Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) emre válasza #40993792 (#17399) üzenetére


emre
veterán

Valahogy a sebzés arányt is nézi a rendszer.
Tehát egy az ellenfélbe többet sebző játékos messzebb mehet el adott esetben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17402) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Tegnapelőtt T5 csatában voltam a BDR-el és sniper módban lőttem néhány távolabbi célpontot. Az utolsó lövésemnél a csapattárs, egy KE-NI japán tankkal a legrosszabbkor került be a tűzvonalba és ott is hagyta a fogát.
Azonnal nekem támadt, hogy miért nem kértem azon pillanatban bocsánatot tőle. Mivel még nagyban próbáltam életben maradni, nem a cset volt a legfontosabb dolgom. Miután kilőttek, írtam neki, hogy elég rossz helyen kolbászolt és megesik az ilyesmi, de ha nagyon akar, akkor feljelenthet. Erre közölte, hogy már megtörtént a report. Mondom nekei, legyen jó napja, oszt jó napot :)
A vicces az, hogy szinte mindíg elnézést kérek hasanló esetekben és én is elnézem másnak ha távolról véletlenül engem találna el. Mert ugye ilyenkor nincs szó szándékosságról, legfeljebb balszerencséről vagy ügyetlenkedésről.

Kicsit off, de a fenti eset után eszembe jutott, hogy pár hete az utcánkban egy lefelé tartó kocsi félrehúzódott, mikor én felfelé tartottam, és valamiért éppen akkor nem intettem egy "köszönömöt" a kezemmel - rögtön jött is az ironikus "szívesen".
Ezt csak azért írtam, hogy mennyire "megítélik" az embert egyetlenegy szituáció alapján is, mégha máskor a kedvesség és előzékenység mintaképe (nem magamra gobdoltam :) ) is. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#17403) bigobert


bigobert
tag

WoT-hoz melyiket választanátok? Illetve a WoT-ot nem számítva, melyiket vennétek?

R9 280 3GB vagy GTX760 2GB?

(#17404) Bingisz válasza bigobert (#17403) üzenetére


Bingisz
addikt

WoT-hoz 760.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17405) diegho


diegho
nagyúr

Hihetetlen mennyire netfüggő a medium tankos játék. Kb 1 hete lagolok és húzom a japán med ágat. A lagom abból áll, hogy percenként 2-3 alkalommal van 10% csomagvesztésem pár másodpercig, olyankor a lagjelző piros és pár másodperc kiesik a játékból, lövök, a hang megvan, de később jön ki a lövedék. Manőverezni gyakorlatilag képtelenség ilyenkor, pontosan lőni is, mert hiába célzok álló helyben is szétesik a célkereszt teljesen. TD-vel, vagy heavy-vel álldogálva még úgy ahogy használható, de gyors tankokkal nem.

(#17406) emre válasza bigobert (#17403) üzenetére


emre
veterán

Wot-hoz Nvidia, de egyébként meg ATI :D

De az adatlapodon szereplő procihoz tök mindegy melyiket veszed, mert az lesz a szűk keresztmetszet nem a vga.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17407) Bad Pritt válasza emre (#17406) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ő amúgy a 280-at kérdezte, bár az benne sincs a listában. Ugyanakkor WoT alatt sok változást nem fog érzékelni Athlonnal, ez igaz.
Vagy procicsere is lesz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17408) emre válasza Bad Pritt (#17407) üzenetére


emre
veterán

Mi nincs benne a miben? :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17409) Bad Pritt válasza emre (#17408) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te a 280X-et hasonlítod a 760-nal, ő a 280-at kérdezte, ami az Anandtech benchmark listájában benne sincs.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17410) unravel


unravel
őstag

Múltkor láttam itt egy ki tud rosszabb statú játékost linkelni játékot. :)
Azt vegyétek figyelembe, hogy a linkelt játékosokról semmit nem tudtok. Pl: mi a kedvenc tankja, milyen hardveren játszik, kikkel játszik, melyik játékmódban. Ezek (is) nagyban tudják befolyásolni statisztikát. Pl: ha valaki tomatókkal megy században artyval...naugye.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#17411) #21346560 válasza unravel (#17410) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az átlag sebzésem/spotom/foglalásom nem a tomató játékosoktól függ, lásd pl. amikor linkeljük hogy 5000 dmg-vel nem nyerünk....

(#17412) unravel válasza #21346560 (#17411) üzenetére


unravel
őstag

Nem rólad van szó. lol.
Próbálok nektek magyarázatokat adni mitől lehet valaki piros. . Pl. ha meló után fáradtan stock tankkal szakaszozik a tomató haverjaival. :)
Szóval szerintem tök fölösleges belinkelni egy játékost és melléírni hogy "jézusmária". Bár ez itt az offtopik, itt mindent lehet. Csak nem értettem, hogy miért. Na mindegy.

¯\_(ツ)_/¯

(#17413) rlazol válasza #21346560 (#17400) üzenetére


rlazol
addikt

Runo: igenis felejt: a következő lépcső elvileg a végleges lett volna, de csak megint csak egy hónapot kaptál. tehát valamennyit elfelejtett.

nyilván, ha egyszer már egy hónapot kaptál, már sok volt a rovásodon, több idő, amíg elfelejti.

unravel: részben igazad van, erről is volt egy kis vita a minap, amikor én védtem pl egy 70 éves ember szar statjait, de ez ritka. Ezt leszámítva, aki nem képes 100-as WN8-ot összehozni 20k játék alatt, az megérdemli, h kinevessék. Oké, én is vértomato vagyok; de legalább fejlődöm és 10k csatára vsz lesz egy normális (zöld körüli) statom. Mindannyiunkat ugyanaz az MM irányít el, de ez a WN8at alig befolyálja. Valaki mesélte a múltkor: játszott egy lila (WN8 2500+) játékossal, akinek a WR-je 42% - volt. Na, őt is mindig a rossz csapatba teszi az MM, de ez csak a WR-en látszik, az egyéni statjain nem. Ami meg a hardvert illeti: 2-es golfom van (1.3-as benzines) nem megyek se driftelni se gyorsulni. Majd, ha lesz egy Porsche-m, de legalábbis egy Honda-m, akkor eldöntöm, van-e kedvem rá. Ha a gépe alkalmatlan a játékra, ha szaggat, ha kifagy, kimerevedik, megszakad, miért erőlteti? Tele van a NET kisebb gépigényű ingyenes játékokkal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17414) Bad Pritt válasza unravel (#17412) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát azért az a három, akiket én láttam nem csak szimpla béna volt, meg fáradt, meg torokgyíkkal ült le játszani. Elég súlyos számok voltak az adatlapjukon. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17415) bigobert válasza emre (#17406) üzenetére


bigobert
tag

(#17404) Bingisz
(#17406) emre
(#17407) HáGé

Köszi a válaszokat. Nem az adatlapomon szereplőhöz procihoz kell. Az gyenge, tudom. Egy i5 4670-hez lenne. Még tájékozódok, mint a postagalamb, de nagyjából ezen a szinten rekedtem.

A 760-as olcsóbb verzióival szemezek, de látok 280-at jó árfekvésben. A GTX660-ot meg már nem érdemes, ha jól gondolom.

(#17416) Magany


Magany
tag

Köszönöm a segítséget, gondoltam ha a gép alkalmaságához hozzá tudtatok szólni a táphoz is akad valaki. No de megoldottam a másik topikban. Köszi mindenkinek!

(#17417) Bad Pritt válasza bigobert (#17415) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is a hétvégén raktam össze az új konfigot, 4460+280 ezekkel a beállításokkal 1280x1024-ben néhány moddal nem megy 55 fps alá, az átlag szerintem 70-80 között lehet. Ha csak a WoT a lényeg és jelentős a 760 felára, akkor nem biztos, hogy érdemes többet áldozni rá. Én 50-ért vettem a Sapphire 280-at, halk, hűvös, erős, számomra fontos játékokban (minden, ami Square Enix :B) oda-vissza megcsapkodja a 760-at. WoT-nál nem tudom, mennyi a különbség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17418) Bingisz válasza unravel (#17410) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem nem is kell többet tudnom róla annál, hogy Ensken kint a mezőn a legszélső bokorban kempel. Ennyiből ki tudom deríteni, hogy miért olyan a srác statja amilyen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17419) rlazol válasza bigobert (#17415) üzenetére


rlazol
addikt

az adataimnál látható gép szvsz nem túl erős, de nálam semmi gond, 30-50 közötti fps 1920*1200-on.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17420) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Elég magasan van a chaffee ász szint jelenleg. Első kör, 1377 base xp és csak első szint. Sejtettem, hogy nem kevés xp kell vele de ennyire?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17421) Flatron710 válasza Djuree (#17366) üzenetére


Flatron710
tag

Az AT15 sem lesz gyorsabb... Egyedül nekem annyi tetszik abban a TD-ben, hogy nagyon jó a ROF-ja. ( a Top löveg átlag 190 hp sebzéssel ~4.9-es ROF-al, amolyan "varacskosdisznó". )

Sokszor lemarad az ember a csatáról - igaz nekem messziről is elég pontos lövegnek tűnik - de ha tier azonos tankkal találkozik az ember egy városi map utcájában, akkor 100 méterről elindulva felé, amire eléred az ellent már halott is. ( 100-150 méteren már szinte célzás nélkül lehet lőni... és menni előre és előre... a löveg vízszintes kitérítése már olyan jó, hogy szinte maga mellé tud lőni az ember.)

Igaz én nem is tudom mitől vezérelve a Curch GC-től húztam azt ágat.... :DDD

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17422) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

...kakukktojás

(#17423) #21346560 válasza Gaz 78 (#17422) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az ilyen idiótákat kéne végleg kitiltani a játékból.. már nem akit, hanem aki...

(#17424) virkir válasza #21346560 (#17423) üzenetére


virkir
veterán

Most méééé...
Hát véletlenül ESL setup-al mentek be randomba. Volt már ilyen a goldammó hajnalán. Nem? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17425) Flatron710


Flatron710
tag

Új pajzs van a JagdTigerre. ( bulletshield ) Csak néha adja be a random, de 1-1 lövést garantáltan felfog sérülés nélkül... :W

Tegnap előtti dolog. Hamar rájöttem, hogy rossz helyen vagyok.. nem csak a 2 ELC kölyök miatt... De azok amit műveltek. Úgy elvonták a figyelmem... Az emberi retardáltság határtalan a WoT-ban.

[Youtube video link]

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17426) ng0ofy válasza Flatron710 (#17425) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Idióták, de aranyosak :D

(#17427) Flayer válasza Flatron710 (#17425) üzenetére


Flayer
senior tag

Hát te igazi halvérű vagy!
Én már a felénél kilőttem volna mind a kettőt! :D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#17428) Gaz 78 válasza #21346560 (#17423) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Láttam már érdekes szakaszokat,na de ez bizarr volt :) ..10-es hevivel szakaszol a kis T1 ..gondolom lehet inteligensen spotolni egy kicsi fürge vassal,no de pont egy olyannal melynek a rádiója csak 265m Hmmm.
Megjegyzem a T1 volt az első halott ,mert a sráci kirohant mint Zrinyi a várból és megindult felém .
Pont betöltöttem a tárat a Foch155-be,aztán csak néztem rá.
Vártam,hátha egy med leszedi,de miután már nagyon közel volt hozzám kénytelen voltam lelőni ..és fel sem spotolt engem.

[ Szerkesztve ]

(#17429) Flatron710 válasza Flayer (#17427) üzenetére


Flatron710
tag

A munkám során is tudnák lőni, szóval nem halvérűség, csak mérlegelés... Megéri vagy sem ;)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17430) rlazol válasza Flatron710 (#17425) üzenetére


rlazol
addikt

van tipp arra, h miért pont téged szemeltek ki?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17431) Flatron710 válasza rlazol (#17430) üzenetére


Flatron710
tag

Passz.. megkeresem a replayt és linkelem! ( ha nem felejtem el... mivel én ellentétben minden ProH-s panaszkodóval szemben minden csatát rögzítek! ;) )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17432) emre válasza Flatron710 (#17431) üzenetére


emre
veterán

én is :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17433) Stigma.HC válasza emre (#17432) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem csak az utóbbi 1 év csatáinak a visszajátszása van meg, de az is majdnem 6 giga. Szerintem én lassan törölni fogom :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17434) emre válasza Stigma.HC (#17433) üzenetére


emre
veterán

Igen sajnos a replay fájloknak nincs sok értelmű, ha csak nem nézegeti valaki replay managerrel, amivel azért egy csomó infót ki lehet nyerni belőlük.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17435) Flatron710 válasza emre (#17432) üzenetére


Flatron710
tag

Így, rendszerezve nincs... de van pár GB replay... elég régről is, amit már meg sem tudok nézni... Mint pl. a régi Tiger-el a 11 kill-es meccsemet.. De Youtube-on fent van... Akkor még nem volt ROF király és nem is volt fizika... ;)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17436) zsolthee


zsolthee
senior tag

A "Sas szem" hogyan műkődik a parancsnoknál?
Feltettem már egy ideje, de nem jelez semmit. :F
Igen, 100%-os...
Elméletileg a célkereszt alsó részében kellene látni a sérült modulokat.

[ Szerkesztve ]

(#17437) rlazol válasza zsolthee (#17436) üzenetére


rlazol
addikt

gőzöm nincs, de ha rájössz kérlek, oszd meg, mindenképp érdekel...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17438) zsolthee válasza rlazol (#17437) üzenetére


zsolthee
senior tag

Úgy ahogy leírtam :DDD
Hogy nem vettem eddig észre? Kb ennyire hasznos. Lehet le is dobom...

Ez jó:
Storm a botokról: „Ha a botok elkezdenek jobban játszani a játékosoknál, akkor lehetséges
hogy együtt kell játszanunk velük.”
:D

Komoly?
VK4502B hátsó toronnyal valószínű le lesz cserélve a Maus Prototype-ra.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17439) Flatron710 válasza Stigma.HC (#17433) üzenetére


Flatron710
tag

2 terrába belefér....

Zsolthee!
A BOT-ot a csata kezdés után 15 mp-vel kiszúrja a jó játékos.... Ismétlem.. JÓ! Nem hiper, szuper a föld felett járó Unicum.....
Istenekkel már az őseink is próbáltak kommunikálni... vagy magukat annak tartó lényekkel, emberekkel... ne erőltessük... ( Igaz volt egy film, amiben addig voltak istenek az Istenek, amíg hittek bennük.. de nem mennék bele... )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#17440) rlazol válasza zsolthee (#17438) üzenetére


rlazol
addikt

mi az a garázs csata? (utolsó pont)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17441) Djuree válasza rlazol (#17440) üzenetére


Djuree
félisten

ha kilőnek kapsz a garázsodból egy tankot, ha kilőnek azzal is jön a következő és így tovább amig el nem fogy a garázsod. most nem tudom ha 30 tankod van mindet adja-e vagy csak mondjuk 3-at véletlenszerűen, nemtom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17442) Gaz 78 válasza Djuree (#17441) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én úgy tudom,hogy csata elött kiválaszthatod a másodlagos tankodat,és ha kilőnek azesetben az előre beállított másodlagos tankoddal visszatérhetsz a csatába,
És ha azt is kilövik,akkor vége a csatádnak.

[ Szerkesztve ]

(#17443) Djuree válasza Gaz 78 (#17442) üzenetére


Djuree
félisten

akkor biztos így van, nem próbáltam még, csak így tudtam ahogy irtam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17444) superfly2


superfly2
tag

Akkor így akár 30 tankot is ki lehet lőni? :DDD Elég vicces lenne :C Meg hova fog respawnolni? A kezdőkörbe? :D

[ Szerkesztve ]

(#17445) bigobert


bigobert
tag

Sziasztok!

Az IS-4 "történelmi hűség" miatt kapja meg a D-25T ágyút?

(#17446) Bingisz válasza bigobert (#17445) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17447) bigobert válasza Bingisz (#17446) üzenetére


bigobert
tag

Köszi a választ! Ezt a "hűséget" biztos roppant fontos betartani. :)

(#17448) #21346560 válasza zsolthee (#17436) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha van sérült modulja, akkor 3 sec "ránézés" után jelzi ki a sérült modulokat!

(#17449) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv all!
Szerényen de büszkén állíthatom ezt a meccset a Centurionos sráccal hoztuk le! :C


Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#17450) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#17334) üzenetére


Patrick76496
őstag

Minden tankkal van egy alap sebzés, amit el kell érni ahhoz, hogy elérjem az adott tankkal a kívánt átlagsebzést (ami nagyjából kicsivel az alap célsebzés alatt/környékén van). Nyilvánvaló, hogy ha egy körben megvan, azután is sebzek, amennyit tudok. :) Én ezeket az átlagsebzéseket próbálom tartani:
- T5: 900-1000
- T6 (nem Hellcat és nem KV-1S): 1200
- T7: heavy-kkel 1800-1900, medekkel 1500-1600, SU-122-44-el 1700
- T8: 1900-2000, Cérnával 2200
- T9: 2400-2500
- T10: Ez elég kérdéses. Talán 2600+? :F

(#17366) Djuree: Én direkt nem kezdek bele az ilyen ágakba. A lövegeik jók lennének, de akkor mennének legalább 25-30-cal.

(#17410) unravel: Mi az a század? Még mindig benne van a játékban?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- T-62A 6288+1287 dmg
- Kinek ismerős alattam a Patton?
- Valaki még 127326 csata után sem képes megtanulni játszani
- AMX 50 120 6082 dmg + 2 csík
- AMX 50 120 5978+801 dmg
- AMX 50 120 6671 sebzés. Ez volt az utolsó kör ezzel a tankkal. :)
- Pz. II 1324 sebzés. Nem mintha gyakran játszanék T5 alatt, de tegnap annyira rosszul adta mindennel (Szecska & Myckey you know), hogy mérgemben mentem egy kört ezzel a géppel. Ez lett a vége. :D Sajnos az utolsó 3-4 tankra nem maradt AP.

Ééés:
Researched:AMX 50 B researched.
Undistributed experience spent: 212100 
Free Experience spent: 0

Meg kell hogy mondjam, a végére nagyon megtetszett ez az 50 120. Annyira belejöttem, mire már nem kellett sok xp, nagyon adta. T9-es tankok közül most már ezzel van a legnagyobb átlagsebzésem, 2559. Remélem az 50B is ilyen jól fog menni.
Mint korábban írtam, meg is lett rajta a 2 csík. Az egészben az a poén, hogy miután jövő patchben lecsökkentik a Marks of Excellence-ek követelményeit 7%-kal, épp hogy nem lesz meg rajta a harmadik. 87,82%-on van jelenleg, arra szarra meg 88% kell. :DDD De mit összeszenvedtem, hogy ez a 2 is meglegyen.

Teamkilles témához: Rajtam kívül van olyan, akit még egyáltalán nem bannoltak ki sem chatről (azt mondjuk csodálom, hogy engem eddig nem), sem teamkillért?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.