Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) h1mpi válasza emre (#18900) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én se tudom, mert csak prémmel nyomom :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18902) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#18899) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ohh, tényleg. Elnézést. :R

(#18900) emre: Szerintem az a baj hogy prémium fiók nélkül nulla tudással durván deficites tud lenni a játék.
Low tierben? :Y

(#18903) bullseye válasza Midway (#18898) üzenetére


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18904) diegho válasza Midway (#18891) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegyük már tisztába a dolgokat!

Honnan tudod, hogy fizetős játékos?

(#18905) emre válasza Tomi0703 (#18902) üzenetére


emre
veterán

Most képzeld el ezt prémium nélkül, akkor nem csak 2db 10-es tankja lenne 3k csata után.

Más:

A HOAX-ba tagfelvétel, akit érdekel keresse Jeff-et az SG-n.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18906) h1mpi válasza emre (#18905) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó gyorsan összeszedte az xp-t és a kreditet is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18907) diegho válasza h1mpi (#18906) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha valaki megfelelő ágon indul el, kap egy olyan invite kódot, ami ad neki 15+ nap prémiumot és 1k+ goldot, netán még jó event is van és persze tud játszani, 500 csata alatt kihúz egy t10 tankot.

(#18908) unravel


unravel
őstag

hol találom mikor volt az utolsó csatám?

¯\_(ツ)_/¯

(#18909) rlazol válasza diegho (#18907) üzenetére


rlazol
addikt

a képen látható statok alapján kétlem, h tud játszani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18910) Gaz 78 válasza unravel (#18908) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

A szolgálati feljegyzésekben,a képernyő alján,középen.

[ Szerkesztve ]

(#18911) diegho válasza rlazol (#18909) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezért kellett neki 3k csata nem 500.

(#18912) csapee válasza diegho (#18907) üzenetére


csapee
senior tag

Inkabb 1000 csata kell szerintem egy atlagos jatekosnak, de lenyegileg mind1. Premium nelkul is lehet boldogulni ebben a jatekban a legfelso szintig is, mondjuk gondokozni mar nem art azert.

Csapee

(#18913) rlazol válasza diegho (#18911) üzenetére


rlazol
addikt

vhogy nem hiszem, h ha egy vonalat nyomva tör valaki T10re, és ennyire gyengék a statjai, akkor ki tudja termelni a szükséges kreditet T8-9-ben.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18914) scyllarus


scyllarus
veterán

Én szeretem a prémium játékosokat. Ha jó, akkor nem számít neki és fizet azért, hogy én ingyen játszhassak.
Ha meg sz.r, akkor megy a 8-as prémtankjával, és hozza a sok hp-t a vágóhídra, így kredithez és xp-hez juttat engem (és persze ő is fizet azért, hogy én ingyen játszhassak).
Volt prémem, amit különböző eventeken kaptam, egyszer még 8 vagy kilenc nap is egyfolytában (asszem az IS-6 grindnél), van némi tapasztalatom. Könnyebb úgy a játék? Igen, jóval. Segít a csatában? Semmit. Annyival könnyebb, hogy nem/kevesebbet kell stock tankkal menni, nincs soha kreditgond és jön az xp gyorsan. T8-assal még minimális veszteség/egál/nyereség egy kör nekem (nyilván körtől függ), van 1 db T9-em, de keveset használom, mert sok free xp kellene hozzá, de kreditszempontból mehetnék vele, mert el tudom tartani. Free sárga játékosként. (Jó, két hete folyamatosan zöld vagyok, de ez a TOG event miatt van). Ha kell, használhatok és használok is goldot, akár az E-75-ben is (TII ágyú...). Nem értem, mi baja lehet bárkinek is a prém játékosokkal.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18915) #21346560


#21346560
törölt tag

Küldetés teljesítve! Jutalom: Jármű hozzáadva: TOG II*

(#18916) emre válasza Tomi0703 (#18902) üzenetére


emre
veterán

Gondolkoztam rajta hogy kipróbálom.
Most hogy nem kellenek a 10-es gépek egy párból kiveszem a legénységet és elosztom T6 alatti gépekbe. Asszem 2 hét múlva lejár a premium fiókom és megnézem anélkül hogy lehet érvényesülni. Némi segítség kellene hogy egy adott tierből melyik géppel nézzem meg a dolgot. Sajnos t6 alatt nincs sok tankom. Arra gondoltam hogy egy adott géppel megyek mondjuk 10 csatát zsinorban most premiummal, meg majd később anélkül is. A dokumentálást meg vagy screenekkel vagy replay managerrel lehetne megoldani. Várom a javaslatokat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18917) Tomi0703 válasza emre (#18916) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, csak azert irtam mert ha jol emlekszem o az a kollega aki tier 2-3-ban jatszik, de raneztem most is es mar van 9-es tankja is. Persze, hogy kocsog fizetosok. A 900-as atlagsebzessel tier 9-ben nem sok penzt fog keresni.

Amugy en excel tablat hasznalnek. :D De valamelyik forumtars valamit mar tesztelgetett a tankokon (talan csokikola hatas ventivel megspekelve), o nem tudom mit hasznalt. :)

(#18918) emre válasza Tomi0703 (#18917) üzenetére


emre
veterán

Hát én egyszerűbbre gondoltam. Például most nyomok 10 kört szu85-el 2 skilles legénységgel, aztán 10-et 75%-ossal. Majd ugyan ezt később prémium nélkül megismétlem. Aztán ugyan ezt más tierben és más tankokkal. A 10 csata utáni kredit, xp, sebzés, kill eredményeket meg a stat modból felviszem egy xls táblázatba. De a replay managerböl lehet egyszerűbb lenne csatánként.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18919) fradi81 válasza emre (#18918) üzenetére


fradi81
veterán

phalan csinált egy ilyen tesztet tavaly asszem 1000 csatáig, indított egy új fiókot prémium nélkül, és ott se volt nehezebb dolga mint prémiummal.

moto g72, Ninebot d28e

(#18920) sith7 válasza emre (#18916) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha T6 is játszik, akkor M6, KV-85, T-150 :K

(#18921) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nekiestem pár napja ennek a T28 csodának. így kb 50 csata után kezdek megbarátkozni vele. Vagy én lettem nyugodtabb játékos vagy nem tudom, de szinte már nem is zavar a nemlétező sebessége. Azért amint a T95 meg van akkor ez megy is a levesbe.
Közelről könnyen átütik szemből is még akkor is ha riszálom, távolról viszont már pattogósabb ahogy megfigyeltem. Viszont tuti, hogy sokáig ez lesz az egyetlen TD ág amit kihúzok pluszban.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18922) Gaz 78 válasza #21346560 (#18915) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szintén zenész :) ..szépen lehet vele garázdálkodni,max tier7-es tankokkal találkozhatunk így "bátran" lehet vele nyomulni.

(#18923) sith7 válasza Gaz 78 (#18922) üzenetére


sith7
nagyúr

hát azért annyira bátran nem, mert huzatosra lövi szinte bármi

(#18924) ng0ofy válasza emre (#18918) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Matilda, stug 3 G, t-34

A stugot most én is visszaviszem, farmolni :D

(#18925) jr1994 válasza sith7 (#18923) üzenetére


jr1994
addikt

Siegfried védést nyomtam ma reggel T6-ban E8 Shermannal. Elég vörösek voltak a csapatok, nálunk 2-3 értelmesebb játékos volt, az ellenfélnél 4-5, főleg top szinten. Kirohantam északon a mezőre spotolni. Az ellen egyetlen zöld játékosa egy Tog volt. Szegénybe 1000-et sebeztem a domb fölött átlőve a meggymagköpködővel, a maradékot hp-ját meg leszedték a többiek. Be sem ért a városhoz, már elhullott. Azt hiszem, ehhez kell majd tartanom magam ha meglesz (még 3 win).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18926) emre válasza jr1994 (#18925) üzenetére


emre
veterán

Tegnap volt pár olyan t6 stronkhold csatánk ahol az ellenfél hozott tog-ot. Volt hogy +4000 hp előnyben voltak, de komoly gondot nem okoztak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18927) [HUN]Dani válasza Stigma.HC (#18921) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én egyenlőre szenvedek vele.. Még nem sikerült ráéreznem, pedig a T28Prot-al tudtam jó meccseket menni.

A másik mumus számomra a T30. Amennyire vártam, hogy kifejlesszem, most annyira várom, hogy mikor dobhatom végre a levesbe. Hihetetlen mennyire pontatlan az ágyúja. Brutális 2200 körüli átlag sebzésem van vele. :DDD

magyarsrac

(#18928) diegho válasza [HUN]Dani (#18927) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a T30 nem tetszik, az E4-et nagyon gyorsan felejtsd el!

(#18929) [HUN]Dani válasza diegho (#18928) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát igen, tartok tőle rendesen. Megvenni biztosan megfogom, de biztosan nem lesz örök helye a garázsban. Inkább az E3 ami bejönne nekem szerintem.

magyarsrac

(#18930) emre


emre
veterán

Ezt az oldalt most találtam. Eddig tetszik. :DDD

http://siemkakto.pl/

(#18924) ng0ofy és (#18920) sith7

Ezek vannak csak garázsban.
Tier1-től 5-ig. Tier 6 Tier 7 Tier 8

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18931) diegho válasza emre (#18930) üzenetére


diegho
nagyúr

Van pár beteg post.

(#18932) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18933) emre


emre
veterán

Kipróbáltam milyen prémium nélkül elkezdeni. :DDD Volt egy olyan acc-om amin már kihúztam pár tier 2-es gépet. Hát egy más élmény az biztos, de nem rossz dolog. Igaz se felszerelés, se kredit. 22 csata után így állok. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18934) Bingisz válasza emre (#18933) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát, ha akarok majd egy T95E2-t, akkor muszáj lesz kezdeni egy új accot, mert minden haver, akit én hívtam a játékba, már tier 10-nél tart... :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18935) Szepi1979 válasza emre (#18933) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én a játék kezdése óta premium nélkül játszok, annyi volt csak amit nyertem/kaptam/szereztem. Nagyon lassan megy a fejlesztés prem nélkül, más negatívumot nem tapasztaltam.

“ nem kell mindig nyerni “

(#18936) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na ma van az a nap, hogy 15/4-nél járok... már majdnem szétrúgtam a gépet... :W :W :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18937) bullseye


bullseye
addikt


Ez már az új büntetőrendszer? Megpróbáltam kimenekülni egy kellemetlen helyzetből, és estem egyet a halálba. Erre magasabb szintű, semmit nem csináló tank több XPt kap?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18938) diegho


diegho
nagyúr

A T57 ász nagyon alacsonyan van. Néha futok vele egy kört, már 1200xp raw xp-re megadta egy abszolút semmilyen körben, szóval aki erre hajt hajrá!

(#18940) fradi81 válasza diegho (#18939) üzenetére


fradi81
veterán

Célzókörön belülre ment a lövés, teljesen jó :)

moto g72, Ninebot d28e

(#18941) diegho válasza fradi81 (#18940) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, csak nem mindegy, hogy csatánként van 5-6 olyan lövés, ami ennyire mellé megy, ezen csata elején volt egy lövésem egy ST-I oldalára, szintén hasonló eredménnyel. Én még ilyen pontatlan löveggel nem találkoztam a játékban.

(#18942) dfsz34 válasza diegho (#18941) üzenetére


dfsz34
őstag

Mégis az egekben van az ász határ az STB-re. Ez olyan lehet, mint a T49. A hajam kihullik attól a fos ágyútól, aztán mégis vannak aki egész jól használják és mindent eltalálnak vele.

(#18943) unravel


unravel
őstag

ma eddig bármilyen tankkal megyek
10 lövésből :
6 pattan
2 kritikus
1 szellem
1 fölé

UNINSTALL megint :))

¯\_(ツ)_/¯

(#18945) Tomi0703 válasza dfsz34 (#18942) üzenetére


Tomi0703
őstag

Teszten toltam vele, nekem beadott szinte mindent... Oldalt lévő Obj. 704 300+ méterről félig becélozva, stb. :D Mondjuk csak két kört mentem vele.

(#18946) emre válasza diegho (#18941) üzenetére


emre
veterán

Próbáld ki az A44-en levő 107-es csúzlit, komolyan beleőszülök, és kezdek elgondolkodni, hogy kell-e ez a vonal nekem. Ja, meg a SU100M1 is, meg a Chaffe. Tiszta szado-mazo szakkör. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18947) besti válasza diegho (#18938) üzenetére


besti
csendes tag

Ezt nem olyan kevés, 1200 alap XP-re kb. minden tizes tankra megadja az ászt tapasztalatom szerint, sokszor már 1150 körülre is. X-es tankoknak elég alacsony az XP szorzója.

(#18948) diegho válasza besti (#18947) üzenetére


diegho
nagyúr

Nerf előtt én rengeteg 1200 felettit mentem vele és volt olyan, ami nem ért ászt, a nerf óta nem játsszák annyian.

(#18949) dfsz34 válasza Tomi0703 (#18945) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, az van azzal az ágyúval, hogy 300-350m-ről egy teljes sebességgel száguldó buldogot elkaptam, igaz egy vonalban ment, nem cifrázta, de akkor is, torony odafordít, némi célzás és teli találat a T49-el, azzal az ágyúval. Na ez hogyan?

Utána meg megyünk foglalni, mint támadok Erlenberg-en és a házak közül előugrik egy védő tank. Az látható volt, hogy hova megy, oda céloztam és kb 30-50m-ről, több célzással, mint az előző esetben, akkora lyukat vágtam a földbe, hogy szép volt nézni. Utána meg futás, mert 20 sec töltés jön.

Igazi nagy sebzéseket nagyon ritkán ad be. Egy fos az a tank, ahogy van, de mégis vannak akik parádés köröket tudnak vele menni.

Egy srác 1600 felett xp-t ment vele és megkérdeztem tőle, hogy mondjon már valamit, hogyan csinálta, mert én nem bírok eltalálni vele semmit. Normálisan válaszolt, szóval elhiszem neki, hogy semmi különös, ezt adta most az RNG neki (több, mint 4k sebzés meg sok spot hozzá, a végén egyedül lehozta).

Olyan is volt, hogy egyszerre megláttuk egymást én centi ő t49, nagyjából egyszerre lőttünk, én mellé ő telitalálat. Basszus, mondom ilyen nincs, ha én futok a t49-el és utána megállok, akkor nagyon sokáig még el sem indul a szűkülés, akkor célzókör, hogy a fél látómező beleférne.

Egyetértek diegho-val abban, hogy azok a top fos ágyúk ebben a játékban, amik ennyire RNG függőek.

(#18950) bullseye válasza emre (#18946) üzenetére


bullseye
addikt

100M1 nem egy zseni, de egész elviselhető volt, mert mozgékony, az ágyúja is gyors, egész pontos is, csak az a lövegsüllyedés. Ehhez képest SU101 iszonyatosan szívat. Nem rossz amúgy, csak T8-ban szerintem kevés amit tud (se páncélban, se alfában, se lopakodásban nem jó), és hiába osztok vele néha 2000+ sebzést, nagyon csapatfüggő, hogy összejön-e a duplázás.

A44 nekem is friss. QB olyan jókat megy vele, pattognak róla ezerrel. Na ezt még nem éltem át :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.