Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) Bingisz válasza Enzolord (#17700) üzenetére


Bingisz
addikt

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17702) Stigma.HC válasza myckey (#17695) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Amúgy tényleg, majdnem bukó lett, azt hiszem 99-nél lőtte vissza valaki a foglalásukat. Nekem is kellett volna még 2 másodperc, hogy visszaérjek, nem több de már az is kevés lett volna.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17703) rlazol válasza #21346560 (#17699) üzenetére


rlazol
addikt

na most panaszkodjon valaki, h nem kiegyenlített :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17704) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Nekem is jöhetne valaki segíteni mert beleőszülök a kv4-be. Kell még 30.000 xp az ST-I eléréséhez de a tornyot minden átlövi és az artyk előre köszönnek. Lehet visszarakom a másik tornyot az mintha keményebb lett volna.

“ nem kell mindig nyerni “

(#17706) Tomi0703 válasza Szepi1979 (#17704) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szvsz ezt ep eszu ember nem fogja bevallalni. :D Az a tank ugy szar, ahogy van.

(#17707) Szepi1979 válasza Tomi0703 (#17706) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kezdek annyira elkenődni hogy már freexp-ben gondolkodom.

“ nem kell mindig nyerni “

(#17708) Djuree válasza Tomi0703 (#17706) üzenetére


Djuree
félisten

a kv-4 szar? :Y ott inkább user error lesz a ludas. azon az ágon minden bolondbiztos jó heavy. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17709) Departed válasza Djuree (#17708) üzenetére


Departed
őstag

Pontosan, izzadás nélkül értem el sok fun-nal az IS-4-et. :K
Egyébként a KV-4-en én szinte csak a szívószálat fejlesztettem ki, a nagy tornyot pl. nem, elvoltam a kicsivel, kisebb célpont. ;)

(#17710) Enzolord válasza Departed (#17709) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azért megizzadtam az IS-3-mal, mire IS-4 lett belőle, prém nélkül.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17711) sith7 válasza Enzolord (#17710) üzenetére


sith7
nagyúr

:F
KV3 nem ?

(#17712) Enzolord válasza sith7 (#17711) üzenetére


Enzolord
addikt

:DD :DD Nem, amikor én csináltam, akkor még úgy volt az ág, hogy IS-3 IS-4 IS-7...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17713) Enzolord válasza Stigma.HC (#17702) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy látom, a vége felé már a győzelem nem igazán jött össze.. :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17714) jozefgucci1 válasza Enzolord (#17712) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezeknek hiába magyarázod akkor még kakaós csigáért álltak sorba a sulibüfében amikor nekünk már megvolt mindkét nagy orosz gép :DDD :R

Szerencsére azt az ágat húztam én is anno még és Tier9-ben nagyon op volt az IS4 .Valahogy akkor jobb volt játszani nem volt ez a sírás rívás pedig nem volt ritka az oldalankénti 6 arty sem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17715) sith7 válasza Enzolord (#17712) üzenetére


sith7
nagyúr

:R értem ... akkor ez nem a múlt hónapban volt :))

(#17716) diegho válasza jozefgucci1 (#17714) üzenetére


diegho
nagyúr

És simán ment az M4 Sherman a 9-es tankok ellen és mégsem volt nyihogás...

(#17717) Enzolord válasza jozefgucci1 (#17714) üzenetére


Enzolord
addikt

Kicsi KV-1em IS-4 ellen, az volt a szép, és akkor még goldért volt a gold lőszer, de felért egy kisebb orgazmussal, amikor anyáztak, hogy gold noob.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17718) csapee válasza Enzolord (#17713) üzenetére


csapee
senior tag

Ez a Szecska lerontotta a Wr-et? ;]

Csapee

(#17719) Enzolord válasza csapee (#17718) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd, a szívem megállt, mikor láttam a 43% winrate-et..:)

De legalább Krőzust csinált belőlem.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17720) Magany


Magany
tag

Sziasztok valaki jár fel a teszt szerverre, be tud lépni? Mert én tegnap óta nem tudok.

(#17721) Stigma.HC válasza Enzolord (#17719) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hey, az előző napival még így is pluszban zártál :DDD Tegnap a vége felé nem úgy jött a győzelem ahogy elterveztem :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17722) Tomi0703 válasza Djuree (#17708) üzenetére


Tomi0703
őstag

2-ik 8-as heavym volt, noobabb (de szép kifejezés) voltam mint most annyi biztos, lehet, hogy van benne.
De ha mondasz nekem 1 netalán 2 jó tulajdonságot a tankról, akkor kapsz 5 tapsos és 5 meghajoló ábrát. :DDD

(#17723) #43783936 válasza Tomi0703 (#17722) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kettőt én is tudok:
A legpattintósabb páncélzatú 8-as heavy, és egy németesen pontos ágyú.
És még egy harmadik: szinte bármi szétkenődik ami nekicsattan.

A legkedvencebb 8-as heavym volt, és ezt sikerült a leggyorsabban kihúznom, úgy hogy egyszerre húztam az összes 8-as nehezet. :)

(#17724) csapee válasza Tomi0703 (#17722) üzenetére


csapee
senior tag

Sarokharcban verhetetlen, eleg kemeny az oldala. Mondjuk a tetejen a parancsnoki kupola eleg nagy, de pen is kell hozza. Mindig mozgasd a tornyot ugy nehezebb beloni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#17725) Tomi0703 válasza #43783936 (#17723) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#17724) csapee: A páncél, mindig azt mondják. :DDD Vastag ja, de a kialakítás szar. KV-1-től az összes paradicsom tudja hol kell belőni. Sarokharcban tényleg jó, csak ott meg a fos tornyát viszik keresztül. Nálam a lövegpajzsot is előszeretettel lőtték be (mozgatással is, bárhogy próbálkozott az ember, a weakspot sem kicsit a tetején).
A pontos ágyú hülyeség. 0.38 szerintem nem "németesen pontos". Vagy valakinek ez pontosnak számít? Jó, 0.46-hoz képest tényleg az, de ne már... Ráadásul ez a pontosság a szokásos hatalmas célzásidővel párosul. Kb. becélzok valakit, kimegyek iszok egy kávét, visszajövök és addigra talán beszűkült. :D
Ami nekicsattan az szétkenődik. Ezt félig megadom. :DDD Gyogyós lightok szoktak néha belém jönni, de amúgy ki az az idióta aki belédrammolgat E-50M-en kívül, meg úgy eleve egy másik heavy tankba?

[ Szerkesztve ]

(#17726) scyllarus válasza #43783936 (#17723) üzenetére


scyllarus
veterán

Már régóta ki van fejlesztve, most kedvet csináltatok hozzá, hogy meg is vegyem. Csak kredit kellene hozzá, az 50 100-ra elment minden pénzem. Mondjuk, azt nem is bántam meg, igaz, hogy nyerni nem tudok vele, de így is egy szörnyeteg, élvezem vele minden pillanatát a játéknak, pedig még nincs meg a nagy ágyú, de az ARL-ével is istenkirály :)

Tomi0703: hidd el, van olyan.. Még a Tiger II-vel jártam úgy, hogy sniper nézetben egyszer csak megremegett a célkereszt, és lett egy killem. Kinéztem, hát egy ELC akarta lerammolni a 75%-on lévő T2-őt... Azon a héten (is) szoros volt a verseny, de simán nyerte a "Hét Idiótája" címet :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17727) #43783936 válasza Tomi0703 (#17725) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem egyszer e-25-tel sikerült 2HP-t lerammelnem egy kv-4ről. :DDD
Sikeresen bekerültem Himmelsdorfon, mert volt a háta mögött egy 200HP-s Gaycat, és azt akartam elkapni.
A kis szemétláda kiszúrt és arrébb ment az utolsó pillanatban, én pedig már nem tudtam megállni.
Persze a full HP-m azonnal elpárolgott.

A páncélhoz még annyit, hogy egyszer szendvicsbe kapott egy is-3 és egy t-25/2.
Miután az is-3-at kinyírtam, kivégeztem a tank fenekéről pattogó, sűrűn anyázó szerencsétlen kis amcsi Td-t is, majd full hp-val besétáltam egy isu elé, hogy oneshotoljon.

(#17728) Tomi0703 válasza scyllarus (#17726) üzenetére


Tomi0703
őstag

50-100-hoz: Jó tank, nyerni én sem tudtam vele, de most már feltornáztam 55%-ra, mire meglett az 50-120 még csak 51 körül volt. Ezzel van a legmagasabb átlagsebzésem 8-as tankok között.

KV-4-gyel meg sz#pni fogsz most mondom. Majd várom, hogy gyere panaszkodni és akkor leírhatom, hogy "én meg mondtam". :DDD

Rammolás: Én már nagyon kevésszer látok ilyet, talán még a pistikéknek is megjött az esze.

(#17729) myckey válasza Enzolord (#17719) üzenetére


myckey
veterán

igazából a Dani tehet róla, asszem mikor jött begurult pár szar kör
de lehet én játszottam direkt úgy, hogy neked frankón rontódjon a híres győzelmi arányod.

micsoda kombinálgatás :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17730) Enzolord válasza myckey (#17729) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van csöcsi, ez valszeg miattad van, hogy a jó stat rátámat így lehúztátok, és visszakékültem mély lilából..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17731) Stigma.HC válasza Enzolord (#17730) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tényleg xDDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17732) csapee válasza Stigma.HC (#17731) üzenetére


csapee
senior tag

Premium noob ez az Enzo:)

Csapee

(#17733) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Stug 3-mon mit használtok/használnátok felszerelésnek? :D Háló, peri, rammer?
Unom kicsit a banánt lehet beruházok egyre. Meglett az E5, M103 eladva, valami jóra kellene a pénzt használni. :))

[ Szerkesztve ]

(#17734) Enzolord válasza Stigma.HC (#17731) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, a kill lopó noob.. 37 sebzés, biztos valaki nekiment.. :)

(#17732) csapee Fullos gépekkel nem kunszt menni, prém vasakkal kell odatenni magad.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17736) Tomi0703 válasza #40993792 (#17735) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem magával a rammolással van a gondom, hanem azzal a hülyével aki lightban akar heavyket rammolni és hasonlók... :D

(#17738) sith7


sith7
nagyúr

ezen szerintetek elmenne a wot ? [link]
pl. low - on

(#17739) Patrick76496 válasza Stigma.HC (#17621) üzenetére


Patrick76496
őstag

Téged mindig megtalálnak a hülyék. :D Érdekes, nekem még egyszer sem szóltak ezért sem T-62A-ban, sem 7/1-ben, sem Leo PT A-ban. Viszont tegnap megkaptam kis account-on T-34-ben, hogy OP Russian tank, mert kiszedtem egy StuG III-mat (természetesen gold nélkül). Ment is neki a szokásos germanofil szöveg. :P

(#17622) Djuree: Én már megtanultam, hogy az ellenség piros játékosai okosabbak, mint a mi sárgáink. Basszus, ezek hol tanultak meg sidescraper-ezni, meg ilyeneket? A mieink ilyet miért nem tudnak?

Ami viszont bírok, hogy még néhány kék/unicum játékos sem képes felfogni (akikkel néha szakaszozok), hogy nem lehet lepattanni egy tank oldaláról és hátuljáról. 10-20 ezer csata után csak meg kéne érteni, mi az a 70°+ autobounce és a 3x-os overmatch. Plusz még azt is, hogy nem mindig van a lánc mögött páncél, így ha ott találja el a skúló, nem csoda, hogy nem veszít a tank HP-t.

(#17682) Midway: De adnak, az enyém teljesen ingyen volt. CW-s és bónusz kódos GOLDból szedtem össze, egy fillérembe sem került. Akkor én most ingyenélő GOLD majom vagyok? De nézd még a többi GOLD tankomat is, remélem nem bántják a szemed. Van Type 59-em is, GOLD festéssel. Ezen és a GOLD Churchill-en kívül az összes GOLD tankom ingyen volt. Ráadásul GOLDdal szedem le a felszerelést a tankokról, és a tankjaim 90%-ában GOLD tűzoltót használok. Remélem most óriási GOLD noob lettem a szemedben. ;]
- - - - - - - - -
Ne értsetek félre, ezt a részt nem dicsekvésből írtam, csak komolyan nem bírom felfogni, hogy zavarhat ennyire valakit, hogy az emberek költik a játékbéli aranyat.

(#17706) Tomi0703: Pedig a KV-4 tényleg jó gép, eddig 2x húztam ki (egyszer haver accján), és mindkét alkalommal jó emlékekkel adtam el. Ha visszaolvasol kb 2-3 hónapot, volt néhány jóféle kör vele. Amikor meg a sajátomon húztam ki, ezzel a tankkal szereztem (a 3-ból) 2 kolobanov medált. Egyiket a támadó mód miatt, a másikat pedig azért, mert egyszerűen nem bírtak kilőni a T8-9-es tankok, és lehoztam a kört. Régi szép 7.4-7.5-ös idők.

A pontossága pedig nem a szórása miatt olyan jó, hanem a lövedék kiváló repülési sebessége miatt, ami a T10-es 120 milis lövegekkel vetekszik (0,34 vs 0,33). A célzásidő meg EGLD + Vert Stab kombinációval orvosolható, de nem úgy néz ki mintha ez a Sport KV-nál és az IS-3-nál annyira zavarna téged. ;) Másik előnye a jó átütés sima lőszerrel, gold ammo-val pedig egyesen brutális az a 289.
- - - - - - - - - - - - - -
- Ezt a képet csak azért, mert szeretjük az artistákat főleg a full vörösöket
- Ez az egyik legjobb WoT-os fragmovie, amit láttam

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#17740) vandeminek


vandeminek
tag

Elkezdtem farmozni az amerikai ágat, M2 Medium 22. csatájával szereztem is egy szép kis M betűt :DDD

(#17741) scyllarus válasza Patrick76496 (#17739) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt premium noobozást sosem értettem. Én is röhögök, amikor a papír francia tankjaimra folyamatosan golddal lő valaki, de a prém számla/prém tank sosem bántotta a szemem. Ugyanis én tisztában vagyok vele, hogy akik ilyeneket vesznek, azok teszik lehetővé, hogy én ingyen játszhassak, ha úgy tartja kedvem. Nem értem, mit olyan nehéz ebben felfogni, a wg nem szívjóságból öl időt és pénzt ebbe a játékba, nekik is élni kell valamiből. Ha mindenki ingyen játszhatna, akkor miből fizetik pl. a szerverparkot, hogy csak a legalapvetőbbet mondjam? Ráadásul a prémtankok igazából nem élveznek előnyt a csatákban, sőt, nem az az értelmük, hogy abban ülve legyőzhetetlen a játékos, simán ki lehet szedni bármelyiket, ha olyan tankkal megy az ember, ami a hasonló nem-prém tankkal is képes elbánni. Már a Type 59 sem a régi.
Én speciel örülök, ha sokat látok, mert akkor biztosítva látom az én ingyenes játékomat + sokszor azért a gyengébb játékosok próbálnak prém tankkal előrébb jutni, és kevés tudással könnyű ellenfelek. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17742) diegho válasza sith7 (#17738) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem U-s procit vennék, ha játszani is akarnék. Rendes i3-at keress U nélkül.

(#17743) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Gondoltam előveszem és leporolom a jó kis OBj261-et .Megérte .6 kill 6927 DMg

Pedig a vége felé nagyon úgy tünt hogy veszítünk .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#17744) sith7 válasza diegho (#17742) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

szerinted azon az oldalon melyik lenne jó ? :F
130k - ig :U

(#17745) myckey válasza Stigma.HC (#17731) üzenetére


myckey
veterán

és kirakta a kis g..csi :C

mi kör volt ez :DD

Enzo
látod én maximálisan arra mentem, hogy kapj kitüntetést....itt éppen a testvériségre hajtottam, csak gyorsan véget ért a csata, de addig szépen haladtam :DDD

egyébként meg ne rinyálj....zupá unyikumbó leszel szimple unikó
de szar vagy ! :P

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17746) diegho válasza sith7 (#17744) üzenetére


diegho
nagyúr

Fogalmam sincs sajnos. Nem tudom az Intel hd4000-en hogyan futna.

Egy biztos AMD-t ne vegyél. Ha nincs más és ennyi a keret megvehet az Asus-t is, minimumon mennie kell a játéknak vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17747) sith7 válasza diegho (#17746) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#17748) mrszitya válasza sith7 (#17747) üzenetére


mrszitya
senior tag

Hát igen, AMD nem javasolt. Notebook esetén meg pláne nem, mivel alacsonyak az órajelek...

Mint tudjuk, egy szálon erős proci kell a WOT-nak, szóval lehetőleg az órajel ne legyen 1,8-2,0 alatt Intelnél sem. Bár ahogy nézem, ezek az i3-mak már 1,8 környékén is le tudják minimálisan körözni az én kerek 2 gigás Pentium CPU-s noteszemet (egy szálon), amin még épp elfut a WOT az alap renderrel (1280x720 / 1366x768 felbontáson, olyan 20-24 FPS minimummal).

Grafika tekintetében, Intel HD 4000 olyan 2x erősebb lehet az én Nvidia G310M GPU-mnál. A GT 720M ennél már csak egy leheletnyit erősebb a Passmark pontszáma alapján.

Összességében, low beállításokon a linkelt ASUS noti is elfutatja a WOT-ot (jelenleg).

(#17749) Enzolord válasza jozefgucci1 (#17743) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt azért áruld el, hogy miért van 2 emberednek BIA ja, a többinek meg nem??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.