Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18201) Richard! válasza the radish (#18198) üzenetére


Richard!
addikt

előbb kellett vna fullscreent használni... evvan :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18202) Arcanis válasza Snücü (#18132) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Baromi sokat szenvedtem én is a samsung mtp driverrel, vagy ötször újraraktam kiest, mindenféle módon tettem fel drivert, végül csak másik gépen sikerült megoldani. Úgy tudom, hogy win újratelepítés lenne a korrekt megoldás...

( #18117 ) Fityusz: Ahogy én tapasztaltam a csíkozódás függ az auto-fényerőtől. Ha kikapcsolod, akkor is csíkozódik?

Más: touchwiz appok aokp-re portolásával foglalkozott valaki? xda-n az alarm clockot portolták már, én a camera appot meg az fmrádiót szeretném.

(#18203) zooole


zooole
senior tag

No. Kimentettem, mindjárt megy neki a kódos reset.

CM9 zip-et csak rakjam rá belső gyökérre aztán CMW-ből megoldom? Ott pontosan hogy csináljam, sosem telepítettem recovery-ből.

(#18204) Fityusz válasza Arcanis (#18202) üzenetére


Fityusz
tag

Akkor is csak mintha egy picit gyengebben de igy is eszreveheto. de ha mar eza beeges is szoba jott akkor ez most letezo problema lesz minden tulaj szamara?? lehet ez ellen valamit tenni?

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#18205) ERPY válasza Soound (#18190) üzenetére


ERPY
őstag

Sajna pont ezek miatt ment vissza a mentésem. Tetszene az egész, de az órasávot nem lehet eltüntetni, ebből kifolyólag pedig néha problémák adódnak, bezavar itt ott. Azért jó volt egy kicsit tesztelgetni, de hosszútávon nemokés.

(#18206) zooole válasza zooole (#18203) üzenetére


zooole
senior tag

És nem CMW-m van, sima recoverym. Teljesen stock ROM van rajta.

(#18207) Sógi


Sógi
addikt

HELP pls! :)

Valaki leírná nekem lépésről-lépésre, hogy tudok doomlorddal (v4) rootolni és unrootolni egy 2.3.4-es GB-t? :R :R

[ Szerkesztve ]

(#18208) Arcanis válasza Fityusz (#18204) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nem használod max fényerőn a telefont és minél kevesebb statikus tartalmat jelenítesz meg rajta. Pl nem használod asztali órának.

Egyébként nem biztos, hogy előjön nálad. Tfh, samsung 1.5 év " normál" használatra tervezte a kijelzőt. Namost az élettartamnak van egy gauss görbe eloszlása, elképzelhető, hogy a tied mondjuk 2 évet bír és ez használat függvényében értelem szerűen változik.

(#18209) Soound válasza bakos1 (#18197) üzenetére


Soound
tag

Androidos dropbox nem úgy működik mint desktop kliens. Alapból dropbox semmit nem tölt le a telefonodra, csak abban az esetben ha te külön megnyitsz egy file-t. Van egy 3rd party alkalmazás ami full sync-et biztostani tudja.

[ Szerkesztve ]

(#18210) Soound válasza Szelley (#18188) üzenetére


Soound
tag

olyat nézz már meg, hogy cpuspy-ban logolást töröld, és hagyd pihenni 1 órára a telefont. Cpuspy-t ilyen esetekbe szoktam használni, hogy biztosan meggyőződjek arról, hogy valami tényleg nem hagyja a telefont deepsleepben. Betterbatterystats, szép dolog, de pont emiatt nem lehet rá hagyatkozni, mert sejted hogy valmai nem ok, de k.ra nem mutat semmit.

(#18211) kungzi


kungzi
veterán

szerintetek az sgs3 képernyőzárját át lehet majd portolni sgs2-re? nekem nagyon bejön ez a vizes cucc :K

(#18212) ERPY válasza kungzi (#18211) üzenetére


ERPY
őstag

Sztem tuti megcsinálják, sőt sztem azzal fognak kezdeni, mivel az egy új elem, és azt láthatta a nagyközönség a legtöbbet. (Itt a főzöcskékre gondolok)
De az is lehet hogy hasonló live lockscreent kap már a nekünk jövő 4.0.4 is. De ha nem lenne így, a locksreen appokba is belekerül sztem hamarosan, mivel ami jó, szép, látványos azt mindenki megcsinálja. Személy szerint engem ez nem érint. :DDD

(#18213) csabám


csabám
addikt

kungzi: Annó S1 - re is portolták az S2 Touchwizét tokkal vonóval. Szóval sanszos :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18214) Gaben1


Gaben1
tag

Hali,
Hogy tudnám a leg egyszerűbben feltenni az ics-t? annak fényében hogy nyilván nem vagyok jártas android buherálásban.. :) Láttam odin ról videót tényleg úgy néz ki a telepités ahogy a vidóban? vagy mi a teendő?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#18215) pzstm


pzstm
titán

hopp...
A héten lesz az S3 magyar premierje ;)

Pontosabb infót nem mondhatok :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18216) Linkin


Linkin
senior tag

A drasztikus merülés az Android Operációs rendszer miatt van amit az akkuhasználatban lehet megnézni én is jártam így nekem nem volt bekapcsolva semmi se wifi se 3g semmi és 8 óra alatt 40%-ot merült úgy hogy kb hozzá se nyúltam akkor jó a rendszer fogyasztása ha az android operációs rendszer 10% alatt van

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#18217) Rotate válasza Sógi (#18207) üzenetére


Rotate
veterán

használd a SuperOneClick-et, egyszerűbb, és ugyanúgy a zergrush exploitot használja, mint a DoomLord :)

Linkin:

ez így önmagában sokat nem mond, mivel rengeteg folyamat tartozik alá, szóval amikor az kiugró, akkor bármi szívhatja az aksit...

[ Szerkesztve ]

(#18218) Gergőkee válasza Arcanis (#18208) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Hát... Érdekes kérdés. Nálam 2 hónapot bírt beégés nélkül. Pedig minimum vagy auto fényerő, semmi statikus. Bár az igaz, hogy kezdetben a gyári böngészőt használtam, ott meg virít folyamatosan a status bar (ics-en már rejthető szerencsére).

2 kollégámnak már szintén ott leledzik a status bar beégés. Ami érdekes: közülük az egyik nem lát semmi hibát!!! Nem veszi észre a beégést. Nem lehet, hogy a szemünk érzékenysége különböző?

(#18219) Richard! válasza Gergőkee (#18218) üzenetére


Richard!
addikt

vagy csak nem akarja észrevenni.... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18220) Szelley válasza Richard! (#18219) üzenetére


Szelley
senior tag

Nekem novemberi a telefon, bal oldalán található egy gombtűnyi folt, 2 percet várva korom sötétben míg hozzászokik a szem, csak akkor látható. Beégés nincs, most néztem alaposan fehér és szürke képpel a kijelzőt, plusz a gorillaglass se karcolódott meg eddig. Szóval úgy tűnik elég szerencsés darabot foghattam ki :C

(#18221) Gergőkee válasza Richard! (#18219) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Miért ne akarná? Arra gondolsz, hogy elvakult lenne? Ez kizárt... Kb. annyira rajong a telefonjáért, mint én a slusszkulcsomért. Bár ez nem jó példa, mert nekem a slusszkulcsom dizájnja marhára tetszik.

Szóval ez egy céges telefon neki. Anno kérdeztem, hogy akar-e ő is új készüléket. Azt mondta, hogy "tök mindegy". Végül neki is lecseréltük a HTC DesireS-t.

Egyébként röhög is most itt a háttérben... Azt sem érti, hogy én olyan oldalra járok "ahol egy telefonról beszélgetünk".

Neki egyszerűen nem áll rá erre a szeme. Színtévesztő lehet. Bár tagadja.

(#18222) pestibenji válasza Szelley (#18220) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én a beégést full kék piros és zöld háttérnél látom csak se szürkénél se fehérnél :P

(#18223) Richard! válasza Szelley (#18220) üzenetére


Richard!
addikt

nekem csak egy minimális status bar beégésem van.bár mondjuk most nem is látom...érdekes.2011-06-03 vettem, jövő hónapban ünnepelünk :DDD

(#18221) Gergőkee akkor lehet h baj van a szemével ;]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18224) pzstm válasza Richard! (#18223) üzenetére


pzstm
titán

én 2011-06-01-el :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18225) Bilux


Bilux
veterán

Komolyan nincs jobb dolgotok mint foltokat kerestek beégéseket lestek guvadt szemekkel?!
Inkább használjátok a telefont arra amire való :C :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#18226) Richard! válasza pzstm (#18224) üzenetére


Richard!
addikt

sörözünk ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18227) C.Brigante válasza Bilux (#18225) üzenetére


C.Brigante
veterán

+1

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#18228) kmisi99


kmisi99
addikt

usb otg főzött romon is működik mint pl egy aokp romon? Mert vettem egy usb otog kábelt és nem igazán megy. A fájlkezelőben írja hogy usb storage de üres holott a pendrive nem üres. De próbáltam usb-s egérrel is annál semmi nem volt még csak nem is adott neki áramot.

(#18229) Szelley válasza kmisi99 (#18228) üzenetére


Szelley
senior tag

Nekem se működött az első OTG kábelem. Talán vmi olyasmit mondott akkor egy fórumozó, hogy a homemade otg kábelekből kihagyják azt a szálat amitől tudná a telefon hogy most nem felvenni, hanem leadni kell a feszkót!

(#18230) Sógi válasza Rotate (#18217) üzenetére


Sógi
addikt

Kösz, közben már megcsináltam doomlorddal :)
Még egy kérdésem lenne: Hogy tudok cwm-et varázsolni rá vagyis a gyáris lecserélni custom számláló nélkül? Próbáltam romtoolboxxal, de az update.zip megáll e:verification hibaüzenettel...? :R

(#18231) Rotate válasza kmisi99 (#18228) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem a kábel a szar... :S

Sógi:

esetleg Rom Manager?

[ Szerkesztve ]

(#18232) kmisi99


kmisi99
addikt

Na de jó buktam kemény 200ft ot :D Bár szerintem az eladó visszatéríti majd a pénzt aztán veszek egy másikat.

(#18233) Gaben1


Gaben1
tag

Feltettem a super status bar progit, miért van az hogy amint feloldom a képernyőt utána azt jelzi hogy nincs térerő? és pár perc kell mire észhez tér vagy progi ki be kapcs.. :F

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#18234) zack válasza HUTCHDB (#18075) üzenetére


zack
nagyúr

Megvan a megoldás. :U Azért nem volt teljeskörű a működés, mert csak a fizetős jelzi a hívásokat. Most már minden ok, de ehhez meg kellett vennem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18235) Sógi válasza Rotate (#18231) üzenetére


Sógi
addikt

Sajnos azzal (rom manager) is uazt a hibaüzenetet kapom...Van ötleted?
Elvagyok cwm nélkül, csak fel szerettem volna tenni a jkayt...
Egyenlőre nem akarok romolni, mert várom, h visszajöjjön az usb hiba, ami hétfőn délelőttig jelentkezett....és akkor szerviz....
Érdekes, hogy napok óta tökéletesen működik, azóta sem csinálja, lehet vmi dzsuva volt az usb foglalatban... :F

(#18236) Rotate válasza Sógi (#18235) üzenetére


Rotate
veterán

ez is meglehet...

viszont, nem lehet, hogy busybox kéne a cwm telepítéséhez? rakd fel a busybox installert, abból mehet fel a busybox, restart, és úgy próbáld újra a rom managert vagy toolboxot... ha van fenn busybox akkor passz... :F

(#18237) futor


futor
aktív tag

miui GALNET

[link]

(#18238) Rotate


Rotate
veterán

mellesleg tölthető a Flipboard, ha másra nem is, FB-t lapozgatni jó lesz :) gyorsabb és szebb is :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#18239) Sógi válasza Rotate (#18236) üzenetére


Sógi
addikt

Feltettem a busyboxot, de úgy is a verification failedet tolja, nah mind1, kösz a segedelmed :D

(#18240) Bilux válasza Rotate (#18238) üzenetére


Bilux
veterán

:C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#18241) ibenny válasza Rotate (#18238) üzenetére


ibenny
senior tag

Koszi!

(#18242) adodaniel


adodaniel
őstag

A CM9-ben van valami olyan hiba, ami használhatatlanná teszi? Kipróbálnám szívesen. Hogy kell azt feltenni? Köszi

(#18243) ERPY válasza adodaniel (#18242) üzenetére


ERPY
őstag

Olyan hiba biztosan nincs benne ami használhatatlanná teszi, ellenben user hiba ellen semmilyen rom sem védett.
CWM recovery-ből kell feltenni. De ez minden rom esetében le van írva, szal nézd át mielőtt nekiállsz.

[ Szerkesztve ]

(#18244) adodaniel válasza ERPY (#18243) üzenetére


adodaniel
őstag

Ilyen fagyásokra, újraindulásokra gondoltam. Simán t-mobile-os LP7-re mehet rá?

(#18245) ERPY válasza adodaniel (#18244) üzenetére


ERPY
őstag

CWM recoveryd ugye van?
Azért egy mentést nyomj a mostani rendszeredről sztem cwm recovery-ben, aztán full wipe, és mehet fel. Ha meg nem jön be bármi okból kifolyólag, cwm recoveryben full wipe, és mehet vissza a backup.

[ Szerkesztve ]

(#18246) adodaniel válasza ERPY (#18245) üzenetére


adodaniel
őstag

Nincs még az se.

(#18247) ToMmY_hun válasza Gergőkee (#18221) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Régóta meg akarom kérdezni, hogy te mit dolgozol? Persze PM-ben jöhetne a válasz, de ha túl személyesnek érzed a kérdést, akkor elnézést és vedd úgy, hogy nem is írtam semmit. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18248) Gergőkee válasza ToMmY_hun (#18247) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Elvileg reakcióztam privát formájában.

[ Szerkesztve ]

(#18249) ToMmY_hun válasza Gergőkee (#18248) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszönöm szépen, válasz is ment.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18250) C.Brigante válasza ToMmY_hun (#18249) üzenetére


C.Brigante
veterán

mindenképpen jelezzétek tovább a fórumban, h jött és ment pm!!! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.