Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18251) Rotate válasza C.Brigante (#18250) üzenetére


Rotate
veterán

nekem nem jött semmi :(

:C

(#18252) Varszegig válasza C.Brigante (#18250) üzenetére


Varszegig
veterán

:DDD :DDD

(#18253) Sógi


Sógi
addikt

Milyen a hivatalos HU LP7?
Vannak hibái vagy teljesen jól használható és minden működik?
Wifi beakadás van benne?
Akkut nagyon szívja?

(#18254) Rotate válasza Sógi (#18253) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos még nincs olyan Samsung ICS, amin ne lenne a wifi beragadás... a 4.0.4-ben reménykedem :B

(#18255) Piwi válasza Sógi (#18253) üzenetére


Piwi
addikt

Szerintem nem érdemes még ICS-t felrakni, ha csak nem szeretsz sokat idegeskedni és romolni :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#18256) Bilux válasza Sógi (#18253) üzenetére


Bilux
veterán

Többiekkel ellentétben én nekem teljesen bevált az LP7-es rom.
LPQ-t nem ajánlanám én se.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#18257) zooole válasza zooole (#18206) üzenetére


zooole
senior tag

Erre valaki? :( És az az előttire?

(#18258) Bali12


Bali12
csendes tag

Sziaztok, frisitettem LP7-re és azóta a Kiesel nem tudok csatlakozni a telefonnal, mit kell beállitani ilyenkor?

(#18259) tejeszacskó válasza Sógi (#18253) üzenetére


tejeszacskó
tag

így van. nekem is nagyon bevált. a wifi 1x ragadt be, azóta semmi.. mondjuk én 3gzek.
akku is kevesebbet fogyaszt :R

(#18260) C.Brigante válasza Sógi (#18253) üzenetére


C.Brigante
veterán

Piwi kolléga megint rosszul beszél ics-vel kapcsolatban, ne hallgass rá.... :) (múltkor már froyo-t akart a telefonjára annyira szimpi neki commodore feeling)

természetesen meleg szívvel ajánljuk itt jó néhányan az LP7-es verziót, nem véletlen, h ezt választották samunál is a terjesztendő verziónak! :) (azon belül pedig wanam 10.9 a komoly ütőkártya!)

#18261) edgelaszlo: az első tünetek általában 1. hét után jelentkeznek!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#18261) edgelaszlo válasza Rotate (#18254) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Nekem a legutóbbi R2 rom még nem ragadt be...igaz, csak szombat óta van fent, de eddig nem csinált ilyesmit. LP9 és Siyah 3.2b6

C.Brigante: lesem majd, remélem kimarad.....mondjuk korábban sem soxor találkoztam ezzel a jelenséggel.

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#18262) Piwi válasza C.Brigante (#18260) üzenetére


Piwi
addikt

Csupán a véleményem írtam le :) ám látom Te csak a kinézet miatt váltottál ICS-re, erre inkább nem is reagálnék, saját magad minösíted csak :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#18263) derrik


derrik
őstag

"commodore feeling" :C :C :C

(#18264) Sógi


Sógi
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat GB vs LP7 témakörben!!! :R
Majd átgondolom mit tegyek :D
Checkromból mikor lesz már ICS? :U :) :) :)

Néztem "ezt" az S3-at...Hát én tuti nem váltok, nagyon nem tetszik, :N

[ Szerkesztve ]

(#18265) HUTCHDB válasza zack (#18234) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no ezt nem tudtam.
nekem eleve a BLN pro van, igy nalam azert mukodott/mukodik normalisan.
bocs a felrevezetesert, azt hittem ebben nincs kulonbseg a sima es a fizetos verzio kozott.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18266) toto0569 válasza HUTCHDB (#18096) üzenetére


toto0569
addikt

Szia!A tegnapival kapcsolatban---repartos (3+pit) odinos stock rom--- root kernel---(és T-mobilos)de szerintem ez mindegy.
Segítenél? :R

(#18267) csaszi7000 válasza Rotate (#18254) üzenetére


csaszi7000
csendes tag

Nekem hivatalos, kiessel frissített gyári rom van. Soha nem ragadt még be a wifi kapcsoló. Nálatok ez gyakori?

(#18268) belashx válasza Piwi (#18262) üzenetére


belashx
senior tag

Ha jól emlékszem te LPQ-t próbáltad utoljára, ugye? Újabb verzió kipróbálásán még nem gondolkodtál? Gergőkee is feltette, igazán "nem is tudja megindokolni", és mégis bejön neki.

Lemented a mostanit, és akkor nem kerül semmibe.
Persze nem akarlak rábeszélni (dehogynem). :D

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#18269) pestibenji válasza Rotate (#18254) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nem tudom mitől függ a wifi beragadás, de kb 100x már kapcsoltam ki-be a wifit a mostani romomon és nem jelentkezett ez a bug.
Greyfox V2 És Siyah 3.2rc1

(#18270) Weeman1 válasza HUTCHDB (#18265) üzenetére


Weeman1
veterán

Van új Spitya Miui. :)
Próbáltad már?

Xiaomi 11T Pro

(#18271) Rotate válasza csaszi7000 (#18267) üzenetére


Rotate
veterán

3-4 wifi között futkosok többnyire, köztük meg mobilnet van... általában akkor szokott előfordulni, ha egy ideig az egyik wifin vagyok, aztán mobilnet sokáig, majd mikor egy másik wifi hatókörében bekapcsolom, akkor szokott befagyni...

bár amióta abszolút nem kapcsolom ki a wifi-t, ez a probléma nem nagyon érint :)

(#18272) Piwi válasza belashx (#18268) üzenetére


Piwi
addikt

Nem, annál újabbakat próbáltam, méghozzá a dicsért wanamlite romok közül, nem is egy verziót, kb 1 hónapig követtem és frissítettem ahogy jött ki újabb belőle.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#18273) edgelaszlo válasza Rotate (#18271) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Lehet h nálam is ez lehet a hiba hiánya...vagy a hibátlanság....:)
Soha nem kapcsolom ki

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#18274) pzstm válasza Rotate (#18271) üzenetére


pzstm
titán

hogyne érintene...folyamatosan be van ragadva azóta ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18275) HUTCHDB válasza toto0569 (#18266) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen segítek...már elment a leírás!

(#18270) Weeman1!
még nem néztem, de este rápillantok!
van benne érdemi változás?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18276) fuximaxi válasza Piwi (#18255) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Érdekes, nekem gyári LP7 van fent és nem idegeskedtem halálra magam és nem is szívok vele. Ha valakinek arra kell, hogy agyon csicsázott valamivel villantson akkor persze jó egy Criskelo is ;)

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#18277) belashx válasza Piwi (#18272) üzenetére


belashx
senior tag

Oks.

Nekem csak az LPQ rémlett. :R

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#18278) toto0569 válasza HUTCHDB (#18275) üzenetére


toto0569
addikt

naggyon király vagy!! :DD :C :R

(#18279) tony7


tony7
tag

Frissítettem a telefonomat a t-mobilos gyári LP7 re.Kiessel. Sikeresen befejeződött
a frissítés kb .15 perc után lefagyott a telefon és azóta hiába indítom újra a telefont a samsung galaxys2 feliraton nem jut túl. Tud valaki segíteni, vagy szervíz?
/ tudom nem javasolják többen a kiest de eddig nem volt sosem gondom vele/

(#18280) pzstm válasza tony7 (#18279) üzenetére


pzstm
titán

akksi kivesz-berak és utána sem jut túl?

Recovery-mód és/vagy download mód bejön?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18281) tony7 válasza pzstm (#18280) üzenetére


tony7
tag

kikapcsolni se bírtam csak kivettem az aksit. utána is ugyan az.csak a samsungig jut.

(#18282) pzstm válasza tony7 (#18281) üzenetére


pzstm
titán

kikapcsolt állapotban próbáld ki.

hangerőgomb le+középső gomb (home gomb)+bekapcsol gomb
ez a három gomb egyszerre nyomva tartva (download mode-nak kell bejönnie)

hangerőgomb fel+középső gomb (home gomb)+bekapcsol gomb >>>> Recovery mód

Kikapcsolt állapotban próbáld ki mindkettőt, hogy ezek működnek-e ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18283) ibenny


ibenny
senior tag

Jól látom, hogy az androidos Flipboard nem tud szinkronizálni a Google Reader-rel? Mert akkor kb semmit nem ér..

(#18284) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Szervusztok,

kérdésem az lenne hogy gyári LPQ-ról LP7-re tudok úgy váltani hogy mindenem megmaradjon? nem szeretnék most mindent újrarakni :) ha megoldható melyiket rakjam fel (samfirmware-en látom van rengeteg / UK T-Mobile-os a teló), köszöntem, üdv :R

szerk: a telón Siyah kernel van, illetve CWM root, ha ez számít valamit

[ Szerkesztve ]

(#18285) Rotate válasza ibenny (#18283) üzenetére


Rotate
veterán

én egyelőre csak FB-re használom, mert klasszisokkal szebb és gyorsabb a fal végigolvasására, mint a FB app :)

(#18286) Weeman1 válasza HUTCHDB (#18275) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajna az előtte levő verziót nem próbáltam,
changelog-ot nem találtam.
Ez már 4.04.
Az előző nem 4.03 volt?

Xiaomi 11T Pro

(#18287) pzstm válasza ibenny (#18283) üzenetére


pzstm
titán

nekem google reader tökéletes. ÉS szinkronizál is. AMit elolvasok útközben, azt már itthon nem kell. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18288) tony7 válasza pzstm (#18282) üzenetére


tony7
tag

a download mode bejön de nem jut tovább. Recovery mód viszont nem jó megjelenik a felirat de aztán semmi.

(#18289) pzstm válasza tony7 (#18288) üzenetére


pzstm
titán

annak nem is kell.

Ha mindig Kies-el frisítettél és sosem rootoltad vagy ilyesmi, akkor go szervíz.
Vagy ha nem akarsz telefon nélkül lenni, akkor 1. hsz alapján Odin segítségével felrakod az elérhető TMH-s romot, majd kódos reset. (bár lehet az már nem is kell neki)

(lehet szerencsésebb lett volna a FOTA frissítés amúgy)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18290) derrik válasza ibenny (#18283) üzenetére


derrik
őstag

...van benne GReader és szinkronizál is, Intagram is az is szinkronizál, és még sok más. Szerintem olvasásra tökéletes. Legalább egységes felületet ad sok kusza színű appnak. Ha betű méretezésen lehetne állítani csillagos ötös lenne!

(#18291) Snücü


Snücü
tag

@Rotate: A 'Missed It' appban hogyan lehet megcsinálni, hogy 1 soron belül két kijelzett adat a sor két szélére essen és ne jobbra, vagy balra, vagy középre igazítva? Már ha meg lehet... Köszi! :)

(#18292) pzstm válasza derrik (#18290) üzenetére


pzstm
titán

jah hogy ez az, ami S3 exkluzív, de már megjelenés előtt tölthető és használható??? akkor még vagy 3 hét mire a teljes TW-t portolják :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18293) HUTCHDB válasza Weeman1 (#18286) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most nezem hogy nekem a legujabb van fent, ami 7-i.....igy nincs mire frissitenem :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18294) tony7 válasza pzstm (#18289) üzenetére


tony7
tag

Mindig kies és roottolva se volt soha. Fota meg nem ajánlotta fel. Akkor holnap szerviz lesz
mert odinozni nem akarok. szerinted a szervízben ez gyorsan orvosolható?

(#18295) pzstm válasza tony7 (#18294) üzenetére


pzstm
titán

otthon is egy olyan 10-20perc alatt.

T-mobile-os kolleganőmnek aznap felajánlotta FOTA frissítést :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18296) Weeman1 válasza HUTCHDB (#18293) üzenetére


Weeman1
veterán

Ok.
Nekem az előtte való van meg úgyhogy leszedtem.
Ki kellene próbálni,csak lusta vagyok. :D

Xiaomi 11T Pro

(#18297) tony7 válasza pzstm (#18295) üzenetére


tony7
tag

hétfő reggel nekem is felajánlotta de munka közben nem értem rá vele foglalkozni, este meg már azt írta nincs elérhető szoftver. köszi a segítséged!

[ Szerkesztve ]

(#18298) Gergőkee válasza C.Brigante (#18260) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ettől függetlenül nem annyira hibamentes, mint a gb (pl. kk5, ki4) romok. Továbbá sok app még nem 100%-ig kompatibilis az ics-el. Talk beállítás menüpontja, settings, egyéb programok fc-je is előfordul (ma maga a talk is dobott egy bezárást).

Ha valakinek nem hiányzik a csicsásabb új színvilág, akkor fölösleges váltania. GB stabilabb.

(#18299) pzstm válasza tony7 (#18297) üzenetére


pzstm
titán

sok sikert akkor hozzá és kíváncsian várjuk a szervíztapasztalatokat :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18300) ToMmY_hun válasza C.Brigante (#18250) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ne aggódj, nem áll szándékomban. :)

Más: a kijelző beégésével kapcsolatos témához annyi szólnék hozzá, hogy nekem 3 hónap használat után homogén kék megjelenítésénél már látható a statusbar helye. Nem bánom hogy ilyen hamar látszik, így legalább nem kell vigyáznom a kijelző karcmentességére :)

C programmers never die, they are just cast into void.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.