Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14901) sterby79 válasza Halmos (#14895) üzenetére


sterby79
tag

Az alkalmazásokat nyugodtan visszarakhatod, max ha nem indul meg törlöd és újratelepited!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#14902) Halmos válasza Psytech (#14896) üzenetére


Halmos
csendes tag

Hát én benyomtam mindennek a mentését :D Amúgy most, visszamentem tb-ra és nincsenek ott a mentéseim, hogy lehet elővarázsolni újra?

Szerk: megvan már :D

[ Szerkesztve ]

(#14903) Psytech válasza Halmos (#14902) üzenetére


Psytech
senior tag

Keresd meg fájlkezelővel, hogy hol vannak TB-s mentéseid és ha nem onnan veszi a TB a jelenlegi romon és ha a TB most nem onnan veszi, akkor valószínűleg most a másik sd (külső/belső) TB mappájából szedné, másold be oda... Remélem érthetőre sikeredet... :))

Akkor jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14904) Rotate


Rotate
veterán

ha valaki még mindig nem talált számára megfelelő fájlkezelőt a millió létező közül:

itt a Total Commanderhez hasonlóan két paneles Solid Explorer :)

bár még nem végleges, de jónak tűnik az irány :)

[ Szerkesztve ]

(#14905) mogyesz válasza Sanci789 (#14890) üzenetére


mogyesz
aktív tag

bocs, triviálisnak gondoltam, hogy root jogokkal a telón nézed... :-) sry! :-)

(#14906) Rotate válasza mogyesz (#14905) üzenetére


Rotate
veterán

custom romja van, szóval biztos van root joga, csak szerintem a fájlkezelőnek nincs...

(#14907) Fail3D! válasza Psytech (#14898) üzenetére


Fail3D!
addikt

felhivtam oket... aztmodntak veguis kihivhatom szervizelesre ha ennyire erezheto a kulonbseg... marpedig annyira nem jo a szemem es elegge erzem a kulonbseget szoval 1 probat megerhet.

(#14908) Psytech válasza Fail3D! (#14907) üzenetére


Psytech
senior tag

Akkor hajrá, aztán végül a fehéret tarthatod meg :))

(#14909) Fail3D! válasza Psytech (#14908) üzenetére


Fail3D!
addikt

bno hazajott megmutattam neki, mondta nagyon tetszik, de buzis...

[ Szerkesztve ]

(#14910) Psytech válasza Fail3D! (#14909) üzenetére


Psytech
senior tag

Akkor ha jól sejtem, mégsem azt tartod meg.. Bár hozzáteszem, szerintem nem az.. Na ha a valentin napi pink kiadás lenne a kezedben, na az az lenne :DDD Fekete van nekem is, de szép a fehér és eredetileg azt is vadásztam, csak nem jött össze.

(#14911) Fail3D! válasza Psytech (#14910) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat a kijelzo mar kevesbe indok mert mondtak kijonnek megcsinalni, de ugynezki bucsuzom akkor tole es marad a fekete, nagyon bejon ez a kijelzo es amit nem hiszek de ugytunik mintha a fogyasztas is jobb lenne...

(#14912) dancsuri válasza Sanci789 (#14829) üzenetére


dancsuri
veterán

van

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14913) Motyi válasza Rotate (#14869) üzenetére


Motyi
senior tag

Én most frissítettem 3 kollégám S2-es telóját.Mindegyiken LA4 volt.Kaptak egy kódos resetet, majd amikor újraindultak egy külső és belső SD formatot.Ezután ment rájuk odin-al az old bootloaderes holland LP7, majd CFroot,majd jig-el nullázás és legvégül az ics bootloader.
Mindegyiknél ellenőriztem (root explorer) és nem voltak azok a fileok amikről beszéltek, (hogy az okozza a wifi beragadást), szóval a reset+sd format pucolt mindent.
Nem tudom nálatok miért nem történt így, de tuti a kies és/vagy OTA a hunyó.
De amit elmondhatok, hogy asszony már vagy 1,5 hete használja és hibamentes, pedig rengetegszer kapcsolja ki-be a wifit.Direkt rákérdeztem ma, és azt mondta, hogy mióta fent van ez a rom, nem volt semmi bug, gyors mint elötte gb és az aksi is kb. ugyan azt nyújta.
:)

(#14914) Rotate válasza Motyi (#14913) üzenetére


Rotate
veterán

igen, valszeg a Kies/OTA hagy ott olyan file-t amit nem kéne, és gondolom valamilyen folyamat végtelen ciklusba kerül a wifi bekapcsolása közben, és amiatt akad be időnként...

de az is lehet, hogy csak találgatok :D

(#14915) IlilIiIlilI


IlilIiIlilI
csendes tag

Sziasztok.
Ezt pontosan hogy rakjam fel?

http://wanamlite.com/2012/03/13/romcwmxxlpq-xeo-4-0-3-deodexed-stock/

Stock GB-m van 2.3.5 Rootolva van. CWM el készítettem backupot meg TB-vel is pár dologról.

Most ebben benne van minden rom,kernel stb és auto fel rakja recoveryböl?
Szoval recoveryben csináljak resetet mindenröl és telepítsem az 1. hsz-ban leírtak szerint?

Vagy elötte fel kell raknom az LPQ-t.

És a zip et pontosan hova másoljam? ha recoveryben törlök mindent a zip-et nem fogja törölni?

Előre is köszi.

(#14916) turika86


turika86
aktív tag

ha valaki használ cm9-t ott tényleg nincs a crt-off nál a képernyő felvillanás?! :F
nekem már csak ez az 1 nyügöm van wanam romjával... azt megcsinálnák akkor minden ok lenne.... tudom ki is lehet kapcsolni de..... :))

"Time is the fire in which we burn"

(#14917) Psytech válasza turika86 (#14916) üzenetére


Psytech
senior tag

CM9 alapú romoknál tényleg nincs felvillanás, több fajtát is próbáltam már, egyiknél se jött elő :)
Ez a samus romok kiváltsága :D

(#14918) dancsuri válasza turika86 (#14916) üzenetére


dancsuri
veterán

nincs és már a rádió is működik (külön app-al) fentebb linkeltem a mai verziót

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14919) ERPY válasza mogyesz (#14889) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem törlés előtt is ez volt, és törlés után is. Vagyis hiába töröltem ki, amit újragenerált ugyanaz lett mint volt. Szal nemtudom ez hozhat-e megoldást. Azt kellene tudni, hogy előtte mi volt, akinek baj volt vele. Bár néha a tasker nekem is elcseszte a wifi váltást, pedig jó volt / van beállítva. Most tesztelem, azóta még nem cseszte el.
Szal nem tudom ezzel mi változna, de ha megjavul akkor nem ebben a file-ban van a hiba, hanem akkor módosul valami a rendszerben mikor ezt újragenerálja, vagyis ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#14920) turika86 válasza Psytech (#14917) üzenetére


turika86
aktív tag

akkor jól nyomoztam... akkor talán előbb vagy utóbb rájönnek majd a modderek, hogy mitől lehet bár gondolom amúgy is az aosp-ből van "csórva" :D

"Time is the fire in which we burn"

(#14921) ERPY válasza turika86 (#14916) üzenetére


ERPY
őstag

A CRT OFF effektre hogy ne villanjon fel van megoldás, valahol olvastam már róla. Ha elém kerül újra megnézem. Azt hiszem az ExTweak vagy mi a neve appban kell valamit állítani.

(#14922) kmisi99


kmisi99
addikt

Ez a beégéses dolog amúgy csak az s2 re érvényes vagy minden amoledes telóra egyaránt érvényes az hogy beég meg ilyenek? Mert akkor nem is akkor komoly gond hisz már jó pár éve vannak amoledes telók és azokat se dobják kifele. Tudom hogy lerágott csont meg már többet is kérdezgettem de eléggé maximalista vagyok.

(#14923) ToMmY_hun válasza kmisi99 (#14922) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A beégés - ami igazából kiégés - az összes amoled kijelzőre jellemző. A kék színű subpixel élettartama jelentősen kisebb, mint a többi subpixelé. A kiégésre kb 2 év állandó kijelzőhasználat után számíthatsz az S2 kijelzője esetében, azonban a kék színű pixel gyengébb fényereje előbb is tapasztalható lesz. Viszont hangsúlyozom, hogy két év folyamatosan világító kijelző kell ahhoz, hogy teljesen kiégjen.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#14924) MaCS_70 válasza adodaniel (#14801) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Windowsos berkekben ez megy. A WinMo alatt is evidens volt -- nagyon meg is lepett, hogy az Android nem tudja helyből.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14925) kmisi99 válasza ToMmY_hun (#14923) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát de a teljesen kiégésnél akkor gondolom a kék megszűnik létezni :D
Egyébként ha azt nézem hogy napi max 4 órátnyit használok egy telót az éves szinten 60 nap működés az a 730 naphoz képest nem sok. Egyébként mennyire tapasztalható hosszabb idő után a beégés? Néztem képeket és ha pl 1-2 év után csak ilyen akkor kb leszarom mert ez csak akkor látszik ha nagyon keresem. Csak mert addig míg használom ezt a telót (kb 1-2 év) addig semmi ilyennel nem akarok foglalkozni. [link] [link]

(#14926) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!
Tudna valaki egy odinos 3 fajlos (+pit) repartos ICS romot linkelni?
Ha igen, kérem ...

(#14927) Gergőkee válasza kmisi99 (#14925) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Inkább úgy szemléld, hogy a téma látogatói közül 6-8 embernél cseréltek kijelzőt beégés miatt.

Nekem is be van égve (szeptemberi készülék, először decemberben-januárban vettem észre), de (egyelőre) nem foglalkozom vele.

szerk.: pl opera minivel szemlélve a fórumot, enyhén látszik a statusbar helye (miniben ki van kapcsolva).

[ Szerkesztve ]

(#14928) turika86 válasza ERPY (#14921) üzenetére


turika86
aktív tag

megköszönöm ha találnál valamit... de addig is nyomzok én is... :D :C

"Time is the fire in which we burn"

(#14929) kmisi99 válasza Gergőkee (#14927) üzenetére


kmisi99
addikt

Értem és egyébként ez változó hogy kinek milyen hamar ég be? Illetve kék színnél érdemes nézni hogy van e már beégés?

(#14930) BossBoss válasza turika86 (#14928) üzenetére


BossBoss
őstag

Srácok ez a wanam 10.9 óriási. Két napig ment a gyári, de most nagyon smooth!! Ajánlom mindenkinek!

turika86 köszi a segítséget! :C :R

(#14931) turika86 válasza BossBoss (#14930) üzenetére


turika86
aktív tag

fél bibliát leírtam neked viberen! majd kiszámlázom ám! :D :)) :)) az a lényeg hogy tetszik... :D pizza megjött már?!:D :Y

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#14932) ERPY válasza turika86 (#14931) üzenetére


ERPY
őstag

Hittérítesz is? :))

(#14933) ToMmY_hun válasza turika86 (#14931) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az új Siyah kernel nagyon jó. Óránként 0,4%-ot merül :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#14934) Gergőkee válasza kmisi99 (#14929) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Változónak kell lennie, mert van akinek májusi-júniusi a készüléke, és nem tapasztal beégést. Vagy csak rossz a szemük ezeknek a tagoknak ;] ;]

Nekem látszik szürke, illetve a fórum barnás hátterénél is.
(Természetesen a screen testnél kék, illetve piros háttérnél is).

[ Szerkesztve ]

(#14935) Motyi válasza kmisi99 (#14929) üzenetére


Motyi
senior tag

Sztem igen.Asszony telója 2011 nyarán lett véve (talán június?), főleg a munkája miatt sokat használja (átlag napon 2x min. kell tölteni) és 0 beégés, másnak meg átlag vagy light használat mellett is előjön pár hónap alatt.

Gergőkee : Szemem mint a sasé:D

[ Szerkesztve ]

(#14936) Leonardo91 válasza ToMmY_hun (#14933) üzenetére


Leonardo91
senior tag

v3.1rc6 ?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#14937) ToMmY_hun válasza Leonardo91 (#14936) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Igen.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#14938) HUTCHDB válasza somnia (#14926) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez engem is erdekelne! :K
Ha valaki talalkozott mar ilyen mukodokepes 3 fajlos ics-el, az tenyleg linkelhetne.....
Korabban, mintha lett volna szo rola, de a keresovel nem talaltam.

(#14937) ToMmY_hun!
milyen allasban hasznalod (battery, performance, default) es milyen rommal?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14939) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#14938) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

MIUI 2.4.13-al használom és a default profile van aktiválva. Persze ki volt kapcsolva a WiFi, a 3G, csak szimpla készenléti módban volt a telefon.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#14940) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#14939) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ok., koszi.
en is miui-val hasznalom, de performance modban es nekem igazabol nincs javulas a korabbi verziohoz kepest.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14941) kmisi99


kmisi99
addikt

Motyi
Gergőkee
Kösz a választ!

Más kérdés! Szerintem ez nem tartozik a függetlenítésbe de turbo simmel működik a teló?

(#14942) pestibenji válasza ToMmY_hun (#14939) üzenetére


pestibenji
senior tag

nekem a sima rootolt gyári kernellel eszik 0,4%ot óránként úgy, hogy 3g be van kapcsolva.

(#14943) HUTCHDB válasza pestibenji (#14942) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez eleg eros....tobb mint 10 nap...... :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14944) pestibenji válasza HUTCHDB (#14943) üzenetére


pestibenji
senior tag

hát használat nélkül még szép, hogy elmenne 10 napot :D najó ha annyit nem is, de 7et tuti

(#14945) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Srácok, ez a wifis téma nálam egyre rosszabb :W kitöröltem a wpa_supplicant.conf-ot, restart, most meg hiába van bekapcsolva a wifi, a mobilnetet használja. Na most mit csináljak? :(

(#14946) Dusee


Dusee
őstag

üdv emberek!
előfordulhat, hogy szert teszek én is egy sgs2-re.
ahogy olvasgattam a topikban van egy pár tag, aki optimus 2x-ről váltott át, első sorban hozzájuk lenne egy kérdésem.
az sgs2 hangszórója jobb/hangosabb a 2x-énél?
vagy egy iphone 4/4S-hez hasonlítva, hogy teljesít?
itt gondolok a média hangszóróra, nem a hívásnál használatosra.
köszönöm előre is :R

(#14947) Sanci789 válasza Sanci789 (#14945) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Megoldva :)

(#14948) Rotate válasza Dusee (#14946) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem jobb a hangszóró :) hangosabb is, meg valamivel teltebb :)

(#14949) Dusee válasza Rotate (#14948) üzenetére


Dusee
őstag

van isten :D
akkor már csak bízni kell benne, hogy össze jön a váltás :)
köszönöm, aztán ha minden jól sikerül sokat fogtok még erre felé látni :D:R

(#14950) Rotate válasza Dusee (#14949) üzenetére


Rotate
veterán

gyári garis legyen mindenképp, és függőt csak megbízható eladótól vegyél :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.