Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) erahurka válasza ZavaBalazs (#648) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy a vakut?

(#652) Воланд válasza erahurka (#651) üzenetére


Воланд
titán

szvsz itt kulon led lesz, csak az uj telefonokban. es remelem opcionalis lesz, ami azt jelenti majd, hogy a legtobb gyarto ugysem fogja beletenni, es a w10 megjelenese utan egy evvel ez a funkcio is el fog tunni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#653) ZavaBalazs válasza erahurka (#651) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

remélem nem, tököm se akarja folyton képernyővel lefele letenni.
na meg egy lágy, kellemes kis értesítő lednek pöppet overkill lenne. :D

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#654) tomboy0013 válasza ZavaBalazs (#648) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mivel új telefon a végleges verzióig nem érkezik ami még ugye jó messze van, itt pedig csak egy új buildről van szó ami tartalmazza a ledes értesítést ezért több mint valószínű, hogy a jelenlegi eszközökön is lehet használni valamilyen formában a funkciót(home gomb vagy villanó).

A lényegesebb kérdés inkább az, hogy: mikor jön már az új build??????

(#655) pushalias


pushalias
addikt

(#656) Воланд válasza pushalias (#655) üzenetére


Воланд
titán

gyonyoruek ezek a drotbol hajlitott ikonok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#657) Máté94 válasza Воланд (#656) üzenetére


Máté94
addikt

Miért ekkora vesszőparipád ezek a drága "drótikonok"...? :DDD

Az On/Off csúszka inkább hagy kívánni valót maga után, mint szegény ikonok. :))

(#658) Воланд válasza Máté94 (#657) üzenetére


Воланд
titán

az on/off csuszkarol mar kuldtem feedback-et, es latszik a feedback app-ban, hogy eleg sok embernek nem tetszik. a drotikonok szvsz szinten ebbe a korbe fognak esni. szep, meg jo, meg ugy nez ki, mint a droid es sok koze nincs az eredeti metro design nylevhez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#659) erahurka válasza ZavaBalazs (#653) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig éjjel se maradnál le semmiről, ha nekiállna 10 másodpercenként elsütni a Xeon vakut :DDD

(#660) Máté94 válasza Воланд (#658) üzenetére


Máté94
addikt

Erről az jut eszembe, hogy miért a design-hoz nyúlnak, amikor azzal van (talán?) a legkevesebb baj, sőt.
De, érdekes ez. Nem tudom pontosan megmondani, hogy konkrétan az ikonok megújulása most tetszik e vagy sem, miután annyiszor olvashatjuk tőled, hogy mennyire eltérnek attól, amivel egyszer elkezdték ezt az egészet.

Legalábbis szeretném hinni, hogy nem az UI az emberek legfőbb problémája a rendszerrel, hanem a funkciók és persze az alkalmazások hiánya. De ott fent lehet másképp gondolják. :DDD

(#661) tibcsi0407 válasza Máté94 (#660) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha nem változtatnának semmit a külsőn, akkor nem mondhatnák rá, hogy a rendszer új, hiába változik sokat (elvileg) a motorháztető alatt is. De ugye ebben benne van az is, hogy elszúrják és rossz irányba viszik el a rendszert. A legtöbb WP-s pontosan a design miatt szereti a telefont és persze a jó optimalizáltság miatt (bár ezt az ütőkártyát továbbra is ki fogják játszani).

https://utdetailing.hu/

(#662) Воланд válasza Máté94 (#660) üzenetére


Воланд
titán

igazabol az ui-n is latszik, hogy eltoljak egy kicsit android iranyba, hogy az onnan jovo usereknek konnyebben bevegye a gyomra. meg lehet nezni a samsungot, ok peldaul az i6-ot masoltak le, azert, mert azt sokan megveszik es sokan ismerik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#663) Plazmacucci válasza tibcsi0407 (#661) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Raadasul nincs is mar jol optimalizálva 😃 Ez max a 8.0 megjelenésekor volt igaz. Az regi keszulekeken le le hal a rendszer a dragakon meg siman lehetne ketszer gyorsabb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#664) Máté94 válasza Воланд (#662) üzenetére


Máté94
addikt

Néha nehezemre esik elhinni, hogy tényleg ennyire a kétbites userekre építkeznek a vállalatok.
És mi lett a product differentiation-nel? :Y Ez olyan, mintha mindenki egy nagyjából ugyanolyan rendszert szeretne létrehozni, annyi különbséggel, hogy az egyik drót, a másik memory leak, a harmadik "méregdrága". :DDD

(#661) tibcsi0407:

Gondolom a józan ész nem azt diktálja, hogy továbbfejlesszünk, hanem "alkossuk újra", azaz kezdjük el előről az megközelítést. Ilyenkor szívesen meghallgatnék egy tárgyalást, amikor ezt eldöntötték, hogy akkor ez "nem jó". :))

(#665) Воланд válasza Máté94 (#664) üzenetére


Воланд
titán

hat, harom szazalekos reszesedes mellett nem igazan van ertelme kuloncot jatszani. egy harom-negy evet kesett az ms ezzel a w10 vonallal, most lehet nekik vert izzadni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#666) Máté94 válasza Воланд (#665) üzenetére


Máté94
addikt

Nem is tudom. Mi volna a helyes út. Ha egyszer csak holnapra az App Store ugyanolyan minőségű, mennyiségű alkalmazással lenne tele, mint ami iOS-en van, változna valamit a dolog?

Egy kicsit biztos, de talán ez csak az egyik oldal. Kicsit most átérzem talán az MS helyzetét, mégha talán nem is igaz, hogy tűt keresnek a szénakazalban. De, azt is megértem, hogy nem lehet egyszerre mindenre választ adni és az se célravezető, ha egy dologra fókuszálnak, mert rengeteg ideig tart.

(#667) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szerintem az lenne az MS számára a megfelelő megoldás, ha iszonyatosan levinnék a telefonok árait és minimális veszteséggel árulnák, hogy nőjön a piaci részesedésük. A másik megoldás a hardvertámogatás bővítése lehetne, hogy kína is ontsa magából a WP telefonokat olcsón, ahogy most azt az androidos eszközökkel Windowsos tabletekkel teszik. ( de ez a lépés valószínű minőségbeli romlást jelentene a szoftver optimalizáltságán, bár +1-2 népszerűbb kínai SOC-ra való opimalizálás szerintem megoldható lenne)
Csak ilyen "brute force" megoldás működhet, ha a cél a terjedés.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#668) Máté94 válasza tibcsi0407 (#667) üzenetére


Máté94
addikt

Én pont az ellenkezőjét. Amolyan Apple-lé kell válniuk hogy csak ők csinálhassanak Windows Phone-t egyedül. Nem tudom miért tartom őket inkább követendő példának, de sokkal jobban hangzik, mint 2. lagdroiddá válni. :))

Bár woland szerint az Android felé tendálunk, így az érvelésemnek nincs igazán súlya... :O

[ Szerkesztve ]

(#669) Plazmacucci válasza Máté94 (#668) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem is.bplusz tuti hogy veszteséggel árulják a telefonok nagy részét.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#670) tibcsi0407 válasza Máté94 (#668) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A baj az, hogy az Apple-re úgy tekintenek az emberek, hogy egyediséget sugároz (bár nem tudom miért). A MS-re pedig úgy, hogy átlagos közvéleménybe beszürkült cég. Persze ez lehet nem így van, de az átlagemberek így látják.

https://utdetailing.hu/

(#671) netpeti98 válasza Máté94 (#657) üzenetére


netpeti98
addikt

Hát elég rondák az biztos.
Szándékosan kerültek mindenhol a szövegek alá? A régi dizájnban mindenhol a szöveg mellé kerültek. Először azt gondoltam, hogy csak ideiglenesen vannak így, de például az új Win 10 buildben is mindenhol a szövegek alá kerültek.

Kicsit van egy olyan érzésem ezzel a feedback rendszerrel, hogy szép meg minden, csak éppen a meglévő felhasználók javaslataival nem törődnek a desing terén.

(#672) Воланд válasza tibcsi0407 (#667) üzenetére


Воланд
titán

attol nem lesz elterjedtebb a rendszer, hogy pl az mtk nevezetu hulladek soc-ra is optimalizaljak. ott a legnagyobb problema a szoftveres tamogatas a soc gyartoja reszerol, az ms annyira nem lesz hulye, hogy azzal foglalkozzon. a qualcomm boven eleg, igy is van huszon valahany oem meg odm partner, szoval aki wp-s keszuleket akar gyartani, az tud es nem kell hozza semmilyen kinai hulladek soc.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#673) tibcsi0407 válasza Воланд (#672) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezzel egyetértek, de akkor marad az A verzió, hogy ár alatt kell árulni a telefonokat. Vagy olyan szolgáltatást adni melléjük, ami miatt "megkívánják" az emberek a WP-t. Eddig egyik sem jellemző.

https://utdetailing.hu/

(#674) vicze válasza tibcsi0407 (#667) üzenetére


vicze
félisten

1. Ha nem vetted volna észre az utóbbi két évben ezt csinálta MS, átütő sikerrel. A "kis" veszteség jelenleg évi 1milliárdot jelent, majdnem ablakon kidobva.
Ugye van 15 gyártó akik 100$ vagy az alatti WP-t gyártanak és a kutyának nem kell, tök mindegy hogy ez még jobban lecsökkented, ugyan úgy nem fog kelleni a senkinek se. Kína egy olyan piac, ahol az MS-nek már 0 esélye van úgy összességében, olyan elmebeteg árszintre kerültek a telók, a zártságról, a kínai nagy tűzfalról és ezzel összefüggő dolgokat meg se említem.
2. A HW támogatás kiterjesztése azzal járna, hogy az optimalizálás ahogy írtad is elkezdene konvergálni a 0-hoz. Tényleg sokat nyerne vele a rendszer, már most is lassan túl fragmentált.

De elsősorban nem az ár a probléma, hanem a rendszer úgy összességében. Amíg nem hajlandó belátni senki, hogy a Metro maga a bukás oka, addig semmilyen változás nem lesz, lehet különcködni meg mondogatni dogmaként, hogy igenis jó, de ettől nem lesz.

A W10-zel az MS egy iszonyatosan inkonzisztens különösen ronda fos felé halad... (egyéni véleményem)

(#675) Máté94 válasza tibcsi0407 (#670) üzenetére


Máté94
addikt

Van ennek valami pszichológiai része is, hogy milyen érzéseket ültet el egy-egy cég az emberben.
Az MS-ről nekeme sem feltétlen "+" gondolatok jutnak az eszembe. :))

Persze, az MS részéről az is kérdéses volna, hogy most akkor az Apple ellen szálunk versenybe vagy ki ellen? Szerintem biztos lehetne valamit kezdeni azzal, ha drasztikusan lecsökkentené a drága MS a készülékeinek a számát. Különben is, mégha meg is vádolnák azzal őket, hogy majmolják a másikat. És?
Már az is önbizalmat sugároz az emberek felé, hogy viszonylag kicsi termékpalettával kimer jönni egy vállalat, de még mindig csak szerintem. :))

De, ettől még nem less a szoftver job. Itt mindennek klappolni kell, mert nem csak megszerezni de meg is kell tartani és nővelni is kell a felhasználók számát. Nem egyszerű. :))

Mindenesetre, ne legyünk se Android-ok, de akkor se Apple. Ki kell találni egy harmadik stratégiát. A kettő keveréke vizsont nem jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#676) tibcsi0407 válasza vicze (#674) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt inkább arra gondoltam, hogy a szolgáltatókkal megegyezni és ott jó konstrukcióban adni a telefonokat és egy JÓ marketinghadjáratot csinálni. Nem 1 hétig, vagy kettőig, hanem hosszú hónapokon keresztül a csapból is a WP-nek kellene folynia.
Bár lehet ezzel már elkésnének.

https://utdetailing.hu/

(#677) erahurka válasza Máté94 (#675) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a Microsoftról és a Windowsról sokkal inkább egy professzionális, akár üzleti felhasználásra szánt komoly cég/program jut eszembe mint a Google-ről vagy az Androidról.

Szerintem a régebbi generációs telefonok által megtépázott hírnév is közrejátszik abban hogy nem terjednek az új Windows Phone.
Volt egy Windows Mobile ami borzasztó volt, aztán megújultak és jött egy Windows Phone 7 ami gyors volt de nagyon hiányos, nagyon kevés személyre szabhatóság stb. Mire lett egy korrekt WP 8.1 az emberek nem veszik számításba mert emlékeznek milyen rossz volt régen, inkább biztosra mennek egy Androidos telefonnal.
Ezen szerintem marketinggel lehetne fordítani, de az MS egyedül kevés lenne. Szükség lenne egy Samsungra, egy LG-re, hogy ők is azt kommunikálják hogy jó a Windows Phone, és hozzanak ki évente legalább 2-3 új modellt vele. Annak idején ugyanezt megtette a Nokia és el is indult a fellendülés.

(#678) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az értesítési LED-re a válasz részben adott:
Link

https://utdetailing.hu/

(#679) erahurka válasza tibcsi0407 (#678) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom akkor a 830-ban és a 640 szériában is el van rejtve ilyen.

(#680) tibcsi0407 válasza erahurka (#679) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Biztosan, majd szétszedik azokat is idővel :)

https://utdetailing.hu/

(#681) boncser válasza tibcsi0407 (#667) üzenetére


boncser
aktív tag

Ha iszonyatosan nem is olcsók,de szerintem árazás terén jó irányba haladnak a mostanában bemutatott telefonokkal.pl:435,532. A 640 pedig kifejezetten jó vétel lesz az edigitalnál 50-ért kezdőáron. :)

[ Szerkesztve ]

(#682) tibcsi0407 válasza boncser (#681) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Számunkra igen, mert WP-k között nézelődünk,ha telefont akarunk venni ( legalább is én mást nem vennék). De szerintem más platformokról azért ennyivel nem csalják át az embereket.

https://utdetailing.hu/

(#683) vicze válasza tibcsi0407 (#676) üzenetére


vicze
félisten

0$-ért van szinte az összes teló szolgáltatóknál nyugaton. Amazonon 30$-os akcióban van a 630, meg ilyenek. Nincsen hova lejjebb menni egyszerűen. A Nokia átvételéig konkrétan szarrá volt reklámozva US/UK-ben a WP, nagyon erősen. Rengeteg kreatív és látványos promót csinált a Nokia, az MS ezt jócskán visszavette. Most több Lumiát adnak el, szóval akkor melyik is sikeres? Nem véletlen mivel nem óhajtanak a készülékek mellett a marketingen még egyszer annyit bukni ha nem többet. Már csak az a kérés mi az a "jó" marketing?
Bármilyen hihetetlenen nem csak a marketing ad le 4x annyi Galaxy S6 rendelést, hanem maga a termék! Jó terméket kell gyártani, amit az emberek kell. Amíg a felső kategóriában az MS nem fog egy sikerterméket csinálni, nem megy a trendek és a trendcsinálók után(megfelelő appok készítőinek bevonása/támogatása) addig halott dolog az egész növeljünk részesedét dolog.

Azt meg se említem, hogy az egész rákfenéje még mindig az, hogy gőzük nincs hogy mit szeretnének Desktopon csinálni, mióta a Metro be lett vezetve, és hogy mi az irány. A többieknél legalább tiszta és nem hetente váltogatják mint az alsógatyát...
MS azt próbálja eladni, hogy milyen szépen mennek előre a kitaposott ösvényen, csak ha kicsit jobban megnézem, akkor bizony kb. össze vissza rohangálnak fejvesztve. :(
Főleg azért bosszantó, mert ha még nem is de lassan lesz kihatása a többi termékre is, ami utólag fájdalmas lesz. Hiába akarja Nadella a szolgáltatásként eladni a Windowst ha a végén a jelenlegi formában nem fog kelleni senkinek.

(#684) tibcsi0407 válasza vicze (#683) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így nézve mindenképpen igazad van.

https://utdetailing.hu/

(#685) waces válasza tibcsi0407 (#667) üzenetére


waces
aktív tag

ezt csinálják most is. így lett meg a 3%. azt főleg a low-budget darabok alkotják.

Every living creature on earth dies alone.

(#686) moleculez


moleculez
veterán

Engem a design annyira nem érdekel. Úgy értem hamburger menü, meg lekerekített/atrendezett gombok miatt nem fogok valtani, engem az érdekel hogy mint szolgáltatás, az ökoszisztéma egésze mit ad. Az én igenyeimnek ez alapján megfelel, és jo irányba halad a komplett rendszer. És most nem csak a telefonos vonalról beszélek, hanem az egészről.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#687) erahurka válasza vicze (#683) üzenetére


erahurka
félisten

Pont a Samsungot venni példaként aki úgy jött fel hogy lemásolta az Phone-t és rengeteg pénzt ölt marketingbe?

(#688) vicze válasza erahurka (#687) üzenetére


vicze
félisten

Igen csak aztán szépen visszasüllyedt és marketinggel se tudták fenntartani a népszerűséget, és pont ebből látszik, hogy marketinggel nem lehet mindent letolni az emberek torkán, van ami már nem csusszan le. Akármennyire se szeretem a Samsung telefont és soha életemben nem vennék, az S6 jelenleg egyértelműen a legjobb telefon minden platformon és egyből megvan a hatása.

Bizony pont ugyan így a Metro se csusszan le az emberek torkán bármennyire nyomja a MS lefelé ahogy csak tudja.

[ Szerkesztve ]

(#689) netpeti98 válasza vicze (#688) üzenetére


netpeti98
addikt

A Metróból a legtöbb ember csak a csempéket látja, azok meg maradni fognak.

(#690) erahurka válasza vicze (#688) üzenetére


erahurka
félisten

Nem süllyedt vissza hanem tartja azt a szintet ahova feljött. A Samsungot leszámítva korrekt számokat hoznak a Lumia telefonok, csak az a probléma hogy kb. ők látják el az egész WP platformot.

(#689) netpeti98: +1. Viszont ezzel mit lehet csinálni? Ha kiveszik a csempéket csak egy android fog maradni kevés alkalmazással :/

[ Szerkesztve ]

(#691) vicze válasza netpeti98 (#689) üzenetére


vicze
félisten

Jaja asztalon ablakban futva... :U

@erahurka: Most viccelsz? A Samsung akkora piacot veszett, hogy Apple jelenleg a legnagyobb okos telefon gyártó (mennyiségben), a bevétel és a profit is folyamatosan csökken, szóval de megtorpant és majdnem 3 negyedéves csökkenést sikerült elérni a S5-tel. "korrekt számokat hoznak a Lumia telefonok" - OK... (Képzeld Apple látja el a teljes iOS platformot.) Abba meg bele se kötök hogy a legalsó szegmensben hoz "korrekt" számokat.

[ Szerkesztve ]

(#692) Воланд válasza vicze (#683) üzenetére


Воланд
titán

az meg hagyjan, hogy ossze-vissza csinalnak mindent, de szerintem megint az van, hogy tul sokat vallaltak, hogy majd mennyi minden benne lesz a w10-ben, meg univerzalis app platform kiterjesztese, aztan jo, ha a fele kesz lesz a nyar vegi startra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#693) netpeti98 válasza erahurka (#690) üzenetére


netpeti98
addikt

Mielőtt valaki félreértené amit mondok, én szeretem a csempéket és a klasszikus Metro dizájnelvet.

A felhasználók mindig fognak találni valami ellenérvet a rendszer ellen. Volt egy egyedi irányelvük, de a legtöbben egy képről levették, hogy "szaracsempe" és még terjesztették is ezt a hülyeséget. Most a hallgatunk a felhasználók igényeire címszó alatt csinálnak egy droidklónt, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy a fanyalgók, nem fognak a drótikonok és a hamburger miatt rohanni a boltba egy Windows telefonért.
Viszont ez kétélű játék, mivel az eddigi kevés meglévő felhasználónak pont az egyedi GUI tetszett.

Amiben talán bízhatnak az az asztali Win 10 ingyenes frissíthetősége, ha ott bejön a felhasználóknak akkor adhatnak egy esélyt a mobilos rendszernek is.

[ Szerkesztve ]

(#694) vicze válasza Воланд (#692) üzenetére


vicze
félisten

Sajnos ez már így van a W8 óta. :( De az hogy valami nem készül el nagyban hozzájárul az, hogy hiányzik az irány tehát az összevisszaság azt eredményezi, hogy az addig fejlesztett dolgot kidobják és vele együtt rengeteg hasznos fejlesztési időt, és hát főleg időt nem kéne pazarolni.
Most a Spartan csúszása kezdődött el épp, pedig az annyira nem kéne olyan bonyolult legyen.

@netpeti98: Ha egy külalakról, és a Metro leginkább egy külalak, annyi jut az ember eszébe, hogy "szarcsempe" onnantól felesleges továbbmenni, mert lehet akár jó is az alap idegenkedés nem tűnik el soha, és ha valamitől idegenedsz az igenis rossz külső. Azzal nem érsz semmit, ha 10évig kell valamihez szoktatnod az embert.

[ Szerkesztve ]

(#695) erahurka válasza netpeti98 (#693) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem fognak esélyt adni azért mert tetszik nekik az asztali Windows 10.
Ellenben ha jól megy az asztali rendszer, akkor van esély hogy a fejlesztők akkor már WP-re is megcsinálják az appot, ha már olyan egyszerű ezzel az univerzális platformmal. A több app meg talán bevonzza a felhasználókat, főleg ha a fellendülés miatt olyan fejlesztők is a platform felé fordulnak akik amúgy csak asztali programokat csináltak.

(#696) Glenda válasza vicze (#694) üzenetére


Glenda
addikt

A Spartan csúszásában nem vagyok biztos, főleg hogy partner build szivárgott ki.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#697) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Gondoltam én is hozzászólok, mert bár elpártoltam a WP platformtól sajnálom a dolgot, mert nagyon jó lehetett volna. Én nem amiatt pártoltam el, mert nem tetszik a csempe, mert bár nem vagyok oda érte együtt tudtam vele élni. Még csak nem is amiatt, hogy a felület szerintem csúnyácska, mert ezzel is együtt tudtam volna élni. Amivel viszont nem, az-az, hogy nagyon sok dolog megoldhatatlan benne, nagyon sok dolog hiányzik ami az androidban megvan. Én azt reméltem, hogy kapok majd egy olyan platformot, ami gyorsabb/stabilabb az androidnál, de nem annyira zárt mint ios. Sajnos ennek egyik fele teljesült csak, mert gyors és stabil, de rendkívül zárt, nagyon sok dologra egyszerűen nincs megoldás.

(#698) no1r válasza captainnemo (#697) üzenetére


no1r
őstag

nem is kell...
ha fűrészelni, főzni kotyvasztani akarsz, ott a robi.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#699) tatararpad válasza no1r (#698) üzenetére


tatararpad
őstag

Egy szaros OTG is fűrészelésnek és kotyvasztásnak számít?

(#700) savoo válasza tatararpad (#699) üzenetére


savoo
addikt

Nem. Az egy telefon esetében teljesen felesleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.