Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Blyan válasza Воланд (#398) üzenetére


Blyan
félisten

Ronda ez a wp7, az idő úgy látszik mindent megszépít. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#402) Воланд


Воланд
titán

meglevo kepet nem lehet csatolni feedback-hez, csak ujat kesziteni?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#403) Воланд válasza Blyan (#401) üzenetére


Воланд
titán

basszus, milyen ganyolas mehet, ha az fb alkalmazas wp7-nek ismeri fel az keszuleket. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#404) Blyan válasza Воланд (#402) üzenetére


Blyan
félisten

Úgy tűnik nem. Majd egy hónap múlva talán frissül ez is. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#405) Воланд válasza Blyan (#404) üzenetére


Воланд
titán

hat remek.

feedback app: add option to import images not only screenshots --> ide me toot-t (tudom, az sincs, csak irjatok valami szoveget, aztan send). :R

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#406) Blyan válasza Воланд (#403) üzenetére


Blyan
félisten

Sms-ben jo volt...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#407) Воланд válasza Blyan (#406) üzenetére


Воланд
titán

nekem sms-ben is azt kuldte, hogy wp7-rol jelentkeztem be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#408) Blyan válasza Воланд (#407) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor azóta mokoltak valamit. Ami sanszos lehet, mert wp7es ismerősöm panaszkodik arra, hogy nem jelentkezik be a Facebook chatra.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#409) Blyan


Blyan
félisten

. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#410) Воланд válasza Blyan (#409) üzenetére


Воланд
titán

tokeletes. :DDD

amugy az alarm app egy hanyas. ez meg alfanak is rossz vicc. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#411) Blyan válasza Воланд (#410) üzenetére


Blyan
félisten

Photos jobb? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#412) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az első hax után én is felrakom a 1020-ra, valak7 vállalkozó kedvű?

(#413) Воланд válasza Blyan (#411) üzenetére


Воланд
titán

igazabol az osszes universal app az, jelen formajaban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#414) Partyface007


Partyface007
őstag

még van 6 hónapjuk a fejlesztésre .... nem kell egyből elkeseredni

(#415) Pttypang válasza Воланд (#398) üzenetére


Pttypang
veterán

Legalabb mar kozelitunk, wp-nek ismeri fel, csak a verzio nem stimmel :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#416) Blyan válasza Воланд (#413) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy az asztali W10 mennyire használható most?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#417) Воланд válasza Blyan (#416) üzenetére


Воланд
titán

nalam csak hyperv alatt van fent, ott egesz turheto, csak random eldobalja a hangot, de ugy, hogy meg az eszkozt sem ismeri fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#418) btudos válasza Blyan (#416) üzenetére


btudos
veterán

Ott jóval előrébb járnak, bár nálam a hányadék kinézet miatt 20 percet volt csak fent, amíg átfutottam a dolgokon.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#419) zsírsámán válasza Воланд (#410) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ráadásul ma reggel Elfelejtette a szundi funkcióját,Úgyhogy ma ki is próbálom hogy mennyire egyszerű visszatenni a 8.1-et

(#420) waces válasza Blyan (#416) üzenetére


waces
aktív tag

egészen használható. egy-két zavaró bug van benne, de buildről buildre javul. stabilitási gond nincs vele, de "éles" környezetre csak ésszel telepíteném (olyanra, ahol érezhető hatása van egy nem tervezett leállásnak/reinstallnak)

Every living creature on earth dies alone.

(#421) Blyan válasza Воланд (#417) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi, akkor azzal egyelőre nem próbálkozom.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#422) Blyan válasza zsírsámán (#419) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem tegnap hagyta ki az egyik ébresztőmet. Ennyi belefér :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#423) Воланд


Воланд
titán

viszont az ertesitesek jonnek rendesen. tok jo, hogy egyszerre csipog a tuzvillam, meg a zoldvillam. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#424) Plazmacucci válasza Воланд (#423) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom azertbitt is megvan hogy ha lezarod a képernyőt akkor az értesítés megjön de az alkalmazásban meg nem latszik 😃

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#425) Воланд válasza Plazmacucci (#424) üzenetére


Воланд
titán

nalam ilyen nem szokott lenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#426) Pttypang válasza Воланд (#423) üzenetére


Pttypang
veterán

Ket oldaladra teszed akkor meglesz a terhatas:DDD

Everybody lies.

(#427) emvy válasza Blyan (#416) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondtam a masik topicban, hogy en rainstallaltam a napi hasznalatban levo masfel eves W8->8.1-omra, es megy minden egyelore (amikkel problema lehetne, de nincs: Dota2, Visual Studio, IntelliJ, Hyper-V + alatta Linuxok, iSCSI-n keresztul hasznalt kotetek, Office 2013, TeamViewer, VPN, X Server -- VMWare is ment, de most Hyper-V van helyette).

Ja! A Here Maps crashel. :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#428) vicze válasza Воланд (#389) üzenetére


vicze
félisten

4mag az 4mag, úgy látszik mindegyik OS ennyi szálon érzi jól magát. Ezek a hülye A7-esek túl jóra sikerültek. :) (Cserébe a nagy magjai az ARM-nek egyre szarabbak.)

(#429) Воланд


Воланд
titán

a feedback app-ban figyeljetek, hogy a billentyuzet us angolra legyen allitva, mert magyar billentyuzet eseten nem mutat minden visszajelzest, csak azokat, amik magyar billentyuzettel lettek kuldve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#430) savoo válasza Blyan (#416) üzenetére


savoo
addikt

Én 2 hete használom kb éles rendszeren (eddig csak hyperen volt fent), igazából semmi stabilitást érintő gondba nem futottam még bele.

[ Szerkesztve ]

(#431) Plazmacucci válasza Воланд (#425) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha használom a Messengert és lezárom a képernyőt akkor hiába kapok üzenetet és látom az értesítési sávban, ha feloldom a kijelzőt a Messengerben nem frissül magától.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#432) Blyan válasza Plazmacucci (#431) üzenetére


Blyan
félisten

De ez csak a Messenger problémája és csak akkor ha aktív az alkalmazás. Amúgy én ezért szoktam rá, hogy mindig az értesítésre nyomokrá, az frissíti az alkalmazást is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#433) Plazmacucci válasza Blyan (#432) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Viber is csinálja csak 5mp múlva frissíti magát. Van normális chat app? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#434) btudos válasza Plazmacucci (#433) üzenetére


btudos
veterán

:K Whatsapp

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#435) Plazmacucci válasza btudos (#434) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az ugye van droidon is?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#436) btudos válasza Plazmacucci (#435) üzenetére


btudos
veterán

Az mindenre van.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#437) Pttypang válasza btudos (#434) üzenetére


Pttypang
veterán

Mwg a telegram :D habar azt meg nem tudtam senkivel letesztelni, de kinezete egesz tetszetos :D

Everybody lies.

(#438) Blyan válasza btudos (#434) üzenetére


Blyan
félisten

Máig nem értem, miért csak nekik sikerült jó alkalmazást írniuk. :D
Mondjuk én a Messengerrel és az IM+-szal is elvagyok régóta nagyobb gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#439) Plazmacucci válasza btudos (#436) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#440) no1r válasza Pttypang (#437) üzenetére


no1r
őstag

teszteld velem :D
én azt használom, igaz én is csak egy emberrel tudom... :/
de jól működik, gyors is

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#441) Pttypang válasza no1r (#440) üzenetére


Pttypang
veterán

Visszajelzes a masik feltol, hogy olvasta-e?
Log mennyire van visszamenoleg?

Everybody lies.

(#442) no1r válasza Pttypang (#441) üzenetére


no1r
őstag

visszajelzés van, kijelzés hogy typing van.
log van, még akkor is ha mondjuk weben lépsz be csetelsz és visszalépsz telóra.
szóval szerintem fasza. csak nem bírok rá senkit hogy használja :( (bezzeg a viber...)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#443) Glenda válasza emvy (#427) üzenetére


Glenda
addikt

Mivel a notin stabil volt, a fő prod gépemre is felraktam. Nincs vele gond, annyi esetleg, hogy a Windows Simulator nem működik. Ez legyen a legnagyobb baj vele.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#444) Воланд


Воланд
titán

telefonaltam ma a kutyuvel es nem volt melegedes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#445) mukibuci válasza Воланд (#444) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem továbbra is égeti a fülem :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#446) Pttypang válasza mukibuci (#445) üzenetére


Pttypang
veterán

Az nsa rad van cuppanva :D

Everybody lies.

(#447) Blyan


Blyan
félisten

W10 for phones preview - first look (GSMArena)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#448) Воланд válasza Blyan (#447) üzenetére


Воланд
titán

khhm, en is kerek az anyagbol....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#449) Partyface007 válasza Воланд (#448) üzenetére


Partyface007
őstag

most mér?

azért mert ők látják hogy jó lesz ez te meg negatív vagy? :-)

(#450) no1r


no1r
őstag

nevezzetek ostobának, de csak most tűnt fel, hogy még az ugyanolyan típusú GUI megoldások is különböznek rendszeren belül... egyik helyen más az on/off kapcsoló mint a többi helyen. Vagy épp az alsó ikonok (edit, delete stb). :W

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.