is nehéz lenne. három tank ment rá a KV-ra de persze szigorúan annyira hátulról indultak, hogy mire odaértek már betöltött és egy lövés. Közben annyira sok idő telt el, hogy odaért oldalra egy su100-is a pálya másik feléreől és a maradék három idiótát, akiknek nem volt bátorságuk előbújni (közben már lejöttek a hegyről és ott alul lapultak) pillanatok alatt kilőtték és megkaptam én, hogy hülye vagyok, mert ha a hegyen maradnak. Mondom, jó, legyetek boldogok. Természetesen támadás mód volt, kb 4,5 perc hátra, úgyhogy valóban a hegyen kempelés sokat segített volna.

(#8300) #43783936 válasza dfsz34 (#8299) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a stock kv-1-től támadt ríhatnékom.
Amíg nem sikerült fejleszteni rajta, addig csigaszemmel és álcahálóval felvértezve riogattam az esetlegesen arra tévedő scoutokat.
Bár az első 4-5 csatában simán szétszedtek azok is. :Y

Utána átültem a fullos brit TD-m be, és élveztem a száguldozást és a tűzerőt.
És persze a sok marhát, akik agy nélkül próbálják szemből átlőni. :DD

A saját társaimban már nem bízom. Alapból úgy állok hozzá, hogy mindegyik egy agyatlan jószág, aki nem képes ésszerűen összedolgozni másokkal.
Pont mint én, amikor elgurul a gyógyszerem. :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.