Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Воланд válasza Plazmacucci (#14000) üzenetére


Воланд
titán

:DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14002) Ricardo válasza Воланд (#13999) üzenetére


Ricardo
félisten

Például, hogy bejelentik, a Lumia vonal végét, és valamilyen hivatalos ütemtervet kiadnak.

Most
csak pletykák voltak a win 10 hivatalos megjelenéséről, hogy ekkor jönni fog. nem jött, ment az anyázás, majd arra a reakció, hogy ne anyázzanak mert nem a Microsoft adta a dátumot, hiszen ők semmilyen dátumot nem adtak meg...stb

Pont ez szerintem a bökkenő. nem mondanak semmit, a pletykákat nem cáfolják, ebből aztán aki nem rendelkezik konkrét belső infokkal, (a nagy átlag) az csak pislog, és nem tudja mi lesz, maradjon vagy ne a platform mellett.

[ Szerkesztve ]

(#14003) Воланд válasza Ricardo (#14002) üzenetére


Воланд
titán

a build nem errol szol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14004) Ricardo válasza Воланд (#14003) üzenetére


Ricardo
félisten

Még új vagyok. Miről szól?

(#14005) Воланд válasza Ricardo (#14004) üzenetére


Воланд
titán

fejlesztoi konferencia.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14006) Воланд


Воланд
titán

Windows 10 Anniversary Update brings New Experiences and Developer Opportunity

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14007) Ricardo válasza Воланд (#14006) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok a mobil ág mit profitál belőle.

(#14008) Воланд


Воланд
titán

14295 elerheto slow ringen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14009) Sofian válasza Ricardo (#14002) üzenetére


Sofian
őstag

Az egész Build alatt kínosan kerülik a mobil témát. Sztem ez elég beismeres.

(#14010) Ricardo válasza Sofian (#14009) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig jó lett volna ha mondanak valamit.

(#14011) Воланд válasza Sofian (#14009) üzenetére


Воланд
titán

akkor miert van a session lista "tele" mobilos fejlesztesre vonatkozo eloadasokkal?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14012) ZavaBalazs válasza Воланд (#14011) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mindegyik arról fog szólni, hogy fél órán keresztül ezt ismételgetik.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#14013) Ricardo válasza Воланд (#14011) üzenetére


Ricardo
félisten

Itt az arénán nincs semmi híra konferenciáról? Jó lenne magyarul is olvasni róla.

[ Szerkesztve ]

(#14014) Воланд válasza Ricardo (#14013) üzenetére


Воланд
titán

majd lesz. aztan tele lesz pontatlansaggal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14015) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Hívásrögzítés Windows 10 mobileszközzel
Ez tényleg csak a w10m-mel kiadott készülékeken lesz elérhető??

(#14016) bepken válasza zsoltzsolt (#14015) üzenetére


bepken
veterán

mint egy falat kenyér..... :U ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14017) Воланд válasza zsoltzsolt (#14015) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14018) zsoltzsolt válasza Воланд (#14017) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van hardver akadályozottsága a régebbieken?

(#14019) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Akku merüléshez!

Én kicsit több mint 2 napja, kilőttem mindenféle felesleges programot a háttérből. Csak az alapvető dolgok futhatnak a háttérben. Tartózkodási helyet+Cortanat offoltam. A számomra felesleges MS appokat kukáztam, többségük 10-en már amúgy sem használható (át akar irányítani webes felületre), illetve a büdös életben nem is használtam őket...így egy kis helyet is felszabadítottam.

Bár az is igaz, hogy napközben nem is nagyon van időm nyomkodni, de így is 2 teljes nap után jelenleg 74%-on áll az akksi. Sztem ez nem is olyan rossz.

Előtte kb 1,5 napot bírt ki, szinte azonos használati feltételekkel. A készenléti idő alatt is sokkal többet evett.

W10M .164 hivatalos build, Lumia 735

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#14020) zsoltzsolt válasza D1L1ZS (#14019) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, de mi már nem a .164-es buildről beszélünk, hanem az azt követő redstone-ról. Na tedd fel azt és utána jó lenne egy beszámoló, hogy változott-e nálad! Köszi előre is!

(#14021) Plazmacucci válasza D1L1ZS (#14019) üzenetére


Plazmacucci
félisten

164 nem is merül vészesen. Az a Redstone.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14022) mukibuci válasza zsoltzsolt (#14020) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

két telefonomon van 14295, az egyiket egész nap nyomkodom, esténként tölteni kell, a másikat keveset használom 4-5 napot elketyeg - és semmi nincs letiltva, kiherélve, stb

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14023) zsoltzsolt válasza mukibuci (#14022) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Redstone-t nyomogatod egész nap? Milyen telefon az és mennyi idős? Szerencsés vagy, nekem felet alig bír ki.

(#14024) this is life válasza Nooeca (#13966) üzenetére


this is life
Ármester

Azt nem irta melyik builddal rossz ennyire a 640 , mert nalam a 735 tobb mint kellemesen muzsikal ... a kameran ,navin reszelnenek meg egy keveset es el is lennek nyarig... aztan johetne az rs hogy kezdodjon elolrol a moka ...nalam a th2 kb olyan szinten fut , megbizhatosag es egyebek teren mint a wp8 amberrel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14025) Sjkolrd válasza zsoltzsolt (#14023) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Ha nem játszok a telefonnal, csak normálisan használom ( telefonálás,böngészés, közösségi app, zene halogatás nap végére ~30 -35 %-on az aksi. Igy 1 napot lazán kibír.

(#14026) busman


busman
addikt

Fastring-es tapasztalatok?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14027) zsoltzsolt válasza Sjkolrd (#14025) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerencsés vagy, az enyém merül rendesen. Másfél éves L930. Nézek egy erősebb power bankot, a mostani 5200-es és kinéztem egy Xiaomi 20000-est.

(#14028) Sjkolrd válasza zsoltzsolt (#14027) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem is L930-am van és kb. 1.5 éves.

(#14029) Ryoo


Ryoo
senior tag

Felraktam most a 14295-öt, elfelejtettem, hogy slow ringen maradt, és letöltötte a frissítést, így inkább felraktam. Releváns tapasztalattal csak 1-2 nap múlva tudok szolgálni, az elmúlt 1 óra hiba nélkül zajlott, és érzésre tényleg pörgősebb a rendszer, már a frissítés is gyors volt, 20 perc alatt felrakta. :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#14030) bgergo


bgergo
csendes tag

Nekem is felment véletlenül slow ringen, mert automatán hagytam. És reggel óta úgy merül mint a kő a vízben 😞 és még melegszik is magába úgy, hogy hozzá se nyúlok. Ez most így marad vagy normalizálódni fog?

(#14031) busman válasza bgergo (#14030) üzenetére


busman
addikt

Így jártam én is..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14032) I. Richard válasza bgergo (#14030) üzenetére


I. Richard
senior tag

Este frissítettem a 950em:
Reggel 6:30kor vettem le a töltőről, 4 óra alatt 15%-ot merült, úgy hogy push notificationok, glance, stb (normál használat, wifi, és location is bekapcsolva). Eddig jónak tűnik.

(#14033) moleculez válasza Sofian (#14009) üzenetére


moleculez
veterán

Nem kerülik, megmondták, hogy most nem a mobilos ágra koncentrálnak.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14034) pprod94 válasza moleculez (#14033) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ne koncentráljanak, de legalább a FW update igazán jöhetne. Március végére lett mondva, nem?

(#14035) Sjkolrd válasza bgergo (#14030) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem nem melegszik, sot töltésnél is hideg maradt.

(#14036) appleGjuice


appleGjuice
tag

Olyan történt már valakivel, hogy visszarakta a nyelvet angolról magyarra és a cortana bekapcsolva maradt?

(#14037) feketedini


feketedini
tag

Mik az új funkciók, lényeges különbségek a mostani legújabb Redstone-ban, amik a 164-es buildhez képest újítások?

(#14038) Plazmacucci válasza feketedini (#14037) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jobban merül meg nincs @ bug :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14039) steele80


steele80
senior tag

Két telón van 164-es build. Mindkettőnél visszatérő hiba, hogy időnként koppintásra nem ébred fel a teló. Más tapasztalt-e ilyet?

(#14040) busman


busman
addikt

Nekem a slow builden levővel nincs ilyen gond..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14041) Heffi válasza steele80 (#14039) üzenetére


Heffi
őstag

Előfordult már nálam is 925-n.

(#14042) hroberto válasza steele80 (#14039) üzenetére


hroberto
veterán

Erre már 8.1 alatt is panaszkodtak páran.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#14043) feketedini


feketedini
tag

Redstonera frissítés után Viber értesítés nem működik. És néhány menüpont angol lett, erre van megoldás?

(#14044) Nooeca válasza feketedini (#14043) üzenetére


Nooeca
senior tag

Magyar nyelvre nincs elvégre ez egy korai hozzáférésű build azért angol mert még nincs magyarosítás.

A viberre nem tudom lehet hogy arra sincs.

A Redstone-t jelen állapotában nem éles használatra tervezték, elvégre Insider build.

(#14045) Aethelstone válasza moleculez (#14033) üzenetére


Aethelstone
addikt

Akkor baszódjanak meg....komolyan. Háromszor vettem WP-s telót, először, utoljára és soha többé. Pedig jó, a 8.1-es kifejezetten bejövős, de a suttyomban felment .1000 katasztrófa. L640LTE

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14046) formula01 válasza Aethelstone (#14045) üzenetére


formula01
aktív tag

Suttyomban nem megy fel egy insideres kb alfa állapotú rendszer, az alapján megítélni vmit meg balgaság.

(#14047) Aethelstone válasza formula01 (#14046) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó, nyilván érezni kell a költői túlzást a suttyombanon. Alfa? Szoftverfejlesztő vagyok X éve. Egy .164 után kiadni egy ilyen .1000-et...azon kívül, hogy minden cégtől kirúgnának, szakmailag is szégyenkeznék.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#14048) feketedini válasza Nooeca (#14044) üzenetére


feketedini
tag

Viber szerintem nem a rendszer sara, hanem az alkalmazást kéne frissíteni.
Az meg hogy angol pár menüpont engem annyira nem zavar, inkább csak kíváncsiságból érdekelt.
Az akkuidő gond nálam egyelőre nem jelentkezett 435 DS-en. Szóval mindent összegezve nem olyan rossz ez, legalábbis nálam.
Off: Érdekesség, hogy még mielőtt felraktam az rs-t, a 164 buid egyszer csak random újraindult.
Egy kérdés: Itt az oldalon láttam egy olyan képet redstonerol, hogy az akku %osan is megjelent a jobb felső sarokban, ezt csak álmodtam, vagy elő lehet valahogy varázsolni, vagy csak a jövő újítása lesz? Bocs a hosszú kommentért.

[ Szerkesztve ]

(#14049) rwu válasza feketedini (#14048) üzenetére


rwu
tag

Akkor látsz százalékot ha lehuzod az értesítési sávot.

S22U*hondacivic*

(#14050) kisbodza válasza feketedini (#14048) üzenetére


kisbodza
tag

Nekem a .164-gyel napi 5-ször újraindult, pedig nyomtam HR-t is. Most a 14295-ön nem tapasztaltam még ilyet, 2 napja van fenn. Érdekes, hogy slow ringen tettem fel, majd tegnap fast ringen kerestem frissítést, és talált, bár a verziószám nem változott. Ugyanaz van a slow és fast ringen, mert utána slow-n kerestem, de ott már nem talált?

Galaxis 10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.