Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) moleculez válasza cattus (#5000) üzenetére


moleculez
veterán

Azért 2015-ben egy böngészőben ez szerintem alap. Na mindegy...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5002) Plazmacucci válasza moleculez (#5001) üzenetére


Plazmacucci
félisten

PREVIEW

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5003) no1r válasza tomboy0013 (#4998) üzenetére


no1r
őstag

azért az elég marhaság lenne, ha ez így maradna. akkor kb semelyiket sem érné meg frissíteni (főleg ami még ráadásul 512 RAMos is), csak az x30-as szériát...

(#5002) Plazmacucci: két év múlva is majd erre fogják ;]

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#5004) Glenda válasza chipesz (#4988) üzenetére


Glenda
addikt

Sorry, azt hittem az egykezes módról van szó.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5005) Glenda válasza moleculez (#5001) üzenetére


Glenda
addikt

Az megvan, hogy még nincs kész a mobil verzió?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5006) savoo válasza Glenda (#5005) üzenetére


savoo
addikt

Az meg van, hogy még semmi sincs kész? És ez kurva égő már? ;]

(#5007) tomboy0013 válasza no1r (#5003) üzenetére


tomboy0013
veterán

Összevetettem a jelenlegi Preview verziót 2 telefonon, nem azt mondtam, hogy ilyen marad, csak arra gondolok, hogy ami már most fluid 930-on az 920-on rengeteget tölt. Mindenhol betöltés felirat illetve hosszú töltő képernyő fogad. 930-on sem olyan gyors még mint a 8.1 de azért ott nem igazán volt betöltés felirat sehol sem már az előző verzióban sem. Ebből kiindulva szerintem közel sem az a felhasználói élmény lesz 925-ön mint 930-on a W10-zel. De majd meglátjuk.

(#5008) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Most, hogy már kint van egy ideje az 536-os build, kérdezném a 930 tulajokat, hogy milyen az üzemidő az előző build-ekhez képest?
Illetve kérdeznék mindenki mást aki használja, hogy manuálisan több képet kijelölve a Fénykép alkalmazásban működik-e már a OneDrive-os feltöltés? Mert az előzőnél csak 1 képet vagy egyet sem töltött fel.

(#5009) MrCsiT válasza Clemi (#4990) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem gondoltam volna elsőre, hogy lábon lövöm magam az éppen telepítés alatt lévő telóra kért sms-el, csak amikor nem jött meg?! :DDD

ám.. a HR után a visszaállítás laza 4 órán át (na jó, kicsit tovább) futott, és van 4 alkalmazás, ami nem települt fel ( még mindig 166-os slow prev. build az alap) ezek a

- Lumia Selfie
- Nokia fiók
- hang
- érintés

névre hallgató programok(?)..de ettől még, látszólag minden funkció megy a telefonon, vagy ha nem,

Az induláskori lassúság okára is rájöttem: nem feltétlenül a Samsung SDHC mem.kártya volt a ludas(az csak abban, amiért cseréltem is, hogy egy idő után sírdogált rá a teló, hogy gond van vele, miközben droidos telón semmi baja nincs), hanem a nálam jelenlévő magas telepített alkalmazásszám, amik az SD-n vannak: gondolom, ezeket végignézegeti a rendszer, mielőtt valójában elindulna, ezért van, hogy a bekapcsolás időigénye nálam kb. 1,5- 2 perc. :B

..már csak a magyarul hallgató Quiet Cortana (azaz, Q. Cortana ) hinyájjzik, de majd az 539-es build-be azt is csak beleteszik, remélem. :DDD ;)

hanem!
Most jut eszembe, hogy
- a tárcsázónál ott vannak a számok, a számok alatt betűk, de a betűket hogyan tudom beírni, mert hiába nyomtam meg akár hosszan is, akkor is a számokat írogatta a kis drága;
- egy pl. üzenet írásakor az "e 3 é " lehetőségekből a "3" egy kissé idétlen és felesleges. Ezt meg lehet változtatni, vagy ez a "teljes karakterkészlet használata sms-nél" (vagy hasonló) bekapcsolásától van? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5010) gyurkikrisz válasza MrCsiT (#5009) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Tarcsazonal a betuk tippre a gyors tarcszas miatt vannak ott.

az sms karakterkeszlet az egyaltalan nem az, az az uzenet elkuldesekor konvertalja az uzenetet. azok a szamok ottmaradnak, biztos sokan akartak, bar szerintem semmi ertelmuk, de majd hozzajuk szokok, kikapcsolni nem lehet

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5011) MrCsiT válasza gyurkikrisz (#5010) üzenetére


MrCsiT
addikt

legyen csak - a bizonyosan kiválóan működő - angol verzió része ez a marhaság, hogy az "e-é" közé betesznek egy számot [ott nincs "é", de ez most nem izgat :DDD ], én - mint primitív, Q. Cortana mentes user, - meg had írogassak valami értelemmel felépített megoldással, eh...

..a hiányzó appocskáim sehogy nem kerülnek majd fel, ezzel a build-el? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5012) rbence válasza MrCsiT (#5011) üzenetére


rbence
senior tag

Nekem sehogy sem sikerült feltenni őket, de nem igazán éreztem a hátrányát, hogy nincsenek telepítve, a store-ban a frissítéseknél ki lehet őket X-elni, igaz, csak ideiglenesen, mert ha frissítéseket keresel, visszajönnek, de gondolom később ezt is megoldják valahogy :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#5013) csizi90 válasza MrCsiT (#5009) üzenetére


csizi90
aktív tag

A tárcsázásnál a számokat egyúttal betűként is keresi pl. István nevű kontaktot már kidob 4788-as karaktersorra. (Bár ahogy nézem az ékezetes nevek még nem mennek neki olyan jól)

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#5014) Pikkolo^^ válasza csizi90 (#5013) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Normális a tárcsázó sebessége vagy még mindig harmatos?

(#5015) csizi90 válasza Pikkolo^^ (#5014) üzenetére


csizi90
aktív tag

925-ön teljesen jól működik

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#5016) moleculez válasza Glenda (#5005) üzenetére


moleculez
veterán

Abszolút megvan. Azért is használom. Ok, nem fejlesztő vagyok, de visszajelzéseimmel próbálom segíteni a munkát. Mindazonáltal ennyivel a megjelenés előtt, már finomhangoláson kellene dolgozni (szerintem, bár nem sok OS-t írtam eddig), ahhoz képest a helyzet nem túl rózsás.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5017) Glenda válasza moleculez (#5016) üzenetére


Glenda
addikt

Mennyivel a megjelenés előtt? Mert én továbbra sem tudok hivatalos dátumról, bár a napokban nem volt időm híreket olvasni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5018) MrCsiT válasza Glenda (#5017) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem azt írták valahol, hogy a 950-es startja után, valamikor novemberben szeretnék a TH2-t élesbe küldeni? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5019) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#5008) üzenetére


tomboy0013
veterán

Senki sem használ Onedrive-ot illetve az 536-os build-et 930-on?

(#5020) gertitorpe válasza tomboy0013 (#5019) üzenetére


gertitorpe
tag

Passz, nekem szépen mindet feltölti a háttérben :)

(#5021) moleculez válasza Glenda (#5017) üzenetére


moleculez
veterán

Én novemberről tudok.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5022) tomboy0013 válasza gertitorpe (#5020) üzenetére


tomboy0013
veterán

Na erre voltam kíváncsi, szóval a OneDrive jól működik. Akkor már csak a 930-as üzemidőre vagyok kíváncsi.

(#5023) savoo válasza tomboy0013 (#5022) üzenetére


savoo
addikt

Te a manuálist kérdezted, de ő nem azt mondta.

(#5024) Giovan!


Giovan!
addikt

Van itt olyan aki 640-en használja a Preview-ot? Mik a tapasztalatok? Nagyon kiváncsi vagyok milyen lett, de ha teljesitmény illetve üzemidő terén rosszabb a 8.1-nél, akkor nem rakom fel.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5025) tomboy0013 válasza savoo (#5023) üzenetére


tomboy0013
veterán

És akkor valaki végre elárulná? :DDD Jézusom... Azt hittem ha már válaszol valaki legalább azt mondja amire kíváncsi vagyok.
Giovan: Teljesítményben biztos alul marad, az üzemidőt nekem se árulják el már napok óta. De valószínű abban is.

[ Szerkesztve ]

(#5026) Giovan! válasza tomboy0013 (#5025) üzenetére


Giovan!
addikt

Kösz, akkor marad a 8.1.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5027) adesz444 válasza tomboy0013 (#5022) üzenetére


adesz444
csendes tag

Kipróbáltam most, de még nem működik jól, csak egy képet tölt fel.

(#5028) Clemi válasza tomboy0013 (#5022) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem is felmegy minden azonnal a háttérben. Az üzemidő ahogy észrevettem épp csak egy kicsivel gyengébb. Ma éjszaka pl kb 1%-ot merült óránként, tegnap meg 1,3-at. Ami zabálja az a böngésző továbbra is, bár nem az Edge-t használom hanem az UC-t mert az Edge még nagyon gagyin működik.

(#5029) savoo válasza Clemi (#5028) üzenetére


savoo
addikt

Továbbra sem ez volt a kérdés, de az alattad lévő megválaszolta végre.

(#5030) Clemi válasza adesz444 (#5027) üzenetére


Clemi
veterán

Nem vagyok mazochista, így automata módban használom a feltöltést, ami korrekten működik, de a manuális feltöltésnél nekem is csak egy kép megy fel a csoportos kijelölés ellenére.

(#5031) tomboy0013 válasza Clemi (#5030) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez nem mazochizmus, csak nem 1 mappába akarok minden szar képet azonnal feltölteni. Szelektálok és utána egy külön mappába mentek. Szeretem ha rendszerezve vannak a dolgaim és ez a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás és nekem tökéletesen megfelel így. Pont az autómata mód a mazochizmus, már annak aki szereti a rendet.
Egyébként kössz a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#5032) burasu4 válasza tomboy0013 (#5025) üzenetére


burasu4
senior tag

Nekem 1 napot elmegy bőven. Éjszaka ma pl. 3%-ot merült, de tegnap csak 1-et.
Elég sokat nyomogatom, de nem játszom rajta.

(#5033) Clemi válasza tomboy0013 (#5031) üzenetére


Clemi
veterán

Nos kinek a pap, kinek a papné :) Szvsz egyszerűbb a PC-n az intézőben megnyitva a OneDrive mappában rendezgetni, mint a telefonon válogatni... de persze ki mit szokott meg, kinek mi a munka módszere.

(#5034) Glenda válasza MrCsiT (#5018) üzenetére


Glenda
addikt

Majd ha lesz sajtónyilatkozat, akkor lehet erre alapozni. Azt is írták valahol, hogy minden 7.x telefon frissíthető lesz WP8-ra.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5035) Levwi válasza Glenda (#5034) üzenetére


Levwi
aktív tag

de ez marhaság mert ugye ha már 8-ra frissíthető akkor 8.1-re is és minden 8.1-et futtató telefon frissíthető 10-re ;]

Huawei P20 Pro Black

(#5036) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ki akarom próbálni az Astoriát. Ez alapján kezdtem el csinálni, de amikor a wconnect.exe-t el akarom indítani egy pillanatra felvillan az ablak aztán eltűnik. Először azt hittem a defender szívat, de kivételekhez adtam a mappát és úgy sem jó. Mi ilyenkor a teendő? Illetve androidos alkalmazásokat honnan tudok letölteni?

Clemi: Hát én úgy szoktam, hogy képek kijelöl, OneDrive nyit, mappa csinál, pipa nyom és kész is :) 1 eszközön 1 perc alatt megoldom. Illetve nem szinkronizálom le a OneDrive mappát a tabletemre mert így sincs túl sok hely rajta. PC-t nem használok. De igaz, ki mihez szokik hozzá.

(#5037) adesz444 válasza tomboy0013 (#5031) üzenetére


adesz444
csendes tag

Egyébként pont erre vezették be az albumokat, ezt már most tudja a mobilos Onedrive is.

(#5038) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#5036) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sikerült megoldani az App telepítést, fel is tettem már 2 különböző verziójú Messengert, viszont egyik sem nyílik meg...

Semmit nem nyit meg....

Valaki küldjön már legyen szives linket olyan SDK-ról ami működik is. Messengert szeretném kipróbálni meg a szókeresőt, de egyik sem indul.

[ Szerkesztve ]

(#5039) ZavaBalazs válasza tomboy0013 (#5038) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hangoutsot próbáld már ki nekem légyszi, bár gondolom attól még hogy az app felmegy, a szolgáltatás nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5040) tomboy0013 válasza ZavaBalazs (#5039) üzenetére


tomboy0013
veterán

Felraktam, de azt sem indítja el. Nem működik a dolog. Segítséget senkitől nem kapok úgyhogy hagyom is a fenébe.

Nyomtam közbe egy újraindítást és utána elkezdte betölteni, de betöltés végén ismét kidob....

[ Szerkesztve ]

(#5041) Steelers


Steelers
senior tag

(#5042) spiderpig820 válasza Steelers (#5041) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

csak nem mobilra!

4B

(#5043) viewdetails válasza Steelers (#5041) üzenetére


viewdetails
addikt

Asztalihoz. Zsír! :C

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#5044) Steelers válasza spiderpig820 (#5042) üzenetére


Steelers
senior tag

Uhhh,ezt benéztem. Bocs.

(#5045) Gusztáv válasza ZavaBalazs (#5039) üzenetére


Gusztáv
addikt

Amelyik app google api-t használ az alapból kilőve, szóval Hangouts felejtős.

Laci

(#5046) Plazmacucci válasza MKLS (#4951) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5047) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nektek a hely ikonra kattintva, megjelenik a GPS jelzés? Nálam nem megy a GPS és be sem tudom kapcsolni, volt már hard reset meg minden.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5048) chipesz válasza F.B.I. (#5047) üzenetére


chipesz
őstag

A beállításokban be tudom kapcsolni, de nem tudom hogy be is kapcsol-e. A gyors kapcsolóval látszólag nekem sem történik semmi.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#5049) jeni válasza Plazmacucci (#5046) üzenetére


jeni
félisten

Nem ehhez hanem a 930-al kapcsolatban irok. Sorra mondja vissza a Nokia Care a Nokia 930 fémkeretes telónak a garancia megtagadását külsérelmi sérülésekre hivatkozva. Ezek többségében mikrofon hibákkal kerülnek oda be. Elég gáz egy Microsofttól, hogy mondva csinált ürüggyel megtagadása készülék garis javítását. Kellene már másik gyártó mert ha így még tovább akkor nálam a Nokia - Microsoft páros a w.c.-n végzi magát. Ezek szerint mégis jobb ha nem fémhàzas egy mobil.

[ Szerkesztve ]

(#5050) savoo válasza jeni (#5049) üzenetére


savoo
addikt

Hát erre én csak azt tudom mondani, hogy nekem a 925-nek az összes sarka meg van ütődve, a hátulján is vannak szép kis felszántások (találkozott az aszfaltal többször is), és 2 hete simán cserélték a bekapcsoló gombot és a jack dugót is.) Melyik Care ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.