Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) vicze válasza savoo (#700) üzenetére


vicze
félisten

Mint az SD kártya, az értesítő LED, file kezelő, a csörgés rezgés egyszerre...
Fene régen volt egy listám amiben még 8.0 hiányosságait kiírtam, hogy majd az ilyen kommentekre beírja, hogy jé lett, pedig senkinek se kellett... :U
Vagy ez Apple topik és eltévedtem, ez esetben elnézést...

Soros LCD az kell a telóba nem QHD, igaz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#702) tatararpad válasza savoo (#700) üzenetére


tatararpad
őstag

Persze hogy az, azért is nem alapfelszereltség már pár éve, meg én is csak viccből írtam, amúgy sosem használnám.

(#703) Bukk900 válasza savoo (#700) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezek már nem telefonok, csak telefonálni is lehet velük. Én is használnék külső hangkártyát, külső tárolót, billentyűzetet stb.

(#704) Воланд válasza vicze (#701) üzenetére


Воланд
titán

erdekes, a csorges rezgest egyszerre a htc tudja. a tobbi oem biztos nem jott ra, hogy hogyan lehet megoldani. pedig must have feature. fajlkezelo meg nem kellene, hogy ha az ms a sajat file picker-jet normalisan implementalna, de meg erre sem voltak kepesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#705) Plazmacucci válasza Воланд (#704) üzenetére


Plazmacucci
félisten

bár csak ennyi gondom lenne a telefonnal :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#706) vicze válasza tatararpad (#702) üzenetére


vicze
félisten

14. a listán szóval kutyának se kell. :P Mondjuk a 14-ben van kb. 5 rendes megvalósítható kérés. Szegény értesítő LED is csak 7. mondjuk előtte nem túl sok értelmes dolog van. Amúgy azt kell mondjam, hogy szépen dolgozzák le ezt a listát folyamatosan, legalábbis amit lehet.

@woland_y2k: Tudom, szerintem az valami HW hack lesz. :P De ugye ez 13. a listán pont az OTG előtt. :) 16. meg a BT bill támogatás, ami már integrálva lesz ha jól írtátok, de ez is olyan ami nem kell senkinek na. :)

(#707) savoo válasza Bukk900 (#703) üzenetére


savoo
addikt

Hát szerintem meg, de rohadtul telefonok. Külső hangkártya? Aztakrva. :D Most komolyan mi a létjogosultsága annak a rohadt OTG-nek? Tudom tudom, egyesek ha elmennek nyaralni akkor tudjanak a hotelszobában a TV-n filmet nézni a telefonról és hasonló értelmes dolgok.

(#708) Воланд válasza vicze (#706) üzenetére


Воланд
titán

a bt bill mar az update 2-ben benne van, gondolom most ertek el odaig, hogy atirjanak egy par reg kulcsot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#709) savoo válasza vicze (#701) üzenetére


savoo
addikt

Soha nem mondtam ilyeneket. (Bár de, a fájlkezelő továbbra is egy felesleges dolog), de az OTG-t egyszerűen nem tudom hova tenni, tipikusan az a dolog, amit 1-2 geek használ és kész.

(#710) tatararpad válasza vicze (#706) üzenetére


tatararpad
őstag

Egy <3% részesedésű milliárdos veszteségeket termelő platform tulajdonosaként én nem válogatnék, hanem azon lennék hogy többet nyújtsak mint a meglévők. Ezt pedig nehéz lesz úgy, ha alap dolgok hiányoznak.

(#711) no1r válasza savoo (#707) üzenetére


no1r
őstag

ezzel van a probléma.
egyre többen akarják a PC-t helyettesíteni vele (autoCAD meg anyámkínja még mik) aztán meg csodálkoznak, hogy épp csak telefonálni nem lehet vele. :))

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#712) vicze válasza savoo (#707) üzenetére


vicze
félisten

Ha tudnád hogy mennyien sírtak, hogy androidban nem volt USB audio support, és nem ment a külső DAC...
De nem csak azért kell, hanem hogy pl. külső dokkolókba lehessen rakni, kocsiba dokkolni egyszerűen és tölteni egyszerre, meg hát ilyenek.
Egy okostelefon lehetőséget kell adjon és ne korlátozzon, persze hülye egy filozófia, amit ki is kidobtak WP7-nél.

[ Szerkesztve ]

(#713) Bukk900 válasza savoo (#707) üzenetére


Bukk900
őstag

Igen, hangkártyát szeretnék rákötni, a belsőhöz képest hatalmas ugrás. A másik két renszeren ez megoldott, este tudok zenét hallgatni, nem zúgna a pc, nem világítana a minitor és fotelből/ágyból tudnám kezelni. [link] [link]

(#720) Glenda válasza Воланд (#708) üzenetére


Glenda
addikt

De egyébként ezek tényleg olyan dolgok, amik a WinMo-ban voltak (najó, az más rendszer már, de a WP7.x az volt), most meg a rendes Windowsban vannak. Tényleg registry-szerű dolog ez, meg esetleg egy frontendet kell írni hozzá...de legalább tervezni nem kell, a Gingerbreadből kivágják és kész.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#721) savoo válasza Bukk900 (#713) üzenetére


savoo
addikt

Megfogtál, ez nem is rossz dolog. :K

(#722) Giovan!


Giovan!
addikt

Én úgy vagyok vele,hogy inkább legyen sok funkció benne,amit senki sem használ,minthogy egy is kimaradjon,ami esetleg fontos lenne potenciális vásárlóknak...

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#723) Воланд


Воланд
titán

Making Windows 10 More Personal and More Secure with Windows Hello

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#724) temagad.aho


temagad.aho
tag

csendben és halkan mondom hogy a OSBetaArchive oldalán fent van a 10036 build pc-s változata

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#725) erahurka válasza Воланд (#723) üzenetére


erahurka
félisten

(#726) Воланд válasza erahurka (#725) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#727) Воланд


Воланд
titán

Windows 10 Launching This Summer in 190 Countries and 111 Languages

"Lenovo also announced their commitment to build Windows phones, to be available in mid-year 2015 via China Mobile."

"Through a new program with Xiaomi, one of the top smartphone distributors in the world, a select group of Xiaomi Mi 4 power users will be invited to help test Windows 10 and contribute to its future release later this year. These power users will have the opportunity to download the Windows 10 Technical Preview – installing it and providing their feedback to Microsoft."

erre marha sok szukseg van, most is le tudjak tolteni ingyen.

Microsoft sheds light on minimum hardware requirements for Windows 10 for phones and desktops

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#728) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#727) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

(#729) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#728) üzenetére


Воланд
titán

hat ez jo, nem ertem, hogy a blogposztba ezt miert nem tudtak beleirni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#730) Plazmacucci válasza FіkuszKukіsz (#728) üzenetére


Plazmacucci
félisten

lolci! ez már valami.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#731) viewdetails válasza FіkuszKukіsz (#728) üzenetére


viewdetails
addikt

És ha összeborulnak a sziamiaúval, ahhoz biztos tapsolni fog a samsung meg a hátécé is. :F

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#732) no1r válasza Воланд (#727) üzenetére


no1r
őstag

van olyan teló, amiben 512Ram van de 720p vagy qHD felbontás?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#733) FіkuszKukіsz válasza viewdetails (#731) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mert mind2 eddig is hú de nagyon elkötelezett volt a WP irányába? Kiadtak 2 évente 1 telefont, azt csáó.

Romanes eunt domus

(#734) Воланд válasza no1r (#732) üzenetére


Воланд
titán

szerintem nincs. majd most lesz. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#735) viewdetails válasza FіkuszKukіsz (#733) üzenetére


viewdetails
addikt

Igen, és minden bizonnyal nem is fontolgatják a W10 modellek kiadását... oh, wait!

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#736) vicze válasza Воланд (#727) üzenetére


vicze
félisten

Hát a Qualcomm only supporttal lehet hogy megszívja az MS. Az S810 vezérlése a b.L miatt elég problémás lesz, és a jelenlévő túlmelegedés megfékezése se olyan triviális. Még jó, hogy a WP nem gamer platform. ;]

(#737) no1r válasza Воланд (#734) üzenetére


no1r
őstag

wehehe... jobb későn mint soha :DDD
úgyis szeretjük a nem supportált dolgokat.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#738) vicze válasza FіkuszKukіsz (#728) üzenetére


vicze
félisten

Secure Boot, TPM, fuck you, jeligével lehet majd felrakni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#739) Воланд válasza vicze (#736) üzenetére


Воланд
titán

igazabol nekem most is melegszik a tuzvillamom, szoval tul sok kulonbseg nem lesz. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#740) Воланд válasza vicze (#738) üzenetére


Воланд
titán

hat ez az, amit nem ertek, hogy most komolyan csinalni fog egy olyan romot az ms, ami el fog indulni ezek nelkul? pont a kinaiaknak? hat teljesen hulyek ezek. a xiaomi fanok akkor sem fognak wp-t venni, ha fizetnek nekik, az altaluk kuldott feedback-ek meg aztan marha sokat fognak szamitani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#741) vicze válasza Воланд (#739) üzenetére


vicze
félisten

Az hogy is mondjam, lópikula ahhoz képest, amit egy S810 produkál ha rosszul van vezérelve. Új feature lehet a tojásütés, mint M9-en. :P

@woland_y2k(740): Én inkább arra spekulálok, hogy így bizonyos védelmek, mint pl a Store törhetők lesznek ha ez a kettő hiányzik, mivel módosíthatóvá válik a system és simán bebootl úgy is, ez meg enyhén szólva is "morg".

[ Szerkesztve ]

(#742) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#740) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szerintem inkább arról van szó, hogy csinálnak egy W10 ROM-ot melyet felrakhatnak a xiaomi telókra. Sztem inkább az MS-nek a Multiromos megoldás felé kéne elmenni, ha már annyira nyitni szeretne a geek-ek irányába. Nekem is az N4-en három ROM van fenn: (CM, lolipop, Ubuntu Touch). Jó lenne melléjük egy WP is. :)

(#743) woland_y2k

A droidos telók jól megvannak nélkülük. A PC-ken is csak a gond van a secureboot és tsaival.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#743) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#742) üzenetére


Воланд
titán

nem fognak elmenni a multi romok iranyaba, mert akkor nem tudnanak bizonyos vedelmeket megoldani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#744) Pttypang válasza Воланд (#739) üzenetére


Pttypang
veterán

Egy bp-miskolc gps es zene kiszolgalas alatt a 735 is beesett ebbe a tortenetbe :)
(ofc tolton volt vegig, az is hozzajon, valami stagnalo, orankent talan egy kosza szazalekot toltott :D)

Everybody lies.

(#745) pushalias válasza temagad.aho (#724) üzenetére


pushalias
addikt

csendben és halkan mondom, hogy ezzel a remek információval kicsit megkéstél

Honor 9 / HP 8470P

(#746) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Dualboot-tal szerintem fogják vinni a Xiaomi-t és a Lenovo-t mint a cukrot (főleg ha ütni fog a windows 10), lehet úgy gondolja a MS, hogy így több emberhez eljut.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#747) Воланд válasza Zsoleszhun (#746) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz dual boot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#748) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#743) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Egyébkét a tabletek között már most is van dual bootos. Onda adott ki nemrég Win-Androidos tabot. Van valami Pipo, Ramos, meg Voyager is. Ott meg tudták oldani a securebootot. Sztem a xiaomi is megfogja tudni oldani.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#749) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#748) üzenetére


Воланд
titán

egyreszt nem veletlen, hogy csak a kinaiak allnak elo ezekkel, masreszt meg egyik sem dual boot-os. tudtommal az osszesnel a windows az alapertelmezett, elobb azt kell elinditani, majd onnan kivalasztani a droidot es a kutyu ujraindul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#750) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#749) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

[link]

Romanes eunt domus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.