Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#750) üzenetére


Воланд
titán

ez meg x86-os, ott nem kotelezo a secure boot. arm eseteben mas a helyzet, mert ott nem lehet kikapcsolni a secure boot-ot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#752) Blyan


Blyan
félisten

Akkor most már megéri szalámit venni. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#753) pzstm


pzstm
titán

törölhető

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#754) Воланд válasza pzstm (#753) üzenetére


Воланд
titán

rossz topic, telefonra nem tudunk warezolni. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#755) pzstm válasza Воланд (#754) üzenetére


pzstm
titán

megyek ebédelni és kávézni inkább :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#756) waces válasza Воланд (#749) üzenetére


waces
aktív tag

nem. bootolaskor feljön egy boot menü és ott tudsz váltani, hogy melyik bootoljon be.

Every living creature on earth dies alone.

(#757) Воланд válasza waces (#756) üzenetére


Воланд
titán

az onda mondjuk pont nem ilyen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#758) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Windows 10-re lehet majd cserélni az Android-mobilok rendszerét is?

Dual-boot, dual-boot, dual-boot....

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#759) waces válasza Воланд (#757) üzenetére


waces
aktív tag

onda regen volt kezemben, de a mellettem piheno teclast az spec pont ilyen. és nem ők az egyetlenek, akik igy csinaljak, tehat van mukodo, nem windowsbol inditunk androidot megoldas is. nem is egy.

Every living creature on earth dies alone.

(#760) Воланд válasza waces (#759) üzenetére


Воланд
titán

tul van mar targyalva. ezek a dual boot-os kutyuk mind x86-osok, ott sokkal tobb mozgastere van a gyartonak, mint arm eseteben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#761) waces válasza Воланд (#760) üzenetére


waces
aktív tag

bár ez nem zárja ki a dual boot lehetőségét. tableten. telefon esetén nyilván ez kevésbé kivitelezhető.

Every living creature on earth dies alone.

(#762) FіkuszKukіsz válasza waces (#761) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Csak két fél kell hozzá: a gyártó meg az MS :)

Romanes eunt domus

(#763) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#762) üzenetére


Воланд
titán

harom, mert a google leszol, hogy nem kellene eroltetni, akkor nem lesz eroltetve. ezert irtam, hogy ez a probalkozas nem veletlenul maradt meg a kinai tomeggyartok szintjen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#764) vicze válasza Воланд (#763) üzenetére


vicze
félisten

Kínai cuccokhoz 0 köze van a Google-nek, semmilyen Google SW nincs rajtuk, így CTS certjük sincs.
Szóval kínai cuccokon összehackelhetik, de az a többségnek elég.

(#765) Воланд válasza vicze (#764) üzenetére


Воланд
titán

tudom. a samsungnak meg az a kutyuje sem jelent meg, ahol egy vm-ben futott a droid.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#766) vicze válasza Воланд (#765) üzenetére


vicze
félisten

Tudtommal egyedül az ASUS-nak volt a nagyok közül valós dualbootja, de még 4.0-lal jó régen. A Samsung az forgalmazásig eljutott?

(#767) Воланд válasza vicze (#766) üzenetére


Воланд
titán

emlekeim szerint nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#768) Bukk900 válasza Bukk900 (#713) üzenetére


Bukk900
őstag

Hasznos dolgot is tesznek a win10-be, lesz usb audió támogatás! :) [link]

(#769) Воланд válasza Bukk900 (#768) üzenetére


Воланд
titán

ez a jo abban, hogy sok a kozos az asztali rendszerrel, egyes dolgokat eleg egyszer megcsinalni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#770) vicze válasza Bukk900 (#768) üzenetére


vicze
félisten

Na ezzel jó sok nyafogást kihúztak a listáról. :)
Viszont annál több lehetőség előtt nyílik meg a kapu, de HW támogatás is kell hozzá szóval nem mindegyik HW fogja tudni főleg S800-asok mindet.

(#771) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Lehet már tudni valamit arról mikor várható a következő build?

(#772) Воланд válasza tomboy0013 (#771) üzenetére


Воланд
titán

nehany het.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#773) tomboy0013 válasza Воланд (#772) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem úgy volt hogy márciusban? :F

(#774) vicze


vicze
félisten

Hopp, na ez se rossz. :)

(#775) Glenda válasza tomboy0013 (#773) üzenetére


Glenda
addikt

Hát igen, de az elején is az volt, hogy majd havonta jönnek a buildek. Két hónap után jött a következő, most megint azt mondják, hogy havonta, esetleg havonta kétszer.

Azért én megvárnám, hogy ezúttal sikerül-e betartaniuk.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#776) Plazmacucci válasza vicze (#774) üzenetére


Plazmacucci
félisten

erről a fektetett nyolcasról jut eszembe, hogy kell az iránytűt beállítani? hiába rángatom :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#777) Pttypang válasza Plazmacucci (#776) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha eleg ideig csinalod, beall. Ram nagyon furan neztek, mikor eloadason elkezdtem vele korozni :D

Everybody lies.

(#778) Воланд


Воланд
titán

"We received many questions from Mi fans about an announcement made by Microsoft yesterday regarding Windows 10 Technical Preview for Mi 4 users in China. We'd like to clarify a few points.

This is an experimental program led by Microsoft, working directly with the Mi fan community in China.

Microsoft is working on a build of Windows 10 specifically for Mi 4 devices. This Windows 10 build will not be running on top of Android nor be available as a dual-boot option. A small number of Mi 4 power users from the Xiaomi Forum in China who choose to take part in this experimental program will have to manually re-flash their Mi 4 devices with this Windows 10 ROM, in the same way they would re-flash other Android ROMs.

At Xiaomi, we are very supportive of users trying new things and we encourage them to do so all the time! That's why all of our devices ship with unlocked bootloader, for example. That's also why Xiaomi welcomes Microsoft team members to interact directly with members of the Xiaomi Forum in China. More details will be announced by Microsoft in the coming months. This program will only be available in China.

Xiaomi continues to fully embrace the Android ecosystem through our MIUI software platform and we're moving ahead full steam building many exciting new Android-based features and services. "

mondtam, hogy nem lesz dual boot. [link]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#780) Ringman válasza confuser (#779) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem az a tárcsázókinézet komoly, mert viccnek túl durva lenne. :Y

(#781) Glenda válasza Ringman (#780) üzenetére


Glenda
addikt

Windows iLoli

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#782) FіkuszKukіsz válasza confuser (#779) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

nekem bejön

Romanes eunt domus

(#783) captainnemo válasza confuser (#779) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Én nagyon hiányoltam, nem véletlen beleteszik, de vicces, ez valami eget rengető dologként van hirdetve. Egyszerűbb lenne ha hagynák az apiban azt, teljes értékű külső tárcsázókat lehessen használni, és akkor bármennyi közt lehetne válogatni.

(#784) mukibuci válasza captainnemo (#783) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

letölthető launchereket nem szeretnél?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#785) Pttypang válasza mukibuci (#784) üzenetére


Pttypang
veterán

Meg zunet vissza pls

Everybody lies.

(#786) captainnemo válasza mukibuci (#784) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Nem feltétlenül, az nem lenne annyira fontos, bár a csempéket nem szeretem nagyon, mivel a méretük nagyon kötött, értem ez alatt azt lehetnének nagyobb méretűek is. pl. egy naptár csempe lehetne fél képernyő méretű, vagy akár 3/4, hiszen számomra annak van információtartalma. Másnak más a fontos, lehet ő a facebook üzeneteket rakná ki teljes képernyőre. Tudom ezzel ott lennénk a teljesen szabad widgetes filozófiánál, ami szerintem jó, hiszen a lényeg az mindenki olyan felületet hozzon létre, ami a legmegfelelőbb számára.

(#787) Воланд válasza confuser (#779) üzenetére


Воланд
titán

hihetetlen, hogy meg mindig mennyire el van cseszve. a mentes es torles gomb rossz helyen van es meg ronda is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#788) dolon75


dolon75
aktív tag

Sziasztok!

Van sok avchd (m2ts) videónk (pana kamera).
Van arról információtok, hogy a Win10 (majd?) ezeket hálózati megosztásról lejátsza, vagy DLNA-n át?

Jelenleg a MoliPlayer egy 520-on sikeresen lejátsza, de egy 530-as már elhasal.

köszönöm
dolon75

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#789) Воланд


Воланд
titán

windows 10 sdk

jah, es Thurrott irta twitteren, hogy a meglevo telefonos appok csak telefonon fognak futni. vegre egy jo dontes az ms-tol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#790) erahurka válasza Воланд (#789) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek szerint a kis tableteken sem fognak futni? Pedig arra tippeltem volna hogy azok nagy telefonok lesznek.

(#791) Воланд


Воланд
titán

Developer's Guide to Windows 10 Preview

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#792) Воланд válasza erahurka (#790) üzenetére


Воланд
titán

hal istennek nem. a kis tableteken is ormotlanok lennenek a telefonos alkalmazasok, mindenkeppen universal app kell oda is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#793) Воланд válasza Воланд (#791) üzenetére


Воланд
titán

juhu, a hamburger menu kulon videot kapott. ennyit arrol, hogy placeholder, meg ennyit arrol, hogy az ms hallgat a visszajelzesekre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#794) Pttypang válasza Воланд (#793) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyira negativ visszhangot kapott, hogy erzik, ezzel megvaltjak a vilagot, most kell szembemenni a visszajelzesekkel, nem akkor, amikor baromsagokat igenyelnek es kukarobisítani akarjak a rendszert :N

Everybody lies.

(#795) viewdetails válasza Pttypang (#794) üzenetére


viewdetails
addikt

Lesz*rom, hogy hamburger vagy hotdog menü, nem érdekel milyen kólával adják, tegyék le a jobb alsó sarokba, hogy ne kelljen fogást váltani a nyavalyás tepsiken. ;]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#796) Pttypang válasza viewdetails (#795) üzenetére


Pttypang
veterán

600 hamburger meg 1 light kola? :D
Btw nem tudom meg mindig, honnan jott ez a hamburger menus otlet, marmint ilyen hulyeseg kinek juthat az eszebe.
Meg remelem w10-hez egy flagshipet is fellonek, lehetoleg kompromisszumok nelkulit, mert mar en nezek furan, hogy mekkora kaosz van a modellek kozott.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#797) this is life válasza viewdetails (#795) üzenetére


this is life
Ármester

Nalad a pont, legyen ha mar annyira akarjak, csak tegyek alulra.

Crytec
Bizti lesz flagship , amiben uberelik a 930-at (kamera, sd bovithetoseg,soc).

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#798) Blyan válasza this is life (#797) üzenetére


Blyan
félisten

Magunk közt szólva, azt übereljék is...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#799) Glenda válasza viewdetails (#795) üzenetére


Glenda
addikt

Engem se érdekel, de én csúsztatni akarok. Legalábbis az én appjaimban ahol van hamburger, ott tudsz swipeolni is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#800) Glenda válasza Воланд (#792) üzenetére


Glenda
addikt

Hah, láttál te már 6"-én 800x480-ra optimalizált appot? Gondolom a régi wp7.x appokkal van a baj, de szörnyen néznek ki :O

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.