Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14801) adodaniel


adodaniel
őstag

Haverom nokia lumia 800-án láttam olyat, hogy usb-vel rádugta gépre, és a teló tudta használni a gép netkapcsolatát. Mi telónkon megoldható ez?

(#14802) turika86 válasza C.Brigante (#14800) üzenetére


turika86
aktív tag

Overclock+underclock+bln... legalábbis ezek amiket használok...

"Time is the fire in which we burn"

(#14803) Rotate válasza adodaniel (#14801) üzenetére


Rotate
veterán

azt hiszem droidra még nincs ilyen app

(#14804) C.Brigante válasza turika86 (#14802) üzenetére


C.Brigante
veterán

aham, akkor engem nem érint!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#14805) Barto


Barto
aktív tag

Jó reggelt!

Most akarok nekiugrani egy ICS felrakásnak. Wipo-ok ok. R2-es romját akarom feltenni.
De a *2767*3855#-re nem történik semmi. Ezt még nem használtam. Mit is kellene tapasztalanom? Beütöttem a kódot, a # után eltűnt a beírt kód, de semmi. :F

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14806) Caaabi válasza Barto (#14805) üzenetére


Caaabi
senior tag

Formázta a belső sd-det is... elvileg :D

(#14807) C.Brigante válasza Barto (#14805) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem mindegyik romnál lép működésbe ez a funkció!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#14808) Rotate válasza Barto (#14805) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem megy, csinálj egy sima gyári visszaállítást, és pipáld be, hogy SD-t is töröljön... ha nem tőrli, akkor utólag formázd a beállítások/tárhelynél

(#14809) Barto válasza C.Brigante (#14807) üzenetére


Barto
aktív tag

KI3-as van fent, Bezke ICS témával. Az lett volna a cél, hogy a belső sd-t formázzam, mielőtt ICS fel. De ez nem jött be, mert még minden ott van rajta minden. Akkor CWM-ből tegyem? Ott mounts and storage ponton belül, kell kiválasztani a format /sdcard-t, ugye? Az emmc amúgy micsoda? Külső sd. Közben rájöttem. :)

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14810) Psytech válasza turika86 (#14799) üzenetére


Psytech
senior tag

Megnézem majd, köszönöm, az underlock lehet érdemes számomra, hátha kevesebb procival kicsit több üzemidőt ki lehetne hozni belőle :) De a többi amúgy számomra is érdektelen.. Talán még az UV lehet valamennyire érdekes...

(#14811) Barto válasza Rotate (#14808) üzenetére


Barto
aktív tag

Köszönöm a választ, szintúgy C.Brigante-nak is.
Gyári beállra mentem, most várom, hogy dolgozzon. Samsung Galaxy SII felirat van 5 perce.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14812) turika86 válasza Psytech (#14810) üzenetére


turika86
aktív tag

És az még is micsoda?!:)) mármint az "UV".. vagy csak simán undervolt-ra gondoltál?!;)

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#14813) Barto


Barto
aktív tag

A gyári beállítás visszaállítása belső sd formázással meddig tart? Tettem már fel wipos costumot korábban, de az nem tartott eddig. És csak a kezdőszöveg van, a bootlogo még nem jelent meg. Már több mint 10 perce.... :F

Szerk.: akksi ki/be?

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14814) Psytech válasza turika86 (#14812) üzenetére


Psytech
senior tag

Igen, arra gondoltam szimplán :)) Semmi boszorkányság ;] :DDD
De egyelőre hagyom beállni az alap kernellel, ha jó lesz az akksi idő, akkor nem változtatok :)

(#14813) Barto hát az attól függ, hogy mennyi minden volt rajta.. De ha már boot logónál van, akkor elméletileg a törlés már készen van, már áll fel a rendszer. Szerintem várj még egy keveset, ha nem történik semmi, akkor akksi ki-be után szerintem max fél perc alatt fel fog állni. Volt már nekem is ilyenem gyári/custom romnál, hogy valamiért az első boot nem sikerült, de akksi ki-be után tökéletesen elindult. Nem tudom mi okozhatja...

[ Szerkesztve ]

(#14815) Barto válasza Psytech (#14814) üzenetére


Barto
aktív tag

Köszönöm! Természetesen várok még, csak a para rajtam van. Előtte megvolt a 3 wipe. JIG van, ha kellene...
Volt rajta egy s más: ajgo 2GB, egy pár videó. Ezeket persze mentettem, de nem áthelyeztem csak másoltam. Régiebbi 2.3-as rendszerről mappák file-ok. Már rég törölt alkalmazások szemetei. Az ICS felrakása előtt, mindenképp akartam a belső sd nullázni.

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14816) Barto


Barto
aktív tag

Hopika! Akksi ki-be. Csak a felirat, nincs bootlogo. :F

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14817) Psytech


Psytech
senior tag

Egy újabb ICS kernel, igaz még kezdeti fázisban :)

Shun Andromeda 0.6

(#14816) Barto A továbbiakban mi történik?

[ Szerkesztve ]

(#14818) Barto válasza Psytech (#14817) üzenetére


Barto
aktív tag

Semmi, többször akksi ki/be. Teló be. De csak a Samsung Galaxy SII felirat van, a bootlogo sehol. A gyári beáll visszaállítás belső sd formázással után újraindult. Csak a feliratig jutottunk, a bootlogoig nem.Pedig még messze vagyunk az igazi buherától. Előtte wipoltam csak.
Lehet köze, hogy old_boot-hoz?

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14819) Psytech válasza Barto (#14818) üzenetére


Psytech
senior tag

No, ezt nem tudom, hogy lehet e köze hozzá.. Semmi sem kizárt... Download módba betudsz lépni? (bár ez hülye kérdés, ha van jiged, akkor gondolom megoldod :)) ) Szerintem download mód be, odinnal valamelyik gyári ICS fel, bebootol, rootold aztán rá amit akarsz :) Hosszabb, de a mostaninál eredményesebb lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14820) agabe válasza Barto (#14805) üzenetére


agabe
addikt

gyari tarcsazoba utotted?
ha masikat hasznalsz (pl. ex dialer) akkor az a gond, vagy romfuggo ahogy irtak.

(#14821) Barto válasza agabe (#14820) üzenetére


Barto
aktív tag

Köszönöm Psytech-nek a tippeket
A tárcsázót nem cseréltem,szerintem az gyári volt. De köszönöm neked is a fejtörést.

De ami érdekes: 3 gombos download van, de 3 gombos recovery nincs.
Az ugye a Galaxy felirat után van, de a bootlogo előtt jön be.

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14822) Psytech válasza Barto (#14821) üzenetére


Psytech
senior tag

Majd jelezd ha végeztél az egésszel és már az lett amit akartál eredetileg :))

(#14823) HUTCHDB válasza Barto (#14821) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szia!
1.) download
2.) odid
3.) rom feltétele (pl.: KK5 pit-tel, de én 3 fájlost javaslok repart-tal)
4.) kódos reset

ezen utóbbi akár 10 perc is lehet míg lefut!

remélem jó lesz!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14824) Szelley válasza zseko (#14793) üzenetére


Szelley
senior tag

Én is szeretem mappákban tartani a dolgaimat...asztalon és menün belül is egyaránt, viszont inkáb megszokom így minthogy a laggos GOlaunchert használjam... :K

(#14825) quest8


quest8
csendes tag

Sziasztok!
Wanam v11, cf-root 5.4 LP7
Még stock ICS vagy wanam v10.6 volt fenn, már egyszer írtam, párszor előfordult, hogy a lock screen nem jött vissza, semmire nem reagál. Felhívva csngetési visszahang van a hívónál, viszont az enéym nem reagál, süket, sötét. Reboot segített.
Most v11-nél, tegnap volt egy hívásom. Hívó csngetési hangot hallotta, nálam viszont megint semmi, viszont most nem volt kiakadva, csak nem reagált. Pár perc múlve és előtte is okés volt.
Mit gondoltok? HW/ICS/kernel hiba?
GB-n ilyet nem tapasztaltam.

(#14826) Rotate


Rotate
veterán

szerintetek létezik, hogy Chainfire az LPS root kernelt nem az LPS kerneléből csinálta, hanem csak átnevezte az LPQ-t?

2 napja azzal használtam, és elég szar volt, fos érintkijelző 1-2 másodperces késéssel induló appek... amolyan LPQ stílusban...

mondom mivel a root így is marad, visszarakom a gyári LPS kernelt, hátha... reggel ez meg is történt, és azóta minden jó, érintő is jobb lett, appek is pöccre indulnak...

mondjuk CWM nekem nem kell, jó nekem a gyári kernel csak leírtam a tapasztalatomat mint érdekesség...

(#14827) Barto


Barto
aktív tag

Köszönöm a javaslatokat. Most fogok tudni nekilátni. Beszámolok mindenképp...

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14828) Alien! válasza quest8 (#14825) üzenetére


Alien!
senior tag

szerintem a V11 nem sikerült wanam-nek, eleve visszapakolta az igénytelen TW-t, + hubokat.
Nálam is fagyogatott vele a telő meg az appok is behülyültek, pedig teljes wipe után lett felrakva Szvsz jobban jársz a 10.9-el, jelenleg az a legdurvább rom. Bár nekem bejött Omega főztje is, csak azt durván ki kell takarítani..

(#14829) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Kezd nagyon tele lenni a tököm a wifi beragadással. :W Van olyan custom ics rom, amelyik nem ragad be? Vagy az összes ics ilyen szar?

(#14830) Rotate válasza Sanci789 (#14829) üzenetére


Rotate
veterán

mogyesz írta a megoldást... amióta megcsináltam azóta még nekem sem ragadt be...

2 fájlt kell törölni...

(#14831) mogyesz válasza Rotate (#14830) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Akkor Nálad is működik? Örömmel hallom! Így legalább nem csak Én mondhatom el, hogy működik! Ezek szerint csak megérte azt a pár óra keresgélést/tesztelgetést! :))

(#14832) Rotate válasza mogyesz (#14831) üzenetére


Rotate
veterán

3 nap alatt még nem volt gond... de még alakul :)

(#14833) rankesz válasza Rotate (#14830) üzenetére


rankesz
veterán

Én csak a wpa suppl fájlt töröltem, nekem az is megoldotta.

(#14834) Barto


Barto
aktív tag

Köszönöm! Újra on-line. Hard reset, aztán tolom Artu lp8-asát fel.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14835) Caaabi válasza rankesz (#14833) üzenetére


Caaabi
senior tag

miért mit kellene még törölni ?

(#14836) mogyesz válasza Caaabi (#14835) üzenetére


mogyesz
aktív tag

"A javaslat szerint töröljük a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ot.

Ha ezt megtesszük, restart, majd a wpa_supplicant.conf file network{}-része átveszi a "/data/wifi/bcm_support.conf"-ból... A network{} előtti rész érintetlen marad...

Elvileg, ha töröljük a összes wifi hálót, akkor a
/data/wifi/bcm_support.conf-ból el kellene tűnniük, és ezt követően törölve a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ot kapnánk "üres" konfigot... (Nem lenne honnan fölszednie...)"

Nem feltétlenül kell a másikat törölni, de Én a kísérletezgetés során ezeket módosítottam, így jutottam el a végleges - és ezek szerint másnál is működő megoldáshoz. Ezért is írtam le a megoldási javaslatban a-z-ig mindent.

[ Szerkesztve ]

(#14837) zso73 válasza somnia (#14757) üzenetére


zso73
veterán

Megkérdeztem Samsungékat erről. Milyen rom volt az még érdekel.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14838) SzlobiG válasza C.Brigante (#14780) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én mondtam, nem is frissítek egy jó ideig. :K :K

(#14839) Caaabi válasza mogyesz (#14836) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszi szépen a részletes választ, én az első fájl törlése majd restartig jutottam de egyenlőre igy is tökéletes ! :)

(#14840) HUTCHDB válasza Barto (#14834) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hogyan oldódott meg?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14841) Barto válasza HUTCHDB (#14840) üzenetére


Barto
aktív tag

Azt követtem amit írtál, a hard reset még nem volt meg, mert végül is a korábban javasolt gyári beállítás visszaállítással (sd formázással), le lett takarítva a belső sd.
Nemsokára tolom fel R2-esünk LP8-asát,
szerk.: vagy elgondolkoztam most a wanam 10.9-en. Illetve a VK LP7-esen, vagy 8ason. De lehet, hogy mindegyiken végig megyek majd.
Köszönöm neked is. :R

[ Szerkesztve ]

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#14842) quest8 válasza Alien! (#14828) üzenetére


quest8
csendes tag

kösz, kipróbálom a 10.9-et, amúgy is ezt mondja stabilnak.
Ez csak blue verzióban van, én a stock-osakat töltöttem le.
Olvastam valahol, hogy a Samsung nem javasolja a blue témát az AMOLED-re.
Kipróbálom a blue-t és amúgy is valszeg hamarosan újra csere lesz.
De szerintetek komolyan kell venni ezt a Samsung kijelentést? Vagy én értettem félre valamit?

(#14843) HUTCHDB válasza Barto (#14841) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

itt sokan feleslegesnek tartják friss 3 fájlos pit-es telepítés után a kódos reset-et, de én nem.
korábban kali mester ajánlotta még az sgs1 topicban, de én tapasztalatom is azt mondatja velem, hogy csináljuk meg, hiszen a telepítésnél keletkezett "szemetek", amelyek később esetlegesen problémát okozhatnak, ezzel kiküszöbölhetjük.
nyilván a döntés a te kezedben van... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14844) Psytech válasza quest8 (#14842) üzenetére


Psytech
senior tag

Lehet benne valami, hogy az amolednek nem a kék a kedvenc színe, de magát a kijelentést nem annyira venném komolyan minekután a G. Nexus is amoledes mégis full holo-val debütált, hiszen referenciamodell...

A v10.9-t én is ajánlom, tényleg smooth :)

(#14845) messi6502 válasza quest8 (#14842) üzenetére


messi6502
tag

Nos sajnos a linket most nem találtam amit úgy egy éve olvastam, de az biztos, hogy ott azt írták, hogy az amoled kék sub-pixeljei hamarabb kiégnek, mint a vörös és a zöld. ( Ha jól emlékszem fele annyi idő alatt.)

(#14846) Ironing válasza Psytech (#14844) üzenetére


Ironing
tag

A kék könnyebben beleég,vagy mi?

(#14847) Richard válasza quest8 (#14842) üzenetére


Richard
őstag

Megnyugtatlak, hogy mire kiégne neked azon a pár helyen a kék, addigra a status bar már ötször beég. Azt meg úgyis cserélteted.

(#14848) frigoo válasza fecs (#14781) üzenetére


frigoo
aktív tag

A Te programod az AppZorter for TW. Play-en fantvan.......

(#14849) zack válasza Ironing (#14846) üzenetére


zack
nagyúr

Azt mondják hogy igen, de szerintem ez el van túlozva. :U
Lehet ennek a legrövidebb az élettartama, de még így is hosszabb, mint a telefon komplett működési ciklusa. Előbb lesz fődarab cserés, mint hogy a kék degradálódjon. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14850) Psytech válasza Ironing (#14846) üzenetére


Psytech
senior tag

Igen, erre van esély. De ahogy zack is mondta, előbb cserélteted valami másért a kijelzőt, minthogy beleégne a kék.. Ahogy RicHarD is mondja, a státuszbár folytonos feketéje hamarabb beleég, hiszen az többet szerepel "egyhelyben"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.