Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Plazmacucci válasza Blyan (#96) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most akkor felmegy dual simesre, vagy csak az egykártyás 630-ra?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#102) Blyan válasza Plazmacucci (#101) üzenetére


Blyan
félisten

Csak az egykártyásra.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#104) Plazmacucci válasza Blyan (#102) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R
635 is ahogy olvastam :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#105) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Nem tudom volt-e már, de Belfiore megígérte, hogy lesz csempén háttér, fekete fúgával. ez hosszú u? Billentyűzet nem ajánlotta fel... ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#106) Alexios válasza viewdetails (#103) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk a hamburger menü ettől még maradni fog, szóval woland nem lesz boldog :D

(#107) azopi74 válasza ZavaBalazs (#105) üzenetére


azopi74
addikt

Van hosszú ú-val is, csak egészen mást jelent.

(#108) westcoastog válasza kolosanyi (#77) üzenetére


westcoastog
veterán

Várjuk ki a végét azért, remélhetőleg sokat szépül a kiadásig.

(#109) Pttypang válasza Blyan (#98) üzenetére


Pttypang
veterán

De minek? :D Mi hianyzott belole, mit kell ezen frissiteni? wtf
a minden fenykepes dolog? o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#110) Blyan válasza Pttypang (#109) üzenetére


Blyan
félisten

A jobb kinézetet. :) Egyszerűen nem szép ez az egész.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#111) no1r


no1r
őstag

okádék... pedig pár kép erejéig még reménykedtem, hogy még viselhető lesz... :U
ilyen formában asszem marad a 8.1 (bár az meg fagy a 1020-ason :DD )

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#112) Воланд válasza viewdetails (#103) üzenetére


Воланд
titán

ez a dont worry jo vicc, hogy ha nem azt latnam, hogy ebbol a takolt izebol kb hat honap mulva vegleges termeknek kell lennie.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#113) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Én eddig semmi említésre méltó nagy újdonságot nem látok, hacsak az értesítési felületre kitehető plusz kapcsolóktól eltekintek. Az, hogy most vannak-e ikonok a menük előtt, meg csoportosítva vannak-e, továbbá átlátszó a csempe vagy sem nagyjából érdektelen dolgok.

(#114) ferensz válasza Воланд (#112) üzenetére


ferensz
senior tag

Igen, az elég durva, hogyha ennyi idő alatt ennyire futotta, akkor mit várhatunk a hátralévő nem túl sok időben.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#115) azopi74 válasza Воланд (#112) üzenetére


azopi74
addikt

Lollipop milyen állapotban volt RTM előtt fél évvel? Csak a material design koncepcióját tudták bemutatni az L developer preview-ban, csak a számológép volt materialosítva de aztán végül mégis kész lett, és összeállt az egész...

(#116) Воланд válasza azopi74 (#115) üzenetére


Воланд
titán

itt meg pont a design az, ami nagyon nincs kesz es az iranyvonal sem latszik igazabol. pontosabban ami latszik az nagyon rossz es helyenkent hasznalhatatlan os-t eredmenyez.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#117) Воланд


Воланд
titán

na, uton van egy zold 635-os, meg egy hordozhato tolto hozza by telekom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#118) waces válasza azopi74 (#115) üzenetére


waces
aktív tag

azért az nem hátrány, hogy ha a design készen van és nem 1-2-kevés hónap alatt próbálják meg kivitelezni

Every living creature on earth dies alone.

(#119) tatararpad válasza Воланд (#117) üzenetére


tatararpad
őstag

Végül is 14 napig visszaküldheted :DDD

(#120) Воланд válasza tatararpad (#119) üzenetére


Воланд
titán

14 nap alatt elkuldok egy par szaz feedback-et, aztan csokolom, csinaljon azt az ms, amit akar. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#121) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#117) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szolgáltató függő telefonokra is felmegy a WPT?

Romanes eunt domus

(#122) szabonagyur válasza FіkuszKukіsz (#121) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fel megy persze, maga az OS sosem szolgáltató függő, a firmware szokott az lenni, mármint a szolgáltatótól is függ a megjelenési időpontja.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#123) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#121) üzenetére


Воланд
titán

kinaban nem (bar ez lehet, hogy inkabb nyelvi/regios okok miatt van), a legtobb szolgaltatonal viszont nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#124) no1r válasza Kurt Hectic (#90) üzenetére


no1r
őstag

ez még annyira nem is gáz DE AZ bár az eredeti ebből is sokkal jobban nézett ki :(

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#125) mdraco válasza Воланд (#117) üzenetére


mdraco
őstag

most a win 10 preview miatt vettél 635-öt? 920-al mi lesz? :D

(#126) no1r válasza mdraco (#125) üzenetére


no1r
őstag

Tűzvillám mehet a tűzre ;]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#127) liquidgold válasza Glenda (#79) üzenetére


liquidgold
tag

Az, hogy mi a szép izlés dolga, ha az ios7 tetszik vegyél iphonet. Nem azért váltottam 4 év után iosről, hogy itt is azt kapjam. Abban igazat adok, hogy a 10 egy összeturmixolt vminek hat. Inkább a 8.1 et kellet volna tovább finomítani, és egy két dolgot visszacsempészni a 8 ból.

[ Szerkesztve ]

(#128) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na majd az üzenetközpontról meséljen valaki. Mit lehet beleintegrálni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#129) afk22 válasza Воланд (#112) üzenetére


afk22
tag

Ha jol gondolom te is fejlesztessel foglalkozol, habar lehet hogy nem nagyvallalatival. De azert remelem sejted, hogy nem az kerul ki tesztelesre, amit eppen tegnap programoztak le (feature, nem bugfix). Egy csomo mindenbol a fejlesztoknel ott van a sokkal fejlettebb verzio, de az nincsen meg tesztelve/bugos/hianyoznak dolgok meg belole. En pl legutobb a CEO-nknak sem mertem megmutatni felkesz valtozatot, mert tudtam, hogy nem fogja latni benne az egeszet, eroskodott megmutattam, persze, hogy kiakadt, hogy ezmiez. Majd amikor jott kiallitas/demozas, azutan meg nagyon elegedett lett, mert mindenki amult bamult, pedig csak annyi tortent, hogy befejeztem. Azota nem mer beleszolni :). Ugye akkor el lehet kepzelni, hogy egy hetkoznapi embernek megmutatni felkesz valtozatot meg rosszabb...

Eleg hangosan es sokan kell szolni, hogy valami nem jo/nem szep, es akkor valtoztatnak rajta remelhetoleg. Az is lehet, hogy eppen olyan variansokat raktak ki, amivel igazabol tesztelni akarjak az emberek izleset. Amugy pszichologiailag az jobb, hogy rondabol lesz kozepesen szep, mintha vegig kozepesen szep :)...

Amugy egyelore nekem is elegge kaotikusnak tunik az egesz, de tudom hogy neha minimalis valtoztatasokkal is sokkal szebb/jobb tud lenni egy felulet.

(#130) .LnB válasza Воланд (#116) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én úgy gondolom, hogy a design se fog nagy változáson átesni. Sőt az egész rendszer se. Az ms-nek ez most egy "konc" a nyakában. Nem akarnak ők ezzel foglalkozni, de ha nem csinálnak valamit akkor nem mondhatják, hogy minden platformra egy rendszer. Picit megcsinálják, de nagy változásokra szerintem nem kell várnunk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#131) Kurt Hectic válasza ferensz (#114) üzenetére


Kurt Hectic
tag

Asztali Winek esetén a végleges kiadás elötti hetekben elég sok változást szokott eszközölni az MS, reméljük a WP is összecsiszolódik a végére.

(#132) ferensz válasza .LnB (#130) üzenetére


ferensz
senior tag

Valószínűleg tényleg nem ez a legfontosabb dolguk most. Nagyon sokan azt várták a Win10-től, hogy a korábbi butaságok/korlátozottságok meg fognak oldódni. Ha tényleg fontos lenne nekik a Win10 for Phones, akkor megpróbáltak volna villantani valamit nagyot, de ennek jelenleg inkább olyan érzete van, hogy amink épp van azt megmutatjuk, aztán csak lesz valahogy.

Kurt Hectic: Az oké, de én személy szerint nem emlékszem olyan preview verzióra az MS-től, aminek pl a kezelőfelülete ennyire inkonzisztens lenne. Ha valamivel pont fel lehetne csigázni a népet és "jóval" egyszerűbb, mint az új feature-öket belepakolni, az pont a UI lenne, erre ahogy lépsz az egyik oldalról a másikra úgy változik vele együtt a design is.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#133) baji válasza afk22 (#129) üzenetére


baji
tag

Teljesen egyetértek. Nekem dual sim-es 730-am van ezért nem raktam ezt fel, de ha az asztali win10-ből indulok ki azt használom és pl. már a harmadik féle start menü van, persze elég sok buggal (volt hogy egyszerűen nem is működött), de nekem is az a véleményem hogy még nagyon sokat változhat.
Persze csak ha foglalkoznak vele, de ezt meg nem tudhatjuk, innentől felesleges találgatás az egész, a lényeg hogy ez alapján még korai szerintem temetni a rendszert.

(#134) Воланд válasza mdraco (#125) üzenetére


Воланд
titán

igen, amiatt. a 920 marad elsodleges telefonnak, ha elerheto lesz ra a w10 preview, akkor sem fogom feltenni, mert ez nem pdf, es egeszen rtm-ig tele lesz olyan bugokkal, amit egy "eles" keszuleken nem hiszem, hogy bevallalnek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#135) Воланд válasza afk22 (#129) üzenetére


Воланд
titán

nem fejlesztes, uzemeltetes, de nagyjabol tisztaban vagyok vele, hogy hogyan mukodik. jelen esetben az a problema azzal, amit leirsz, hogy allitolag kell nekik a feedback. azt meg csak ugy lehet kuldeni, ha az van elottem, ami elottuk is. most valahol mi is tesztelok vagyunk, azzal a kivetellel, hogy nalunk nincsen minden nap uj build.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#136) Воланд válasza ferensz (#132) üzenetére


Воланд
titán

hat, en tudok olyan funkciokrol, amiket az ms sem a januari rendezvenyen nem emlitettt, sem pedig a mostani build-ben nincsenek benne. szoval meg akar villanthatnak is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#137) savoo válasza Воланд (#136) üzenetére


savoo
addikt

Bobtail, te vagy az? ;]

(#138) kolosanyi válasza savoo (#137) üzenetére


kolosanyi
veterán

Le fog esni az az áll. :K ;]

(#139) Pttypang válasza savoo (#137) üzenetére


Pttypang
veterán

Wolandclaren :D

Everybody lies.

(#140) T.Peter válasza Glenda (#64) üzenetére


T.Peter
őstag

Mitol? Ugyanolyan listanezet, csak ki van jelolve az egesz sav. Raadasul itt most a legtobbet fontrol nyitjuk meg, ami kenyelmetlen 1 kezzel. Ugyanugy lehetne az appbar-ban is listakent, jobban illene ide.
Persze most nem az egesz oldal hosszusagu listakra gondolok, mert az egyertelmuen nem az appbar-ba valo.
Az eddigi email app-ban is megoldottak hamburger nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#141) azopi74 válasza Kurt Hectic (#131) üzenetére


azopi74
addikt

Én is ezt mondom. Windows XP (whistler) pl valahogy így nézett ki az RTM előtt fél évvel:

(#142) T.Peter válasza T.Peter (#140) üzenetére


T.Peter
őstag

Mondjuk annyiban jobb a hamburger, hogy a teljes savos szinezes miatt konnyebben eszrevehetoek a kijelolt sorok.

(#143) ferensz válasza azopi74 (#141) üzenetére


ferensz
senior tag

Most nincs teljesen előttem a végleges XP kinézete olyan régen láttam már, de a képeidet elnézve ha jól emlékszem, akkor oké, hogy egyes dizájnelemek változtak, meg mások lettek az ikonok, de az elrendezés az gyakorlatilag nem változott már az RTM-re.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#144) afk22 válasza Воланд (#135) üzenetére


afk22
tag

Na de azert nem hulyek a MS-nel, tudjak kb mit lehet rabizni az emberekre, ezert is gondolom, hogy lehet hogy inkabb provokativabb teszteket adnak ki. Az biztos, hogy kulso tesztre sokkal tobb ellenorzesen megy at, mint belso tesztre. Belul siman rollbackelnek, ha befagy valamelyik build, egy hetkoznapi ember, meg csak pislog a telfonjara, eszkoze sincs utana, hogy ujrahuzza a rendszert, vagy elovegyen a fiokbol egy masik telefont.

(#145) Blyan válasza azopi74 (#141) üzenetére


Blyan
félisten

Az elrendezés szvsz akkor is végleges, ha esetleg még dizánelemek színét, telítettségét vagy éppen méretét még nem véglegesítették. És az elrendezés eléggé... na hát szóval nem sok köze van a WP koncepcióhoz.

Azonban egy pozitívumot biztos el lehet mondani. A sebessége kielégítő már most is. Maga animációk akadnak, és van egy két dolog amig még lassú a gyári alkalmazásoknál, de nagyjából már most rendben van. És ez még csak nem is PfD ami szinte véglegesnek volt mondható.
Szóval négymagos cuccokon elég jól fog hasítani, 1-2 giga RAM-mal meg főleg.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#146) Воланд válasza afk22 (#144) üzenetére


Воланд
titán

majd kiderul, de a kezdes akkor sem valami eros. amugy adtak ki programot amivel ujra lehet huzni a rendszert es ezerszer leirjak, hogy aki nem ert hozza, vagy nem tudja, hogy mit vallal, az ne tegye fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#147) Milestone2 válasza Воланд (#146) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerencse hogy 625-re nem adták ki, mert már biztos letégláztam volna a kis szarost...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#148) JamesHun válasza Blyan (#102) üzenetére


JamesHun
addikt

dualosom van és megy rajta a win10 :D

SeriesX: JamesSHun

(#149) Blyan válasza JamesHun (#148) üzenetére


Blyan
félisten

Az akár örömteli hír lehet annak, aki saját magát akarja tökön rúgni a W10-zel. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#150) Blyan válasza Воланд (#117) üzenetére


Blyan
félisten

Kártyásan vetted?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.