Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) btudos válasza kutitomi73 (#500) üzenetére


btudos
veterán

Az uj design a legnagyobb ujitas, a hamburgermenu szerves resze a designnak, igy kifejezetten fontos, az ujitasok egyik legfontosabb eleme. Sajnos funkcionalisan es esztetikailag is kifogasolhato. :(

Amugy nem, nincs uj build a megjelenes ota.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#502) Blyan válasza kutitomi73 (#500) üzenetére


Blyan
félisten

Mi lenne a lényeg?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#505) kutitomi73 válasza Blyan (#502) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Pl:Aki használja a win10-et és ráér ,írhatna egy összefoglalót hogy mi jó és mi nem jó benne.

"A remény hal meg utoljára"

(#506) savoo válasza kutitomi73 (#505) üzenetére


savoo
addikt

Talán olvasd el a hozzászólásokat. Ez az én véleményem!4

(#507) Blyan válasza kutitomi73 (#505) üzenetére


Blyan
félisten

Mindent leírtunk ami változás van és csak W10 jellegű.
Ilyen jelen pillanatban a Fényképek, Számológép, Kamera, Riasztások, beállítások és tácsázó. Kb ennyi. Ezek mindegyike (a tárcsázó kivételével) bugos és összeomlik és/vagy kilép.
Minden más változatlan 8.1 rész. Ennyi, amit el lehet erről az egészről mondani.

Amúgy az üzemidő nagyjából rendben van, általános sebesség kielégítő.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#514) saiyajin


saiyajin
senior tag

Az uj email klienssel mi a helyzet, elerheto mar a previewban? Ha igen, velemenyezne valaki?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#515) Воланд válasza saiyajin (#514) üzenetére


Воланд
titán

nem erheto el egyik uj office alkalmazas sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#516) Воланд


Воланд
titán

nah, sikerult osszehoznom a zold villammal egy 1 ora 55 perces beszelgetest es semmi melegedes nem volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#517) pzstm válasza Воланд (#516) üzenetére


pzstm
titán

titanic merülés nálad nincs? mert kollégám 630/635-el arra panaszkodik leginkább. Melegedésnek nála sincs nyoma, de 1 napot is alig bír ki állítólag neki

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#518) mukibuci válasza pzstm (#517) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tojást lehet rajta sütni használat közben, de 3 napot simán megy. Hívás végén nem nagyon szokott a kép visszajönni, így letenni nem mindig lehet :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#519) pzstm válasza mukibuci (#518) üzenetére


pzstm
titán

Nah ilyeneken egy sincs nála....

Lehet javaslok neki egy HR-t. Masodlagos telefon, email, hivas, sms amire neki kell csak. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#520) Воланд válasza pzstm (#517) üzenetére


Воланд
titán

nincs. en most leteszteltem a keszenleti uzemidejet, harom napot ment ugy, hogy csak wifi-n volt es napi masfel-ket orat nyomogattam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#521) Воланд válasza mukibuci (#518) üzenetére


Воланд
titán

ezt en is neztem este, neha elemeltem a fulemtol a telefont es volt, hogy visszajott a kep, de volt, hogy a ki/bekapcsolo gombot kellett nyomogatnom. kb fele-fele aranyban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#522) Blyan válasza Воланд (#521) üzenetére


Blyan
félisten

Ráizzadtál az kijelzőre biztos :D Szenzor az nincs, szóval valaki az kijelzőérzékelésével lehetett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#523) monosgeri21 válasza Blyan (#522) üzenetére


monosgeri21
tag

Képernyő elsötétítés milyen módon történik a közelségérzékelő hiányában hívás közben? Nem szoktad véletlenül letapogatni a füleddel a kijelzőt? Foglalkoztatna ez a 630/635, de ez az egy, ami miatt ktségeim vannak.

(#524) Blyan válasza monosgeri21 (#523) üzenetére


Blyan
félisten

Hívás közben a kijelző felső felét hívás közben megérintve azonnal lekapcsol a kijelző - amíg hozzáérsz. Nálam megbízhatóan működik, nem volt még vele gondom.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#525) monosgeri21 válasza Blyan (#524) üzenetére


monosgeri21
tag

Köszi. Ha igazak a pletykák és tényleg jön belőle 1 GB-os változat - ami elvileg 638-as szám alatt fut -, akkor tuti váltanék.

(#526) Blyan válasza monosgeri21 (#525) üzenetére


Blyan
félisten

A 638 egy már kezdetek óta létező modell [link]
Csak éppen európában nem forgalmazták. Ez pótolják majd - és elvileg nem változik a neve sem (ráadásul Lumia 636 néven szintén Ázsiában forgalmazódott - szóval szintén létező készülék). Amúgy kapható itthon is, szürkeimportos készülékként. [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#527) saiyajin válasza Воланд (#515) üzenetére


saiyajin
senior tag

Koszi! Akkor erre meg varni kell. Remelem az alisokat majd lehet mar normmalisan kezelni.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#528) Воланд


Воланд
titán

lesz bt billentyuzet tamogatas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#529) Plazmacucci válasza Воланд (#528) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:C ha ilyen ütemben fejlődünk még a végén...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#530) erahurka válasza Plazmacucci (#529) üzenetére


erahurka
félisten

Ja úgy mondták hogy már nem csak képeket lehet majd e-mailhez csatolni, mintha legalább spanyol viasz lenne. :DDD

(#531) btudos válasza Воланд (#528) üzenetére


btudos
veterán

Mert az aztan rohadtul kell egy 5"-es kepernyo melle. De legalabb erdemi ujdonsag a design mellett.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#532) Воланд válasza btudos (#531) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat szerintem a hatter sem kell. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#533) erahurka válasza btudos (#531) üzenetére


erahurka
félisten

Most miért kell fikázni? Én pl. tökre vártam hogy legyen ilyesmi, így lehet phabletet veszek majd telefon+tablet helyett.

(#534) Plazmacucci válasza erahurka (#533) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meg várom, hogy Cortana tudjon fényképezni ha szólok. Egyenlőre tripod olyan mint szarnak a pofon, csak időzítővel használható.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#535) Воланд


Воланд
titán

Microsoft's new foldable keyboard is designed for any mobile device

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#536) btudos válasza erahurka (#533) üzenetére


btudos
veterán

Elobb az alapfunkciokat rakjak rendbe, utana johet a tobbi.

En nem ertem a letjogosultsagat, de hozzatettem, hogy ez is egy plusz a rendszer mellett.

Amugy nekem a bemutatott billentyuzet tetszik, arra kivancsi leszek.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#537) mukibuci válasza btudos (#531) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

távkioldó pl bt billként csatlakozik

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#538) toldy válasza Plazmacucci (#534) üzenetére


toldy
őstag

A treasure tag úgy tudom használható távkioldóként.

pzstm: köszi, egyébként a ws10 vagy a ws2 ami használható, estleg mind kettő? Majd én is akarok szerezni egyet.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#539) pzstm válasza toldy (#538) üzenetére


pzstm
titán

igen, jól tudod ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#540) pzstm válasza toldy (#538) üzenetére


pzstm
titán

hiányzik még az a kávé...ws10 meg ws2 alatt mit is értesz?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#541) toldy válasza pzstm (#540) üzenetére


toldy
őstag

Úgy tudom 2 verzó van.

Az élet nem habostorta.

(#542) Pikkolo^^ válasza toldy (#538) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Mi az a távkioldó?

Nekem a mini van, de amikor használtam - elem kellene bele - akkor voltak vele gondjaim. A BT nem volt stabil és időnként eldobta a jelet vagy éppen nem akarta megtalálni a tag-et. Ennek mintegy fél éve, lehet az gdr-el volt valami változás ezen a téren. Ha most kellene venni akkor a normált választanám, mert egyszerűbb újra felismertetni, mint az elem ki és berakás.

(#543) pzstm válasza toldy (#541) üzenetére


pzstm
titán

jah nekem a normál van nem a mini :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#544) toldy válasza Pikkolo^^ (#542) üzenetére


toldy
őstag

Lényegében egy távoli fényképezőgomb. Párszor jól jönne. Olvastam hogy a régi cyanon voltak gondok, de páran azt mondják denimmel javult.

pzstm ja hogy, egyébként milyen? Szerinted megér 5k újonan boltbol?

Abba hagyom az offot.

Az élet nem habostorta.

(#545) Plazmacucci válasza toldy (#544) üzenetére


Plazmacucci
félisten

mutass egyet pls.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#546) toldy válasza Plazmacucci (#545) üzenetére


toldy
őstag

Mármint boltra gondolsz?

Az élet nem habostorta.

(#547) Plazmacucci válasza toldy (#546) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#548) pzstm válasza toldy (#544) üzenetére


pzstm
titán

én ingyen kaptam a 930-hoz mikor vettem, magamtól nem vettem volna, de alapvetően szeretem, és emg vagyok elégedve vele, bár pont most lemerült :DDD (fél évet bírt elem)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#549) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Lehet már tudni mikor érkezik több telefonra is a W10? Kezd frusztrálni, hogy van 2 win-es telóm is és egyiken sem lehet kipróbálni az új rendszert....

(#550) Glenda válasza tomboy0013 (#549) üzenetére


Glenda
addikt

Még ne sajnáld.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.