Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) #43783936 válasza stork13 (#17249) üzenetére


#43783936
törölt tag

A hiba oka a kétsoros garázs mod.
A beállításoknál lévő MODS fül hiányol valami fáljt.
Nekem is ezt csinálja amióta feltettem, de ettől függetlenül semmi galibát nem csinál.

(#17252) Gaz 78 válasza stork13 (#17249) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Értem :/ köszi

(#17253) Gaz 78 válasza #43783936 (#17251) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Jelenleg a Jacktor MOD pack v3 - 0.9.2 -es csomagot használom és ezen moddal jön a hibaüzenet,de viszont a Aslain's XVM Mod + ModPack installer - 0.9.2 csomaggal el sem indul a játék ..kifagy
Elméletileg várható volt a napokban egy micro pecs,de én nem vettem észre,hogy valamit is frissített volna a kliens ..de tény,hogy tegnap reggeltől beleköt a modoba a játék :/

(#17254) mefistofeles válasza Gaz 78 (#17253) üzenetére

Régebben én is próbálgattam mod csomagokat de valahogy nem volt az igazi egyik sem. Mióta külön, külön feldobom a modokat ami kell (kb. 3 db) és az XVM-et azóta semmi gáz nem volt a játékkal.
Tisztelem azokat akik időt szánnak efféle pakkok összeállítására de mind tartalmaz egy halom -a számomra- felelsleges dolgot.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17255) #43783936 válasza Gaz 78 (#17253) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én a wotinfo.hu-ról bogarásztam össze amire szükségem volt.
Mivel több kollégám is az én összeállításomat használja, ezért csak a legszükségesebbek vannak benne, hogy ne egye az fps-t.
Xvm,többsoros tanklista, óra, virtis napistat, találatjelző és autotelescope.
Az xvm konfigot szerencsére nem kell buherálnom, mert az előzővel is működik.
Egyenként szoktam feltenni, ezért elég hamar kibukik, ha valamelyik hibás.

(#17256) scyllarus válasza Gaz 78 (#17253) üzenetére


scyllarus
veterán

Én ia ugyanezt a Jacktort használom most, hogy az Aslain lehalt, nekem nincs hibaüzenet.
Tegnap délelőtt tudtam játszani az Aslainnel, délután már nem, én sem láttam, hogy frissített volna valamit a játék.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17257) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Öt napja használok modpackot és ezzel együtt XVM-et. Korábban csak egyszerü modokat raktam fel melyek a 30x zoom,a célzó mod,HD minimap szonárral,és a hangárórában merültek ki.
A beállításokban előjövő hibaüzenetet leszámítva más gondom nincs. Ha megunom,akkor visszamásolom a korábban kimentett könyvtárat melyek a jól bevált kis modokat tartalmazzák :) ..elég az is a játékhoz - hasznosak

(#17258) diegho


diegho
nagyúr

Hétvégére megjöttek a botok. Ugyanaz a bot kétszer is csapatomba kerül... természetesen csakis tier10-el nyomul.

(#17259) mefistofeles válasza diegho (#17258) üzenetére

...talán egy rajongód üldöz?.... :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17260) diegho válasza mefistofeles (#17259) üzenetére


diegho
nagyúr

szerencsére nincsenek rajongóim, csak utálóim

(#17261) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#17262) stork13 válasza #43783936 (#17251) üzenetére


stork13
aktív tag

Nem zavar, mert nem szoktam bizergálni a beállításokat. Csak feltűnt a héten valamikor. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#17263) #21346560


#21346560
törölt tag

komment nélkül...

(#17264) rlazol válasza #21346560 (#17263) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ez egy játékos-nak tűnik, legalábbis biztosan sokkal jobb számai vannak, mint nekem. csak az a 42% WR - az hogy jött ki? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17265) Bingisz válasza #21346560 (#17263) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem én megtaláltam az abszolút győztest (hol máshol, ha nem a mi top tankunként E100-al):


"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17266) emre


emre
veterán

Tudja valaki, hogy a ts3 hol tárolja a könyvjelzőket? :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17267) unravel válasza emre (#17266) üzenetére


unravel
őstag

[link] >>> [link] >>> C:\Users\"XXX"\AppData\Roaming\TS3Client

¯\_(ツ)_/¯

(#17268) emre válasza unravel (#17267) üzenetére


emre
veterán

Köszi!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17269) #21346560 válasza Bingisz (#17265) üzenetére


#21346560
törölt tag

te jószagú atyaúúúristen!!!! de konkrétan ezek a csapat kárára vannak.... még a 48%-ot simán be lehet tudni annak, hogy (hülyén hangzik) hobbi játékos, de a 45 és alattiak már olyanok, mint ha direkt szabotálnák a csatákat...

és hogy kicsit büszkélkedjek is ;]

(#17270) mefistofeles

Az is érdekes, hogy ezek az "antigamerek" szinte mind klánban vannak. Milyen klán az ami ennyire alacsonyan (sehol) húzza meg a felvételi határt?
Képzeljétek el ilyen játékosokból egy hármas zsakasz. Az a csata már bukta is, kár lejátszani.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17271) scyllarus válasza mefistofeles (#17270) üzenetére


scyllarus
veterán

Ahogy néztem, francia klánok.. Ismered a "franciák győztes háborúi" google poént?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17272) Gaz 78 válasza #21346560 (#17269) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szevasz Runo!
Ma délelött elszaporodtak a vesztes csaták,ezért nem is eröltetem,majd csak ebéd után :)
Nem jönnek össze a dolgok,sok csatában szinte nulla sebzésekkel haltam meg ..ez van :D
Tegnap jó kis csatákat sikerült kifognom,remélem ma délután is jobb lesz és leszáll rólam a negatív random.
..a ma délelötti büszkélkedésem ebben az egy momentumban ki is merült :)

(#17273) #21346560 válasza Gaz 78 (#17272) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szép lövés :)
Bár még olyan idióta artista, aki beáll egy másik mellé, azok megérdemlik...
Volt, hogy lövök artival, erre meghal a mi artink a másik.. hát mondom ez meg hogy?! Persze hogy odaállt elém....

(#17274) rlazol válasza Bingisz (#17265) üzenetére


rlazol
addikt

WN8= 5 (öt!)
dmg/tier=33
ezekért a számokért már keményen meg kell dolgozni.
igen, azt hiszem, ő a nyertes. :D

Ami a klán dolgot illeti: iskolás gyerekek, akik az osztálytársakkal játszanak és csináltak együtt klánt.

De továbbra is azt gondolom, h az ilyen játékosok többségének fogalma sincs, hogy ő rossz játékos, egyszerűen nincs összehasonlítási alapja, nem ismeri a stat modulokat és nem olvas olyan fórumokat, ahol ez kiderülhet. Ha vki ingame próbálja felvilágosítani őket, azt meg agresszív hülyének tekintik, mert nem ismerik. Magamból indulok ki, hiszen amíg nem kezdem a PH WOT fórumát olvasgatni (és hiába vagyok addikt, nem itt kezdtem), közepes játékosnak gondoltam magam 138-as WN8al. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17275) Gaz 78 válasza #21346560 (#17273) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi :) - szerencse,hogy egymás mellett álltak.
Én is jártam már úgy. Az a fura,hogy a cézókában látom,hogy a röppályát jelzó csík zöld,tehát semmilyen terptárgyba nem ütközne a lövedék,erre elakad a 2m-en egy elöttem álló csapattársban :/ ....nem veszi figyelembe a szövetséges tankokat a célzó,vagy már a 2. méteren durván el akart hordani a lövedék :/

[ Szerkesztve ]

(#17276) diegho válasza Bingisz (#17265) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez biztosan sokkal jobb, mint akivel stieger-el találkoztunk, neki 133 volt az átlagsebzése és rengeteg tier10 tankja volt 36% win rate-el. Még tavaly év elején futottunk bele és kommunikált is, mikor megkérdeztük miért áll a sarokban t62a-val. Azért mert ő védi azt a helyet! Nem is a bázis környékén állt, hanem porton a jobb alsó sarokban a buckák között.

(#17277) Bad Pritt válasza diegho (#17276) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De az az ő helye. Neki arra szüksége van, azért játszik. Hogy ezt ti, bunkók nem értitek meg, nem az ő gondja. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17278) Flayer válasza Bingisz (#17265) üzenetére


Flayer
senior tag

Ez szép!
Ilyen statot szerintem csukott szemmel is össze lehet hozni!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#17279) scyllarus válasza diegho (#17276) üzenetére


scyllarus
veterán

Linkelt az on-topicban valaki egy playert, 22k csata, 14,99%-os találati arány, 89 !!!! átlag damage. Nálam ő a befutó.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17280) ako001


ako001
aktív tag

Begyűjtöttem pár lepattanót is :U
[link]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#17281) mefistofeles

Azért aki azt mondja, hogy a wotban random vagy véletlen vagy mi a frászkarika van az nem igazán van tisztában a matematikai alapokkal. Vannak napok mikor ha elmegyek az egyik sarokba és kimegyek kávét főzni akkor is sorban nyerünk és van, hogy 5-6 kill sem elég még a tisztes helytálláshoz sem. És ez nem felváltva, hanem kb. napi bontásban........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17282) diegho válasza mefistofeles (#17281) üzenetére


diegho
nagyúr

Aki az ellenkezőjét állítja pedig nem ismeri a valószínűségszámítás alapjait.

(#17283) #21346560 válasza mefistofeles (#17281) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi köze a matematikai alapoknak a wotban levő randomhoz?

(#17284) mefistofeles

diegho, Runo

Ha feltételezzük, hogy a teljesítményem nem változik égbekiáltóan naponta és az MM is véletlenszerűen sorsolja egymásmellé a különböző tudásu játékosokat akkor nem fordulhatnának elő (vagy csak baromi ritkán) 8-10 es bukó vagy nyerő szériák. Próbáljátok ki, dobáljatok fel egy százforintost, hányszor lesz olyan eset, hogy 10x egymás után írás?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17285) diegho válasza mefistofeles (#17284) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez az, hogy próbáld ki egy 10 oldalú kockával - mert legalább ekkora kimeneti szórás van - ugyanezt. Legyen 1-5 az hogy bukta, 6-10, hogy nyersz. Amúgy továbbra is azt állítom, hogy nem véletlenül van az, hogy a jó játékosok nem nyihognak ilyenek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#17286) #21346560 válasza mefistofeles (#17284) üzenetére


#21346560
törölt tag

Konkrétan nem értem miről beszélsz.
Ha egy szar játékos beül a sarokba és nem csinál semmit, a jó játékosok meg lehozzák a csatát, annak nincs köze a random faktorhoz.
A random faktornak akkor van köze a dologhoz, ha minden csatában nagyjából ugyan azt a teljesítményt nyújtod (már pedig ugyan azt fogod), de egyikben még a szikla mögött is eltalálod az ellenséget, a másikban meg az ELC seggéről is lepattanik a JagdPzE-100....

(#17287) rlazol válasza mefistofeles (#17284) üzenetére


rlazol
addikt

hullámhegyek és völgyek mindig is vannak.
én azt érzem, h néha olyanokat pattintok, h nem értem és örülök, máskor meg semmit nem tudok eltalálni/átütni. A negatív dolgok, amin egy csata/érem/kill múlt erősebben megmaradnak, mint az, h rád lőttek és el se találtak. Szerintem összességében kiegyenlítik egymást, de kétségtelenül nem egyenletes a megoszlás. Ezért dobom fel az érmét 100x és nem 10x.

lehet kövezni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#17288) mefistofeles válasza diegho (#17285) üzenetére

Oké, most már csak azt az apróságot kéne megpróbálnod felfogni, hogy a játékosok 90 (a te viszonyításaid szerint 99) százaléka nem jó játékos...........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17289) mefistofeles válasza rlazol (#17287) üzenetére

Nem írtam hogy hányszor dobod fel az érmét... dobáld addig míg 10 írás, fagy fej kijön zsinórban......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17290) mefistofeles válasza #21346560 (#17286) üzenetére

Bocsi, hogy nem értetted meg a példámat....
Termésetesen sosem megyek be a sarokba kávézni, túlzóan azt akartam megfogalmazni, hogy van amikor mindenképp nyerek, méghozzá zsinórban, máskor pedig mire elfoglalom a poziciómat már 0-8 az állás (szintén nem egyszer vegy kétszer egymás után).

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17291) Stigma.HC válasza mefistofeles (#17284) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem volt még 8-10 bukóm zsinórban. Legalábbis az utolsó 10.000 csatámban biztos nem. Nem véletlenül.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17292) mefistofeles

Ha tényleg a véletlen döntené el a csapatok összeállítást (diegho rosszúl érvel, ugyanis csak győztes és vesztes user van) akkor lennének 3-4 akár 6-os bukó vagy nyerő szériák is de ennél hosszabbak már nagyon ritkán!
Tegnap minden tankomat (9) azonnal ledupláztam, ma eddig 2 győztes meccsem........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17293) diegho válasza mefistofeles (#17292) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem csak győztes és vesztes van...

(#17294) mefistofeles válasza Stigma.HC (#17291) üzenetére

Niylván te egy renkívül jó és szerencsés játékos vagy..... :C

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17295) mefistofeles válasza diegho (#17293) üzenetére

Egy csatában? Hanem?..... :F

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17296) diegho válasza mefistofeles (#17295) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez most komoly? No látod, így már tényleg nincs is értelme tovább beszélni a randomról.

(#17297) mefistofeles válasza diegho (#17296) üzenetére

Észrevettem hogy mindán vitád eljut egy olyan pontra mikor nem válaszolsz. ...érdemben legalább is nem....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17298) diegho válasza mefistofeles (#17297) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha egy csatának számodra csak kettő kimenetele lehet, akkor nincs is értelme folytatni.

(#17299) Stigma.HC válasza mefistofeles (#17294) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, minden bizonnyal szerencsés :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17300) mefistofeles válasza diegho (#17298) üzenetére

Az előző hsz. em még mindíg él...
léci mond el.. Tényleg érdekel ebben a témában egy összehasonlíthatatlanúl jobb véleménye.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.