Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) Djuree válasza #40993792 (#17500) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon durva mennyire felmegy ilyenkor a pulzusom. :Y
bnőm azt hiszi hülye vagyok. aki nem próbálta nem tudja milyen ez. egy rohadt drog! :DDD
ilyenkor sajnálom h nem veszek fel replayt, az ilyeneket felraknám szivesen. lehet bekapcsolom ha el nem felejtem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17503) Djuree válasza #40993792 (#17502) üzenetére


Djuree
félisten

olyan is van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17504) unravel válasza #40993792 (#17500) üzenetére


unravel
őstag

"Bírom az ilyen kihegyezett végjátékot, felér egy adranalinbombával."

Tegnap volt egy olyan, hogy hárman maradtunk a végjátékra (2 heavy + én hellcattel) mindannyian nagyon kevés hp-val.
Az ellenfélnél a VK elszaladt foglalni (oh shit), a pálya másik végébe pedig az ellenfél 2 heavyje próbálta kivárni a döntetlen..vagy nem tudom mit akartak.
50 másodperc volt hátra.
...
...
...
Nyertünk :Y (és még maradt is 5 másodperc a csatából)
A században lévő 8-12 éves gyerekek sikítottak örömükben :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#17505) mefistofeles

A locastan mimimapon kívül tudtok olyan térképet 9.2-re ahol van lövegirány jelző?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17506) Djuree válasza mefistofeles (#17505) üzenetére


Djuree
félisten

az xvm minimap modjába bele van építve asszem. azt használom én is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17508) mefistofeles

Köszi skacok, megvan!

Ti be tudtok lépni? Nálam nem oké egyik szerver se...... (3 perce léptem ki akkor még jó volt)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17509) lnk válasza mefistofeles (#17508) üzenetére


lnk
aktív tag

Én is kiléptem addig amíg elmentem reggelizni.Visszajöttem és nem tudok belépni.A klántársak ts-en most is fent vannak és játszanak.Pedig már félig kész a med-es küldi :)

(#17510) zsolthee válasza lnk (#17509) üzenetére


zsolthee
senior tag

Lehet már játszani, működnek a szerverek. :))

(#17511) lnk válasza zsolthee (#17510) üzenetére


lnk
aktív tag

:R

(#17512) mrszitya válasza mefistofeles (#17505) üzenetére


mrszitya
senior tag

Aslain nem tudom, saját készítésű vagy más térképet tesz a saját XVM változatába, mindenesetre abban is benne van a lövegirány jelzése. (Nem a telepítős verzióra gondolok, hanem a sima XVM-jére. Gondolom, a telepítősben többféle térkép is lehet).

(#17513) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üzenem ez úton is a kedves magyar játékos ellennek , hogy csaló ebben a játékban nics . Csodálatos csapatom volt amúgy. Ilyeneket dob csak ma este.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17514) bullseye


bullseye
addikt

Ezt nézzétek meg, ha röhögni akartok, 110-ben ülve végig úgy szivatott egy ELC AMX, hogy majdnem buktuk a meccset. Nagyon jól játszott az illető. Én lényegesen kevésbé. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17515) csapee válasza jozefgucci1 (#17513) üzenetére


csapee
senior tag

Most mit kellene nezni?
Gondolom zero spotod volt rossz helyezkedessel, de ilyen megesik.

Csapee

(#17516) scyllarus válasza csapee (#17515) üzenetére


scyllarus
veterán

Gondolom a remek csapatot, troll szakasz, röhejes sebzésű top tierek. Sajnos, mostanában nem ritka az ilyen Dream Team...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17517) csapee válasza scyllarus (#17516) üzenetére


csapee
senior tag

De o is top tieres medium volt, nem egy 6-os medium a 8-asok kozott.

Csapee

(#17518) Departed válasza csapee (#17517) üzenetére


Departed
őstag

Ez tényleg ilyen általánosan előforduló kikapásnak tűnik...Hátha megmagyarázza a kolléga hogy mit kell nézni. :R

(#17519) jozefgucci1 válasza csapee (#17515) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A helyezkedés nem is lett volna akkora gond ha nem egyedül megyek ki a mezőre spootolni . Aztán beszorultam egy bunker mögé és onnantól vége is volt . Segítség jött ugyan ,de szó szerint kiálltak kilövetni magukat . Azért raktam be mert ilyenek mennek mostanában . Vicces , hogy ennyit tudtam csak sebezni és az hogy a többiek ennyit holott ők voltak ott leginkább az ütközőzónában .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17520) Djuree


Djuree
félisten

obj140 vagy t-62? lassan mindkettő ki van húzva de csak egyet veszek. melyiket és miért?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17521) sith7 válasza Djuree (#17520) üzenetére


sith7
nagyúr

OBJ140

mert azzal jobb köröket megyek, mint a T62 - vel :D :DDD

(#17522) Patrick76496 válasza #40993792 (#17453) üzenetére


Patrick76496
őstag

Olyan mértékben ritkán húznak fel, hogy teamkilleljek, én inkább chat-en, vagy szóban szoktam a haragot levezetni. Ami mostanában kiveri nálam a biztosítékot, az a sok hülye pálya, az arty-k, meg azok a WT-k, amik a 150 milis csövet használják meg a VK-k 88 milis csővel (csak mer KALIBER!!!, hiába van a kisebb csőnek nagyobb átütése és pontossága...). Hála istennek legalább a Panther-től elvették, volt olyan retard, aki még azt a tankot is azzal használta. :W

(#17469) unravel: Csodálom, hogy nem vették még ki. De a HB-t azt ki kell.

(#17469) unravel: Ezt a képet hol találtad? Nem találom nem találom a retard és debil szavakat. :P

(#17520) Djuree: Neked kell dönteni. A T-62A pontosabb, erősebb a tornya, viszont az Объект 140-nek jobb egy picivel a gun depression-je és lényegesen jobb a max sebessége (így az overall mozgékonysága is).
- - - - - - - - - - - - - - - -
- Az érzés, amikor az ellenség már a csapatunk láttán feladja, felbecsülhetetlen. :) Előző körben már egyszer elvertük szegényeket.
- Centurion 7/1 5488 dmg.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#17523) unravel válasza Patrick76496 (#17522) üzenetére


unravel
őstag

"Ezt a képet hol találtad?"
ITT. Ő pedig a hivatalos fórumon találhatta.

Stronkholdozni jó? Milyen tierrel lehet? Megfelelő ellenfelet dob általában a gép?

¯\_(ツ)_/¯

(#17524) Bingisz válasza unravel (#17523) üzenetére


Bingisz
addikt

Az csak klánoknak van. Klánokat dobálja össze egymással.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17526) Gaz 78 válasza Djuree (#17520) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nekem 62a van emiatt elfogult vagyok :) ..nem is igazán érdekel az Obj140
Mint ahogyan patrikgtaivs rávilágított,erős a torony,pontos és gyors a löveg.
1vs1-ben tapasztaltam ,hogy a 62a val rendszeresen belövöm az Obj140 tornyát,ő meg pattan a 62a tornyáról :)
A 62a jobban bírja a hegymenetet :) ...Tehát?

[ Szerkesztve ]

(#17527) #21346560


#21346560
törölt tag

no comment...

(#17528) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ruinbergen egy top tier P/M10 azt hitte, hogy valami tomatokupán van, mert végig K2-ben nyomta a campet. Akkor mozdult meg amikor elfogyott a türelmem és "megnoszogattam", mert meguntam, hogy artyval már a második támadót szedem le közelharcban.

Klán nevéből sejtettem, hogy magyar és rákeresve kiderült, hogy valóban egy fantasztikus ESL csapatban tanulta ezt a "taktikát". Először azt hittem az elején, hogy Bingisz egyik kedvenc haverja. :C De egy másik alakulat tagja.

#17527 Runo: Csak a szokásos. Már azon sem csodálkozom amikor full t10 csatában WZ-132-vel dobogós vagyok a sebzés tekintetében.

Régen legalább késő este vagy éjjel normális játékosok voltak, most meg ilyenkor is hemzsegnek a paradicsomok.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#17529) ako001 válasza #21346560 (#17527) üzenetére


ako001
aktív tag

Ó hát nálatok még csináltak is ezt-azt a kollégák :)

Arra még nem jöttem rá,hogy az rhm hogyan hozta össze azt a sebzést?Nekimehetett valakinek?? :(((

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#17530) bigobert


bigobert
tag

WG gondolatok az artyról

Ezt érdekes volt végigolvasni. Nem írja, mikori a levelezés, de az arty nerf előttről indult, és máig tart. (Ha nem csak egy érdeklődést fenntartó bulvár átverésről van szó.) Egy-két gondolatot kiragadtam, és elfogultan fordítottam, a teljes képért az eredeti cikket ajánlott elolvasni.

remember this is a business Model, not a democracy, despite what players whine about over 90% of the database owns artillery at low to mid tiers and 83% owns an end-tier piece, this is contrary to the actual statistics of “arty sucks” and hear, these little krayfish dont even know what they want, all they want is win, win, win, and when they dont win they blame anything that can be accounted for, once we Nerf artillery, Tank Destroyers will come, they are blind and only see what they have the most immediate benefit of their wins, and then we will have a Tank Destroyer problem

"A játékosállomány 83%-nak van magas szintű artyja, és mégis nerfet akarnak? Mindig lesz bűnbak. Majd sírnak a TD-k miatt..."

Hónapokkal később:
Called it, now Tank destroyers are the new “hot spot” for whine, plans?
"Most a TD-k a sírás fő oka. Mi a terv?"

now players complain about “invisible TD tanks”, it is to assume this is an aftereffect of the artillery demotion?
"A játékosok most a láthatatlan TD-k miatt sírnak. Feltételezhetően ez az arty nerf következménye/utóhatása)"

"Yes its an aftereffect as expected, Tank Destroyer players have increased by 40%"
"Igen, ahogy vártuk. A TD játékosok száma 40%-kal emelkedett."

people still complaining about arty? you have to be a masochist to play it already, or have a really dumb moment on the open to get hit by one, but i agree on the FV

"Még mindig az arty miatt sírnak? Mazochistának kell lenni, hogy játssz velük. Kb egy óvatlan pillanatban kaphat csak el a mezőn, de az FV(304)-gyel kapcsolatban egyetértek."

New priority is in: light tanks must be remodeled to increase “likeability”
A könnyű tankok prioritást kapnak: szerethetővé kell tenni őket.
_____________________________

Legalább gondolnak a light-okra :)

[ Szerkesztve ]

(#17532) bigobert válasza #40993792 (#17531) üzenetére


bigobert
tag

Igen, olvasom az ON-t. Meg is van róla a véleményem - mármint a pályák átalakításáról. :D

Számomra az a kérdés, hogy a lightokra vonatkozó rész már a 9.3-as patch, vagy még távolabbi terv. Ha annyi, hogy bedobnak pár új gyengített med-et, alias light-ot, akkor nem igazán sikerült jót tenni a lightokkal, csak megint van mit farmolni. Illetve a jelenlegi pályafejlesztések inkább hátráltatják a felderítést, illetve könnyítik a heavy-k életét, ahogy írtad.

(#17533) Bingisz válasza bigobert (#17530) üzenetére


Bingisz
addikt

Igazából nincs olyan megoldás ami mindenkinek jó lenne. Azaz van, mégpedig az egész rendszer újrabalanszolása nulláról.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17534) #21346560 válasza ako001 (#17529) üzenetére


#21346560
törölt tag

:Y :U

Na ez tényleg a no commentes....

(#17535) robogo81 válasza ako001 (#17529) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép. :C
Öööö... ki lett öngyilkos? :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#17536) Enzolord válasza ako001 (#17529) üzenetére


Enzolord
addikt

biztos repeszrombolóval lőtt...:)
De ez tényleg bravó.. AFK-k voltak, vagy mi a sz*r?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17537) Flayer válasza bigobert (#17532) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Az a baj,hogy némelyik játékos nem tudja milyen tankban van.Leginkább azokra gondolok akiknek spotolni kéne de ő végig a pálya legvégén egy bokorban. álldogál vagy mint legutóbb a linket videón 2 elc egymást kergetik!Ezzel azt akartam mondani,hogy ha át is alakítanak pályákat az kevés néhány játékos agyát is át kellene!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#17538) zsolthee válasza Bingisz (#17533) üzenetére


zsolthee
senior tag

Lehetne buzdítani még a népet. Egyéni küldetéseket kell szabni a tankokra.
PL light: Spot-olj X-et és éld túl a csatát = Y kredit
Vagy ilyesmi.

(#17539) zsolthee


zsolthee
senior tag

T30-ra vert.stab vagy célzásgyorsító?
Nem TD-ként használom ha lehet, hanem megyek vele a heavyk mögé inkább..

[ Szerkesztve ]

(#17540) Gaz 78 válasza #21346560 (#17534) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Kilencen nulláztak,nem semmi :) ..Talán még emlékszel,korábban nekünk is voltak hasonló élményeink :)
A te csatádban 10-en haltak meg nullázva ami rekord volt aztán rákontráztam még aznap egy 11-es nullázással :) ..majdnem elsírtam magam mikor megnéztem a csatajelentést :S

[ Szerkesztve ]

(#17541) ako001


ako001
aktív tag

Ha jól emlékszem talán csak az Isu volt afk.Amúgy ez erlenbergen volt,bázisvédés lett volna :DDD .
A type,rhm ,sp és én elvonultunk D9re a többiek voltak a fogadóbizottság a várnál.Jöttek is.
Mintaszerű lemmingvonat volt 13.an voltak ott :DD az egész nem tartott 4 percig.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#17542) zsolthee


zsolthee
senior tag

Hopszika, befigyelt az első lopakodó medálom. :P
2 tierrel magasabb tankok között ráadásul. :))

(#17544) ako001


ako001
aktív tag

Gyáááá megellett a notiban a videokártya, :W
Sógoréknál a Dell-nél meg csak 2féle kártyával lehet fizetni,semmi más lehetőség,nekem meg nincs olyanom.
Bezzeg a németeknél van vagy 5 éle fizetési mód,csak a garancia miatt nem tudom,hogy jó lenne.
Na mind1 holnap telefonálok azt meglátjuk mit mondanak.
Már most elvonási tüneteim vannak,mi lesz később :F

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#17545) Szepi1979 válasza ako001 (#17544) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Néhány napig nehéz lesz wot nélkül, majd újra boldog kiegyensúlyozott nyugodt ember leszel addig míg újra nem kezded a játékot. :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#17546) zozyk


zozyk
addikt

Na,ilyen medálom sem volt még eddig. :)

[ Szerkesztve ]

(#17547) Tomi0703 válasza zsolthee (#17539) üzenetére


Tomi0703
őstag

Vert. stab.

(#17548) scyllarus


scyllarus
veterán

Ha minden igaz, holnap tesztszeró :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17549) zsolthee válasza Tomi0703 (#17547) üzenetére


zsolthee
senior tag

Bocs, én voltam a sügér. TD-re nincs is vert.stab. Megzavart a T34 amit épp akkor szereltem fel cuccokkal

(#17550) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Srácok... Eddig csak elkerülte a figyelmem, vagy kapott a hellcat egy jó nagy buffot?

A fejlesztett torony páncélja hátulról 127 mm? Vagy csak elírás? :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.