Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17052) mefistofeles válasza #40993792 (#17051) üzenetére

Td-vel legalább három, két szintel nagyobb tank elpusztítása.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17053) Magany válasza mefistofeles (#17048) üzenetére


Magany
tag

Üdv, ha találsz TAIPANRA zoom módot megosztod velem? Én is szeretem azt a célzó módot, alapból sok hasznos dolgot ki ír. De zoomot nem találtam ami működne vele :(

(#17055) mefistofeles válasza Magany (#17053) üzenetére

Megmondom őszintén fogalmam sincs melyik verziót raktam fel az tuti, hogy a wothungary oldalról szedtem és Vitiris cucca. Amúgy az égvilágon semmi probléma nem volt a zoom és a célzó között. Nem is értem, hogy "nem működik vele" a zoom. Nekem még soha semmiféle célzó és zoom között nem volt a legkissebb problémám se.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17056) Simi37


Simi37
őstag

Valakinek van ilyenje? Ha igen kérnék róla egy véleményt. Úgy olvastam szövetes ez nem okoz gondot?(Forrás: Bluechip: "Könnyen hordozható szövet alapú dizájn." Nekem van szövetes egérpadom de az egerem el-elakad benne...(mondjuk a körmöm is...tehát vszeg az egérpadom szar) ezért akarok venni egyet és ha már veszek akkor minőségit...egy Genius DX-7000em van. Előre is köszönöm. :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17057) diegho


diegho
nagyúr

Visszakapcsolom a chatet és mindig jön az ügyeletes wannabe platoon, akik a csata elejétől fogva ugatnak, hogy reroll. Ha beírom, hogy mennyiért adtam el az első accom, akkor meg persze hazudok. Nem értem ezeket, miért fáj a 2k WN-es játékosnak, hogy valakinek 3.5K van? Nekem sem fáj, hogy valakinek 5K van. Attól jobban érzi magát, hogy a folyamatos ugatásra figyel az egész csapat és bukjuk a kört? Gyakorlatilag direkt erre játszanak, hogy bukják a kört... érthetetlen. Persze az ugatók 16 évesek voltak - nevükben évszám - lehet az ő szintjükön/országukban (svédország - direkt kicsivel) ez a menő, vagy ettől lesznek jobbak...

(#17058) Bingisz válasza diegho (#17057) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekünk most úgy szóltak be, hogy reroll, hogy fejenként 24k csatánk van. :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17059) diegho válasza Bingisz (#17058) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez van... nekem 9k körül van és beszólnak... pedig az előzővel is ugyanezek voltak a számaim, de ezt senki nem hiszi el, aki nem ismert... arra mondjuk senki nem tudott válaszolni, hogy ha statpadding-ra lenne ez az acc, akkor miért szar tankokkal játszok és miért tolom a tankokat stock állapotban is.

(#17060) Stigma.HC válasza Simi37 (#17056) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Van egy ilyen közeli ismerősömnek, vagyis a mezei Goliathus, de csak kinézetben tér el. Most fogja cserélni, vigyázott rá, így bírt ki 3 évet. Már eléggé kopottas és a közepén nem úgy csúszik rajta az egér.
Hasonló még a SteelSeries QcK és a Qpad különböző variánsai.

-------

Ó engem minden nap megtalálnak a kis hülye gyerekek ezzel. Ez nagyon nem is foglalkoztat
De a kedvencem az amikor már egy új accos baszogat. Befigyel neki 4-5-8-10k csata és nem volt képes elérni még ezt a 2400-at sem :U

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17061) bullseye


bullseye
addikt

Ma tényleg hemzsegnek az idióták

T8 csatában szívtam stock 110-ben Prohorovkán a hegyen egy T34 meg egy type59 ellen, volt két öngyilkos T6-7 de mire odértem már csak alig (ezért is mentem fel), meg meg egy AC46 hátul a szigeten, én spotolgattam, meg lőttem a városba, ő szedte a hegyet, mi maradtunk életben a végére, erre a 2000wn8 SPershing beírja a pozíciónkat.
1. A k. anyját
2. Addigra az enyémet mindenki tudta, és az AC46 is villant már + sejthető volt a killekből.

Előtte meg Geza2006 hívogat szakaszba 5 percenként, megnéztem mégis miért. Hát hogy a Cruiser III-ját vigyem szakaszba Löwével, mert a ilyen kis tréfás...

LTP (goldja) már megvan, úgyhogy azt hiszem inkább szünetelek mára...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17062) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17048) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat az, az biztos, igy ha el vagy a csata heveben, es nincs idod kukkolni allandoan a terkepet, akkor is van fogalmad hogy kb merre lehet az ellenseg, nem kell rajt tord a kis fejecskedet :DD
(ez amolyan csalas fele, de vegulis a keszitok is betehetnek, mert vegulis miert ne lehetne legi felderites ? :D , Fiery Salient-en csak ugy repkednek a repulok ha jol emlekszem)

Lehet egy jobb celzo nekem is elkelne, de unok utannajarni, meg lehet hogy levinne az FPS-t, igy nem is vagyom utanna oly nagyon, XVM pedig nem kell, mert jobb ha nem latom a szineket :DD
Nem kell ahhoz szin, hogy lassam, ha valaki nagyon kezdo, pl az elobb emlitett Fiery Salient palyan elindult egy KV3 kozepre a dombokhoz ahol a felderitok szoktak kergetozni.Az elejen gondoltam hogy irok neki, hogy ne menjen oda, de gondoltam lam igazam lesz-e, es igazam lett, kb 1-2 perc mulva kilottek, mert egy szar latotavu es lomha jargany nincs mit ott keressen 8as csataban.

Halonnen : meg kezdo koromban szereztem 3 Halonnent a T-82 amcsi pancelvadasszal (epp a tegnapelott vettem vissza, mondjuk a legenysege a Pershingben csucsul mar reg), a egyiket Lakevillen,masikat - fene tudja mi a neve a palyanak, feszt elfelejtem, a 3ikra pedig nem emlekszem.

(#17063) MaximPeti válasza Simi37 (#17056) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Egy hete használok ilyet egy Logitech G500 egérrel. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Előtte ugyanilyen volt fekete színben, de 3 év használat után több helyen megkopott. Nem csúszott rendesen rajta az egér, azért cseréltem le.

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#17064) emre


emre
veterán

50B-vel (csak) ennyi kell az ászhoz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17065) mefistofeles válasza Antonius1978 (#17062) üzenetére

Az én minimapom (szerintem) nem mutat többet az ellenből mint az alap. Amiben különbözik, hogy pontosan mutatja a lövegem irányát (megszoktam) és a látótávomat. Nem hiszem, hogy ez már a csalás kategória.

A célzókrol meg, tényleg van olyan ami leviszi az FPS-t mindenféle csilivili infopaneleket dob a képernyőre és az ellenséges tankparancsnok EKG görbéjét is kiírja, (egyszer próbáltam brrrrr... soha többet) de ezekből is van ami tökéletesen FPS barát csak egyszerűen jobban néz ki!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17066) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17065) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ehhez a celzohoz adnal egy hivatkozast akkor ?
Es kellene magyar hang is, nem tudom a jelen valtozattal melyik jo...

UI : es mirol csinaljak mentest, ha nem jo, vagy nem szeretem, az alapjatekbeli visszaallitashoz ?

[ Szerkesztve ]

(#17067) mefistofeles válasza Antonius1978 (#17066) üzenetére

Nem tudom neked bejön e, izlések ugye eléggé különböznek, én most ezt használom mióta a 9.2 kijött.
Egyszerű, szerintem jól néz ki és tuti nem zabálja az FPS-t!

Innen pedig letöltheted. Ha vissza akarsz térni az alaphoz akkor a res_mods mappából kitörlöd azokat az álományokat amiket felrak. Biztonsági mentés nem kell.
Hangokkal nem foglalkozom. na azok pl. sokkal jobban zabálják/zabálhatják az FPS-t mint a sima célzók.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17068) Bingisz


Bingisz
addikt

Asszem új példaképet találtam magamnak:



:Y :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17069) Bingisz válasza Bingisz (#17068) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerk.: Azért ESL-en elvertük őket :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17070) diegho válasza Bingisz (#17069) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert reroll noob azért :)) :DDD

(#17071) Stigma.HC válasza Bingisz (#17069) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

68,23 WR, persze, hogy verhető :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17072) diegho


diegho
nagyúr

A Type61-nek hátrafelé van gun depression-je? Az STA-val már háromszor szívtam amiatt, hogy hátrafelé nézve felfelé áll a cső.

(#17073) mefistofeles

Skacok! A sógorom letöltötte a játékot de az a gyanúm, hogy nem az eu szerverre regisztrált. Egyáltalán, hogy lehet ilyent ... :F (többször rákerestem, a nickjére, de nincs ezen a néven játékos az eu-n) Van rá valami mód, hogy egy másik szerverről áthozza az accountját az eu szeróra?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17074) diegho válasza mefistofeles (#17073) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs. Oda regisztráljon, ahová tartozik.

(#17075) mefistofeles válasza diegho (#17074) üzenetére

Pont ezt nem értem... Elvileg ha regisztrálni akar (pesten) akkor alapból az eu szervert "kapja" nem?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17076) diegho válasza mefistofeles (#17075) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt kapja, amit beír. Ha neki .com kell, mert az írta, akkor az amerikait kapja, ha .eu-t ír, akkor ez európait.

(#17077) mefistofeles válasza diegho (#17076) üzenetére

Ok köszi!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17078) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17067) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat egy kicsit zavaro elsore a sok csilivili szin, de latom magatol toronyra, meg ilyen helyekre ugrik (ez nem tilos vajon?), csak a ruszki tankok (IS6 amivel most penzt gyujtok) tuti nem oda fognak loni 3-400 meterrol :C
De koszonom, probalom megszokni, es az FPS-t tenyleg nem bantja, legalabbis nalam, olyan 30-33 korul van.

[ Szerkesztve ]

(#17079) mefistofeles válasza Antonius1978 (#17078) üzenetére

A wothungaryn csemegézhetsz vagy 20 féle célzó mod közül ha ez nem jön be. Többségük tuti nem terheli a gépet (asszem a durvábbaknál oda is van írva az infoba, hogy fps csökkenést okozhatnak) és van mindenféle fazon és szín.
Mondjuk szerintem ez nem túl szines én sem szeretem a csicsás holmikat. A hangárom is sima fekete....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17080) Bad Pritt válasza Bingisz (#17068) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Folyamatosan bennvan az 5 legnagyobb napi WN8-at hozó játékosok között Wotstats.org szerint. Elég fenevad lehet a csávó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17081) unravel válasza Bad Pritt (#17080) üzenetére


unravel
őstag

"Elég fenevad lehet a csávó." [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#17082) Bingisz válasza unravel (#17081) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy nem

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17083) Bad Pritt válasza unravel (#17081) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez egy releváns infó volt tényleg... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17084) Simi37 válasza MaximPeti (#17063) üzenetére


Simi37
őstag

Köszönöm a választ! :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#17085) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17079) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat a kek kor kisse zavaro, foleg amikor kupolat kell lojek, de remelem megszokom.Koszi :R

(#17086) diegho


diegho
nagyúr

Egy példa, hogy mennyire kevésen múlik az ace. Ma első köreim egyike 1968xp, 1st class-t ért, most meglett a top löveg 1978xp és ez már ace. Azért ez a top löveg az STA-n nagyon kellemes, most már csak egy lámpát kellene összehozni, mert az még mindig nincs.

(#17087) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

FCM-el megyek két kört 3500 dmg körül, bukta. Sebaj, majd a harmadikra, hát nem nulláztam egyet és win lett? :DDD

Közben olvasgattam az sg oldalát. Ott a szép példa pár embernél miért nem szabad eladni ezeket a jó kis ingyen prémtankokat

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17088) Djuree válasza Stigma.HC (#17087) üzenetére


Djuree
félisten

amúgyis csak az acc értékét növelik, ha el akarja adni vki. nem is kevéssel. nincs értelme eladni, kap érte 1-2 százezer kreditet, amivel kitörölheti, 2-3 csata type-al.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17089) KaLeun válasza MaximPeti (#17063) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát kb. az Open Beta óta egy Steelseries QcK minit használok, nem kopott ez semmit és most kemény 7€. Vannak fenntartásaim a Razer cuccok minőségével kapcsolatban, marketingből biztosan az egyik legjobb cég... A Tiamat megjelenése körüli bohózat, maszatolás és minőségi problémák elmismásolása pedig végleg leírta nálam a Razert.

Cila

(#17090) Djuree válasza KaLeun (#17089) üzenetére


Djuree
félisten

minőségben nem a legjobbak a cuccai sajnos. kettővel is van tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17091) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Hm eddig nem ment a kv4, de úgy néz ki juzer error volt, nem forgattam be eléggé. Pár napja jobbakat megyek vele. Nem gondoltam hogy ennyire be kell forgatni ezt a bunkert.

Csak a lepattanó az érdekes.

“ nem kell mindig nyerni “

(#17092) zsolthee


zsolthee
senior tag

Végre a sok eszement között találkoztam egy remek játékossal.
Ketten összesen több mint 10k sebzést osztottunk ki.
Érdemes megnézni.
Fogadni mertem volna, hogy a "gj WZ" üzenetem után kifiléznek minket...
:D :N

[ Szerkesztve ]

(#17093) Patrick76496 válasza Djuree (#16944) üzenetére


Patrick76496
őstag

Így utólag is Boldog születésnapot! :)

(#16949) Enzolord: :R

(#17012) mefistofeles: Biztos, de ha teheted, semmiképp se játssz a gyári GUI-val, mert csak magaddal tolsz ki...

(#17016) diegho: E5, 50B, ezekre mind igaz, amit az első mondatban leírtál. Esetleg Lorraine 40t? :D Nekem a buff óta nagyon bejön, csak azért nem játszok vele, mert nem érdekel már a Denevér Katalin.

(#17019) Stigma.HC: HaLlak-nak bejött, neki azt volt a mániája, hogy beáll vele a magas tankok mellé (pl. Löwe) és úgy szedi ki őket, hogy nem látnak rá. Esetleg ha egyszer hárman szakaszozunk, kérd meg, hogy meséljen róla. De látod, neked se jön be, Psycroptic sem szerette, és akkor én is csatlakozom hozzátok.

Annak a tanknak egyáltalán van valami előnye a "jó" toronypáncélon kvül? Papír, pontatlan, lassan céloz, nincs gun depression, a DPM sem nagy szám meg a mobilitás sem. A kicsi átütést kihagytam. Szvsz kimondhatjuk, hogy ez a legrosszab T8-as med. Arról meg ne is beszéljünk, hogy úgy néz ki, mint egy segberúgott T-44. :D Viszont az elődje buzijó.

(#17044) Bingisz: Majd megnéznéd, hogy milyen lenne a GUI-m ha én is Full HD-s képernyőjű laptopról játszanék. :O Régóta meg akartam csinálni ezt a mémet, most kész lett. A letisztult kikapcsolt minimapet és GUI-t jelent? :P
- - - - - - - - - - - - - - -
- Ahogy nézem, ennek az ISU-nak sincs valami erős lövegpajzsa...
- 113 5,8k dmg, amúgy not so special

Videók (csak az első az én köröm):
- T-44 stronk base defense
- Frischun - IS-6 - 6985 dmg
- T29 - Cekipeti - 5714 dmg

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#17094) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#17093) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

El nem tudom képzelni amúgy, hogy egy ilyen telezsúfolt, karácsonyfa interfésszel hogyan tudsz eredményes lenni. :D
Nem azt mondom, hogy gyárival kell menni, de a kettő között van azért átmenet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17095) Scheff válasza Bingisz (#17069) üzenetére


Scheff
tag

De nem mindenki sikerül. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#17096) Bad Pritt válasza Scheff (#17095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

JUJ, ez a játék egy kicsit agresszív! Elharapództak a hangulatok! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17097) Djuree válasza Patrick76496 (#17093) üzenetére


Djuree
félisten

kösz! :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17098) Bingisz válasza Scheff (#17095) üzenetére


Bingisz
addikt

Innen is szeretném üdvözölni őket. Bár egyszerűbb, ha küldök nekik egy levelet Ruinberg K2-be. Ott tuti meg lehet találni őket. :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17099) Bad Pritt válasza Bingisz (#17098) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk azért ahogy a csapatod néhány tagja kezelte az egész helyzetet, az tényleg minősíthetetlen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17100) Stigma.HC válasza Bad Pritt (#17099) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én fognám és azt a pályát egyszerűen kivenném a versenyből. Van még elég map ahol lehet játszani és talán még a legegyszerűbb játékosoknak is kellene kicsit gondolkozni. Sőt, még pár dologban változtatnék rajta, hogy kicsit többet kelljen küzdeni a szinte ingyen kapott aranyért, mert így tényleg nem kell sokat tenni érte, talán túl keveset is jelenleg :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.