Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) #21346560 válasza Bingisz (#18649) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lesz egy nyugodt 24 órám :DDD

(#18652) Gaz 78 válasza #21346560 (#18651) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

..má megint?

(#18653) isti101


isti101
tag

t54 re melyik a jobb agyú?, löveg?
D54
D-10T2C
köszönöm

(#18654) bluyoo válasza fradi81 (#18645) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!
A távcső megvan, de a célzásgyorsító helyett, a nehéz repeszpáncél lett.
Egyszerűen sikerült mellényomom (kellett nekem közben beszélgetni ...)! :DDD
Megérné a célzásgyorsítóra, vagy a ventire cserélni? Nem voltak olcsók még a 25% kedvezménnyel sem.
A VK 16.02 Leopard meg kapott egy periszkópot meglátjuk jobb leszek-e így vele. :)

Bazinga!

(#18655) Magany


Magany
tag

Sajnos nem lett meg a tank ász. Azt hiszem a kevés sebzés miatt :(((

(#18656) Simi37 válasza Magany (#18655) üzenetére


Simi37
őstag

Hmm...lehet itt is :DD :(((

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18657) fradi81 válasza bluyoo (#18654) üzenetére


fradi81
veterán

te tudd neked mi éri meg, repeszpáncél kb csak az arty ellen ér valamit.

moto g72, Ninebot d28e

(#18658) bluyoo válasza fradi81 (#18657) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"repeszpáncél kb csak az arty ellen ér valamit" Hát ez nem jó hír. Na de már ezt is tudom.
Mindenesetre egyelőre marad. Jelenleg nincs a cserére keret.

Bazinga!

(#18659) scyllarus válasza bluyoo (#18658) üzenetére


scyllarus
veterán

Rammolás ellen is segít valamicskét, de 36.01-et kevesen akarnak lerammolni.

Magany: szép eredmény, de a sebzés nagyon kevés. Olyan 1800-2000 körül kellene. 670 alap xp-re csak nagyon népszerűtlen tankra kapsz ászt. Az Öreglány nem az :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18660) h1mpi válasza Magany (#18655) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1000xp kell legalább a tank ászhoz.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18661) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Ti milyen procit használtok?
nekem fx 6300 van de közepes grafikán max 60-70 fps van de sokszor csak 30-40.
proci topicban állitják jobb ez mint pl egy intel e 8400 v.8500 duo.
Felszeretném fullra állitani de akkor gáz mert kissé beszaggat(30fps)
4 gb ram hd 7770 vga.

WoT:jimmbo

(#18662) fradi81 válasza jimmy74 (#18661) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Röviden: Intelen jól megy AMD-n meg procilimit.

moto g72, Ninebot d28e

(#18663) bluyoo válasza scyllarus (#18659) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Már próbálkoztak vele, nem nagyon jött össze. :DDD

(#18660) h1mpi
Egyedül a Durchbruchswagen 2 -vel sikerült idáig a tank ász.

(#18661) jimmy74
Egy Intel Sandy Bridge I5. Ahogy én tudom ez a játék az Intelnek fekszik jobban.

Bazinga!

(#18664) h1mpi válasza bluyoo (#18663) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem eddig 5 tankkal, persze volt, hogy többször is. De a skillen kívül jó adag szerencse és tomato ellen kell :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18665) scyllarus válasza bluyoo (#18663) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt írtam, valamicskét, én sem vagyok meggyőzve.
"+20% (Light Spall Liner), +25% (Medium), +30% (Heavy), and +50% (Superheavy) additions to armor protection from ramming and explosions, and also the same amount of additional protection from crew death."
Viszont ha valakit a legénységből gyakran lőnek ki, az ellen tényleg jó, ezt olvastam pl. Teknőc tulajoktól, de ez sem jellemző emlékeim szerint a 36.01-re (bár én még medként játszottam vele anno).
Egy hét múlva meglesz a TOG, arra kötelező, onnantól lesz saját tapasztalatom, nincsenek olyan tankjaim, amire kellett volna. Bár mondjuk pont a rammolás elleni védelmet nem fogom megtapasztalni, max egy Mausnak lenne esélye, de az ellen nem megy :D

jimmy74: vicces ez a wot. Nekem E3400 van, ami mindenre csak nem játékra való. Pont ez van nálam is: 60-70, egyes pályákon 30-40 FPS ezzel a vacakkal.
Ja, és a Shadows of Mordor stabil 46 FPS-sel fut (ha nem ismered nézd meg a gépigényét), magasabb felbontással DX11-ben egy HD5670-esen (512 RAM). Ennyit az optimalizáltságról...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18666) bluyoo válasza h1mpi (#18664) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát kicsit túl nagy lendülettel estem a szintlépéseknek .... de majdcsak belejövünk.
De megvan az éjszakai álcafestés a Pz.Kpfw. IV Ausf. D -re. :))
Kár hogy nincs éjszakai csata! :DDD

Bazinga!

(#18667) scyllarus válasza bluyoo (#18666) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem baj, T4 alatt a legtöbb jármű (nem mindegyik, de a legtöbb) élvezhetetlen. Az Áttörőkocsi konkrétan az egyik legutáltabb valami, kevesen játszanak vele, alacsonyan lehet az Ász szint.
Viszont T5-ben állj meg kicsit, játssz legalább 1000 csatát, ha adhatok egy tanácsot. Meg fogod ismerni a pályákat, a weakspotokat, és lesz combos legénységed a feljebb lépéshez. Ezek nélkül free frag leszel magasabb szinten, hidd el.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18668) h1mpi válasza scyllarus (#18665) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem full grafra tolva 1080p-ben a 4790K-val 4.6 ghz-en és egy GTX970-el, se tudta a fix 60 FPS-t.
Volt egy-két pálya, ahol beesett 40-re is. Most jött egy GTX 980 kiváncsi vagyok. :))
Az optilmalizálás itt nagyon gatya szinten van...

bluyoo: ha teheted KV1-S-el menj sokat T5-ben, azzal megtanulsz játszani és kicsit op is azon a szinten. A kis ágyúsüllyedés miatt nagyon kell tudni helyezkedni ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18669) bigobert válasza isti101 (#18653) üzenetére


bigobert
tag

Ízlés kérdése. Melyikkel tudsz eredményesebb lenni? Én megszoktam a lassan célzó, pontatlan ágyúkat. Mivel közelebb szoktam menni az ellenhez, ezért a D54 jobban illik a stílusomhoz. Ha HEAT spam a terv, akkor a másikat választanám, így ugyanannyi gold átütés, de pontosabb és gyorsabban célzó ágyúd lesz. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok túl ügyes, de érzem a potenciált a harckocsiban :D

(#18670) bluyoo válasza scyllarus (#18667) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszönöm a tanácsot. 6-osig felfutottam (a klán miatt) most itt megállok/tam.
Most a VK 30.01 (H) és a VK 36.01 (H) -t használom legtöbbször. Utóbbival még "csak" 228 csata, de kezdek ráérezni. :)
Most a TOGtober -re gyúrok. Bár megfigyeltem, mióta megy, nehezebb csatákat kapok.
Szinte mindig 8-as szintű csaták .... :(

(#18668) h1mpi
Hát már a német vonalat kezdtem el, szerintem egy ideig maradok is itt. Már a legénység is kezd "használható" lenni, ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18671) jimmy74 válasza bluyoo (#18642) üzenetére


jimmy74
őstag

Játékmódodtól függ meg hogy a 88-as vagy a kisebb vérszívó van fennt?!apropó?az a kicsi 75-ös ami mindent átvitt iszonyat gyors reloaddal az még elérhető rajta?én még medként játszottam vele atyaég de jó tank volt joval több mint 1000-et játszottam vele.
Szerintem hamar add el max kifarmolni a hetest.
Igen talán könig volt a neve annak a lövegnek..best off volt.erre nem kellett csak venti periszkop meg stabilizátor a csikicsukihoz esetleg álca de ez sokban függ milyen képességű a személyzet!
A 88-asra töltésgy.kell a többi meg bàrmi szerintem de inkább az szàmit hogy milyen skillek vannak ha vannak a legénységnek!
Heavyként már keveset toltam:nem tetszett a las
susága minden téren...el is adtam.

WoT:jimmbo

(#18672) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Izgalmas lett az FV4202-vel.
A végén féltem ,hogy a BC belémtáraz, de nem jött össze neki szerencsére.


[Replay akit érdekel]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18673) jimmy74 válasza scyllarus (#18665) üzenetére


jimmy74
őstag

Megpròbàlom a lap meg a vga tel.lemezével feljebb hùzni a magot meg esetleg a karit.

WoT:jimmbo

(#18674) bluyoo válasza jimmy74 (#18671) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát én főleg a 88-ast használom. A 7.5/5.5cm Waffe 0725 érhető el rá.
Jelenleg töltésgyorsító, távcső, nehéz repeszpáncél van a tankon. A legénység is, csak most érte el nemrég a 100% -ot, az első skillek is csak 65% -osak .....
Szóval azt mondod hogy lépjek tovább azonnal a Tiger I -re?
Bár most elvertem az árát .... :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18675) scyllarus válasza bluyoo (#18674) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha sokat mész T8-ban akkor vagy a Waffe, vagy a 8.8 némi golddal a megoldás. Az a 132 pen kevés önmagában T8-asok ellen. Nyilván a játékstílusodat is ahhoz kell igazítani, mi van fent.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18676) Magany válasza mcwolf79 (#18672) üzenetére


Magany
tag

A vége nagyon komoly lett!!! S persze sajnos megint ment egy kis anyázás :D

(#18677) bluyoo válasza scyllarus (#18675) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igazad van, a nagyobb átütőerőnek nagyobb hasznát venném ezeken a meccseken. Kár hogy nem tudom előre mibe dob. :DDD

Bazinga!

(#18678) ng0ofy válasza bluyoo (#18677) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

a vk36 a Konisch agyuval volt szuper med kent. A tigris 1 viszont elég jó kis tank a nagy L/71 agyuval, gyorsan lepj tovább ;)

... És menj vele parszaz kort.

[ Szerkesztve ]

(#18679) Djuree


Djuree
félisten

mi a ló büdös f@szát csináltak az artykkal?!
S-51 1904-et vert a konkerorba az előbb!!!!! :Y még a nerf előtt nem lőttek ekkorát, főleg most, ráadásul egy t7 arty. a t10 akkor lő 3000-eket simán?
valami buff volt mostanában? közel sem lőttek ekkorákat, most meg minden nap kapok ilyeneket.

bezzeg én t9 artyval lövök jó esetben 7-800-akat. :o

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18680) bluyoo válasza ng0ofy (#18678) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tegnap elköltöttem az árát! :DDD Szóval még jó pár körig nem lesz Tigrisem. :(

Bazinga!

(#18681) jimmy74 válasza bluyoo (#18674) üzenetére


jimmy74
őstag

Szerintem ez az ág igazán az e75-től jó főleg ha az fullos lesz!a kistigris és a KT meg igazán csak random tank mert csapatban században nulla nem hasznàlható helyette más ilyen téren jobb,viszont random lehet vele op föleg ha sok a lemming.

WoT:jimmbo

(#18682) rlazol válasza Djuree (#18679) üzenetére


rlazol
addikt

nem történt semmi. rng - én meg szopok épp a GW pantherrel 350 dmg/találat és kb minden 3. lövés találat, pedig 116%os a lövészem...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18683) bluyoo válasza jimmy74 (#18681) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát ezektől még messze vagyok. Azzal főzünk amink van. :DDD

Bazinga!

(#18684) #21346560


#21346560
törölt tag

Jó, hogy lejárt a banán....

(#18685) Djuree


Djuree
félisten

ez a T95 nem az én világom asszem, 6 körből 3 0dmg-es. oda se érek vele ahol a csata van, ha meg odaérek és még van ellen akkor azok kiszednek simán golddal. az arty meg szétlő, pedig fenn van a repeszpáncél is. még a nagyágyút azért kihúzom. az a baj rusholok be mindenhova, de kempelni meg nem szokásom, nem birok egy helyben lenni, a T28 jó volt, bele lehetett mászni az ellen arcába.
meg kell tanulnom kempelni na....
soha nem volt még prémmel minuszos köröm, most csak az van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18686) Djuree válasza Djuree (#18685) üzenetére


Djuree
félisten

NA SEBEZTEM 368-AT, ZSENIÁLIS. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18687) jimmy74 válasza bluyoo (#18683) üzenetére


jimmy74
őstag

Milyen ágat húzol még és milyen stilusban játszol?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#18688) #21346560 válasza Djuree (#18685) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem kell azzal kempelni! Akár még felderíteni is lehet vele, ha nincs arty! :DDD

2 Védő és 4 Megszálló van vele...

(#18689) Djuree válasza Djuree (#18686) üzenetére


Djuree
félisten

na el is adom a picsába, megint 0dmg, mögém jött egy pta és ennyi. :W
ez a szar jó vmire egyáltalán?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18690) #21346560 válasza Djuree (#18689) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyik kedvenc tankom! Igaz, meg kell vele tanulni játszani ;)

(#18691) bluyoo válasza jimmy74 (#18687) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Egyedül a német ágat.
VK 30.01 (H) - VK 36.01 (H), Luchs - Leopard
A nehéz tankokkal most sikeresebben játszom, pedig az elején nem ment olyan rosszul a könnyű tankkal sem.
Hát leginkább a kezdőkre jellemző, "Eőre!" stílus! :DDD Nem szeretek kempelni.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#18692) Djuree válasza #21346560 (#18690) üzenetére


Djuree
félisten

majd egyszer, ehhez nagy türelem kell, megvárom még magától kihullik a hajam, majd utána tanulom. :DDD
az obj704-el nagyon ment, 4-5k-s körök nem voltak ritkák. ezzel az 1-2k-s körök is ritkák lesznek. bár lehet 6-7 csata alapján nem kéne elitélnem, de az obj-el már az elején ment.
néznem kell replayeket vele. az a baj szerencse kell hozzá. az meg ritka. ha bekerülnek véged. ha jönnek eléd akkor jó lehet, de golddal átlőnek simán. ez a gold ammo nem jó, én kivénném a játékból.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18693) Gaz 78 válasza Djuree (#18689) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Én a Foch155-tel vagy így.Pár napja eladtam 200 csata után,mert egyszerűen nem találok el senkit vele se közel se távol,aztán ha el is találom az ellenfelem akkor is csak a nagy tockos marad sebzés nélkül ( papíron jók az adatai )
..persze a nagy nerf után vettem meg :/ ..biztos jó TD csak nem nekem hanem másoknak :/
Pár napja az az ócska legénység benn figyel a barakkban - majd visszaveszem a kisebb Foch-t,az legalább célba talál.

[ Szerkesztve ]

(#18694) Simi37


Simi37
őstag

Ma van a szülinapom! Gift shopból lehet küldeni nekem mindenfélét :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18695) fradi81 válasza Simi37 (#18694) üzenetére


fradi81
veterán

Boldogat :D

moto g72, Ninebot d28e

(#18696) jimmy74 válasza bluyoo (#18691) üzenetére


jimmy74
őstag

Sürgősen kezd el az amcsi vonalakat!
:K

WoT:jimmbo

(#18697) bluyoo válasza jimmy74 (#18696) üzenetére


bluyoo
nagyúr

USA? Ennyire jók lennének?

Bazinga!

(#18698) jimmy74 válasza bluyoo (#18697) üzenetére


jimmy74
őstag

Én is némettel kezdtem(sok világháborús filmet láttunk DDD)de késöbb az usát de már tudom előbb kellett volna.
Szinte minden tierjében van op tank hát ahogy látom cw és random, ráadást párosul (ami engem megfogott)azzal a plusszal hogy jól dönthető az ágyúja szinte minden tipusában tierjében.
Legújabb van ami sokak szerint most a legjobb tank tier és tipusfüggetlenül az az új könnyű 7-es bulldog!!
Sok klán tagom funoznak vele.én pl az 5-ös m4-nél annyira leragadtam hogy 3500csatánál tartok meg 6 skill-nél tartok.pedig már többszőr nerfelték.
Meghát amilyen dimbes-gödrös mapok vannak mostanság ott jó az ágyú döntése,persze ez megint függ a játékos stilusától,mert ám ott vannak azok a piszkos T-54-es meg BC platoon-ok én meg csak pislogok...hogy lehet ezzel igy op-ni?! ;]

WoT:jimmbo

(#18699) bluyoo válasza jimmy74 (#18698) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mondjuk gondolhattam volna, hogy a pénzes USA felhasználókat ki kell szolgálni! Hát csak az USA lehet a legesleg .... ;]
Az U.S.S.R. vasakkal terveztem folytatni, de van időm átgondolni.
Ezt a vonalat már mindenképp végigviszem, legalábbis megpróbálom. Időm az van. :)

Bazinga!

(#18700) Arpee78 válasza Djuree (#18692) üzenetére


Arpee78
senior tag

T95-el arra indulj amerre a lassabb járművek és gyengébb a csapat, a létszámot, tiert, egyebeket is figyelembe véve persze. Ezek gyakrabban fognak erősebbel szembekerülni, ebből következően védekezésre kényszerülnek és nem nyomulnak olyan tempósan, vagy épp hátrálnak.

Ami fontosabb, hogy sokszor a térkép egyik oldala kempelősebb, itt a gyorsabb tankok is gyakran hosszasan bámészkodnak, tehát nem kell utánuk loholni. Pl Cliff, Prokhorovka, Lakeville, mindegyik nyugati oldalán gyakori a kempelés.

Amikor valaki becéloz riszáld srégen ezt a TD-t kb 10-30 fok között, így sokkal nehezebb lesz eltalálnia a gyengepontokat. Ezt a riszálást talán célszerűbb balra végezni, mivel jobbra egy picivel jobb az ágyúkitéríthetőség, meg az ellenfélnek ekkor bezavarhat a lövegpajzsod ha a kupolát célozza.
Ekkor ha leláncolnak nem fogsz tudni visszalőni, ha ezt nem akarod kockáztatni, akkor az ágyúkitéríthetőség keretein belül riszáld (-11 – 10)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.