Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Stigma.HC válasza [HUN]Dani (#18800) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Fogadjunk egy sörben? :DDD

(#18802) dfsz34 várhattál még volna a válasszal ;]

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18802) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#18800) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, bocs, nem 600, hanem 670 :DD

[link]

(#18803) fradi81


fradi81
veterán

Tehát akinél megy a test server szóljon, akkor legalább lehet tudni hogy user error. Nekem most failed to connect to the server hibaüzenet van tehát nem jelszó hiba.

moto g72, Ninebot d28e

(#18804) [HUN]Dani válasza Stigma.HC (#18801) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Muhahaha :DDD

(#18802) dfsz34: Beszarás azért.. mekkora troll páncélja van már..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#18805) Bingisz válasza fradi81 (#18803) üzenetére


Bingisz
addikt

Mindegy, lehet, hogy ez az utolsó teszt szerver amit leszedünk.... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18806) #21346560 válasza Bingisz (#18805) üzenetére


#21346560
törölt tag

:F

(#18807) sith7


sith7
nagyúr

Nem sokon múlt a győzelem :((

(#18808) csapee válasza #21346560 (#18806) üzenetére


csapee
senior tag

150Ft lesz 1 GB letoltese jovore, Magyarorszg jobban teljesit...

Csapee

(#18809) #21346560 válasza csapee (#18808) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bezzeg cigire nem sajnálnád a pénzt?! :DDD
No de viccet félretéve, ebből nem hiszem hogy lesz valami, mert akkora felháborodást váltana ki az emberekből, hogy még én is mennék kiegyenesített kaszával a parlament elé!!!

(#18810) scyllarus válasza #21346560 (#18809) üzenetére


scyllarus
veterán

Én akkor viszek hozzá Molotov-koktélt. :((

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18811) diegho válasza csapee (#18808) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ezt bevezetik elmegyek ebből az országból. Innentől már csak a levegővételen nem lesz adó.

(#18812) bullseye válasza diegho (#18811) üzenetére


bullseye
addikt

Adod itt az ötleteket...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18813) diegho


diegho
nagyúr

Nem tudom a wot pl mennyi adatforgalmat generál, de már az is elég szép összeg havonta. Windows frissítések, egyéb programok frissítései stb. Én nem töltök le filmeket, youtube megy néha, meg online game és netezés itthon, de így is simán összehozom az 1GB/nap forgalmat, tehát 4500+ kiadás havonta.

(#18814) Simi37 válasza scyllarus (#18810) üzenetére


Simi37
őstag

Én meg KV-2 -t. :DDD :W (Még nem tudom h honnan...legyártatom vmajd kérek kölcsön a ruszkiktól :DD )

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18815) octopus666 válasza diegho (#18813) üzenetére


octopus666
tag

Ha ezt bevezetik az online játékoknak harangoztak sokaknak, ha nem akarják a gatyájukat is ráfizetni. :U

(#18816) csapee válasza octopus666 (#18815) üzenetére


csapee
senior tag

Visszaterunk majd a rendes utcai heppeningekre, lesz majd itt bunyo karacsonyig :) Ugyis le vagyok mar puhulva...

Csapee

(#18817) jozefgucci1 válasza diegho (#18811) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet ez a cél ! Elűzni akiről nem lehet több bőrt lehúzni . Ez szerintem nem összeegyeztethető az Unió politikjával , szóval ha megszavazzák márpedig nagyon gyorsan jött a hír akkor gondolom egy kis + után változtatnak rajta . Csak ha arra gondolok ezzel a játékkal van havi több giga adatforgalom mert ugye jön a frissítés és modok stb . A steam-es játékokról nem is beszélve . Így a felhős adattárolás is érvényét veszti .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18818) h1mpi válasza fradi81 (#18803) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem user error azt írják, hogy vége az első tesztidőszaknak.

(#18819) mcwolf79 válasza sebijani1982 (#18792) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mivel saját lövegpajzsa van így "szerencsére" elég nehéz belőni. Mázli is kell hozzá. Ott rólam már Jgpze100 is pattant már.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18820) Djuree válasza diegho (#18813) üzenetére


Djuree
félisten

pont múltkor mobilneten toltam egész nap, 1,5-2MB/csata átlagban, egész jó.

jozefgucci1: nem sokáig leszünk már az uni(j)óban, orbán kilopja még azt a pénzt amit kitud, aztán kitesznek szépen, vagy mi lépünk ki, erre már utalt többször.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18821) jano_77 válasza #21346560 (#18809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig Neked odakint pont mind1....nem?! ;)

(#18811) diegho: várd ki a végét, ami késik, előbb-utóbb eljön! :o :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18822) Gaz 78 válasza csapee (#18808) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Olvastam a cikket a neten.Nekem is simán lenne párezer Ft. adóm emiatt amit én nem fogok bevállalni. Ennyit a korlátlan netről :/
Megjegyzem,hogy azoknál a cégeknél ahol szervereket üzemeltetnek és nagyban megy az információáramlás,nekik naponta simán lenne 20-30ezer Ft adó emiatt - háthogyne ..ellent mond a józan észnek ez a szabályozás,úgyhogy a nemzetgazdasági miniszter úrnak erre még biztos aludnia kell párat mert ez a javaslat már most botrányos!

[ Szerkesztve ]

(#18823) diegho


diegho
nagyúr

Tegnap elővettem kicsit a 121-et, mondom megnézem milyen az élet -3 fokkal, mennyire lesz gáz -10 után. Meglepő, mert sokkal jobb köröket mentem, mint STB-vel és ez egyetlen dolognak köszönhető, az ágyúnak. Leírhatatlanul pontosabb a 121 ágyúja, pedig papíron csak 0,01 a különbség, ráadásul sokkal lassabban céloz, de mégis simán belövöm a tankokat ott ahol kell, így tudok sebezni bőven. A -3 fok pedig szokható, ha az ember ismeri a pályákat és tudja hová kell menni. STB-vel 200m-ről gondot okoz egy E75 alját belőni nem teljesen beszűkülve, 121-el 400m-ről is elég gyakran adja be, sőt tegnap háromszor lőttem be E4 kupolát 380m-ről egymás után, E100 díszlécet is gyakran eltalálom távolról, nem értem az STB lövege miért nem képes erre. STB-vel sokszor át kell váltani goldra, ha pl egy E100-at akarok átlőni a lécen keresztül 100m-nél távolabbról, mert a közelébe nem megy a lövedék, 121-el ez simán megy AP-val, mert 3-ból 2-szer eltalálom. Ha a 121 kapna még 2 fokot, akkor nagyon király lenne, így sajnos eléggé pálya függő, vagyis úgy mondom, hogy több pályán nem lehet vele oda menni, ahová jó lenne, mert nem tud onnan lőni, ezért másik, rosszabb helyet kell keresni.

(#18824) jano_77 válasza Gaz 78 (#18822) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már finomítják, de akkor is botrányos!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18825) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Milyen emberek játsszák ezt a gamet, a Jpanzer IV utolsóként elkezd menekülni a Panther II-től, úgy hogy ott áll mellette?

(#18826) bluyoo válasza h1mpi (#18825) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Segítséget kér egy csapattárs, rohanok hátha kettőnk ellen nem lesznek olyan bátrak, és megússzuk mind a ketten. Odaérek, erre lelécel, persze a láncomat lelőtték, azonnal ledaráltak.
Vagy, vagyunk 5-en, de a kutya sem segítene mögöttem, minek ....
Benne maradtam pár meccsben gondoltam ellesek egy két "taktikát" a zöldektől. Hát lehet soha nem leszek jó játékos. Nekem ez a nehéz tankkal állunk a pálya szélén, egy domb mögött, és néha durrogtatunk kicsit, nem pálya ...
Tegnap összesen két meccsen voltam a 6-os nehézzel, 6-os meccsben, az összes többi, javában 8, néhányszor 7-es. Lehet veszek egy zsák aranyat, hátha kedvesebb lesz velem a játék! :DDD
Lenne két kérdésem:
Mi a túrónak lövöldöz néhány delikvens csak úgy bele a vakvilágba? Kezdéskor nemegyszer sebeztek már így.
Nem lehet az XVM-ben kikapcsolni a győzelmi esély kiírását? Már az elején szitkozódok 18%, ..., 33%, ... láttán. :DDD Főleg ha egyhuzamban hasonló meccsekbe tesz (elég ritkán látok 50%-nál jobb esélyeket), lehet tényleg venni kellene aranyat. :D

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18827) Mardel válasza bluyoo (#18826) üzenetére


Mardel
őstag

Én is tanulok a zöldektől főleg mikor a churchill III-at lövöm su-85-el és a zöld, kv1-el semmit nem csinál csak hátrál mögém. Majd mikor oldalba kap és kilő egy Durchbruchswagen 2, akkor leszedi a lesebzett churchillt meg a dw 2-t...

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#18828) bluyoo válasza Mardel (#18827) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok, tudom, hogy sok esetben túl forrófejű vagyok (kezdő játékos), de sokszor szerintem emiatt a passzív játék miatt kapunk ki.
Hát igen, sokszor érdekes szituációk adódnak, amikor pl. ketten tartunk egy oldalt és a "második vonal" malmozik, és csak a lesebzett ellenfélnek esik neki.
Miért írsz off-ba, off topic-ban? :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18829) scyllarus válasza h1mpi (#18825) üzenetére


scyllarus
veterán

Gondolkodók? Nem tudhatom az aktuális HP viszonyokat de a JPzIV a P2-nek 3 lövés, fodítva (ágyúfüggő) 6-10. És a P2 még pattintani is fog egyet, a TD nemigen. A JPzIV-et nem könnyű leforogni, de lehet, plusz a P2 simán le is rammolja. Én is menekülnék...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18830) KaLeun válasza h1mpi (#18825) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap volt egy 1-2 arcletámasztós csatám (pl. egy elhúzódó t9 csatában, a csata feléig az arty mögött dekkoló idióta scout lett a top sebzőnk, 12-en még az ezrest sem lépték meg), de a pálmát egy Borsó és T-34-3 alakítása vitte el.

Fisherman's Bay, a Borsó (full hp) és a T-34-3 (~45hp) a malomtól mennek lefelé, majd K6-ban az út töltése mögött felvillantják az artyt (M12) és megállnak az innenső oldalon. Az arty kitámad, feljön az útra, itt súrolja a már szintén az úton levő T-34-3-at, aki annak ellenére, hogy a lövege az arty oldalában van elhibázza azt. Borsó ijedtében ellövi magát és a legidiótább módon, az arty egyenes lővonalában menekül, ahelyett, hogy átment volna a töltés másik felére. Arty lő, Borsó elszáll, a T-34-3 a forduló artyt ismét elhibázza és lerammolja azt adva az artynak egy Kamikaze medált.

Cila

(#18831) jano_77 válasza jano_77 (#18824) üzenetére


jano_77
nagyúr

és még egy ráadásként (van még ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18832) Gaz 78 válasza jano_77 (#18824) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Elolvastam,köszi. ..Hát,hogy mi lesz ebből,majd kiderül ha beborul! ..remélem semmi :/

(#18833) bluyoo válasza scyllarus (#18829) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor ebből kiindulva nekem egy 8-as (7-es) csatában a VK 36.01 (H) -val, inkább hátul kellene maradnom végig?
A múltkori Waffe 0725-ös tanácsod is bejött, most vegyesen használom a 10,5 cm Kw.K. L/28 -al.
És a nehéz repeszpáncél és megmarad a TOG-ra, ahogy írtad. :)
A VK 36.01 (H)- n célzásgyorsító-ra cseréltem Fradi81 tanácsára.

Bazinga!

(#18834) emre válasza jano_77 (#18831) üzenetére


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18835) h1mpi válasza emre (#18834) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A játék ingyenes :D

(#18836) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a ************** TOG event telerakta agybeteg TOG-os játékosokkal a gamet és tisztára élvezhetetlen egy sz@r lett...

A másik meg olyat rég néztem be, hogy azt hittem a Sherman Jumboval vagyok ,de a KV1-S-el voltam...
Kicsit pihenek...

[ Szerkesztve ]

(#18837) jano_77 válasza h1mpi (#18836) üzenetére


jano_77
nagyúr

túl sok a TOG? örülj neki, akkor tudsz rengeteget sebezni. ;]

(#18838) [HUN]Dani: tegnap egy mocsok SU-100 egy lövéssel kiszedte a Stugomat. Egy sárga játékos, majd közölte, hogy szar az álcám. Álca festés, 3 skilles - 100% álca - legénységgel, csigaszemmel! Mondom biztos igazad van. :U Himmelsdorfon a bal oldal hosszú utcában - park baloldala, nem a halálút. Be sem tudtam állni a Stug-al, Ő már ott volt és BUMM! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18838) [HUN]Dani válasza jano_77 (#18837) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pontosan. :D Hétvégén lehet előveszem a SU-100-at. :D

magyarsrac

(#18839) dfsz34 válasza h1mpi (#18836) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért nem árt vigyázni a Tog-al, az ágyúja remek, aki alábecsüli, az ráfaraghat. Illetve ha van rajta repeszpáncél, akkor nem lehet bele 400-450-nél nagyobbat sebezni. Több KV2 is próbálkozott ma, de ott maradtak.

Megjelentek viszont a Tog zsenik, akik kiállnak a nyílt terepre és ameddig tart a hp, addig lőnek, márpedig sokáig tart.

Az igazi géniuszok viszont el sem mozdulnak a bázistól vele, maximum 50m-t és ha jön az ellenség bevetik ugyanezt a technikát, állnak és lőnek. Nem botok, mert a szidalmazásra reagálnak :)

[ Szerkesztve ]

(#18840) jano_77 válasza dfsz34 (#18839) üzenetére


jano_77
nagyúr

3 TOG szorosan egymás mellé állva és úgy megindulva okozhat riadalmat? :F ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18841) sith7


sith7
nagyúr

Tog - ra milyen felszerelés ajánlott ?

(#18842) jozefgucci1 válasza [HUN]Dani (#18838) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mi napok óta azzal hozzuk a napi első öt győzelmet .Szakaszban a SU100 is nagyon jó mert jellemzően Tier hatba rak be és ott egy 400dmg -es puszi nagyon tud fájni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18843) dfsz34 válasza jano_77 (#18840) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha jobban belegondolok a Tog teljesen ideális tank a paradicsomnak. Nem kell vele kapkodni, mert lassú, van ideje gondolkodni, ha van mivel.

Ha jön egy jobb képességű stug, hetzer vagy mondjuk egy bdr, akkor sem kell megijedni tőle és heroikus küzdelem és a hp nagy részének elvesztése után, de győz a tog ebben a párharcban.

Sőt, a kicsit gyakorlottabb togos ki tud szedni egy kv85-t is, igaz a hp-ját elveszti, de micsoda élmény lehet ez olyannak, akinek maximum akkor volt fragje korábban, ha lopott egyet. Most meg férfias küzdelemben legyűri ezeket a fenevadakat.

(#18841) sith7: amit itt ajánlanak, azt raktam fel. [link]

Először binot raktam a venti helyett, de a Tog-al úgyis bele kell menni a sűrűjébe, nem kell a bino. Néha jól jönne, de megvagyok nélküle. A páncél nagyon drága, de megéri a KV2 meg arty veszély miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18844) Djuree válasza h1mpi (#18836) üzenetére


Djuree
félisten

én alig megyek artyval, mondom megyek egyet a 212-vel így hónapok után, erre valaki rámír csatában hogy idiot arty, mondom wtf van? erre nézem hogy elöl vagyok, rusholok mint a bolond, azt hittem a konkerorban vagyok. :DDD ki is szedtek egyből...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18845) rlazol válasza bluyoo (#18826) üzenetére


rlazol
addikt

ki lehet.
nekem aslain mod packem van, ott alapból be tudod állítani, de sima xvm moddal is, fel kell menni az oldalra, bejelentkezni, betölteni és módosítani a config file-t.
szerintem is nagyon zavaró, demoralizáló az elején az esélykiírás, főleg,. h a valósághoz sokszor semmi köze sincs.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18846) bluyoo válasza rlazol (#18845) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!
Még az elején tetszett is , de így, hogy szinte mindig magasabb szintű csatákban bénázok a nagyok ellen. Ehhez jön, hogy 18% esély a győzelemre, az már sok. :DDD Még ha ez nem is szentírás.

Bazinga!

(#18847) h1mpi válasza Djuree (#18844) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az kemény :))

Én meg kirakom magam a KV1-S-el (itt hittem azt, hogy a Sherman Jumboval vagyok) a TOG elé, mondom úgy se lő át, erre sebez mint állat. :DDD

(#18848) [HUN]Dani válasza h1mpi (#18847) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A TOG-nak meglepően jó ágyúja van egyébként, szóval a E2 shermanodat is átlőtte volna lazán. Mondjuk a piroskáknak nem feltétlenül elég a 171pen egy E2 ellen. :D

magyarsrac

(#18849) sith7 válasza dfsz34 (#18843) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#18850) Patrick76496 válasza unravel (#18763) üzenetére


Patrick76496
őstag

Egy facebook oldal, pont aznap láttam ott ezt a képet. Ezért gondoltam, hogy onnan van.

(#18764) Bingisz: Én gyűlölöm mind a kettőt, ezek basszák szét a T10-es meccseket. Az arty-nak el sem kell találnia, ha melléd lő, már -800 HP. A T10-es TD-k meg a legjobb páncéllal rendelkeznek az osztályukban, a bármelyik tierben könnyebb őket beütni. Nem mintha nem tudnék célozni, de ugye tovább célzol -> tovább vagy kint -> nagyobb az esély, hogy lövést kapsz be. Ezért szeretem sokkal jobban a T9-es meccseket.

Ez a kép már elég régi, de most nagyon aktuális. Manapság baromira hülyék a heavy játékosok. Nem mennek a heavy-s helyre, így mindig elesik az a flank...

(#18782) mefistofeles: Erre vannak a Gnomefather's hangok, sokkal színesebbé teszik a játékot. Ezt a srácot kéne támogatnia a WG-nek, együtt dolgozni vele, optimalizálni a modot. Nem is az új löveghangok milyensége a baj, hanem az, hogy gyakorlatilag egyforma mind. Nem elég, hogy minden tanknak ugyan olyan a lövéshangja kaliber osztályonként, még bizonyos kaliberek között sem lehet különbséget tenni. Ha már időt fordítanak rá, miért nem csinálják meg, hogy a tankok ~75%-ának különböző hangja legyen (mint a Gnomefather's-ben)?

(#18793) [HUN]Dani: Patrik csak most írja a hsz-ét, de megírta a facebook-on, hogy mennyi kb.

(#18807) sith7: Az igen, grat! :Y

(#18823) diegho: Nekem most WZ-120-am van, és eddig bejön. Tényleg nagyon szar a gun depression, de az alfa kompenzál érte. Baromi jó érzés medium tankban 500-at lőni. Viszont a 3,4 sec-es célzásidő kegyetlen rossz (még EGLD, Vert Stab, Smooth ride & Snapshot kombinációval is), de szerencsére ilyen téren nem lesz baj a 10-essel. A 121-et is biztos szeretni fogom, főleg 4 skilles Type legénységgel...

(#18841) sith7: Rammer + EGLD + Optika/Csigaszem

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.