Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) angelus8925 válasza Blyan (#197) üzenetére


angelus8925
tag

Egyelőre csak ezt találtam: https://www.youtube.com/watch?v=ckzhX1O6Lto

Ahogy a videókat nézegettem még sok minden nincs benne a próbaverzióban és érdekes az összemixelt felülete az új windows-nak, de remélem, hogy hallgatni fognak a visszajelzésekre és elégedettek leszünk majd a végeredménnyel. Dolgozzanak meg a pénzükért és a felhasználókért. (remélhetőleg értelmes, hasznos visszajelzések lesznek és nem csak fikázás)

(#202) Pttypang válasza angelus8925 (#201) üzenetére


Pttypang
veterán

A uservoice-on is mekkora baromsagok vannak a toplistara szavazva.. :DDD
Remelem nem ilyen visszajelzeseket kapnak mindenkitol.. :N

Everybody lies.

(#203) Glenda válasza Blyan (#190) üzenetére


Glenda
addikt

Ahh, szorri, azt hittem ilyen Swipe keyboardról lett volna szó, ami tudja a kontaktok neveit. :R
Így már más...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#204) Kurt Hectic válasza angelus8925 (#201) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Szerintem viszont ne várjuk, hogy visszahátrálnak a felület módosításától. MS-nek határozott elképzelése van a rendszer kommerszializálásáról, azért, hogy a más rendszereken élöknek ne legyen szokatlan vagy furcsa az UI. Eléggé eltökélt ezügyben, úgy gondolja, ez az egyik módja új felhasználók szerzésének.

[ Szerkesztve ]

(#205) gyurkikrisz válasza Blyan (#200) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Egyébként csak az SMS-ek mennek úgy hogy azonnal lehet rájuk válaszolni? Vagy pl a messenger is?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#206) Glenda válasza Kurt Hectic (#204) üzenetére


Glenda
addikt

Szóval, MS eléggé eltökélt ezügyben, úgy gondolja, ez az egyik módja új felhasználók szerzésének.

Próbálják meg. Én megyek iOS-re ha ez ebbe az irányba mozdul el.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#207) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Fel merjem hekkelni egy Lumia 520-ra? :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#208) angelus8925 válasza Kurt Hectic (#204) üzenetére


angelus8925
tag

Igazad van, elvégre a többi platformról akarják elcsábítani az embereket Ugyanakkor, szerintem, ha sokan olyan visszajelzést küldenek, hogy ez meg az nem tetszik nekik (a kulcsszó a sokan), akkor kénytelenek lesznek változtatni. Kétlem, hogy teljesen mást csinálnának ilyen esetben, de azért eszközölnének valamilyen módostást.
Nem hiszem, hogy nehezükre esne pl. a böngészőben alulra rakni a sávot, ami korábban is ott volt vagy az, hogy mondjuk oldalról behúzható legyen az, ami amúgy is onnan jönne elő, csak rákattintva mondjuk egy "hamburger" ikonra. Szerintem kompromisszumokról szól ez is, mint szinte minden az életben. (jobban szeretem az egyedi megoldásokat, hogy ne legyen ugyan olyan, mint a többi, sok mindenben jobb a valami más, még ha csak kicsit is és hiszek benne, hogy lehet ezeken a dolgokon változtatni..és a Mikulásban is ;] )

(#209) Blyan válasza gyurkikrisz (#205) üzenetére


Blyan
félisten

SMS-ek, igen, minden máshoz (Messenger pl) az alkalmazást kell igazítani ehhez szerintem, az meg nem az OS dolga.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#210) Blyan válasza gyurkikrisz (#207) üzenetére


Blyan
félisten

Inkább reszelővel rejszolj! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#211) Pttypang válasza Blyan (#210) üzenetére


Pttypang
veterán

Tegye fel, ha igazi wp fanboy, akkor kicsapja erre is ;]

Everybody lies.

(#212) Partyface007 válasza Levwi (#189) üzenetére


Partyface007
őstag

igen szerintem is hagyják meg hogy választani lehessen fekete meg fehér között a többit azt majd meg lehet szokni...

és még ami fontos: profilozhatóság!!!!!!

(#213) Alexios válasza Partyface007 (#212) üzenetére


Alexios
veterán

nem rémlik, hogy azt mondták volna hogy nem hagyják meg, csak emberek hajlamosak elfelejteni hogy ez még egy nagyon korai build

(#214) Blyan


Blyan
félisten

Aki eddig WP júzerként azt mondta, hogy az android meg az akármi bonyolult és mittomén az a motani beállítások menüben jócskán elveszettnek fogja érezni magát. :)

adam014

Te ne okoskodjál, fertőzöd a rendszert a rothadt hambival. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#215) Glenda válasza Alexios (#213) üzenetére


Glenda
addikt

Dehogy, csak ismerjük a Microsoft mentalitását. Az IE6 is nagyon jó volt nekik amíg nem vált a szánalmas szó szinonímájává.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#216) Partyface007 válasza Alexios (#213) üzenetére


Partyface007
őstag

reméljük így lesz mert ezektől a fehér almenüktől kiver a víz...

transparency tile-okat is meghagyhatnák hogy akinek arra van ingerenciája használja úgy ahogy eddig

profilozhatóságról vagy legalább bizonyos funkciók / hangok időzíthető ki be kapcsolását igazán megcsinálhatnák végre ha máshogy nem akkor cortana alá...

de mondjuk sok remény nincs erre mert semmi jelét nem látni efféle törekvéseknek...

Blyan:

az új settings szerintem sokkal átláthatóbb mint eddig, aki másik rendszerről jön annak ez a természetes aki meg wp-n szocializálódott az is megszokja 2 perc alatt...

szerintem...

(#217) ZavaBalazs válasza Partyface007 (#216) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

már írtam, hogy beígérték, hogy lesz olyan csempe-háttérkép kombó is, mint most.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#218) Blyan válasza Partyface007 (#216) üzenetére


Blyan
félisten

Én még nem szoktam meg. ;) 24 óra nem volt elég hozzá :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#219) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

lol, továbbra sem tud rezegni és csengeni egyszerre :O

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#220) Alexios válasza Glenda (#215) üzenetére


Alexios
veterán

nade az ie6-nál piacvezetők voltak, itt meg az lenne a cél hogy egyáltalán észrevegyék őket a piacon :D

(#221) this is life válasza mukibuci (#219) üzenetére


this is life
Ármester

Az htc kivaltsag, az okot ne kerdezd hogy miert....biztos nehez lenne megirni hozza a fw-t :DDD amugy ha jol tudom ez fw funcio es nem os.
Lehet el kene kunyizniuk a htc-tol a fw ezen reszet , hogy tudjon bazsevalni es rezegni is egyszerre .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#222) mukibuci válasza this is life (#221) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tudom, évekig volt wp-s htc-m :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#223) Blyan válasza mukibuci (#219) üzenetére


Blyan
félisten

Te ennek pótlását vártad, tényleg? :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#224) mukibuci válasza Blyan (#223) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a remény hal meg utoljára :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#225) Pttypang válasza mukibuci (#224) üzenetére


Pttypang
veterán

Megeszik a molyok a plussmacit, ha erre varsz :DDD

Everybody lies.

(#226) Kurt Hectic válasza angelus8925 (#208) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Ugyanakkor, szerintem, ha sokan olyan visszajelzést küldenek, hogy ez meg az nem tetszik nekik (a kulcsszó a sokan), akkor kénytelenek lesznek változtatni.

Azok után, hogy Win8-ból simán eltüntették a Start menüt annak ellenére, hogy milliónyian kifogásolták ezt a lépést, ezek után miért várunk tőlük mást?
Úgy gondolom, ők azt hiszik vagy tudják, hogy a WP népszerűségének árt a nem átlagos, egyedi UI, márpedig ha ez (az egyik) gátló tényező a terjedésben, akkor változtatni fognak rajta. Jelenlegi x millió WP user szemben a potenciális x+y userrel, akiket esetleg meg lehetne nyerni egy kis UI redesignnal... :F

(#227) this is life válasza mukibuci (#224) üzenetére


this is life
Ármester

Ezen a teren a remeny hal meghalt , es az ms uj baratja a sz@rok rája :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#228) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Nekem az a fura, hogy itt mindenki olyan huszadrangú dolgokról ebszél, mint hamburger menü, átlátszó csempe, ikonok a menüben stb. Miközben rengeteg tényleg releváns hiányosság van, amire még a kanyarban sincs megoldás.

(#229) Pttypang válasza Kurt Hectic (#226) üzenetére


Pttypang
veterán

Ott azert tudtak, hogy a nep lazadni fog, mert ismeretlen nekik. De itt nem ismeretlen, hanem ertelmetlen a valtozasok nagy resze, mert nem elore hanem hatralepes.

Everybody lies.

(#230) Kurt Hectic válasza captainnemo (#228) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Mert azokból a változásokból még nem kaptunk izelítőt, csak annyit lehet mondani, reméljük, ezt, meg azt, meg amazt majd pótolnak.

(#231) Blyan válasza captainnemo (#228) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel funkcióiban olyan messze áll a véglegestől amennyire csak lehetséges... elég nehéz kritizálni azt ami még el sem készült.
Viszont az irányvonalat elég jól lehet látni

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#232) Kurt Hectic válasza Pttypang (#229) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Nem azért lázadott a nép vala, mert kapott valami ismeretlent, hanem mert az az ismert és szeretett Start menü helyébe lépett, kikapcsolhatatlanul.
Ha emlékszel, már XP megjelenésekor is elég sokan gondolták úgy, hogy a témázott felület értelmetlen, ráadásul ronda is, bár akkor legalább vissza lehetett váltani klasszikus nézetre. Itt még ilyen lehetőség se lesz... :F
Mindegy, feedbackeljünk ezerrel!

(#233) captainnemo válasza Kurt Hectic (#230) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Hát én félek nem lesz változás.

Az alábbiak pl. nekem hiányoznak

-teljes képernyős böngésző vagy választható alapértelmezett
-T9 dialer vagy választható teljesért értékű alapértelmezett
-rendes hangprofilok
-állítható alarm hangerő emelkedő hangerővel ébresztés
-idővezérelt állapotállítási lehetőség, pl. adott idő között a telefon repülő üzemmódba kapcsol, de a minimum az legyen legalább némítás cortana nélkül adott időintervallumban
-valamiféle állapotjelzés a glance screen helyett

(#234) Partyface007 válasza ZavaBalazs (#217) üzenetére


Partyface007
őstag

köszi efelett elsiklottam

reméljük úgy is lesz nem csak ígérik...

(#235) gyurkikrisz válasza captainnemo (#233) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ezt a repülőgép üzemmód dolgot nem értem, miért jó abba kapcsolni a telefont?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#236) Partyface007 válasza captainnemo (#233) üzenetére


Partyface007
őstag

első kettő nekem nem hiányzik de a többivel maximálisan egyetértek

csak az a baj hogy hogy semmi nyoma nincs hogy elmozdulnának ebbe az irányba..

(#237) Pttypang válasza Kurt Hectic (#232) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindket alkalommal ertetlenul neztem magam ele, "en majd megszokom" alapon, a tobbiek meg lazadnak. En megszoktam, ok meg az orruk alatt dormogve szinten ezt tettek. :)

Everybody lies.

(#238) Kurt Hectic válasza captainnemo (#233) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Go to -> uservoice :)

Nekem a listából csak a hangprofilok hiányoznak, esetleg választható alapértelmezett böngésző.
Igazából nem értem, ennyi erőforrással, mint amennyi MS-nél van, az összes funkció tervezés + implementálás nem venne igénybe túl sok időt. Igazából erősen a céges bürokrácia az, ami hátráltatja a fejlődést.

(#239) Kurt Hectic válasza Pttypang (#237) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Nekem a Luna téma kifejezetten tetszett, már előtte is, Win98 alatt használtam valamilyen shellt, ami tudta ugyanazt, csak rohadt lassú volt. Start menüt pedig úgyis csak keresésre használtam évek óta.
Megszokol vagy megszököl evvan :)

(#240) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ezek a hangpprofilok azon kivul mire jók, hogy 8-16ig munkában nokia tune a csengőhangom, utána meg kis grofó :F ha nem akarom, hogy csörögjön, akkor lenémítom és kész :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#241) Glenda válasza captainnemo (#233) üzenetére


Glenda
addikt

valamiféle állapotjelzés a glance screen helyett

Azt raksz ki glancere amit akarsz(illetve amit az adott app megenged), nekem egy időben volt időjárás, csak aztán visszaváltottam a WeatherFlowra, az meg nem tudja.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#242) Blyan válasza mukibuci (#240) üzenetére


Blyan
félisten

Én sem értem...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#243) viewdetails válasza mukibuci (#240) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez látens szimbianizmus, semmi több. ;) És legyen kikapcsolva töltés, kikapcsolva ébresztés esetleg kikapcsolva hívásfogadás is blacklist alapján.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#244) Glenda válasza Kurt Hectic (#238) üzenetére


Glenda
addikt

összes funkció tervezés + implementálás nem venne igénybe túl sok időt. Igazából erősen a céges bürokrácia az, ami hátráltatja a fejlődést.

Látszik hogy soha nem dolgoztál fejlesztésben. A Q+A ami rengeteg sok idő. Tesztelés, dokumentáció, support. Az eddigi dokumentációk átírása.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#245) Kurt Hectic válasza mukibuci (#240) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Nem tudom igazán, én csak azért szerettem, mert minden telefonon elérhető így az "egykattintásos" némítás-hangosítás.
Egy darabig használtam LG T-385 -öt, azon alapból van például egy sounds on - off widget, az minden hangot némít, nekem az elég is :)

(#246) Ringman


Ringman
nagyúr

azt nem akarják megoldani, hogy flashlight legyen kitűzhető notif. centerre/gombbal legyen bekapcsolható? (hogy a rendszer része lesz, vagy app, nekem mindegy)

mert a gomb lenyom, pin beír, alkalmazás elindít elég körülményes.

(#247) Kurt Hectic válasza Glenda (#244) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Kicsi fejlesztésben dolgoztam, három fö, majd kettö, most már csak egymagam, de már csak ritkán és keveset fejlesztek.

(#248) Coulson


Coulson
tag

Rettenetesen néz ki a beállítások... egyelőre nagyon nem tetszik :(
Minden, ami tetszett a Windows Phone-ban az szép lassan eltűnik.
Tetszett a sok szöveges elem, hogy nincsenek ikonok.

(#249) WinPho


WinPho
senior tag

A hamburger menü előjön swypera? Mert akkor még viszonylag emészthető.
Stabilnak mennyire stabil? (tudom, korai build, de érdekel azért)

Jöjjön má' 620-ra, feedbackelni akarok én is! :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#250) Blyan válasza WinPho (#249) üzenetére


Blyan
félisten

Nem jön elő. :)

Kilépések különböző beállításokból (hátteret állítani pl minden harmadik nekifutásra lehet) de az is előfordul, hogy hosszú másodpercekre bebambul a rendszer és nem történik semmi.
Volt már egy reboot is. De mint mondod, korai build, ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.