Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) scyllarus válasza Flayer (#18099) üzenetére


scyllarus
veterán

Te legalább nyertél...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18102) zsolthee


zsolthee
senior tag

Általában a patch napján meg az azt követő napon vannak érdekes játékosok a pályán.
Tegnap tier9-es csatában t44-el ~2400 damaget hoztam össze ami a 3. helyre volt elég. Természetesen kikaptunk, mert a fullos E75-ünk ennek felét sem tudta meglőni.
Kérdezték a végén, hogy bot? Mondták nem, csak nincs fent neki a minimap mod. LOL :DDD

Plecsnik:
Az újak között talán 1 van, ami értelmes: Lődd meg a saját HP-dat.
A többi: gyújtsd ki, ammo rack... :( Jó hogy nem vezetik be a "Menj 500m-t a csata alatt és maradj életben" kitüntetést is... :)

[ Szerkesztve ]

(#18103) Djuree válasza zsolthee (#18102) üzenetére


Djuree
félisten

Lődd meg a saját HP-dat
Kb. minden csatában meg fogom kapni. sok értelme nincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18104) zsolthee válasza Djuree (#18103) üzenetére


zsolthee
senior tag

Te már vén róka vagy. :D
Tegnap én is begyűjtöttem néhányat...inkább a kezdőkre gondoltam. Nekik egy jó mérce az elvárható sebzés kiosztásában. A tapasztalat növekedésével természetesen egyre jobban értelmét veszti.

(#18105) diegho válasza zsolthee (#18102) üzenetére


diegho
nagyúr

Te sosem sebeztél 1000 alatt 9-es tankban? Jó neked! Én simán van, hogy 1k alatt sebzek, de ugyebár nem 1 csata határozza meg a játékost, hanem sok csata átlaga. Volt nekem több nullás köröm is T30-al, az átlag mégis 3k felett van.

(#18106) csapee


csapee
senior tag

Tegnap 9/9 win-nel megalltam, ezt mar csak rontani lehetett volna. Amilyen szar a T54E1 stockent, annyira jo fullosan. Igaz lehetne furgebb, mert a gyorsabb hevykkel meg a tempot tartani is nehez, nemhogy oldalbakerulni.:D

Alatamaszthatom Dieghot. Kerestem replayt tole, csak nem neztem ki toltotte fel. A T57-el ket atuto talalat utan legyaktak, pedig nem volt rossz helyen de pont arra ment a lemmingtrain:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#18107) zsolthee válasza diegho (#18105) üzenetére


zsolthee
senior tag

De, előfordul.
Viszont nem fűnyíró szimulátornak nézem a játékot.
A pálya live oaks volt. C4-nél voltam a meccs végénél és 2 med bekerített. A szerencsétlen végignézte (kb A4-nél állhatott) a halálomat. Pedig a város környéke üres volt. Ketten lett volna esélyünk ellenük, de nem csinált semmit. Ezért kaphatta a megjegyzést. Ha már úgy is bukta, beviszek még annyi sebzést/kill-t amennyit csak tudok, nem? Számomra ez a logikus.

Egyébként nagyon könnyű megszokni a jót. Ha nincs fent zoom + térkép mod, lényegesen romik részemről a játszhatóság. Ezekben semmi cheat, simán alkalmazhatná már a WG őket...célkeresztekről már nem is beszélve. Bár 9.2 óta nekem jó a gyári is.

[ Szerkesztve ]

(#18108) Bingisz válasza zsolthee (#18107) üzenetére


Bingisz
addikt

Célkeresztből jóideje én is visszaálltam a gyárira.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18109) diegho válasza Bingisz (#18108) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha már modok.

A régi minimap és dmg panel működik, vagy újat kell felrakni?

Tankok.
Ezt a 8-as amcsi izét próbálta valaki? Elég beteg az a löveg egy light tankra.

(#18110) zozyk


zozyk
addikt

Ez nem vicces ma... :(

(#18111) AMD Power válasza zozyk (#18110) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem minden napom ilyen. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18112) #43783936 válasza diegho (#18109) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy laza 1150-es puszit már kaptam tőle.
Fájt. :O

(#18113) zozyk


zozyk
addikt

Na végre,egy értelmes kör összejött...
Replay

(#18114) ng0ofy válasza #43783936 (#18112) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Na olyanom nekem is lesz akkor :-D

Mindig is olyan scoutot akartam, amivel a tobbi kis bogarst el lehet torolni, nem csak csipegetni...

[ Szerkesztve ]

(#18115) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Aki alap xvm modot használ annak is így mutatja a kilőtt tankokat? Csak, mert úgy rémlik, hogy eddig elhalványult a játékos statisztikája ha kilőtték.. Így kissé zavaró, mert néha azt hiszem, hogy még életben vannak.

magyarsrac

(#18116) Enzolord válasza [HUN]Dani (#18115) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem halványan mutatja, a Wotinfo-ról töltöttem le, nem mókoltam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18117) Departed válasza zozyk (#18113) üzenetére


Departed
őstag

Replay-t most nem tudok nézni, légyszi azt mondd csak el hova álltál/merre mentél a T30-cal Himmelsdorf-on? :R
Jelenleg úgy érzem kelet jobb hely vele mint nyugat... :F

(#18118) [HUN]Dani válasza Enzolord (#18116) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is onnan van, viszont én mókoltam vele. :D A legutolsó patch-nél is ugyan ezeket a lépéseket csináltam és ott érdekesen nem volt ilyen problémám..

magyarsrac

(#18119) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Melóhelyen SWOT ábrát csinálok és ez a fájl neve, meg a felirat és mindenhol ezt látom.
Folyamatosan tankokat haluzok meg ágyúdörrenéseket hallok :DDD

(#18120) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezért nem kaptam ászt. Nem tudom mi kell még hozzá :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#18121) Tomi0703 válasza ng0ofy (#18119) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mi vagy te projektmenedzser vagy mi a fene? :DDD

Középsuliban volt ilyen óránk és ez a szó megmaradt bennem. :)

(#18120) h1mpi: 1021 xp, persze, hogy kevés az ászhoz.

[ Szerkesztve ]

(#18122) zozyk válasza emre (#15936) üzenetére


zozyk
addikt

Hello

Úgy néz ki,talán megoldódik az MSI Afterburner + Overwolf hiba

Jelenleg nálam tökéletesen megy,ezek a verziók vannak fenn:
MSI Afterburner : 4.0.0
Driver : 9.14.10.01001
Catalyst : 14.4
TS 3 : 3.0.16
Overwolf verzió : 0.80.20.0

Üdv

Departed
Fenti bázisról,a sínek felé mentem.

[ Szerkesztve ]

(#18123) mefistofeles

A mai csatáim is alátámasztják, hogy tényleg kéne valami rendszer ami alapján a vesztes csapat jól teljesítő játékosait (mondjuk csak a legjobbat, hogy a győztesek se érezzék igazságtalannak) is a győzteséhez hasonló módon értékelné a játék.
Ma eddig 10 csatám volt, ebből 6 vesztes úgy, hogy mindben top sebbző voltam a csapatomban (volt, hogy összeségében is) és kék alatti wn8 statom nem volt (3,7 kill átlag). Persze mindenki foghat ki jó napot de az, hogy ezzel a jó nappal a győztes vagy a vesztes csapatba kerülsz az már csak vakszerencse kérdése. Ez pedig tudtommal nem szerencsejáték......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18124) diegho válasza mefistofeles (#18123) üzenetére


diegho
nagyúr

Díjazza a legjobbat a rendszer, mi a gond azzal?

(#18125) mefistofeles válasza diegho (#18124) üzenetére

Oké díjazza a vesztes csapat utolsó játékosát is valamennyire de azért azt ne mond, hogy ha pl. Te a vesztes csapat top helyén végzel 4 killel és valami komoly sebzéssel akkor kapsz annyi XP-t mint a győztes csapat egyik tagja 2 killel és mondjuk a tiednél jóval kevesebb sebzéssel!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18126) diegho válasza mefistofeles (#18125) üzenetére


diegho
nagyúr

De kapok, sőt többet is, csak battle hero achit kell elérni és máris megkapod a győztesnek járó xp-t.

(#18127) diegho


diegho
nagyúr

Aki 121-el ászra hajt, annak hajrá. Viccesen alacsonyan adják, replayt nem tudok feltenni, mert nem jó a wotreplays.

(#18128) bullseye


bullseye
addikt

Ma valakinek jó napja lesz, mert én 4/19-et mentem. Elhatároztam, hogy leduplázom a Su-101-et, elején még elég jókat mentem vele, utána már csak éppen, hogy részt vettem a csatákban kínomban. (Közben néha kellett mással menni, arra jó volt a Chi-nu, A-43 meg a rumba, amiket sokkal könnyebb volt leduplázni)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18129) unravel válasza mefistofeles (#18125) üzenetére


unravel
őstag

Nekem olyan kéne amikor nincs időm belépni akkor is gyűljön az ikszpé. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18130) h1mpi válasza unravel (#18129) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bot :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#18131) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez milyen tank? :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#18132) unravel válasza h1mpi (#18130) üzenetére


unravel
őstag

Ikszpégyűjtés lenne a cél, nem statrombolás. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18133) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#18134) Djuree válasza h1mpi (#18131) üzenetére


Djuree
félisten

sztem leopard.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18135) Simi37


Simi37
őstag

Az mi már h 890 base xpre 3. osztályt ad!? :Y :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18136) fradi81 válasza Simi37 (#18135) üzenetére


fradi81
veterán

Írd át a játékot és kapsz topgunt is ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#18137) scyllarus


scyllarus
veterán

Érdekes dolgot találtam. 10-én belefutottam egy ronda tüdőgyulladás-arcüreggyulladás-mellhártyagyulladás kombóba. :( Itthon voltam, sokat játszottam. Péntekre jöttem majdnem teljesen rendbe.
És gyönyörűen látszik, hogy betegen nem érdemes játszani:

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18138) Enzolord válasza Simi37 (#18135) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem is sok érte.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18139) diegho válasza Simi37 (#18135) üzenetére


diegho
nagyúr

Eléggé leesett a szint úgy látszik.

(#18140) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Valaki használja a replay managert(a játékon belülit)?
Valamiért nem megy a mostani verzió,csak betöltés közben kifagy(a bejelentkező oldalon is),és semmi,a 9.2 működött rendesen.
Ha csak ez a mód van fent,akkor is ezt csinálja.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#18141) AMD Power


AMD Power
titán

15 csatából 14 vereség az jó nem? :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18142) h1mpi válasza AMD Power (#18141) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A statodnak és az idegeidnek sem jó ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#18143) AMD Power válasza h1mpi (#18142) üzenetére


AMD Power
titán

Kicsinál már ez a *urva játék. A szaros 3x szorzót nem tudom megcsinálni. :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18144) h1mpi válasza AMD Power (#18143) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ma egész gyorsan ment, szerencsém is volt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#18145) jimmy74


jimmy74
őstag

Ez az M4 még mindig big fun!megvan rá a 3 csillag a csövén.

:D n

WoT:jimmbo

(#18146) mefistofeles

Micsoda marhaságokért adnak már itt a 9.3 ban plecsnit...röhej.....
Úgy látszik tényleg mindenkinek akarnak valami bizsut. Most kaptam egyet mert 50 csata óta nem lőttem csapattársba :W Meg ugye van ez a többet sebeztél mint a HP-d medál... pffff

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18147) Antonius1978 válasza mefistofeles (#18146) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem tetszenek...A tobbet sebeztel mint a EP az is jo, mert nem feltetlenul igaz, hogy mindenki minden csataban meg tudja azt tenni.En is mondjuk esetleg minden 3-ik, 4-ik-ben teszem azt fel.
A nagyon kezdok meg meg ritkabban.
Miert ne orvendhessunk az ilyennek ? Ez is egy jo mero hogy kb milyen jatekos vagy, nemde ?

(#18148) jimmy74 válasza mefistofeles (#18146) üzenetére


jimmy74
őstag

50 meccs nincs csapatsebzés plecsni?olyan nekem nemigazán lesz.
Amúgy tény osztogatnak minden marha plecsnit.
Gondolom legyen már a paradicsomoknak is valami.

WoT:jimmbo

(#18149) AMD Power válasza h1mpi (#18144) üzenetére


AMD Power
titán

8 csata 8 vereség. Ugyan az a szar szenvedés mint tegnap. 0.20% esett lett a győzelmi arányom 1 nap alatt. :W :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18150) unravel válasza Antonius1978 (#18147) üzenetére


unravel
őstag

"Ez is egy jo mero hogy kb milyen jatekos vagy, nemde ?"
Így van..Bárkinek lehet 0 sebzéses köre...Szóval nem hülyeség ez.

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.