Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) starr válasza this is life (#18000) üzenetére


starr
őstag

Nemrég csináltam én is WDRT-t.
Az újrahúzás minden fázisában nyomogatsd pár percig. Villámgyors a 8.1, a 107 is, még a legújabb is addig, amíg fel nem települnek az appok frissítései.
Egyelőre várok. Eddig 3x tértem vissza insiderről hivatalosra, és mindig úgy éreztem, hogy a hivatalos gyorsabb.
Már nézegetem az adroidos prolifonokat, de egyelőre egyik sem tetszik, vagy kapni nem lehet itthon.

[ Szerkesztve ]

(#18002) zsoltzsolt válasza starr (#18001) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én a Moto Z-t nézegetem egyelőre.

(#18003) starr válasza zsoltzsolt (#18002) üzenetére


starr
őstag

Max 50-60k körül kellene valami, aminek kifejezetten jó a kamerája. Megvárom a Nokiákat. A Redmit néztem még, de sztem ronda ez pléh hátlap, nem kelt minőségi benyomást.

[ Szerkesztve ]

(#18004) Plazmacucci válasza starr (#18003) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó kamera vs 50-60 ezer. Vagy az egyik, vagy a másik. Vagy veszel használt flagship-et. S6 körbe röhögi ezeket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18005) this is life válasza starr (#18001) üzenetére


this is life
Ármester

Droiddal kb en is ugy vagyok mnt te , ezert is veszek jo aron egy hasznalt redmit , es ha nem vagom falhoz par nap utan akkor johet a raszokas droidra, egesz jo w10 launchert leltem kuka robira .. probalgattam a telom wp8.1-en , impozas kellemesen fluid felulet vsz hibatlan animaciokkal... nincs szuttyoges es tsai , ha vegre felmaszik a 107 ,akkor azt is kicsit nyomkodom ,insidert most mar kerulni fogom...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18006) zsoltzsolt válasza starr (#18003) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Még várok, hogy lemenjen az ára 🙂 a modulok közül a kamera jó lenne, de nem olcsó. Hátha esik őszig az ára 🙂 és addig már csak kibírja a 930 😄

(#18007) netpeti98 válasza Plazmacucci (#18004) üzenetére


netpeti98
addikt

Személy szerint ha váltok, akkor valami stock közeli droidot fogok keresni, kár hogy az elég ritka. :(

(#18008) starr válasza Plazmacucci (#18004) üzenetére


starr
őstag

A L640 47k volt két éve, és egész jó kamerája van (volt 8.1 alatt). Gondolom a "sokkal jobb" androidon 60k-ért meg jobb.

[ Szerkesztve ]

(#18009) starr válasza netpeti98 (#18007) üzenetére


starr
őstag

A Nokiák ilyenek lesznek, állítólag.

(#18010) Sjkolrd válasza this is life (#17998) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Én tegnap asszony telefonját wdrt-tem..azt hittem sose lesz vége a frissítési hullámnak :D 8.1, wm10, .1066, SlowR, majd RS kb. 4 órán keresztül csak telepített...Szerencsére a belakás már csak egy 30 perc volt :D, de persze amit eltökölt a telepítéssel az biztos több volt...csak azt már nem vártam meg :p...
Én úgy kezdtem hogy a 8.1-ről minden nem oda illő app töröltem, s csak ezután kezdtem a Frissítési tanácsadóval a frissítési hullámot. Eddig minden oké, s nem panaszkodik asszonykám, de bírja ki ezt a fél évet aztán megy a fiókba.

Szerk.

Fél év után mi is átálunk a másik oldalra, én utálom a droidot így IOS lesz a kiválasztott új platform. Az androidnál nekem még mindig az optimalizálással van a gondom/ készülék támogatása ( A KÖTEKEDŐKNEK: NEM ALKALMAZÁS TÁMOGATÁS, HANEM KÉSZÜLÉK ) kb. 2 év utána sülyesztő OS támogatásra / biztonsági frissítéseket nem tudom, hogy kapnak-e a régi OS-k((, ha igen akkor ez lényegtelen))/, s persze az árát sem tartja úgy mint az Apple készülékei, ha pl 2 éven belül úgy döntenék elszeretném adni, s venni egy új típust...

[ Szerkesztve ]

(#18011) starr válasza Sjkolrd (#18010) üzenetére


starr
őstag

Slow ringet miért?

(#18012) starr


starr
őstag

Kellene valami olyan topic, hogy mire váltsunk.

(#18013) Plazmacucci válasza starr (#18012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csinálj ebből, kb több értelme úgy sem lesz :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18014) this is life válasza starr (#18012) üzenetére


this is life
Ármester

Az otlet nem rossz ,de mindenkinel mas es mas szempont lehet a fontos,igy meg nehez tanacsot adni. Amugy van milyen okostelefont vegyek topic ...

Plazmacucci
Nem is rossz otlet amit felvetettel... :R

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18015) Sjkolrd válasza starr (#18011) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Mert. nem talált frissítést a .1066 után :D és SlowRingen igen....települt a 15063.2, majd ezután RP-n már tudtam frissíteni a .251-t

[ Szerkesztve ]

(#18016) this is life válasza Sjkolrd (#18015) üzenetére


this is life
Ármester

Waze nalam 24 orat sem elt meg a CU , megneztem lattam ,hasznaltam ,nem tetszik ... epp a rs1 1066 telepulese van soron...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18017) starr válasza Sjkolrd (#18015) üzenetére


starr
őstag

Jah, értem. Azt hittem slow ringen akarod hagyni.

(#18018) starr válasza this is life (#18016) üzenetére


starr
őstag

Még jól is jártál. Ha én megkapom a CU-t, utána mar nem fogok tudni visszaalni AU-ra.

[ Szerkesztve ]

(#18019) this is life válasza starr (#18018) üzenetére


this is life
Ármester

Pakold alaposan tele a belso tarhelyet es akkor nem tud frissulni, vagy swap max erteket torold es akkor sem megy fel vsz, esetleg nem engeded tobbet wifi kozelebe a telefonod, atirod valamelyik x30-ra a registryben es talan akkor se jon frissites ;] :DDD .
Most maszik az 1066 , de kellemesen porgos volt a 107 teszteltem egy picit , igy elqrni valamit .... :W
Amugy az ms-nel is hulyek vannak , ki kellett volna a legstabilabb ,leggyorsabb rs1 verziot es mindig csak a build szamot cserelgettek volna , megkaphatta volna az rs2 szamat is :DDD

Amugy nem jartam jol az asszonynak 640-e van ... szerinted kinek kell majd eletben tartani a telefont ? :W :)) nem power user , de ha valami nem jol mukodik , ugy is nekem kell veszodni vele..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18020) starr válasza this is life (#18019) üzenetére


starr
őstag

A 1066 is pörgős lesz, amíg fel nem települnek az app frissítések. Valami irgalmatlan sokat töketlenkedik a végén az appoknál.
Nálam az RS2 is jól futott faston, bár kellett neki egy HR, hogy legyen email hangjelzés. Valamivel gyorsabb is lett tőle. Az új brancstól féltem,azért álltam vissza ideiglenesen PR-re.
(Minden térképet használó appnak búcsút lehet mondani RS2-vel. BKV futár, Geosetr, Dohánybolt kereső, mint használhatatlan lesz, amígy nem igazodnak a CU-hoz.)

(#18021) this is life válasza starr (#18020) üzenetére


this is life
Ármester

1066-on voltam tegnapig , igaz hr ,wdrt mar eleg reg volt , mar jo ideje csak update ment ... en allat most meg lakhatom be ismet ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18022) starr


starr
őstag

Itt a Windows Insider Program hivatalos Instagramja.
Mostmár mindent értek.
:C

[ Szerkesztve ]

(#18023) this is life válasza starr (#18022) üzenetére


this is life
Ármester

Jujj az a spine :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18024) Sjkolrd válasza starr (#18020) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem a 950-en, s asszony 735-en nincs gond a BKK futár appal. Lehet csak szerencsénk van, s ez nálunk rendesen megy 😎.

(#18025) Sjkolrd válasza this is life (#18019) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Pont ebből a megfontolásból veszek neki is Iphone-t. Mondjuk Ő a kisebb méretű telefonokért van oda igy neki Iphone SE, nekem meg majd egy 7, de mar megvárom év véget mit hoznak ki, az meg felboríthatja a választott készülékeket.

(#18026) spiderpig820 válasza this is life (#18005) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

melyik az a w10 launcher?
asszony már átállt, de a csempés felület hiányzik neki!

4B

(#18027) this is life válasza spiderpig820 (#18026) üzenetére


this is life
Ármester

squarehome 2 launcher
A kezdok kepernyot es az alkalmazas listat is atszabja , ujbol lista nezet ,vertikalis gorgetes lehetosege .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18028) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Hosszú idő után ismét beszálltam ide, az Insiderbe. :D Igaz csak RP ring, no de telepítés után dobott valami értesítést, hogy Learn more about Gestures beta, vagy mi. Hol találom a beállításait? Vagy működik egyáltalán?

(#18029) this is life válasza pprod94 (#18028) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg az extrak menupont alatt. Erintes a beallitas neve ..rs1-en

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18030) pprod94 válasza this is life (#18029) üzenetére


pprod94
aktív tag

Á, nem erre gondolok! :) Mint régebben a Gestures Beta app.. Azt hittem integrálták rendszerszinten.

(#18031) netpeti98 válasza pprod94 (#18030) üzenetére


netpeti98
addikt

Az egy kisebb csoda lenne. :)

(#18032) this is life válasza pprod94 (#18030) üzenetére


this is life
Ármester

Dehogy van integralva , csak valamiert a gesture and touch-nak irja a frissitest .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18033) pprod94 válasza this is life (#18032) üzenetére


pprod94
aktív tag

Akkor ez az oka! Köszönöm! :) Pesig bizakodtam..

(#18034) spiderpig820 válasza this is life (#18027) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

köszönöm, kipróbáljuk!

4B

(#18035) this is life válasza spiderpig820 (#18034) üzenetére


this is life
Ármester

Jovo heten remelem en is ki tudom majd probalni es hasznalni...☺

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18037) netpeti98 válasza #32839680 (#18036) üzenetére


netpeti98
addikt

Igen, őket is ismerem. A 3T tökéletes lenne. A pénztárcám miatt nem nagyon gondolkoztam ezen az árkategórián. Mondjuk elég távol van még a csere ( minimum jövőre), szóval bármi lehet még addig. :)

[ Szerkesztve ]

(#18038) starr


starr
őstag

15210 a fast ringen. Ki meri felrakni?

(#18039) mtm800 válasza starr (#18038) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam már fogaskerekezik :D

(#18040) starr válasza mtm800 (#18039) üzenetére


starr
őstag

Nálam most tölti. Nagyon lassan jön.

(#18041) mtm800 válasza starr (#18040) üzenetére


mtm800
senior tag

Hááát....nem tudom nekem hamar lejött....gondolom nem a milliós letöltésektől lassult be :DDD

(#18042) this is life válasza mtm800 (#18041) üzenetére


this is life
Ármester

Azt nem lehet tudni , ra cuppan par millio w10m fan es mar doglodnek a szerverek , nem voltak felkeszulve a nagy szamu letoltesre ... amugy milyen az uj build ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18043) Sjkolrd válasza this is life (#18042) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nálam egész jól muzsikál, most kipróbáltam a navi-t, hogy menet közben milyen gyorsan tervezi újra az útvonalat, szinte azonnal korrigálta..kb. 1-2 mp. L950 készülékről.

(#18044) starr válasza Sjkolrd (#18043) üzenetére


starr
őstag

Ma én is navigaltam vele, tökéletesen működött.

(#18045) starr


starr
őstag

(#18046) mdraco válasza starr (#18045) üzenetére


mdraco
őstag

Mar 2015 juniusban tudta, hogy nem lesz jo vege a windows phonenak :D

(#18047) netpeti98 válasza starr (#18045) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk miután bevallottan a IOS és Android appok fejlesztése lett a fő mobilos stratégiájuk jelenleg, nem olyan meglepő.

(#18048) zsoltzsolt válasza starr (#18045) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, legalább amikor "szelfizik", akkor venne a kezébe a w10m-es telefont :DDD
Igen, ez a kép jellemzi a legjobban az Ms működését...

[ Szerkesztve ]

(#18049) pzstm válasza zsoltzsolt (#18048) üzenetére


pzstm
titán

4 telefonnal mászkál.

Meglepődnétek, hogy hány MS-es dolgozónál van iPhone ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18050) zsoltzsolt válasza pzstm (#18049) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem nem. Mindenkinél az van 😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.