Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) roby71 válasza Lomha 8V (#6198) üzenetére


roby71
tag

Köszönöm

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6202) roby71 válasza SaGa59 (#6191) üzenetére


roby71
tag

Köszönöm

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6203) capulet75 válasza rétisün (#6196) üzenetére


capulet75
addikt

Nyelvet nem beszélnek, anélkül meg hiába lenne munka. Ahova én járok nyelvisokába, oda 90% arab jár, van köztük rendes meg szorgalmas (főleg a nők), de nem ez a jellemző.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6204) Habugi


Habugi
addikt

Srácok, az 1.3003-al hova lettek kamuflázsolva az actor.ltx és társai ?! :D

Nem vagyok egy csíter típus, modolni sem nagyon szoktam a Stalkereket, egyedül a hosszú unalmas gyaloglás/"loot behordás" az ami lezsibbaszt ebben a remek játékban, szóval a cipelhető mennyiséget írnám át ahogy eddig mindig.

Csakhát..?! :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6205) SaGa59 válasza Habugi (#6204) üzenetére


SaGa59
őstag

Benne vannak a dbx fájlokban.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6206) Habugi válasza SaGa59 (#6205) üzenetére


Habugi
addikt

Köszönöm, még az este megoldottam/találtam! :B

Egy csomag nápolyi monitorállványról billentyűzetre borulásának alkalmával felfedeztem hogy került a menübe Spawn mod (F3), rácsodálkozván másik fórumon bele is botlottam dezo egyik postjába, miszerint azért került bele hogy az emberek ne kókányolják szét a játékot mindenféle megbízhatatlan trainerekkel ha csalni akarnak.
Na ezen a ponton viszont nem értem miért nem került bele egy extra artifact a játékba, ami innen elérhető sehol máshonnan és hasamra ütök 500kg-ra növelné a cipelhető tárgyak/eszközök össz tömegét, kisebb verzió az artiból úgyis van.. :U

Az ikonja/formája/eredete lehetne pl egy Chimera mumifikálódott combizma.. :DDD

Ezt a modósítást használja úgyis kizárólag az emberek többsége, mert a modból spawnoltatni az inventoryba bármit is megöli a játékot. Személy szerint az éjszakai artifact gyüjtögetésekhez mindig is imádtam bespájzolni elemekből, kajából stb.., ez adja a játék esszenciáját.

Két órát raktam eddig bele egyébként az 1.3003-ba, eddig nagyon pozitív minden.
Nem tudom maga az új verzió vagy a patch de speciel az eddig egyedüliként kikapcsolva hagyott grass shadow/fű árnyék is max 2fpst vesz le a játékból a korábbi ~20 helyett.
Szóval baromi szépen fut, stabil, bár korábban (másfél éve..) sem volt túl sok gondom ezzel, sokakkal ellentétben. A magyarítás is működik, ami kicsit zavaró és nem jöttem még rá hol van a hiba az az, hogy ha jól emlékszem korábban a spontán npc beszélgetések vagy dialóguson kívüli npc - player interakciók is feliratozva voltak, na ez most nincs, nyomják nekem oroszul a rizsát ami feelinges ugyan de kicsit hiányzik hogy tudjam is mit mondanak. :)

Egy szó mint száz köszönöm a készítők / fordítók munkáját, nagyon szeretem ezt a játékot! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6207) capulet75 válasza Habugi (#6206) üzenetére


capulet75
addikt

Az avatárod, ha az akinek gondolom, akkor az egyik legjobb karakter az összes trek történetéből. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6208) Habugi válasza capulet75 (#6207) üzenetére


Habugi
addikt

:K :R

Jó mulatást/visszaemlékezést: [link] :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6209) capulet75 válasza Habugi (#6208) üzenetére


capulet75
addikt

A Doktor a legjobb. :K Vészhelyzeti holoparancsnok. :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6210) roby71


roby71
tag

sziasztok
segitséget kérnék
ujra keztem

ennek a hibának mi a gyogyszere
köszi

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6211) Habugi


Habugi
addikt

Stalkerek..,

Van bármi hátulütője annak, hogy amikor a Sines vezető visszaküld a bandita bázisra infót szerezni akkor nemes egyszerűséggel visszaveszem a felszerelésem a ládából? :U

Gyakorlatilag egyszál Kolbasa-ban küld oda, Viper 5-el a kezemben amihez kaptam 30db skulót.., mester fokozat, csak az alagúthoz vezető erdőben 2db Chimera ugrott rám, a Military újabban rakétavetővel kempel a buszmegállókban szóval na.., értem én a viccet csak nem szeretem..! :D

Kvázi szvsz az adott pályrászről sem jutnék ki élve ezzel a felszereléssel, arról nem beszélve ha másfél év távlata/memóriám nem csal, közvetlen utána küldenek tovább az X18-ba..

(#6210) roby71:

Kicsit köszi Emese beütése lesz de ajánlom az 1.3003-at! :K

0% CTD/bug, 100% stalkerkedés, még az Agropromos belépő missön sem bugzik ami már önmagában achievement!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6212) capulet75 válasza Habugi (#6211) üzenetére


capulet75
addikt

Nincs. Vedd csak ki.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6213) Habugi válasza capulet75 (#6212) üzenetére


Habugi
addikt

Nagyon frankó, kösz a gyors választ!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6214) roby71


roby71
tag

Helo
A barlang hátso kijáratán menny ki.
Jobra le a lejtön ott egy auto .
Azal könnyebb végigmenni

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6215) roby71 válasza Habugi (#6211) üzenetére


roby71
tag

Helo
A barlang hátso kijáratán menny ki.
Jobra le a lejtön ott egy auto .
Azal könnyebb végigmenni

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6216) shield válasza Habugi (#6211) üzenetére


shield
őstag

Én kivettem ami kellett, a többit addig ott hagytam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6217) capulet75 válasza roby71 (#6215) üzenetére


capulet75
addikt

Talán inkább így:
Szia.
A barlang hátsó kijáratán menj ki.
Jobbra le a lejtőn ott egy autó .
Azzal könnyebb végigmenni.

És arra két autó is van, egy Uaz és egy Moskvitc. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6218) roby71 válasza capulet75 (#6217) üzenetére


roby71
tag

:R :R

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6219) Habugi


Habugi
addikt

roby71 & shield:

Köszönöm de hamár.., vittem az egész cókmókot. :D

Amúgy ez a Veles - Petrenko féle dupla laboros túra ez kemény volt.., szerintem Veles titkon sugárkezelt hosszútávfutót kereshetett egy ideje és az egész sztoryt csak kitalálta.. :DDD

Node vége, végre Yantarba értem.

Az létezik hogy az SSP - 99M három staton (Burn, Chem. Burn, Explosion..) erősebb mint a SEVA Suit, minden más statra azonos (még a bulletprrof is.. :F ), ráadásul hamarabb lootolható Yantarban fix helyen és olcsóbb is (24k vs 30k) mint a SEVA ?!

Ezzz ezmiez, megkockáztatom még sosem használtam. Bug vagy fícsőr? ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6220) Mans20 válasza Habugi (#6219) üzenetére


Mans20
addikt

Melyik dupla laboros? X18?az még a kisebbik agybaj,Én az X6-ban hülyültem meg amikor ki kell kapcsolni azt az agyperzselő izét.Oda se árt fél raklap lőszer.

(#6221) roby71


roby71
tag

Sziasztok
Sajnos végleg behalt a game.
A tudos elküld a pda-m hoz alkatrészért ,átmegyek a nádason bemegyek a faházba rosszulleszek töltené be az uj páját és vége. kilép ezzel a hibakoddal.
ujra telepitettem, vissza raktam a mentéseket de ugyan az a hiba.
kérlek segitsetek.
Megjelenik ez a játék valaha gyári változatban?
Lehet a vg
a-m nem tetszik neki, amd hd6770 legújabb driver.
Elég sokszor kilépett játék közben,lerakta magát a tálcára de a játék futott tovább.
köszönöm

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6222) Plazmacucci válasza roby71 (#6221) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem várd meg a kövi javítást. Mire az megjelenik, úgy is elfelejted hol tartottál. Újra izgalmas lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6223) Habugi válasza Mans20 (#6220) üzenetére


Habugi
addikt

X18 és tán X10 ahol alig kell időt eltölteni, ámbár tegnap megvolt az agyperzselő lekapcsolós móka is, valóban elég lőszerigényes volt, főleg a végtelenítve érkező psi dögök okán.. :D

(#6221) roby71:

Dropboxra vagy valahova told fel azt a mentést nekem, megpróbálom tovább vinni amennyiben 1.3003as a tiéd aztán adom is vissza. Jópár óra után még mindig nulla crash/CTD. Ahol nálad elhullik az egy olyan rész ahol videót néznél, semmi több. Ilyen video átvezetős kifagyás pedig a korábbi verziókra volt jellemző.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6224) roby71 válasza Habugi (#6223) üzenetére


roby71
tag

köszönöm szépen[link]
remélem jol csináltam még sosem volt dolgom a dropboxal :R :R

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6225) Habugi válasza roby71 (#6224) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tesz semmit!

Egyébiránt nem sikerált..(nem jó a link), a gesztust köszönöm de nem kellett volna pusztán ennek okán dropbox reget csinálnod. :B
Gúgliba betolod hogy free file upload és az első 3 találatra feltöltöd (csomagolva hogy a kiterjesztés miatt se lehessen probléma esetlegesen, jelképes .zip), majd elkezded leellenőrizni sorban melyik link működik és már az elsőt tolhatod is nekem privibe. Esetleg ftp.. vagy bármi más.

.dds & .sav együtt, mert nem tudom melyik miért felel/mennek-e külön. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6226) roby71 válasza Habugi (#6225) üzenetére


roby71
tag

köszönöm
igy talán jo [link]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6227) Habugi válasza roby71 (#6226) üzenetére


Habugi
addikt

Lejött, nem is baj hogy tokkal vonóval küldted az appdata mappát mert így végig tudtam próbálni az összes mentésed annak okán hogy betöltés közben CTD-zik, az üzenetből arra következtetek hogy lehet eltérő verzióval játszunk. Főmenüben bal alsó sarokban 1.3003?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6228) roby71 válasza Habugi (#6227) üzenetére


roby71
tag

helo
igen 1.3003 +magyaritás
már ott tartok hogy ujratelepitem a gépet (3 éve win7 64 bit)
megkérdezhetem honnan szedted le, hátha rossz a letöltött játékom.
köszönöm

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6229) Mans20 válasza roby71 (#6228) üzenetére


Mans20
addikt

Ebbe már benne van alapból a javítás,[link] Én ezt tettem fel,egyszer se fagyott ki.

(#6230) roby71 válasza Mans20 (#6229) üzenetére


roby71
tag

köszönöm
Már elkezdtem szedni még 20 perc , kiváncsi vagyok az lessz e a hiba.

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6231) Mans20 válasza roby71 (#6230) üzenetére


Mans20
addikt

A radeon 6670-hez meg esetleg próbálj egy régebbi drivert.A 3 éves rendszer se egy élmény.

(#6232) roby71


roby71
tag

Sziasztok
Hát lejött az uj game de ugyanaz a hiba.
ha visszarakom a mentéseket nem tölt be.
valami tanács?
Nincs kedvem megint elöröl kezdeni.
a Mans20 :vga 6770.

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6233) Habugi válasza roby71 (#6232) üzenetére


Habugi
addikt

Ugyan ezt dobta nálam is bármelyik mentésedet próbáltam betölteni..

Esetleg valami moddal mentetted le amit azóta leszedtél ?!

Újrakezdés kéne pedig.., mintha hibásak lennének a save fileok, korábbi mentéssel is érdemes lenne próbálkozni ha még nem tetted volna meg.
Esetleg minél pontosabban leírod nekem hol tartottál a sztoryban és áttolom a saját mentéseim egyikét ami a közelében van, az esélyek h lesz ilyen jók mivel elég sűrűn mentek.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6234) Habugi válasza roby71 (#6232) üzenetére


Habugi
addikt

Kimaradt.., szóval nekem ugyan az a verzió van fent amit Mans20 is linkelt illetve amit most magad is feltettél, szintén zéró fagyás/CTD eddig (a mentéseidet nem számítva.. :B ).

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6235) roby71 válasza Habugi (#6233) üzenetére


roby71
tag

köszönöm nagyon hálás lennék
az öreg tudos elküld a pda-m hoz áramkörökért.
átmentem a nádason ,ahol a helikopter követ.
bemegyek az öreggel beszélni a faházba ,ott betöltene de elölyön a hiba.

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6236) capulet75 válasza roby71 (#6235) üzenetére


capulet75
addikt

A helit kilőtted? Amúgy ez a bug még valamelyik első patch környékén ki lett javítva. Nekem is volt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6237) roby71 válasza capulet75 (#6236) üzenetére


roby71
tag

Szia
Nem kilőttem ki.
Valaki egy a körüli mentést nem tolna fel.

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6238) Habugi válasza roby71 (#6237) üzenetére


Habugi
addikt

Nyeee, türelem mentést terem.., jártam közben Praktikerben meg bevásárolni jövőhétre.

Ez közvetlen onnan indul, hogy el kell menned az öreghez az Ingoványba: [link]

S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha\appdata\savedgames\

Közvetlen ott ahol bejön a mentés (feltéve h betöltődik..) lesz előtted egy karton doboz (Yantar, tudós bunker).
Ebbe pakoltam be a motyómat jobb híján csak hogy ne legyen az esetleg h nem tudsz megmozdulni mert nálad nincs átírva a cipelési limit..

Helivel sem lesz gondod, feltéve hogy elbírod az RPG-t.. ;]

Have fun

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6239) capulet75 válasza Habugi (#6238) üzenetére


capulet75
addikt

820 ;] Te kis csíter... :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6240) roby71 válasza Habugi (#6238) üzenetére


roby71
tag

Nagyon szépen köszönöm,tökéletesen fut. nálam volt valami hiba.de mi?
Még egy kérdés .hogyan irod ár a suj határt.
Most igy végigvinném ,de utána kiprobálnám a te sujbeállitásodat is.
köszönöm

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6241) Habugi válasza capulet75 (#6239) üzenetére


Habugi
addikt

Hátőőő.. :DDD :B

Az van hogy ebben a játékban amúgy is annyit kell futni.., borzalom na, running simulator 2014.. :)

Minden létező Stalkerben visszajárkáltam eddig egy adott stashhez amiben a cuccaimat tartottam de ebben teljesen ki van zárva. :N

(#6240) roby71:

Arra majd visszatérünk akkor, az utolsó patch óta mókás a történet mert a két ominózus .ltx fájl be van csomagolva, nem is lehet akármivel "kiszakajtani" őket a helyükről.

Egyébként mea culpa, tényleg nem vagyok egy grammar nazi, értem én hogy jóeséllyel mobilról írsz stb de a "suj" az igazán lehetne súly is akár.. :O ;]

Nálad volt a hiba biztos, hogy micsoda hát azt a fene sem tudja. Az öregnél a faházas részt élje túl és akkor már tuti hogy most már minden tutti!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6242) capulet75 válasza Habugi (#6241) üzenetére


capulet75
addikt

Én 80kg-os súlyhatárt használok (az a koncepció hogy erős :) ), és onnantól hogy van szervóruha átállítom 200-ra.Szerintem logikus elvárás egy ilyen páncéltól hogy ennyit bírjon. Régebbi stalkerekben használtam ilyen 800+ kgot is, de annyi fegyver és lőszer volt így nálam hogy legmagasabb szinten sem volt kihívás a játék.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6243) Habugi válasza capulet75 (#6242) üzenetére


Habugi
addikt

A 800nak azért a közelébe sem járok, kb rácsaptam a numerikusra pusztán azért mert nem emlékeztem mi mennyi. Cirka a játék felétől pedig elég rendesen jön be a zseton/speckó ammok, onnantól a simákat szinte nem is használom. Ugyan ez igaz az artifactokra is, a 80%-uk useless kb, 3-5%-os bónuszok 2-3 penaltyval, kizárólag a transzmutáció miatt vannak nálam. 20-30 doboz kaják / víz dettó, szóval ha 3db jobb fegyóval, RPG-vel számolok, fenti dolgokat szépen lehúzva az 200kg sincs, úgy sem ha van nálam 3db gúnya, legyen mondjuk szervó, seva és a köztes military.

Ahhoz pedig simán lusta vagyok hogy kimászkáljak ltx-et szerkeszteni.
Sok fegyvertől/lőszertől ugyan nem lesz könyebb a játék maximum fun/változatos mert 6ból arra váltasz amire éppen kedved tartja, egy-egy fegyó, pontlövő (upgradelt rohamfegyók, semi-vel..) & shotgun, hasamra ütök 300 & 100 skulóval.. nincs olyan Monolith vagy Military base/Camp amit nem gyalulsz le velük, súlyban pedig 20kg-ról sem beszélünk (fegyverben mérve ofc..). :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6244) roby71 válasza Habugi (#6243) üzenetére


roby71
tag

Én kiszedtem azt a két paramétert és gyakorlatilag megszüntette a random játék kivágás/kifagyásokat! :K

...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\System.ltx

max_weight = 50 (ezt pl. 500ra)

...\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\creatures\Actor.ltx:

max_walk_weight = 60 (ezt 600ra)

Mindkért .ltx fájl szerkeszthető pl. jegyzetömbbel, megeshet hogy nem tudod/engedi menteni abban az esetben ha programfilesba van a játék telepítve, ebben az esetben kimásolod máshova a két filet, átírod, visszamásolod/felülírod. Finito, 500as inventory.
Megtaláltam egy régebbi hozászolásodat.
Sajnos nálam ilyen filék nincsenek. Vagy nem találom.

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6245) Dhampir válasza capulet75 (#6242) üzenetére


Dhampir
félisten

Tényleg nem éri meg feljebb tornászni, én a kereskedés miatt próbálkoztam vele (abban sem bizonyulok ügyesnek), de valóban unalmassá vált egy idő után. A harcnál nem számított, mert hiába volt nálam többlet a pusztító eszközökből, mert ha ügyetlen voltam így is-úgyis átküldtek az örök harcmezőkre.

A SoC, CS és a CoP első végigjátszásánál is csak az alapjáték adta lehetőségeket használtam ki. Talán az egyre "kegyetlenebb" modok miatt próbáltam ki a jócskán megnövelt súlylimitet, valamint a CS másodszori nekifutásánál.

Amiben egészen ügyetlennek bizonyulok, az ugrálások ide-oda és a famászás, ott elkélne némi segítség.

Mostanában Stalkerrel nem játszottam, talán a későbbiekben megpróbálom az LA-t, az elejébe már belekóstoltam és érdekes, szinte új világát tárja fel a Zónának.

(#6246) rétisün válasza roby71 (#6244) üzenetére


rétisün
veterán

a 1.3003-as javítás megszüntette a könnyű moddolhatóságot azzal, hogy a gamedata mappa helyett ismét gamedata.db* fájlokban vannak a játék dolgai, így azokban nem egyszerű szerkeszteni a szükséges *.ltx-eket.

régebben linkelten pont neked a (lehetséges) megoldást.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6247) roby71 válasza rétisün (#6246) üzenetére


roby71
tag

Köszönöm.
Kiprobáltam, de ez után jöttek a bajok.
Kifagyások, benemtöltések.
Ha Hambugi nem segit mentéssel kezdhettem volna elöröl.Amit ezuton megit köszönök.
De azért jo lenne tudni hogyan lehet mokoli.
Köszi

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6248) Dhampir válasza rétisün (#6246) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a SeregA-Lus-féle verzióval is együttműködik?

(#6249) Habugi válasza roby71 (#6247) üzenetére


Habugi
addikt

Igazán nincs mit, mondanám hogy szerencséd volt amiért pont volt az ominózus missön előtti mentésem csak ez nem lenne igaz.. :N

A sztory dióhéjban annyi, hogy az első Stalkereket, SoC, CS.., egy gyári beállításokon (bios) üzemelő Phenommal játszottam, ami a funfactort/hozzánemértést fokozandó gyári hűtővel ment majd két évig egy elég rosszul szellőző házban, három vinyóból kettő badsectoros volt.. ;]

Más játékokkal nem volt annyi gond sem mint azt a fenti leírásból gondolná az ember de bizony ha mellé veszed az akkori állapotokat és az Xray engine gyönyöreit, Margitkát a virágboltból, nos.., szóval úgy tudtam végigtolni a stalkereket komolyabb hajhullás nélkül (és nem a Geiger-Müller számláló ritmusérzéke okán..) hogy rászoktam a küldetésenkénti mentésre, közben pedig gyakran QS.. :DDD :K

Szóval bumm így lett a chocapic, mentek ha kell ha nem, nálam ez akkor összeforrt a Stalkerrel, zsigerből jön.

Btw, mivel látom hogy bűnbe vittelek ezzel a súlylimit kitolással, előzetes passzív hozzállásomat félretéve küldtem egy privit..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6250) rétisün válasza Dhampir (#6248) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudom....de ha a 3. patch azt is 'visszacsomagolja', akkor ahhoz is jó lehet.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.