Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) h1mpi válasza bluyoo (#18697) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T-20 a kedvenc medem. Annyira jól lehet vele dombos pàlyán érvényesülni és mozgékony is, pattinthatna jobban :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18702) #21346560


#21346560
törölt tag

ohh mit kaptam

(#18703) Enzolord válasza #21346560 (#18702) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, megint kitiltanak.. :D :D :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18704) mtade


mtade
aktív tag

Amikor a csata első percében lemerül az akku az egérben... priceless.. beálltam fedezékbe, amíg keresek egy madzagost, jött is a fikázás, t10ben t44gyel 1v8 ból már nem bírtam fordítani... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18705) diegho


diegho
nagyúr

A T57 nerf annyira nem vészes, mint gondoltam. 200m-ig nem nagyon venni észre a különbséget, felette már várni kell.

(#18706) bluyoo válasza h1mpi (#18701) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem ez a vas lesz a kedvencem:

De még nem láttam a játékban. :DDD

Bazinga!

(#18707) rlazol válasza bluyoo (#18706) üzenetére


rlazol
addikt

ez mi? :Y
vmi két világháború közötti amerikai/francia okosságra tippelnék...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18708) Bad Pritt válasza rlazol (#18707) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez világháború utáni találmány, Photoshopnak hívják. :D

Amúgy egy M3 Grant Lee lett kicsit átalakítva a képen. Javítom magam, a tornyon lévő kis géppuskaállás a Lee-re jellemző, a Grantnek nem volt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18709) bluyoo válasza rlazol (#18707) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tuning M3 Lee. :DDD

Bazinga!

(#18710) rlazol válasza Bad Pritt (#18708) üzenetére


rlazol
addikt

:C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18711) Djuree válasza Arpee78 (#18700) üzenetére


Djuree
félisten

:R
most már kezd jobban menni vele. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18712) jimmy74


jimmy74
őstag

ennyi.. :)
[L:/dl/upc/2014-10/19/296681_zwtpbyeuukevcqpn_shot_028.jpg](IMG:/dl/upc/2014-10/19/296681_zwtpbyeuukevcqpn_shot_028.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#18713) jimmy74 válasza bluyoo (#18706) üzenetére


jimmy74
őstag

nekem ez egy cirkálóra hasonlit

WoT:jimmbo

(#18714) bluyoo válasza jimmy74 (#18713) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Cirkálóra? Akkor ez mire? Ok tudom, csatahajóra. :D

42 szint! ;]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18715) sith7


sith7
nagyúr

Szerintetek Stronghold - ra, tier 6 - ban melyik a legjobb tank ?

(#18716) ng0ofy válasza sith7 (#18715) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

kv2 :D

(#18717) Djuree


Djuree
félisten

kibaszott a tegnap statommal a T95.
[link]
de már kezd jobban menni, mostmár a középső ágyúval mennek a 2000dmg-ek.
rájöttem hogy ezzel teljesen máshogy kell játszani, mást kell figyelni mint akár a T28-al.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18718) sith7 válasza ng0ofy (#18716) üzenetére


sith7
nagyúr

:)
KV-85 ?

(#18719) mcwolf79 válasza Djuree (#18717) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én azt a hibát követtem el,hogy a T95-tel "ész nélkül" rongyoltam előle. Mondván úgysem lövik át,akármi van előttem.
Nem a fófaxt :(( Néha Himmelsdorf-on a banánutcán úgy kilyuggattak szemből ,hogy "öröm" volt nézni.
Ugyanezt a hibát az E3-mal is elkövettem, ugyanazzal az eredménnyel.
DE most már hogy TD-ként használom ezt is sokkal eredményesebb vagyok vele.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18720) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha egyszer törlöm a játékot az az artik miatt lesz... :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18721) bullseye válasza mcwolf79 (#18719) üzenetére


bullseye
addikt

Sajnos nincs átlőhetetlen tank. Tegnap szépen beforgatott AT15-t minden lövésből átvitte egy Löwe, sima lőszerrel. És nem Unikum volt, mert nekem végig oldalt állt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18722) diegho válasza h1mpi (#18720) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig az artykkal jelenleg nem sok gond van. 2 éve még megértettem volna, amikor 14 arty volt mindkét oldalon és pontosak voltak, gyorsan töltöttek, de most?!

(#18723) Djuree válasza diegho (#18722) üzenetére


Djuree
félisten

engem az utóbbi pár napban ők csinálnak ki. 1000 alattit nem is lőnek a 8-as artyk sem. tegnap S-51 1900-at vert. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18724) sith7 válasza Djuree (#18723) üzenetére


sith7
nagyúr

mibe is ? T-95 ? ;)

(#18725) Djuree válasza sith7 (#18724) üzenetére


Djuree
félisten

ez most épp Konkerorba volt. T95-ben fel vagyok rá készülve, azon már meg se lepődök. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18726) KaLeun


KaLeun
senior tag

Amikor ment a rinya a sok arty miatt 2 alkalommal is csináltam statisztikát és egyszer sem lett igaza a sírdogálóknak.

Most megint csináljak statisztikát a sebzésre (pont t8 artyval játszom)?

Meg azért ekkora baromságot, hogy a t8 artyk 1k alatt nem is lőnek.... :)) Az S-51 t6-ként is igen pöpec egy lövéseket kiosztó arty volt az AP lövedékkel, de kb. ennyit tudott és tud ma is. Vagyis van egy baromi lomha, hatalmas célzókörrel, lassan célzó, pontatlan szar valami ami ha meccseként 20-ból egyszer betalál és még átütő találat is akkor már pezsgőt lehet bontani.

Hát t8-ban az M40/43 ami talán kicsit többet harap, FV-nek meg teljesen fals a statisztikája mert az Conq GC miatt a jobb játékosok is húzzák azt az ágat.

Cila

(#18727) Djuree válasza KaLeun (#18726) üzenetére


Djuree
félisten

magasról leszarom a te statisztikád, meg a másét is, én most ezt tapasztalom az utóbbi egy hétben, ennyi. nincs ebben semmi varázslat, aki meg ismeri a WG-t az már nem alapoz statisztikákra, mert 2 pillanat alatt változtatnak ezen azon és feldughatod a statisztikádat. ;)
én is játszok artyval, van T9 is, én nem tudok vele játszani, célba se nagyon találok vele, de ez én vagyok, lehet neked se megy vele azok alapján amit leirsz, ha meg nincs sikerélményed minek artyzol? lol...
S-51-el anno lőttem ki JGtigert, T-95-öt, T-30-at is egy lövéssel...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18728) scyllarus válasza KaLeun (#18726) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha valaki utálja az artykat, az én vagyok, de mostanában tényleg nincs gond velük.
Ma a 21 csatámból 2x szedett ki, nyilván az egyik legjobban, de az olyan szituáció volt, muszáj volt megállnom, ő meg simán rám tudott szűkülni. Abban a helyzetben is a remek játékostársaknak köszönhettem a halált, nem annak, hogy túl jók lennének az artyk. A másik egy 304-es volt, TD módban, az megint más szitu.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18729) h1mpi válasza scyllarus (#18728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem azzal nincs is bajom, ha kempelek és kiszed. De akkor baromira idegesít, amikor f2f játszunk ki-be egy szikla mögött és "tök jót játszunk egymással" erre lő az arty és reccs. Akkor fel tudnám robbantani az összeset :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18730) KaLeun válasza Djuree (#18727) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mondtam, hogy nem tudok játszani az S-51-gyel vagy, hogy nem lehet vele bármit egy lövésezni?

Amikor itt csatánként mindenki 3-4-5 artyt vizionált, azt hozta ki (2 alkalommal is) az általad leszart statisztikám, hogy a csaták harmadában nincs is arty, másik harmadában 1 arty van, és a maradék harmadban 20/10 a 3/4 arty/per oldal aránya (5 arty meg nem is volt). Az öt artys dolgot tovább vezettem: átlag 1 alkalom/hét. Egy 3-4 hetes kihagyás után, az elmúlt hét alapján továbbra is áll ez az arány, pl. 1 alkalommal találkoztam 5 artyval.

De ez a sebzés dolgot is vezettem már BC 155 58-cal, ~250 lövésből 2 db olyan lövésem volt amit te minden lövésre hallucinálsz.

Cila

(#18731) Djuree válasza KaLeun (#18730) üzenetére


Djuree
félisten

"De ez a sebzés dolgot is vezettem már BC 155 58-cal, ~250 lövésből 2 db olyan lövésem volt amit te minden lövésre hallucinálsz."
Most mondjam azt hogy user error...nem mondom! :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18732) sebijani1982 válasza h1mpi (#18729) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Érthető, de hidd el, előbb utóbb lesz olyan is, amikor a saját arty-d fogja kiszedni a f2f ellenfeled egy lövéssel. Akkor is haragudni fogsz rá? Vagy örülsz, hogy "végre" látod dolgozni az Arty-t.
Szerintem a F2F harc akkor oké, ha nem tart túl sokáig. Számtalanszor lehet amiatt bukni csatát, mert leállnak f2f harcolgatni és a másik oldalon meg átnyomul a többség.

Olyankor pedig a F2F csatád ugyanúgy véget ér, mivel onnantól F2S (star = csillag) harcba keveredsz, mert szépen minden oldalról nyeled a puszit. Aztán huss vége is, go garázs.

Nem tudom mióta játszol, de egy kis rutinnal bőven meg lehet úszni az arty-kat komoly puszi nélkül. Persze van One shot, de Te is lősz egyszer-egyszer ammorack-et nem? Olyankor ugyanúgy 1600-at pusziltál a 200-800 -at sebző lövegeddel.

Illetve, ki van mindenki akadva a One shot-on. Az arty hány lövés is nektek? És azért ha te meglátod az esetek 90-95%-ban egyből kiszeded, mert nem lősz mellé. Az arty, ha észrevesz, hogy a közelében vagy "TD" módra váltva még mindig kisebb eséllyel fog eltalálni.

Mondom mindezt úgy, hogy 11K csata után én már elégedett vagyok azzal is, ha sikerül top sebző lenni a kemény 2500 kiosztott sebzésemmel 9-es TD-vel. (Ha össze jön annyi...)

(OFF)Djuree(/OFF) Ha egy vitában elkezdesz személyeskedni folyamatosan, több hozzászólásban, ott már kifogytak az érvek... Légyszíves maradj a beszélgetés és vita közösségépítő határain belül. Kérem mindezt fórumtársként. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#18733) Djuree válasza sebijani1982 (#18732) üzenetére


Djuree
félisten

hol személyeskedtem? ennek köze nincs a személyeskedéshez. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18734) KaLeun válasza Djuree (#18731) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát 3,5k csata után (egyedül randomban, normál HE lőszerrel), 150-nel kevesebb az átlagsebzésem, mint pl. a 4k wn8-as Dyaebl-nek aki gondolom nem spórol a arannyal és nem éppen egyedül csapat randomban. Majd ha lenyomott ennyi csatát mind én, randomban egyedül, alap lőszerrel és még mindig jobb a statja majd szólj. :U

Cila

(#18735) Magany válasza #21346560 (#18702) üzenetére


Magany
tag

Azt hiszem te már művészi tudással műveled az artyzást, sok ember bánatára ;]

(#18736) Stigma.HC válasza sebijani1982 (#18732) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Arty mondjuk t10-es szinten? Alacsonyabb most nem érdekel/jelentéktelen. Ott ha a TD-ket nem vesszük számításba meg egy-két normál tankot akkor bizony 2 lövés :DDD Valamibe bele kellett kötnöm :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18737) rlazol válasza Djuree (#18727) üzenetére


rlazol
addikt

két nézőpont van.
az áldozat tankké, aki azt látja, h telibeb****ták és 500-800-1000 hp sutty.
és az artyé, akinek 3 lövésből egy, ha talál, és 10 találatból egyszer van 400+ dmg, 600+ meg csak ünnepnapokon.

sajnálom, h téged mindig megtalálnak mostanában, de meglesz ennek a böjtje arty oldalon, te is tudod.

ez a replay típusos példa. Az első 3 lövés mindegyike telitalálat, összesen vagy 2k dmg és 3 kill. Utána meg sorba jönnek, főleg a végén Full beszűkülve, Keresztben álló célpontra, 116%-os legénységgel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18738) [HUN]Dani válasza Stigma.HC (#18736) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

;]

magyarsrac

(#18739) scyllarus válasza KaLeun (#18730) üzenetére


scyllarus
veterán

"a maradék harmadban 20/10 a 3/4 arty/per oldal aránya (5 arty meg nem is volt)" - Minek 5 arty? Oldalanként 3-4 már bőven elegendő ahhoz, hogy elb.ssza azt a csatát. És a csaták harmadáról beszélünk. Azaz minden 3. csata élvezhetetlen. Az sok, bárki bármit is mond.

Sebijani1982: "Érthető, de hidd el, előbb utóbb lesz olyan is, amikor a saját arty-d fogja kiszedni a f2f ellenfeled egy lövéssel." - Na, ilyen még nem volt a 11k csatám alatt. Engem már szedett ki...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18740) rlazol válasza scyllarus (#18739) üzenetére


rlazol
addikt

2-3 arty szerintem nem zavaró. 4-5 már igen, de az is csak azért, mert 10-11re csökken a tankok/TD-k száma.

Amúgy általában nem is látod, h az artyval épp segítek neked. Mert pl a szikla mögött lapuló f2f ellenfelet artyval a legritkább esetben érem el. De 200 méterrel mögötte a snipert igen.
Nem fogom neked full Hp-ról kilőni az IS-t vagy a jagdtigert, de párszáz dmg-re jó leszek. Nem látod, és nem is érdekel, miért nem fullos az ellen, mégis az arty készítette elő neked - az egy másik kérdés, mikor van rá szükséged, mikor nincs.

Az is lehet, h az arty a térkép másik felére céloz és oda ver be 1700-2000 dmget (a csata alatt). Nem neked segít, de a csapatgyőzelemhez járul hozzá.

Szóval ne mondj olyat, h még nem segített neked arty. többszáz csatám van artyval (jópár ász), egy kezemen megszámolom, hányszor köszönték meg a támogatásom, pedig nyertem már meg csatát egyedül maradva is.
És van 4000+ egyéb tankkal (ott is akad pár ász), egy kezemen megszámolom, hányszor éreztem, hogy segít, de attól még TUDOM, h segít.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18741) scyllarus válasza rlazol (#18740) üzenetére


scyllarus
veterán

Én 2/oldalnál húzom meg a határt, fölötte már zavarónak tartom a számukat. Én sehol sem mondtam olyat, hogy nekem nem segített arty, olvass csak vissza... Arról volt szó, amikor F2F harcolok valakivel, és a saját arty segít. Ilyen pedig nem volt, és hidd el, azt azért észreveszi az ember, ha ronccsá változik, akivel épp összeér a tankja :)
Alapvetően hasznosak lennének/lehetnének a csatákban, igenis vannak szituk, amikor jól jönnek.
Nekem most nincs is bajom velük.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18742) rlazol válasza scyllarus (#18741) üzenetére


rlazol
addikt

2/ oldal, igen , az reális.
bocs, félreértettem.

okos arty nem lő bele f2f csatába, csak, ha nagyon muszáj (utolsó 2 tank egymás ellen), egyszerűen azért, mert lutri. A célzókör beszűkülve is túl nagy, 2-4 mp amíg a lövedék odaér, addig pont megfordulhatnak egymás körül. Mindkét "szerencsés" medálom ilyen szituból van és az én ilyetén kilövésem is eredményezett már "szerencsés"t az ellennek.
Ha ilyenkor azt akarod, h segítsen az arty, távolodj egy 5-10 méterre a másiktól. És esetleg szólj neki... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18743) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#18736) üzenetére


Tomi0703
őstag

TD-ket nem vesszük számításba meg egy-két normál tankot

Az nem inkább csak 1, ami az E-100?
Valamibe bele kellett kötnöm. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18744) dfsz34 válasza scyllarus (#18739) üzenetére


dfsz34
őstag

Az arty nem azért van, hogy neked segítsen, ezt kell belátni. Hanem a WG azoknak csinálta, akik képtelenek tankkal játszani, tisztelet a nagyon ritka kivételnek (csak azért írom ide, hogy az artysták azt hihessék, hogy ők a kivételbe tartoznak). Gondoljunk már bele, hogy az, aki még a tankkal sem bír menni, milyen játékos lehet és hogyan tud(na) ő jól játszani artyval?

Az arty erősíti és nem csökkenti a kempelést, továbbá szinte soha nem a kempelők kifüstölésében segít, hanem azokat lövi, akik aktívak, harcolnak, mozognak és ezáltal láthatóak és nem tartózkodnak állandóan takarásban.

Ráadásul titokban buffolják az artykat folyamatosan, a pontosságukat biztos. Zavaróan sokszor találják el az embert, amikor nagy sebeséggel mozog és nem egyenes vonalban. Észrevehetően többször, mint korábban.

A WG ugye a kempeléssel indokolta az artykat, de ezen mindenki röhög már csak, mert tudja, hogy pontosan erősíti nem csökkenti a kempelési hajlandóságot.

A másik érv a csaták hossza, ha van arty akkor tipikusan rövidebb ideig tart. Ezt a cinizmust ugye, mert az arty leszed egy csomó hp-t az ellenfélről.

Mindezek mellett a csata elején és a közepén még nem annyira zavaróak az artyk, bár buffolják őket nagyon, szóval eljöhet még az az idő is. Engem a végjátékban zavarnak rohadtul. Ott már gyakran megesik, hogy nem tudok semmit tenni és pont az ellenfél artyja miatt. Akár még esélyem is lenne feltartani és harcolni több ellenféllel, de a parazita arty elől ilyenkor már nem lehet menekülni, mert kis területen kéne harcolnom

Ezt tartom az igazi cinizmusnak a WG részéről, mert harcolna egy jót az ember, de nem lehet egy félkezű okoska miatt, akki éppen klikkelget a térkép másik felén. Ilyen módon valóban csökken a csata idő, de éppen egy izgalmas harcot nem lehet lefolytatni.

Ez úgy általában igaz az artykra egyébként, hogy szinte mindig olyanokat lőnek, akik éppen egy jót harcolnának, de nem lehet, na ez az ami miatt utálják őket.

(#18745) csapee válasza dfsz34 (#18744) üzenetére


csapee
senior tag

Bezzeg ha statot lehetne huzni vele hasznalnad. Probalj ki egy T8 feletti artyt, ha az ellensegnek van egy csepp esze is, eselytelen 2e sebzes folottit kiosztani. Nincs veluk gond, neha beesik egy onehit, de az a havi 1-2 nem sok. Ellenben az 6-7 taras td (minden 2.-ik csata), az biztos a kempeles ellen van.
Mondjuk ez mar vagy 50-szer ki volt targyalva, de mindig a hulye wg, arty a hibas...

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#18746) #43783936 válasza dfsz34 (#18744) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyszer fuss bele egy háromfős T95 szakaszba, és rájössz, hogy nagy segítség tud lenni az arty.

Nem a stara recsizőknek találták ki őket, ezért nem csoda, ha többen is ennyire lenézik vagy ellenzik őket. :)

(#18747) rlazol válasza dfsz34 (#18744) üzenetére


rlazol
addikt

"Ráadásul titokban buffolják az artykat folyamatosan"

ezeket honnan veszed? :((( mert ezt csak olyanok mondják, akik nem játszanak artyval, csak azt látják, h őket eltalálta. Egy az egyben hülyeség. Nem is akarok vele érdemben foglalkozni. :(((

Ha választhatok álló és mozgó célpont között az állót lövöm, ergó a kempelőt. Ha az én csapatom is kempel és senki se spottol, akkor azt lövöm, amit látok, vagyis azt, aki mozog. De az végső megoldás, 30-40 mpes töltésidővel, 0,72-es szórással gondolom érthető. :U

"Észrevehetően többször, mint korábban."
Ha azt a normál tankos tudná, h hány álló helyzeti, beszűkült mellére jut egy-egy mozgó célpont eltalálása nem írnál ilyen baromságot.

vitát részemről lezártam. Nincs értelme, mert fogalmad sincs az artys oldalról.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18748) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#18743) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Legyen igazad, most ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18749) diegho válasza dfsz34 (#18744) üzenetére


diegho
nagyúr

Ritkán olvasok itt ehhez hasonló marhaságot. Inkább legyen 3 arty, mint sok nagy TD. A TD nagyobbat sebez, gyorsabban tölt, nagy a páncélzata és sokkal pontosabb. Nem is értem mi a bajotok az artyval.

(#18750) Dr_Syrex válasza diegho (#18749) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ha már a TD-ket említed, tegnap késő este 8-10 db volt belőlük a csatákban és ezen kicsit meglepődtem, mert egy ideje már nem tapasztaltam hasonlót.
Mondanom sem kell, hogy az értékelhetetlen szinthez közelített a meccsek színvonala és inkább kikapcsoltam a wotot aznapra. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.