Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) rlazol válasza ng0ofy (#17314) üzenetére


rlazol
addikt

Panther, rádió sérülés, angol nyelven: "Antenna is damaged" :F
feltöltsem vagy kivágjam a hangot? Egyértelműen is tisztán mondja. Locastan és XVM van fenn.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17352) scyllarus válasza dfsz34 (#17349) üzenetére


scyllarus
veterán

Én nem vitattam az egész gondolatmenetedet. Lehet, hogy igazad van. Lehet, hogy nincs. Én is gyakran megmondom az első 3 lövésemből, hogy nyerünk vagy vesztünk, függetlenül az MM-től, xvm-től, színektől.

Én csak ezt az egy kijelentésedet cáfoltam, hogy ez "a kis hp marad"mechanizmus titokban működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17353) KaLeun válasza dfsz34 (#17349) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nagyon szépen kibeforgattad az elméletedbe, szépen igazoltad is vele a mondandódat.

Persze mit ugatok én itt, mint ahogy rámutattál amúgy sem értem, hogy miről folyik itt a társalgás.

Amúgy sem izgat igazából ez a téma, de majd holnap csinálok erről egy kis statisztikát.

Cila

(#17354) Stigma.HC válasza Diarmand (#17338) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát nincs mit tenni, hülyék vagyunk a játékhoz. :DDD

Tapasztalatom nekem is van és pont az ellenkezője. 15000 csata óta figyelem és nem vettem észre semmi rendellenességet, nem is indítottam "ezért" 2. accot ;]
Viszont ezek után nem is érdekel. Én elhiszek mindent akkor. Hisz tapasztalt itt van bőven ahogy hallottuk.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17355) scyllarus


scyllarus
veterán

Ezt el kell mesélnem :) Tegnap (egyébként 65%-os WR-em volt 45 csatából) hulla voltam, meg is vagyok fázva. Nyomom a csatát a T49-cel. T7, hátul is maradtam. Megy a csata, nem alakul jól. Nekem sem megy, nem találtam a helyem, olyan lassúnak is találtam a T49-et, meg a töltés is lassú. Mindegy, kilőttek, kiléptem. Erre ott vár a csatajelentés a képernyőn. Mondom, ez hogy lehet, annyira sz.rul még nem álltunk. Ráadásul másik map, és a T49 javítható. Mivan??? Basszus, T25/2-vel voltam :W Még jó, hogy td volt, nem ba.tattak a többiek, miért nem megyek előre top tierként... 10k csatával a hátam mögött még tudok ilyet csinálni :B
Ma aztán frissen, kipihenten (bár továbbra is megfázva) produkáltam egy 28%-ot :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17356) ng0ofy válasza rlazol (#17351) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Elhiszem :D

(#17357) csapee


csapee
senior tag

Egy kerdes: ez a Centurion 7/1-es top loveg masnak is ilyen random? Sokkal pontatlanabb mint kellene lennie.

Csapee

(#17358) KisApám


KisApám
addikt

MOST nézzétek:

Vodka party :-)

[link]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#17359) ng0ofy válasza KisApám (#17358) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Vissza a konyhába! :DDD

(#17360) sith7 válasza csapee (#17350) üzenetére


sith7
nagyúr

nerf gyanús :K

(#17361) rlazol válasza ng0ofy (#17356) üzenetére


rlazol
addikt

de akkor hogy van, h nálatok mást mond? mod?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17362) csapee válasza sith7 (#17360) üzenetére


csapee
senior tag

Van itt eleg conteo hivo, nem kell etetni oket.
Inkabb arra vagyok kivancsi hogy masnal is ilyen?

Csapee

(#17363) rlazol


rlazol
addikt

Az miért van, hogy ua-ra az ágyúra két játékosnál eltérő célzásidőt ír ki?

A Panther L/100-as lövegéről van szó.

Diarmand-nál 2,5 sec:

nálam 2,3

mj.: az én tankomon van célzásgyorsító, nála nincs. Neki viszon van a Cometen, ami meg nekem nincs, és ott azonos időt mutat, tehát nem amiatt van az eltérés.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17364) dfsz34 válasza rlazol (#17363) üzenetére


dfsz34
őstag

másik torony pl

(#17365) rlazol válasza dfsz34 (#17364) üzenetére


rlazol
addikt

igen, ez lett a megoldás, köszi.
nekem fullos cica van, neki nem, és mihelyt áttettem a stockra helyre jött a kérdés.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17366) Djuree


Djuree
félisten

az milyen hogy at-7-el t9-ben én vagyok a top sebző? :Y 2700-at lőttem, ez a top ágyú igen brutál. csak ne lenne ilyen lassú, a hajam ki fog hullni mire kigrindelem az at-15-öt. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17367) Departed válasza Djuree (#17366) üzenetére


Departed
őstag

Aztán a maradék hajad is kifog amíg kigrindeled a Tortoise-t :P
Nekem nemrég végre sikerült, már csak valami akciót várok hogy megvehessem. :K

(#17368) #43783936 válasza Djuree (#17366) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne panaszkodj!
T95-öt hajtva mindíg irigyeltem az AT-k száguldozását. :D

(#17369) Departed válasza #43783936 (#17368) üzenetére


Departed
őstag

Jaj ne is mondd, néha mire odaérek valamelyik ütközési pontra a T95-tel a csapatom kétharmada halott és már jönnek is rám öten. :U
Persze ez csak akkor ha sok T9-10-be nem való emberke van a csapatban. :W

(#17370) bullseye válasza Departed (#17369) üzenetére


bullseye
addikt

Ha meg jók, akkor nem marad ellenfél :)
Egyszerre húznám az AT-15-t és a T95-t, kissé frusztráló...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17371) sith7


sith7
nagyúr

Múltkor linkelt valaki egy Leo 1 tank ászt 4280 dmg -re ... kicsit feltolták a lécet :B

(#17372) lnk


lnk
aktív tag

Én végig élveztem a britt td ágat.Szerintem jó tankok.De mind közül az At15-öt meg a Tortát élveztem a legjobban.Az Fv-vel meg úgy vagyok hogy csak szorzózom.

(#17373) Departed válasza bullseye (#17370) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, ezek ilyenek. :K
Esetleg iktass be két ilyen csata közé egy light vagy gyors med csatát lazításnak. Én például a T71-emmel lazítok, pötyögtetek spotolok egy jót, azzal a csaták pont az ellentétei a lassú mammutokénak.

(#17374) diegho válasza sith7 (#17371) üzenetére


diegho
nagyúr

Spot nélkül ne várj ászt 8k sebzés alatt szerintem. Szombaton lőttem 7k-t FV4202-vel és nem lett ász, ugyanígy minden sebzés távolról volt, de a 4k sebzés 3k spot már simán ász volt, sőt pl 113-al 3.7k sebzés és 2.5k spotra is ászt adott.

(#17375) sith7 válasza diegho (#17374) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ ... az a bajom, hogy ezzel a papírral nem megy nekem a "közelharc" :(
amit a T54, T62, OBJ140 vígan pattint, ezt forgathatom, riszálhatom, semmi pattintás :( ... messziről meg nehéz spottolni :B

(#17376) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

ISU BL10-el churchill VII oldalába 566 sebzés. Majdnem elsírtam magam, nem ezért fejlesztettem ki. Tudom hogy -25% de akkor is rosszul esett. De legalább eltalálta. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#17377) Magany


Magany
tag

Sziasztok, valakinek volt már szerencséje ehez a táphoz? Modecom Step 500w. Megbízható táp ez?

(#17378) Djuree válasza Magany (#17377) üzenetére


Djuree
félisten

Tapos topik?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17379) rlazol válasza Magany (#17377) üzenetére


rlazol
addikt

ez mondjuk kétségtelenül eléggé OFF a WOThoz képest... :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17380) #28973568


#28973568
törölt tag

A jókra mindig számíthatsz....

1
2
3
4
5
6
7

És a lényeg: stat

:C

Szánalmas....

[ Szerkesztve ]

(#17381) rlazol válasza #28973568 (#17380) üzenetére


rlazol
addikt

az adott meccset nyilvánvalóan elcseszte, meg hát stílusa nem kimagyarázható, de ez a teljes statja.

folyamatosan, erős ütemben fejlődik, minden lényeges kategóriában, az utóbbi időben stabilan 3000+ WN8, 220+ dmg/tier :R
semmivel se rosszabb a tiednél (2400 WN8, utóbbi 1000 csatában csökken, 195 dmg/tier), sőt.

nem beszólni akarok, mert én sehol se vagyok hozzád képest játéktudásban, de a srác stílusát és a statjait külön kellene kezelni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17383) emre válasza #28973568 (#17380) üzenetére


emre
veterán

Szerintem Ő is ezt gondolta rólad, az az 1300 sebzés is odabasz....sajnos senki sem tökéletes.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17384) csapee válasza emre (#17383) üzenetére


csapee
senior tag

Arra gondolsz hogy 6 td melle 7.-nek beallni T34-el igen kenyelmes dolog?;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#17385) zsolthee


zsolthee
senior tag

Múlt hét szerdán bekékültem egy szánalmas IS miatt, aki a pálya végéről visszafordult és elkezdett b@sztatni (T49-el voltam). Mertem szólni, hogy nem sniper pozíciókba kéne mennie a többi top heavyvel együtt.
A lényeg az, hogy próbáltam láncolni, hogy nem tudjon nekem jönni :Y Ezért kaptam egy szép kék fényt a nevemre.
Ma leülök játszani és még mindig kék vagyok. :F Miért?

(#17386) #43783936 válasza zsolthee (#17385) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet hogy csataszámra vagy játékidőre kékülsz, nem pedig naptári napra.

(#17387) Bingisz válasza #28973568 (#17380) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt a multi accot nem szeretik Ry0K3N.
Attól függetlenül kap a srác valami bünti.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17388) rlazol válasza zsolthee (#17385) üzenetére


rlazol
addikt

nem értem, mit nehéz megérteni ebben, én tök tomato vagyok, de így is tiszta: ne lőj csapattársra!
ez egy automata rendszer, nem azt nézi, kinek van igaza, hanem, h ki lőtt.
Menj arrébb vagy várd meg, amíg bekékül, akkor már lőheted.

elvileg a saját dmg/okozott dmg arányt nézi, azt kell x csatán át szinten tartanod. még nekem is levette pár óra játék alatt, pedig akkor még 40 körül volt a dmg/tier szintem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17389) zsolthee válasza rlazol (#17388) üzenetére


zsolthee
senior tag

Azért visszavehetsz az arcodból, nem kell rögtön hülyének nézni. Köszi!
Akkor épp lesz@rtam és nem hagytam magam. Ennyi. Mond, neked soha nem volt még eleged a szerencsétlenekből? Nem a csapattársakon szoktam bosszút állni, nem szokásom.
De ez felháborító volt.

(#17391) rlazol válasza zsolthee (#17389) üzenetére


rlazol
addikt

bocsánat, csak már annyiszor elhangzott és sokan még meglepődnek ezen. :B
nem akartalak se megbántani, se arcoskodni. Nem is néztem, ki írja... :R

Amúgy nem, még nem! találkoztam pedig már jópár szánalmas alakkal, inzultátak már épp eleget (pl. a szánalmas statjaim miatt), lőttek már rám csak azért, mert oda álltam, ahova az illető akart. Én ilyenkor megvonom a vállam és arrébb megyek. Nem tudom, nekem ez egyszerűen nem hat az idegeimre, lehet, túl sok hülyével találkozok IRL v agy túl öreg vagyok már ehhez. :U

amikor csapattársat lőttem, az mindig véletlen volt (kis tomatoként egyszer annyira izgultam, hogy amikor a saját tigrisünk bukkant fel abban a bokorban, ahol az imént az ellenség tigris lapult, gondolkodás nélkül beleeresztettem a tárat. Ott kaptam 1 óra bant is... :DDD )

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17392) #43783936 válasza rlazol (#17391) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én rendszeresen lövöm a nyomikat, de csak szigorúan ha lővonalba esnek.
Ha nem akarnak oda kerülni, akkor segítek nekik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17393) rlazol válasza #43783936 (#17392) üzenetére


rlazol
addikt

ezt sose értettem.
én még a kékeket se lövöm első körben. A múltkor vki bekékült, de nem láttam, miért, nem bántottam. Ment előre, törte az utat, jól harcolt, kár lett volna érte.
Nemrég airfielden egy t49 felállta a TD domb tetejére a jobb oldalon és elkezdte lőni a csapatot, 3 saját tankunkat lőtte ki. Az elsőre azt hittem, véletlen (nem volt rálátásom) a másodiknál kezdtem el lőni rá, de így is kilőtt még valakit, mire elfogyott a hp-ja. Szóval van ilyen is - olyan is. Aki csak szimplán hülye, de nem agresszív velem szemben még jó lehet golyófogónak, időt, golyót nem pazarlok rá.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17394) #43783936 válasza rlazol (#17393) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak az agresszív vagy a cserépedény gyökereket irtom csapaton belül. ;]
Eddig egyszer kékültem be., de akit akkor TK-ztam, azt a fél csapat reportolta.
Természetesen magyar volt.

(#17395) emre válasza csapee (#17384) üzenetére


emre
veterán

Nem csak arra.
De replay nélkül nincs miről beszélni.

itt a replay is

A nyomi cvakkos úgy sebzett a sértettnél 200-al kevesebbet, hogy a csata elején szétszedte a túlerő.
Megértem ha kissé ingerült volt. És még a annak áll feljebb aki a dolog könnyebbik végéhez áll. Mondjuk ez is jellemző. A replay-t még csak most fogom megnézni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17396) zsolthee válasza rlazol (#17391) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nincs harag. Nem azon lepődtem meg, hogy kék lettem, hanem azon, hogy mennyi ideig tart.
Ha emlékeim nem csalnak, régebben időhöz volt kötve. Azt hittem 4-5 nap kihagyás után egyből visszaállok normális színre. :B
Most nézem megint az utolsó mondatodat:
amikor a saját tigrisünk bukkant fel abban a bokorban, ahol az imént az ellenség tigris lapult, gondolkodás nélkül beleeresztettem a tárat. Ott kaptam 1 óra bant is...
Csak jól emlékszem akkor...

(#17398) rlazol válasza zsolthee (#17396) üzenetére


rlazol
addikt

Hát igen, mélytomato koromban soxor néztem ellenségnek a barátot, és lőttem, puszta jószándékból hülyeségből. :DDD

az első ban 1 óra.

én a ban ideje alaposan utánaolvastam a kérdésnek és azt találtam, h az, h s csatát kéken kezd, az gyorsan elmúlik, de a garázsban a veszélyeztetettséget jelző kék név kicsit több idő. Elvileg saját/ellenséges dmg-et néz.
Saját tapasztalat szerint pár óra alatt túlesik rajta az ember.

Nem feltétlenül az 1 hét jön, mert a rendszer "felejt". Vagyis ha sokáig nincs TK, akkor kaphatsz újra és újra 1 órákat. Kérdezd meg Diarmand kollégát.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17400) #21346560 válasza rlazol (#17398) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem vettem észre hogy felejtene a rendszer, mert az 1 hónap után ismét 1 hónapot kaptam...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.