Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) KisApám válasza h1mpi (#18300) üzenetére


KisApám
addikt

Van egy mondás is:

More siemka, fast defeat :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#18302) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem linkelni egy olyan oldalt ahonnan olyan hang módosítást tudnék letölteni mint ami a videón van? Ilyen csajos, oroszul beszélős kellene. :)
[link]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#18303) scyllarus válasza Directors (#18302) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott van a videó alatt a link ;)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18304) Directors válasza scyllarus (#18303) üzenetére


Directors
senior tag

Próbáltam feltenni de hogyha felteszem akkor nem lessz hang a játékban és a pályát sem tölti be.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#18305) scyllarus válasza Directors (#18304) üzenetére


scyllarus
veterán

De ugye úgy tetted fel, ahogy minden hangmodot kell? Tehát a res\audio mappát átmásoltad a res_mods\0,9,3-ba és a moddal csak felülírtad?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18306) Directors válasza scyllarus (#18305) üzenetére


Directors
senior tag

Autómata installálós exe fájl. Hivatalosan maga telepíti.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#18307) Magany válasza Djuree (#18287) üzenetére


Magany
tag

Én megcsináltam, szerintem is minél többet játszol vele annál szórakoztatóbb. Vannak érdekes helyzetek :) Persze mindenkinek más jön be........

(#18308) scyllarus válasza Directors (#18306) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze hogy maga telepíti. A módodítást. De előtte akkor is neked kell megcsinálnod, amit írtam. Minden hangmodnál így kell. Mivel (installerrel vagy kézzel) az új hangok a res_mods mappába kerülnek, így a játék az összes hangot ott fogja keresni - de egyik mod sem teszi oda soha az összeset, így ezek hiányoznak neki. Csináld meg, amit írtam és jó lesz.
1. a res\audio mappát másold a res_mods\0.9.3 mappába
2. futtasd a mod installerét
3. játssz.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18309) h1mpi válasza scyllarus (#18308) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aslainsnál nem kell másolni, megcsinálja maga.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18310) emre


emre
veterán

Most találtam rá, nagyon ütős....."Én elle szoktam támadni. Hosszú, de eledményes." videó.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18311) h1mpi válasza emre (#18310) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kemény :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18312) emre válasza h1mpi (#18311) üzenetére


emre
veterán

A T34-es bemutató videója még jobb.

"Szögbe akarom állítani, de ezt nem lehet."

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18313) h1mpi válasza emre (#18312) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyen emberek wotoznak :W atyaég ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18314) fradi81 válasza emre (#18310) üzenetére


fradi81
veterán

A jó öreg 15 fps :)

moto g72, Ninebot d28e

(#18315) Stigma.HC válasza emre (#18312) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gyóóóóóó xDDD
"Nem megyek előre mert nem én vagyok a 10-es"
Előző videóban meg is7-ben ülve: "Nem megyek előre mert nem én vagyok a scout" xDD
Hát jó nem is lenne gond ha lenne valamennyi helyzetfelismerése. De amilyen sebzéseket produkált végig így gond :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18316) unravel


unravel
őstag

Feltűnt , hogy egy gyereket cikiztek?

¯\_(ツ)_/¯

(#18317) emre válasza fradi81 (#18314) üzenetére


emre
veterán

Ugyan az a legkisebb probléma, nincs 100%-on a hatodik érzék miközben várja a felvillanást, hull down tankot minek keresztbe állítani, be sem szűkült a célkereszt, de mellélő, az IS7-en nem használja a tűzoltót és még sorolhatnám.
Ez tuti vette vagy valahogy hozzájutott ehhez az acc-hoz, mert pl. Swamp-on sem játszott még.

(#18316) unravel

Nem gyereket hanem egy csekély értelmű "játékost".
Onnét kezdve ha valaki elfogadja a felhasználási feltételeket megszűnik gyerek, apa, anya nagypapa lenni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18318) Directors válasza scyllarus (#18308) üzenetére


Directors
senior tag

Sikerült, de nekem a res_mods\0.9.3 mappába beletette a két fájlt, viszont ezt a két fájlt bele kellett másolnom a játék audio mappájába is.

Köszönöm a segítséget. :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#18319) Bingisz válasza unravel (#18316) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért nekik mindent szabad?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18320) csapee


csapee
senior tag

Ez a mai top platoon, és ezek még átlag feletti képességűek lennének:


Csúnya dolog a pozíció elárulása, de bannolni nem tudok:)
Most nézem, össz sebzésük 422 volt:)
:

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#18321) unravel válasza emre (#18317) üzenetére


unravel
őstag

"csekély értelmű"
Hangjából ítélve 8-12 éves lehet. Mit ártott neked, imre? Mit gondolsz azokról akik lehülyéznek egy kiskorút mert nem ért vagy nem jól csinál valamit?

"Onnét kezdve ha valaki elfogadja a felhasználási feltételeket megszűnik gyerek, apa, anya nagypapa lenni."
Szépen kérem a jelenlévőket, segítsenek ezt értelmezni. Nem akarok megszűnő apa lenni. :(

¯\_(ツ)_/¯

(#18322) emre válasza unravel (#18321) üzenetére


emre
veterán

Ha mindenképp nevemen akarsz szólítani akkor javasolnám a helyesírás aktuális szabályainak áttanulmányozását. Az emre nick viszont azért lett direkt kis betűvel bejegyezve mikor regisztráltam, hogy pár lusta (uram bocsá csekély értelmű) felhasználónak ne okozzon gondot shit-et nyomni mikor meg szeretne szólítani, szóval azt lehet kis betűvel írni ha feltétlenül szükségesnek érzed. De a keresztnevemhez ragaszkodnék a megfelelő módon ha nem okoz problémát.

Azt gondolom, hogy igazuk is lehet korra, nemre való tekintet nélkül. Ennyit az objektivitásról.
Az meg egy másik kérdés, hogy egy kiskorúhoz hogyan kerül több ezer csatás acc prémium tankkal?

Az utolsó kérdésedre nem fogok válaszolni, mert nem értem mit nem lehet ezen felfogni, és erős a gyanúm hogy csak kötözködni akarsz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18323) unravel válasza emre (#18322) üzenetére


unravel
őstag

Százezer százalékig (!!!) biztos voltam benne, hogy erre:
"Mit gondolsz azokról akik lehülyéznek egy kiskorút mert nem ért vagy nem jól csinál valamit?"
nem fogsz válaszolni és helyette a neved kifigurázására fogsz rámenni, kedves imre. :)

"nem értem mit nem lehet ezen felfogni"
pedig tényleg nem értem. és szerintem senki más sem.

"erős a gyanúm hogy csak kötözködni akarsz"
te kötözködsz egy kiskorúval úgy hogy nem is tud róla és megvédeni sem tudja magát.

¯\_(ツ)_/¯

(#18324) rlazol válasza emre (#18322) üzenetére


rlazol
addikt

+1
3 hónapra tiltanám a gyerekem az összes kütyütől, ha ilyet produkálna!
nem az a bajom, h nem tud játszani, vagy h ezt világgá kürtöli: a szűk szókincs, a rossz fogalmazás, a felelősségnek a többiekre hárítása. Különösen aggasztó ez egy gyerek esetében, mert ennél jobb már aigha lesz, főleg, ha valaki prémium acc-ot vesz neki!

szerk.: én se tudom megvédeni magam attól, ha velem egy csapatba osztják be vagy ha később az életben futok vele össze.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18325) Bingisz


Bingisz
addikt

Nincs itt semmi látnivaló, csak egy kezdő troll. Kérem mindenki fáradjon tovább.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18326) emre válasza unravel (#18323) üzenetére


emre
veterán

"nem fogsz válaszolni és helyette a neved kifigurázására fogsz rámenni, kedves imre."

Hmm, válaszoltam, csak úgy tűnik átsiklottál felette. De nem fogom ismételni magam, viszont ennek eredményeképp beteszem idézetbe az előzményt, hogy könnyebb legyen követni.

"te kötözködsz egy kiskorúval úgy hogy nem is tud róla és megvédeni sem tudja magát."

Sajnos ilyen ez a popszakma. Aki saját akaratából feltölt egy nyilvános csatornára egy videót az számoljon azzal a következménnyel, hogy páran kritikával fogják illetni, még akkor is ha az adott video a témájában kivitelezésében közel áll a tökéleteshez. De ez sajnos ennél a videónál nem áll fenn, ami miatt a kritikát jogosnak érzem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18327) emre válasza emre (#18326) üzenetére


emre
veterán

A második bekezdéshez:

Szegény JacquelineX is milyen oltást kapott amikor live steam-hez bennhagyta a hitzone skin-t a modpack-ban. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18328) bullseye


bullseye
addikt

És észrevették? Azt hittem nem a játékra figyelnek nála ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18329) unravel válasza emre (#18326) üzenetére


unravel
őstag

"válaszoltam, csak úgy tűnik átsiklottál felette."
uhh, tényleg.

"számoljon azzal a következménnyel, hogy páran kritikával fogják illetni"
Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy te is cikinek érzed beszólni egy kiskorúnak úgy hogy nem is tud róla csak most már szégyellsz bocsánatot kérni.

"a kritikát jogosnak érzem."
Nem jogos. Életkorához képest értelmesnek tűnik. Játékmódja pedig: így játszanak a nagyon fiatalok.

"Szegény JacquelineX...."
A ZsáklinIKSZ jelenséget soha nem értettem. Azt sem, hogy mikor századba belép egy lány akkor szinte mindenki elkezd neki pitizni...lol.

¯\_(ツ)_/¯

(#18330) rlazol válasza unravel (#18329) üzenetére


rlazol
addikt

elég baj, ha szerinted értelmesnek tűnt. :(
egy értelmes gyereknek ezek szerint xezer csata után nem kell észrevennie, hogy mik a játék fő ismérve, ahogy a tőmondatok használata és a szűk szókincs is rendben van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18331) scyllarus válasza unravel (#18329) üzenetére


scyllarus
veterán

"a kritikát jogosnak érzem.
Nem jogos. Életkorához képest értelmesnek tűnik. Játékmódja pedig: így játszanak a nagyon fiatalok."

De jogos. Nincs 0-12 éves wot, kamasz wot, felnőtt wot, öreg wot. Egy játék van, mindenkinek.
Ha én most elmegyek magasugrani a 42 évemmel és a 100 kilómmal, és felteszem a netre, ahogy leverem a 80 cm-es lécet, akkor ki fognak röhögni. Ha a lécet hibáztatom. pláne. A versenyen sem fogok érmet kapni azért, mert koromhoz és testalkatomhoz képest elég jót ugrottam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18332) unravel válasza rlazol (#18330) üzenetére


unravel
őstag

"elég baj, ha szerinted értelmesnek tűnt."
az nem, hogy elkezdett ész nélkül reportolni...de biztosan te is csináltál már ilyet...
esküszöm ide kéne hívni a srácot, hogy megtudja, hogy róla van itt szó és megvédhesse magát. :)

scyllarus:: nem szabad ennyire vérkomolyan venni ezt a játékot. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18333) emre válasza unravel (#18329) üzenetére


emre
veterán

Nem szóltam be neki, hanem itt fogalmaztam meg a véleményem. De ez neked miért fáj?

A jogos kritika sosem ciki, csak nem mindig helyénvaló.

Bármilyen meglepő is van amit én sem értek:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18334) rlazol válasza unravel (#18332) üzenetére


rlazol
addikt

basszus már! :((( :((( :(((
Miért nem válaszolsz arra, amit írtam? Ki beszélt írt reportolásról? :F
Azzal kezdtem #18324: nem az a bajom, h nem tud játszani - és ezt tartom.
Ahogy harmadszor írom le: a beszűkült szókincs, és a fogalmazási készség hiánya, a tanulási készség látható hiánya, a másik hibáztatása a bajom.

Esélyes, h ne változzon benne semmi, és akkor ui. felnőtt is lesz, akkor pedig majd jön az a duma, h szegény, gyerekkorában nem tanulta meg. MOST kéne megtanulnia, de attól, h simogatod a fejét, nem fogja. :(

Amúgy te miért véded? az egyetlen, amit tudsz róla, h gyerek, és ez nálad jogalapot biztosít arra, hogy hülye legyen. Nevetséges.

Troll vagy, ahogy a többiek is mondják, hiszen egyetlen dologba kapaszkodsz, az érvekre nem válaszolsz. Részemről innentől a téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18335) unravel válasza rlazol (#18334) üzenetére


unravel
őstag

"Amúgy te miért véded? az egyetlen, amit tudsz róla, h gyerek, és ez nálad jogalapot biztosít arra, hogy védd. Nevetséges."
Érteni szerettem volna miért olyan jó poén kicikizni. A gyerekek többsége ilyen.

"Troll vagy, ahogy a többiek is mondják, hiszen egyetlen dologba kapaszkodsz, az érvekre nem válaszolsz."
Szinte mindenre válaszoltam, de most már mindenki engem akar és egyre nehezebb. :D

"Részemről a téma lezárva."
Ámen :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18336) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát nehéz a videók alá írni kritikát ha a legtöbbnél tiltja a kommenteket ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18337) unravel válasza Stigma.HC (#18336) üzenetére


unravel
őstag

Mert az imre és hasonlók azonnal belekötének a beszédhibájába. Vagy már volt ilyen és azért tiltotta.

¯\_(ツ)_/¯

(#18338) emre válasza unravel (#18337) üzenetére


emre
veterán

Igen, én beleköthetek. Van papirom is róla, de nem mutatom meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18339) Stigma.HC válasza emre (#18338) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18340) csapee válasza emre (#18338) üzenetére


csapee
senior tag

;]

Csapee

(#18341) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Gyerek témához !

Végigolvastam ezt a jó pár hsz-t a videó után . Van a kritikákban igazság , szerintem a következők miatt .

1. A szülőnek felügyelni kellene a gyereket ha már ilyen fiatalon odaengedi a géphez.

Ha nálam a heti két alkalommal játszik a gyerek akkor én rá szoktam nézni elég gyakran , egyrészt hogy mit csinál és nem e irogat vagy éppen tudok e neki segíteni .A legtöbb szülőnek erre nincs kapacitása .

Ennyi a hiba a többi nem a gyereké . Valaki írta , hogy itt játékosok vannak és nincs korosztály , pedig ott a baromi nagy zöld 7-es a sarokban ami a játék megengedett minimum életkorára vonatkozik . Nem lenne szabad egy gyerektől elvárni ugyan azt mint egy felnőttöl . Lehet nekik játszani vele és innentől nincs is miről beszélni . Igen nekem is van egy kilenc éves gyerekem akit engedek ezzel játszani , de még egy év után csak Tier6-ban van és nem is megy fentebb mert nem eredményes és belátta .Prémet azt hiszem egyszer három napra vettem neki és ennyi volt . Még mindig jobban örülök , hogy ezt csinálja a gépen mintha lövöldözne más erőszakos játékokkal .

Egy ilyen korú gyereket kritizálni a szókincse miatt szintén butaság . Sajnos nagyon nagy különbség van közöttük már ennyi évesen is ,de ez a legtöbb esetben nem a gyerek hibája . Sok szülő azért engedi a gépet , mert addig ő tud mást csinálni , mert nincs kapacitás .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18342) Mardel válasza jozefgucci1 (#18341) üzenetére


Mardel
őstag

Haverral már kezdünk hozzászokni a gyerekekhez.

A minap volt egy aki top tank volt kv-3-al Fiery Salienten. Azzal kezdte, hogy "a kv3 jó tank?".

Mikor megkértük, hogy jó lenne ha top tankként nem a kezdő körnél kempelne, akkor azt írta hogy a tankja még nincs kifejlesztve.

Persze vesztettünk, de a végére beírja hogy "idiota banda".

A csatában top tankkét egy 100 hps lesebzett tankot szedett le, de biztos igaza van...

Egy másik csatában a siemka csapattárs meg gratulál az ellenség amx 40-nek hogy a 39 hps t-34-emet sikerült kilőnie arannyal, persze vagy 200-at bele sebeztem mire sikerült megölnie.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#18343) scyllarus válasza jozefgucci1 (#18341) üzenetére


scyllarus
veterán

Sok mindenben egyetértek veled. Iskolaidőben nálunk is heti 2x ülhetnek oda, és kész. Segítek nekik, én telepítem, amit kérnek (ha én is megfelelőnek tartom ;) ), rájuk nézek. Alapvetően én sem foglalkozom azzal, ki hogy játszik. Persze, mérgelődöm rajta néha, de nem jegyzem meg, ki volt a béna, nem írok halállistát, stb.
Ezzel a gyerekkel sem az a gondom, ahogy játszik, sok ilyen van. De reklámozza is, és aki megnézi, és az ő korosztálya/haverja/ismerőse, az követendő példának fogja tartani. És ez már nem tetszik, ne legyen még több ilyen játékos, ha lehet. És az, hogy ez a videó felkerült, inkább a szülei hibája, mint a srácé. Nem közvetlenül: ha a szülők nem ismerik a játékot, nyilván nem tudják eldönteni, hogy a fiacskájuk milyen szinten műveli azt. Még ha meg is nézték, azt látták: oké, lövöldözős-tankos játék, nem baj, fiú, játszhat ezzel, ebben legalább nem fröcsög a vér, belek, satöbbi. A baj ott van, hogy a srácnak nincs önkritikája, (a játék beállításaiból ítélve számtech ismerete sem sok) és amit felrakott, az hogy is fogalmazzak finoman, kaki. És innentől mindegy, hogy mennyi idős, honnan jött, kicsoda. Az egyik baj a mai világgal a sok közül, hogy gyorsan találunk mentséget, és ontjuk a sz.rt. Mert a végeredmény ez, ezen nincs mit szépíteni. Alapból nem ekézném a srácot, nem fogok odaírni a videójához valami elkeserítőt, engem az zavar, hogy valaki megvédi, amit nem lehet, nem szabadna!

unravel: nem a játékot veszem komolyan, ez látszik a statjaimból :D A jelenséget, amit ez képvisel, azt veszem. De azt ezentúl is így fogom.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18344) Enzolord válasza unravel (#18337) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy kérés,. ha már az igazi nevét használod, legyen már nagy I az Imre...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18345) bullseye


bullseye
addikt

Nem gond, ha egy szülő engedi játszani a gyereket, de

1, csináljon neki saját fiókot, hogy előre lehessen látni a statjaiból, mennyire lehet rá számítani
2, beszélje meg vele, hogy mit érdemes feltölteni YTre, és mit nem...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18346) h1mpi válasza bullseye (#18345) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek, de a OFF topicban, minek OFF-oltok ;]

Nekem is van egy majd 4 éves kisfiam és néha a telefonon a Real Racingben sorozatosan nyeri a versenyeket.
Ott kezdek elgondolkozni, hogy kicsit más generáció lesz, mint én....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18347) emre válasza Enzolord (#18344) üzenetére


emre
veterán

Á, hagyjad már kértem. Bonyolult dolgok ezek. ;]

(#18346) h1mpi

Az én fiam is 4 éves, de még csak az angry birds-öt tolja, telefonon és pc-n is.
Lassan kellene neki keresnem valami egyszerű autóversenyt is mint a flatout2 de mobilra.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18348) jozefgucci1 válasza emre (#18347) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Vegyél neki egy kormányt és told fel az említett játékot . Nálunk azon a játékon két kormány ment tönkre :DDD Gondolkodom is rajta , hogy karácsonyra veszek megint egy kormányt mert nagyon jó móka volt versenyezni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18349) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T20-al a MM ma nagyon kemény. Eddig 5/5 vesztes csata az esély mindegyikben kb. 0 volt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#18350) zozyk


zozyk
addikt

Tudom hogy szeretet és megbecsülés övezi az artyval játszókat,azért is rakom be ezt a tankászt. ;]

Replay

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.