Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Departed válasza jozefgucci1 (#18244) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, Rhm-mel általános tud lenni a top sebzés, a többi meg a csapaton múlik...sajna. :U

(#18252) jr1994 válasza jozefgucci1 (#18249) üzenetére


jr1994
addikt

Ha cél a wte100 arra nem is kell camo, oda inkább pont a BiA jó csökkenteni a nagy töltésidőt. Bár tény én pont fordítva csináltam, Borsigra álca mindenképpen kell aztán lett wte-n cserélve.

Más: az Obj 263 orosz TD ágra milyen legénységi skillek ajánlatosak? IS6-ban képeztem hozzá 2 skilles legénységet, már a SU100-ban vannak (vissza kellett venni mert nem volt még elit, el is felejtettem milyen király az a tank). SU-100M1 megvételre vár. Összehasonlítottam a SU-152-vel és a Jagdpantherrel [link]

Az M1-nek jobb az álcája, jó a LE/t aránya, a forgási sebessége, a látótávja is tűrhető. A 175 átütés talán kicsit kevés főleg 9-es tankok ellen de a DPM-je kiemelkedő. A játékbeli tapasztalatokra lennék kíváncsi, főleg az ágyúval kapcsolatban: lövegsüllyedés, pontosság, milyen gyorsan céloz?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18253) dfsz34 válasza diegho (#18246) üzenetére


dfsz34
őstag

A BiA megnöveli a látótávot is 2,3%-al, többel, mint a parancsnok specifikus látótáv növelő skill-je. Más különösebb értelme tényleg nincs. Ha valakinek van sok skilles legénysége, azon elfér a BiA, de az tényleg baromság, mikor még nincs két skill sem, de a BiA lefoglal egy teljes sort.

(#18254) #21346560 válasza diegho (#18246) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azéé én a jpzE-100-ra elsődlegesen a biát nyomtam inkább, mint az álcát ;]

(#18255) dfsz34 válasza #21346560 (#18254) üzenetére


dfsz34
őstag

Fölösleges, a specifikus tank skillek sokkal hatékonyabbak. BiA-t én csak olyan legénységre teszek, ahol tudom, hogy legalább 3-4 skill lesz elég hamar.

(#18256) bullseye válasza jr1994 (#18252) üzenetére


bullseye
addikt

100M1 volt, 101 van. Nem rosszak olyan szempontból, hogy gyorsan lőnek, de nem túl pontosak és gyakorlatilag nincsen lövegsüllyedésük. Álcájuk néha jónak tűnt, de mostanában már kevésbé a lövés után... és a páncéljuk nem megbízható, hiába dőlt.

Az én szintemen a 101 nagyon nem jó, az összes konkurens vagy jobban páncélozott, vagy nagyobbat lő, ezért jobban tartanak tőle. Az egyetlen előnye talán a fürgesége.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18257) fradi81 válasza jr1994 (#18252) üzenetére


fradi81
veterán

su100m1 nekem nagyon bejön, tud pattintani, jól mozog, de ami a legjobb hogy pikk-pakk beszűkül és már lehet is lőni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#18258) jr1994


jr1994
addikt

Köszi szépen mindkettőtöknek! :R

Végig tervezem vinni az ágat, már csak azt mondjátok meg kérlek, milyen skillt adjak a legényeknek? IS6-ban képződtek és javítás van rajtuk főleg. A 2. skill 97%-on van.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18259) jr1994 válasza jr1994 (#18258) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, ez egy burkolt kérdés volt arra, hogy kell-e BiA? :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18260) Djuree válasza jr1994 (#18259) üzenetére


Djuree
félisten

felejtsétek már el a bia-t...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18261) dfsz34 válasza jr1994 (#18258) üzenetére


dfsz34
őstag

TD, kb ilyen sorrendben: hatodik érzék, álca, látótáv növelés, kuplung égető, ritkán a javítás is hasznos lehet, ha lekapják a láncod közelharcban

(#18262) Magany


Magany
tag

Kicsit Hellcatoztam :) . Nem sok változás, de a mozgékonyság fordulékonyság látványosan rosszabb lett. (szerintem)

(#18263) unravel


unravel
őstag

1956

¯\_(ツ)_/¯

(#18264) Enzolord válasza unravel (#18263) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos be van töltve a gold!!! Stat huszár.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18265) jr1994 válasza Djuree (#18260) üzenetére


jr1994
addikt

Mire odaérek tier9-10-be azon az ágon, már simán a negyedik skillt fogják tanulni a srácok, de akkor már nem akarok skillt resetelni, ezért kérdeztem -.-

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18266) dfsz34 válasza jr1994 (#18265) üzenetére


dfsz34
őstag

Az nem biztos, még a harmadik se lesz teljes szerintem. A másodikhoz kell 420e és a harmadikhoz 840e, 1,2 millió xp, hogy a harmadik teljesen meglegyen. Ja és az első 210e, szóval 1,4 millió xp kell azután, hogy 100%-os legénység, illetve még a tier lépésenként buksz kb 40e xp-t, ha kredittel konvertálsz, azt még számold hozzá.

Irdatlan sok játék kell a hármas full skill sorhoz.

(#18267) isti101


isti101
tag

tudnátok ajánlani valami jó módot, célzó módot, aminek jó a zoomja is, szóval távolra is jól elehet vele látni.
nem artyzok,
köszönöm

(#18268) #43783936 válasza isti101 (#18267) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én a gyári célzót használom, a wotinfo.hu-ról letöltött zoom moddal megspékelve.
Letisztult és fps barát megoldás.

(#18269) h1mpi válasza #43783936 (#18268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Taipant. Töltsd le az Aslains mod packet és ott van többféle zoom és célkereszt is.

(#18270) isti101


isti101
tag

http://www.wotinfo.hu/add-ons/item/1170-taipan-scope
leszedtem a taipan modot, kedvelem is, de ha távolabb akarok látni kel hozza külön zoom mod is, vagy ?

(#18271) KisApám


KisApám
addikt

Játszom megint ezzel a Chaffee SPORT-al.

Hihetetlen, mennyi nyomorék játszik... és az elmúlt 8 csatában mindig megkapom őket...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18272) h1mpi válasza isti101 (#18270) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kell én 16x-ost használok

(#18273) KisApám válasza KisApám (#18271) üzenetére


KisApám
addikt

Egy régi, már nem játszahtó pályát dolgoztak át....

Most 12 meccs győzelem nélkül... röhejes... és nevetséges...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18274) Tomi0703 válasza KisApám (#18273) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egy régi, már nem játszahtó pályát dolgoztak át....

Mi ezzel a probléma? Ha nem tettszik a játékmód nem kell vele játszani. :U

(#18275) KisApám: Bocs, csak nagyon unom már, hogy legyen az on vagy off, mindenhol a rinyát olvasni, már jó ideje...

[ Szerkesztve ]

(#18275) KisApám válasza Tomi0703 (#18274) üzenetére


KisApám
addikt

És ki mondta, hogy ez PROBLÉMA???
Olvass rendesen és rájössz mi a probléma.
Tanulj meg olvasni, értelmezni, vagy köss bele másba rendes indokkal...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18276) fradi81 válasza Tomi0703 (#18274) üzenetére


fradi81
veterán

itt is a rinya meg, de ami még rosszabb a játékban a chaten is. ki is kapcsoltam, úgy se érnek semmit az üzeneteim/kéréseim.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#18277) KisApám válasza fradi81 (#18276) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy van.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18278) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

A rally nagy részét nyertem, nem nagyon kellett törődni a társakkal, sem az ellenféllel, csak ügyesen menni előre. Legtöbbet így húztam be, tök 8 ki volt a társam. :U Nem rajtuk múlott igazán és szerintem itt sem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18279) unravel válasza KisApám (#18273) üzenetére


unravel
őstag

én kb ötöt mentem és nem sikerült nyerni...szóval:
meddig lesz ez a játékmód bent? el lehet adni a tankot? lol
látni se akarom.

¯\_(ツ)_/¯

(#18280) KisApám válasza unravel (#18279) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem már megvan minden küldi vele.
Csak húzom a legénységet.

SZAKASZban kellene menni.
Ha 750 HP felett sebzel, dupla credit és XP...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18281) jr1994 válasza KisApám (#18280) üzenetére


jr1994
addikt

Ja. Klánnal mentünk hárman, minimum 70% győzelem lett. Baromi jól fejlődik a legénység.
(#18261) dfsz34: neked pedig köszi. Azért az biztos hogy a harmadik sor már elég jól fog állni, szóval szerintem elfér a BiA. Nem fog hiányozni semmi fontos.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18282) KisApám válasza jr1994 (#18281) üzenetére


KisApám
addikt

Tegnap mentem szakaszban 2 orosszal a Chaffee SPORT küldiben, hátha 750 HP felett sebzek és dupla credit+XP lesz belőle (az egyik orosz elvileg innen volt: Oroszország, Vorkuta - 2500 km Budapesttől).
Az egyik orosz lila, a másik éppenhogy nem lila 1k alatti meccsel (gondolom új account...).
Nem voltam rájuk "büszke"... pár meccs után inkább mentem tőlük.

Láttam közben, hogy 1-2 nagyar is hív szakaszolni, de sajna már mennem kellett.
Velük TUTI jobban jártam volna.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18283) wrett válasza wrett (#18214) üzenetére


wrett
csendes tag

ha valakinek esetleg kell:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18284) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#18208) üzenetére


Patrick76496
őstag

Még 9.2-ben egyik szakasztársam azt mondta, az S-51 nagyon pontos, bár lassan céloz. Ez nem mondható el az én 7-es Lórimról, bár még a kis löveg van rajta. Nem szívesen megyek vele 1-2-nél több bosszúálló kört.

(#18209) Enzolord: Biztos ő volt az. :)

(#18210) Flayer: Nem teljesen rossz. T8-ban még nagy fun, T9-ben használható, T10-ben pedig már használhatatlan.

(#18215) diegho: Minél rosszabbul célzod be, annál kisebbet sebez, ennél a lövegnél sem teljesen mindegy. Nem biztos, hogy mindig 400-at fogsz sebezni, pl ha valami nagyon kemény tankot lősz, nem hiszem, hogy 200-nál sokkal több HP menne le róla. Utána meg jöhet a 20 mp-es töltés, a DPM is a béka segge alatt van. Az meg a másik, hogy mire becélzol, addigra a veled szemben álló light/med már rég lőtt beléd egyet. Bár ez a tank legalább kapott Vert. Stab-ot, nem úgy, mint a 13 90...

Arról meg ne is beszéljünk, hogy óriási szórása van, így nem ritka a mellélövés. SU-152-vel is nem egyszer esett meg velem, hogy 10 méterről 0-ást lőttem egy papír tankba, mert a lövegét találtam el, HE-vel. Nem lehet megbízni az ilyen lövegekben, ezért gyűlölöm őket.

(#18268) Mogyesz75: Rengeteg célzó modot próbáltam már, de a Deegie's-en kívül eddig még egyik sem csökkentette az FPS-t.
- - - - - - - - - - - - - -
- Na, új ingyen prém tankkal bővült a garázs (itt még a régi, normálisan kinéző ZWACK logóval :W )
- M5 Stuart-tal 900 xp-re már ad tank ászt? A szakasztársam meg ugyan ebben a körben 800-ra kapta meg a T-28-ával. Amúgy durva, hogy mennyire használhatatlan ez a tank (az M5), ha nincs lehetőség valami papír tanknak a közelébe menni. Ami még durvább az az, hogy sok mindent még oldalról sem üt be golddal sem. Mielőtt bárki belekötne a találati arányba, próbálja ki a gépet az autoloaderes csővel, vagy olvassa el az ON topic-os hsz-em.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18285) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Pár napja linkeltem egy ászos kört T30-al. Ma meglett ismét, de ezúttal meglepően kevés sebzésre megadta.. :U

magyarsrac

(#18286) Simi37 válasza [HUN]Dani (#18285) üzenetére


Simi37
őstag

A mázlis fejedet nekem 10ben 4,5k sebre és 6killre sem adta meg ugyanígy 12 lövésből.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18287) Djuree válasza unravel (#18279) üzenetére


Djuree
félisten

szard le, ilyen hülységet rég láttam, tank rally, lol, inkább raktak volna be valami értelmes eventet. ha versenyezni akarok megyek játszani mást.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18288) fradi81


fradi81
veterán

Akik küldik a szakaszos meghívókat most a ralli miatt, ezek honnan szerzik be a nickneveket?

moto g72, Ninebot d28e

(#18289) [HUN]Dani válasza Simi37 (#18286) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem értem én ezt.. Ez is t10 meccs volt, szinte végig közelharcban toltam. Ennyit számítana, hogy nem távolról lövöldözöl? Esetleg a 4 kill dobta meg így? Érthetetlen..

(#18287) Djuree: +1 :))

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#18290) Simi37 válasza fradi81 (#18288) üzenetére


Simi37
őstag

Szerintem ha mész 1 csatát a piroska fel rak a barátlistájára aztán ha rallyzni akar akkor behívja az újonnan szerzett barátait...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18291) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#18284) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

ya? ya-ya? :D csak nem Hallak volt ott a szakasztárs? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18292) Patrick76496 válasza Djuree (#18287) üzenetére


Patrick76496
őstag

Eleinte én is baromságnak gondoltam, de ahogy egyre többet mentem a klántársaimmal, egész jól belejöttem. Nemsoká a 2. skillnél fog tartani a leendő Chaffee legénység. :)

(#18291) Stigma.HC: Á dehogy, a szemét már 2 napja nem volt játékban. :D Meg ő j-vel írja/mondja azt, hogy jaa-jaa-jaa-jaa-jaa-jaa-jaa. :DDD Tényleg, neked is megvan már a Type 62?
- - - - - - - - - - - -
Szerk.: Sosem mennek T4-es századok? Még mindig hülyeségnek tartom ezt a játékmódot, csak azért kérdezem, mert lehet így könnyebb lenne kihúzni a Stuart-ot.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18293) Bingisz válasza Patrick76496 (#18292) üzenetére


Bingisz
addikt

Században kb. már senki nem játszik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18294) Djuree válasza Patrick76496 (#18292) üzenetére


Djuree
félisten

legénység miatt jó, de engem annyira nem hoz lázba a legénység, aki tud 50%-os legényekkel is tud, aki meg nem annak lehet 5 skilles is, akkor is tomato marad. ;) nekem fejlődnek ahogy fejlődnek, azokban a tankokban amikkel éppen mennem kell az xp miatt, így mire megvan a t10 megvan a 3-4 skill is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18295) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#18292) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Yep, bár olyan tank lesz ez is mint az SP, van és kész.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18296) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ha valaki kíváncsi rá, itt egy izgalmas ST-I meccs.

(#18297) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mi ez a Siemkázás? ;)

(#18298) rlazol válasza [HUN]Dani (#18289) üzenetére


rlazol
addikt

sokat számít a pálya. Az ászt ui az adott pályán az adott járművel elért xp alapján adja, nem vagyok benne biztos, hogy az indulási pozíció a pályán belül számít-e, de a csatatípus igen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18299) scyllarus válasza h1mpi (#18297) üzenetére


scyllarus
veterán

Lengyel köszönés. Siema, siemka, siema PL és a witam - biztos te is láttad már. A lengyel játékosok köszönnek így, és a lengyeleknek hmmm. nincs túl jó híre ebben a játékban, ami a képességeiket illeti :)
Hasonló a s.a - a.s pároshoz, amit szinténa chatben láthatsz köszönésként, többnyire piros színű, TURK végű klánnnévvel párosulva hasonló "erősségű" török csapattársat vetítve előre.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18300) h1mpi válasza scyllarus (#18299) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem már :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.