Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Pttypang válasza Blyan (#250) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig az meg elheto is lenne, hogy jobbra megy a panorama lapozas, balra pedig a hamburger menu.
Igaz, igy korbe kene porgetni, ha tullapoztal es felul mar nem lathato a menupont :DDD

Everybody lies.

(#252) Levwi válasza Pttypang (#251) üzenetére


Levwi
aktív tag

Vagy ha a képernyő széléről lapozol akkor hamburger, ha nem a szeléről indítod a lapozást akkor panoráma. Az lenne a legélhetőbb szerintem :D

Huawei P20 Pro Black

(#253) no1r


no1r
őstag

szerintem ez így ilyen formában sehogyan sem élhető... vagyis az, csak nem lesz kényelmes. azokkal a navigációs / funkcióbeli változásokkal (és a GUI elbaszását nem is említem) amiket most hoztak, az gyökeresen ellentéte annak ami eddig volt és ami eddig megkülönböztette a többi rendszertől...
egyszerre swipe és bökdösős hamburger navigáció? elvetélt ötlet. és azt hiszem azon nem sokat kell vitatkoznunk, melyik volt gyorsabban / egyszerűbben kezelhető (tepsifonok rulz)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#254) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Hogyan állítsd vissza Windows Phone 8-ra az okostelefonodat?

Ebben a leírásban lettem figyelmes egy mondatra:

"a sűrű időközönként történő szoftver cserét a telefonok sem kultiválják"

Ezt hogy kell érteni?

x számú flashelés után elkopik a rendszermaghajtó, vagy mire gondolt? :)

(#255) tatararpad válasza kory24 (#254) üzenetére


tatararpad
őstag

Nyilván kopik a nand is tőle de szerintem nagyobb az esélye hogy Murphy törvénye alapján beüt valami és tégla lesz utána.

(#256) NGA


NGA
addikt

Nem értem ezt a nagy fanyalgást, hogy ocsmány.

Handrás amikor meglátta az ios7 kinézetét, majdnem elájult tőle, hogy mennyire ocsmány. Mire végetért az előadás, már ez volt a legszebb oprendszer neki, amit eddig látott :-) Ha neki sikerült a buzis kinézetet szépnek látni, nektek is menni fog ezt szépnek látni. :-)

[ Szerkesztve ]

(#257) erahurka válasza NGA (#256) üzenetére


erahurka
félisten

Az iOS szerintem pont a 7 óta szép :)

Én amúgy még meg is tudnék barátkozni a felső szürke sávokkal, ha nem lenne felette fekete az akksi meg hasonlók háttere. Idomuljon a színe ahhoz, ami alatta van.

(#258) Blyan válasza Pttypang (#251) üzenetére


Blyan
félisten

bonyolítsuk meg. Swipe from edge hambimenü, egyébiránt meg lapozás :)

(#252) Levwi na bazz, Te is ezt írtad.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#259) Pttypang válasza Blyan (#258) üzenetére


Pttypang
veterán

Felolem :DDD
Sot, akkor lehetne a kijelzo hajlitott, aztan oda kidobnank a hamburgermenut! ;]

Everybody lies.

(#260) Blyan válasza Pttypang (#259) üzenetére


Blyan
félisten

Ez aaaaz! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#261) Plazmacucci válasza NGA (#256) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ilyenek a b*zik 😊

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#262) kolosanyi válasza NGA (#256) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#263) savoo válasza erahurka (#257) üzenetére


savoo
addikt

Furcsa egy fiúcska vagy te.

(#264) erahurka válasza savoo (#263) üzenetére


erahurka
félisten

Lumiákat is azért szeretem mert mennek a hupilila bőrnacimhoz

(#265) Pttypang válasza erahurka (#264) üzenetére


Pttypang
veterán

Cortana pedig minden este megalaz picit elalvas elott? :DDD

Everybody lies.

(#266) erahurka válasza Pttypang (#265) üzenetére


erahurka
félisten

Nem, Master Chieffel töltöm az estét.

(#267) kemele


kemele
csendes tag

Sziasztok! Van egy kétkártyás Lumia 630-am amivel regisztráltam az Insider programba. A probléma az, hogy a háttérben letöltötte a Win 10 frissítést, és kiírta, hogy 17-én mindenképp telepíti. Ugye a kétkártyás telefonok nem támogatottak, ennek ellenére elképzelhető, hogy feltelepül? Nem szívesen csinálnék téglát a telefonomból.

(#268) Glenda válasza kemele (#267) üzenetére


Glenda
addikt

Elméletileg van rollback tool, másrészt ott a flash tool is.
Amennyire én megértettem feltelepülni fel fog, csak használni nem lehet majd a másik foglalatot.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#269) chipesz válasza erahurka (#266) üzenetére


chipesz
őstag

:))

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#270) szakonyi válasza kemele (#267) üzenetére


szakonyi
tag

Én Ds-re tettem fel és teljesen jól működik.

LG 65C1 iPhone 11

(#271) vicze


vicze
félisten

Aki vállalkozóbb szelleműbb a vállalkozóbb szelleműeknél, azok próbálkozhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#272) Blyan válasza vicze (#271) üzenetére


Blyan
félisten

Annyit nem el ér ez az egész Preview egyelőre. Bugos és kicsit instabil, plusz funkciók meg nem nagyon vannak benne. Még.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#273) vicze válasza Blyan (#272) üzenetére


vicze
félisten

Pedig több magyar usert is láttam, aki próbálkozott. :)
Bár nem mindenkinek sikerült eddig, rossz nem lett senkinek.

(#274) Blyan válasza vicze (#273) üzenetére


Blyan
félisten

Felőlem, nekem mindegy, csak szerintem még nincs abban az állapotban, ami a macerásabb buherát megéri.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#275) Pearce válasza vicze (#271) üzenetére


Pearce
aktív tag

Mi értelme felrakni egy hekkelt verziót és miért nem lehet megvárni, amíg az MS kiadja a többi telefonra is?
Ja, aztán ha valakinek valami problémája lesz vele, akkor meg lehet nézegetni, hogy elszállt a mobil...

[ Szerkesztve ]

(#276) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Mi a büdös lófrancot képzelnek ezek? Kitaláltak egy marha logikus, könnyen kezelhető és egyedi UI-t 2010-ben, erre 5 év múlva egy Androidból összelopkodott sz.rt csinálnak... ennyiből fel is köphettek volna és léphettek volna egyet. Ja, hogy akkor jobban jártunk volna.

A PC és tablet vonal meg olyan hogy inkább egérre optimalizált mint notebook... hajajj, a gyógyszer messzire gurult. De a hülyeség nem fog terjedni, ettől sem lesznek jobb eladásaik (telefon és tabletfronton biztos).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#277) kutitomi73 válasza Blyan (#272) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Kb a 20% működik szerintem.Legalább is ahhoz képest amit videón láttam.Felraktam én is de a kezdőképernyőre én nem tudtam kirakni hátteret.A névjegyzék összekuszálva ( p alatt a t betűs nevek és így tovább ).Az értesítés művelet lehuzáskor laggolt...és sorolhatnám.
Azt az egyet nem értem hogy míg olyan 90%-an nem működik,akkor minek adják ki!!!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#278) erahurka válasza kutitomi73 (#277) üzenetére


erahurka
félisten

Ha 90%-ban kesz van akkor drágább módosítani user voice alapján. Ez nem arra van hogy nap mint nap használd hanem hogy teszteld.

(#279) tomboy0013 válasza vicze (#271) üzenetére


tomboy0013
veterán

Magyar leírás esetleg nincs ehhez? Felraknám a 920-amra de nem igazán értem ez alapján hogyan kellene. Vajon a későbbi frissítéseket megkapja így a telefon?

(#280) Pikkolo^^ válasza erahurka (#278) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Feltéve, hogy módosítani fognak a visszajelzések alapján.

(#281) Alexios válasza Pikkolo^^ (#280) üzenetére


Alexios
veterán

Nem fognak, ez a végleges verzió ahogy most van.

(#282) vicze válasza Pearce (#275) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan ugyan annyi értelme van mint a TP-t felrakni, semmivel se több vagy kevesebb, mivel azt rakod fel 1-1-ben. Max több bug lesz benne, de az elrontási esély azonos igazából. Nyilván nem Józsi-Pisti-nek van kitalálva, aki még az angol leírást se érti, annak nyilán semennyire se ajánlott.

(#283) erahurka válasza Pikkolo^^ (#280) üzenetére


erahurka
félisten

Azért a pc verzió is kapott user voice-on javasolt funkciókat. Ez is biztos fog valamennyit.

(#284) Pearce válasza vicze (#282) üzenetére


Pearce
aktív tag

Igen, ez is, meg azért így laikusként, nem belelátva, az MS azért nem adta még ki a többi telefonra is, mert azokra is le kell programozni (?) vagy mit kell csinálni velük, nem?
Vagyis biztos van eltérés a különböző telefonokra kiadott verziók között /más képernyőméret, más teljesítmény, más RAM, stb./. Lehet, hogy ezért nem lett minden típusra kiadva.
Itt meg felraksz egy 730-asra írt rendszert egy 1520-ra...lehet, hogy nem lesz semmi baj belőle, de nem tudom...én nem lennék nyugodt.

(#285) vicze válasza Pearce (#284) üzenetére


vicze
félisten

Aha, vagy kicsit túl sok igazság van ebben a videóban...

(#286) Pearce válasza vicze (#285) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ja oké, ha csak a hülyeség megy, akkor mindegy...
Ilyen alapon rakja fel mindenki az xda-s verziót, hisz úgy sincs különbség a 630-as meg az 1520-as között.
Hajrá!

(#287) Bogyó bá' válasza tDr1v3r (#276) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A tabletet Te ne féltsd: ha valakinek használható eszköz kell és nem csak egy játékszer, n-edik kütyü otthon, akkor kénytelen iPad-et, vagy windowsos tabletet venni. ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#288) gyurkikrisz válasza Bogyó bá' (#287) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

8 colon a windows is egy jópofa játékszer.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#289) Blyan válasza Alexios (#281) üzenetére


Blyan
félisten

Ne írjá' már ilyeneket, el is fogják hinni. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#290) vicze válasza Pearce (#286) üzenetére


vicze
félisten

Egyrészt olvasd el, hogy mit csinálnak, és hogyan működik, nem éppen egy túl nagy dolog egy XML-t kell átírni és jön a hivatalos frissítés. (Amúgy kb. ennyi a partíció bullshiről.)
Másrészt egy "csöppet" felfújod a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#291) Blyan válasza kutitomi73 (#277) üzenetére


Blyan
félisten

Azért ,hogy minden jöttment feltegye aztán sírjon milyen szar és akadós. Nyilvánvalóan! :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#296) tDr1v3r válasza Bogyó bá' (#287) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak aztán nehogy kevesen vegyék. ;] Amit a nagygépes / tabletes Windows 10-el csinálnak valami kriminális. Az eddigi ötletes de hiányos tabletes módot teljesen szétcseszik, mintha desktop felhasználóknak szabnák át... mintapéldája annak hogy miért kell UI / UX szakembereket alkalmazni.

Atyavilág, mennyi hiba volt az előző hsz-emben... lehet nem kéne dögfáradtan, széthajtva meló után fórumozni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#297) Glenda válasza tDr1v3r (#296) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem tetszik amit csinálnak, észrevehetően többet használom a metrós appokat amióta ablakban futnak.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#298) tDr1v3r válasza Glenda (#297) üzenetére


tDr1v3r
veterán

...egérrel. Tabletről én lehet nem élvezném ennyire.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#299) WinPho válasza tDr1v3r (#298) üzenetére


WinPho
senior tag

Tableten ugyanúgy fullscreenben jelennek meg az appok tudtommal, ugyanolyan használhatóak lesznek.
(én perpillanat W8.1-en is egész használhatóaknak tartom a metro appokat touchpaddel fullscreenen is kivéve persze a játékok)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#300) Blyan válasza WinPho (#299) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen metro appok tetszenek Neked? Kíváncsi vagyok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.