Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1009) erahurka


erahurka
félisten

Fent van a telefonomon a Windows Insider, de nem szeretném azonnal telepíteni a Preview-t. Ugye nem fog este magától frissíteni? Be van állítva az automatikus keresés, de nem tudom erre vonatkozik-e. :R

(#1010) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

A jatek állások el fognak veszni frissiteskor?

(#1011) chipesz


chipesz
őstag

New pictures of Windows 10 for phones appear

Érdekes, hogy a multitasking nézetről kétféle kép is van, és az egyiken a régi fajta van. Választható lesz? Remélem.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1012) Воланд


Воланд
titán

juhu, mar csak egy ora es lehet kuldeni a tomenytelen mennyisegu fikazo feedback-et.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1013) this is life válasza chipesz (#1011) üzenetére


this is life
Ármester

Remélhetőleg felbontás függő lesz,alacsonyan felbontású kissebb kijelzokon a regi,a bataroknak meg az új...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1014) Воланд válasza this is life (#1013) üzenetére


Воланд
titán

pont igy nem lenne hasznalhato.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1015) this is life válasza Воланд (#1014) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom hogy gaz lenne a használat igy,de az ms logikába sajna pont belefér... Hagy copjon a nép... ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1016) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!!!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a "tele van bugokkal dolog" tulajdonképpen mennyire befolyásolja a használatot? Csak egy wp telefonom van, amit nemrég vettem(lumia 735). Ezek a "bugok" a TELEFON "funkció" használatára hatással vannak, vagy nem? A többi fícsőr nem izgat. Bocsi ha láma kérdés, csak ez az első alkalom, hogy fel tudom rakni a previewt és nem volt kedvem visszaolvasgatni.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#1017) Levwi


Levwi
aktív tag

A 735-re kíváncsi leszek hogy tényleg van benne értesítési led vagy csak fake az egész pletyka.

Huawei P20 Pro Black

(#1018) BobTail


BobTail
őstag

Lesz, aki 1520-ra fel fogja rakni a mai buildet? (rajtam kívül) :U

(#1017) Levwi, azt majd talán a 730/735-re optimalizált verzióban fogodja megkapni, nem ebben a tákolmányban.

[ Szerkesztve ]

(#1019) Levwi válasza BobTail (#1018) üzenetére


Levwi
aktív tag

Én nem fogom megkapni, de a 735 tulajok lehet. :)

3 perc Már várom a tweet-et :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#1020) Воланд válasza rbertkrl (#1016) üzenetére


Воланд
titán

elsodleges telefonra nem ajanlott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1021) savoo


savoo
addikt

Server error. meg sem lepődök. :D

(#1022) Levwi válasza savoo (#1021) üzenetére


Levwi
aktív tag

Neked is? :D De legalább nem a no build felirat fogad :D

Tudnivalók a buildről [link]

Megvárom a visszajelzéseket mielőtt felraknám.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#1023) Воланд


Воланд
titán

New Windows 10 Technical Preview build now available for phones

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1024) Воланд válasza this is life (#1015) üzenetére


Воланд
titán

b+ es tenyleg ezt csinaltak. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1025) gyurkikrisz válasza Воланд (#1023) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

•On phones with 512MB of memory, apps can randomly crash due to an issue with memory management.
•Flight mode cannot be enabled.
•Data connections can’t be disabled.

hajaj :DD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1026) hodostamas


hodostamas
addikt

Ez most komoly hogy a telefonnak két alapvető funkciója se megy? :)

Flight mode cannot be enabled.
Data connections can’t be disabled.

(#1027) gyurkikrisz válasza hodostamas (#1026) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Jól dönöttem hogy beszerzek egy tesztelgetős telefont, menő lenne ez a mindennapi teleofnomon :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1028) rgeorge válasza hodostamas (#1026) üzenetére


rgeorge
addikt

Egy tech preview-be ez simán belefér.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1029) Levwi válasza hodostamas (#1026) üzenetére


Levwi
aktív tag

Azt kihagytad hogy a hívások 1%-ában nem szól a csengőhang

Várom a 920 tulajokat a visszajelzésekkel :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#1030) Boonen007 válasza Levwi (#1029) üzenetére


Boonen007
őstag

Amint nem error lesz rakom fel pajti, aztán osztom az észt, hogy mizujs! :D

Nekem is csak edzéshez van egy kis Xperia Active-om ami edzésen kívül kikapcsolva pihen. Sokan nem keresnek tehát én kipróbálom meg majd csörgetem magam, hogy 10/? hívást mutat. :)

De még mindig semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1031) Levwi válasza Boonen007 (#1030) üzenetére


Levwi
aktív tag

Nekem az a baj hogy nincs másik telóm, és így hogy nem mindig csörög nem merem feltenni, főleg hogy munkaügyben várok mostanában hívást, nem szeretnék lemaradni róla.

Huawei P20 Pro Black

(#1032) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Engem connection erroral kidob az Insider. :)

https://utdetailing.hu/

(#1033) Blyan válasza rgeorge (#1028) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy a retekbe férne bele? Eddig működött, most meg lófasz?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1034) mdraco


mdraco
őstag

Elolvasva az ismert hibákat, gyorsan meggondoltam magam s letöröltem az insidert :D

(#1035) Glenda válasza Blyan (#1033) üzenetére


Glenda
addikt

Sok ilyen lesz még. Ezért preview, és ezért nem célszerű elsődlegesre felrakni. Mivel engem se a data connection, se a flight mode nem érdekel, ezért felrakom.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1036) Воланд válasza Blyan (#1033) üzenetére


Воланд
titán

hat, az os fejlesztes mar csak ilyen, hogy egyes buildek kozott vannak visszalepesek. foleg ha ez megint valami masik branch-bol van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1037) savoo


savoo
addikt

Az is vicces, hogy kievtték az Office hubot, de az universal app meg majd "coming next weeks". :DDD

(#1038) Blyan válasza Glenda (#1035) üzenetére


Blyan
félisten

Ha ez lenne az első build, akkor érteném, de az előzőben ez működött.
Kész ez a banda. :) És persze a következő build majd júniusban, ahol lehet ez majd működik, de a wifit pl nem lehet majd bekapcsolni. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1039) Glenda válasza savoo (#1037) üzenetére


Glenda
addikt

Engem igazából az bosszant, hogy hatalmas cloud szolgáltatók, erre az ilyennél, meg a webstreameknél (a januárira gondolom mindenki emlékszik) rendre leszerepelnek.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1040) Blyan válasza Воланд (#1036) üzenetére


Blyan
félisten

2 hónapig tartott kigyomlálni két fontos funkciót, hogy legyen egy még félkészebb OS.
Ja ilyen ez. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1041) savoo válasza Blyan (#1038) üzenetére


savoo
addikt

Vagy nem lehet majd hívást fogadni. :D

Na mind1, a hétvégére felrakom, megnézem, aztán megy vissza a 8.1. (Már ha sikerül egyáltalán letölteni. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#1042) Blyan válasza savoo (#1041) üzenetére


Blyan
félisten

Kezdeményezni. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1043) temagad.aho


temagad.aho
tag

@GabeAul

"1/2 Okay, here's what's going on: For phones on 9941 already, just go to Settings > Update and you can DL now"

"2/2 for new phones, they need to get a provisioning record to be able to get the build. That record update is stuck. Give us 10min"

Honor 8

(#1044) Blyan válasza temagad.aho (#1043) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem 9941 van rajta, de nem talált frissítést. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1045) Levwi válasza Blyan (#1044) üzenetére


Levwi
aktív tag

[link]

Huawei P20 Pro Black

(#1046) Blyan válasza Levwi (#1045) üzenetére


Blyan
félisten

Bevállalós vagyok, szeretek reszelővel rejszolni, szóval, naná hogy a fast ring.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1047) Levwi válasza Blyan (#1046) üzenetére


Levwi
aktív tag

Azért linkeltem mert gabe mindenkitől ezt kérdi meg a 10 perccel jön, hogy annyi idő míg a server problémát megcsinálják :D

Huawei P20 Pro Black

(#1048) mdraco válasza Levwi (#1047) üzenetére


mdraco
őstag

Hogy csinálja meg ha állandóan twitterezik? Vagy nála valós multitaszking van? :D

(#1049) gyurkikrisz válasza mdraco (#1048) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Valós multitaszking csak blekkbörin van, igazán tudhatnád :P ;]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1050) Levwi válasza mdraco (#1048) üzenetére


Levwi
aktív tag

Túl sokat twitterezik A 10 perc már lejárt A végén a wp felhasználók meglincselik :DD

Egyébként a spartan-ra vagyok a legkíváncsibb, hogy az oldalon ide-oda ugrálós fícsört átépítették e bele az explorerből ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.