Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) kekeeci válasza nubreed (#6799) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bocs, elrontottam a linket, de Balathruin kolléga megadta jól. :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6802) nubreed válasza kekeeci (#6801) üzenetére


nubreed
veterán

Igen köszönöm, Balathruin -nak is. :)

A Soup topikban már kérdezősködtem, igazából nem tudom eldönteni melyiket tegyem fel, A Soupot vagy a Solyankát. Ugye a Solyanka elég nehéz és az angolosítása nem tökéletes, viszont nagyobb mint a Soup, a Soup nem annyira HC (emiatt ez szimpibb nekem, nem azárt játszom, hogy mazochista módon szívassam magam egy tök nehézre megcsinált játékkal, de imádom a Stalker hangulatot), és kisebb mint a Solyanka de mondjuk nagyobb mint a Lost Alpha, amit már próbáltam, az a bajom vele, hogy egy bizonyos ponton mindig kifagyott és emiatt feladtam, nem tudtam folytatni a játékot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6803) Sensut válasza nubreed (#6802) üzenetére


Sensut
őstag

Mint ahogy itt is említettem, a Solyanka CP2 csak fanatikus stalkerezőknek ajánlott, mert valóban nehéz játék. A legnehezebb mod, amivel valaha játszottam, és nem ma kezdtem stalkerezni :K Hogy miért nehéz, azt is leírtam ott. A Soup viszont egy átlagos nehézségű mod, ami mellesleg full magyar is már, és elég stabilan játszható, bár még vannak benne hibák. Viszont roppant hosszú és tartalmas az is. De szerintem ezeket nem a Soup topikban kellene megtárgyalni? Még a végén kirúgnak innen :D

(#6804) nubreed válasza Sensut (#6803) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, igen köszönöm, nem is offolom szét tovább a topicot, a Soupot fogom előszőr kipróbálni. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6805) kekeeci válasza nubreed (#6802) üzenetére


kekeeci
senior tag

Nehéz döntés. A solyankánál az emeli az adrenalinszintedet, hogy bármilyen kis figyelmetlenség miatt tölthetsz újra (exoban is kinyírnak egy lövéssel), a soupnál pedig a CTD-k, igaz ezt magyarul is játszhatod, hála Geri D.-nek.
A solyankát, ha taktikusan csinálod - távolról, egyes lövésekkel ritkítani az ellent, kialakult tűzharcokba csak akkor beavatkozni, ha valamely főbb szereplőt veszélyezteti stb. - akkor egész jól el lehet vele boldogulni. A rambózásra viszont szinte semmi esély, már csak a lőszerek csekély mértéke miatt is.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6806) Sensut


Sensut
őstag

FIGYELEM!

Közkívánatra a StalkerSoup topik neve megváltozott

"S.T.A.L.K.E.R. - StalkerSoup és Narodnaya Solyanka" -ra.

(#6807) nubreed válasza kekeeci (#6805) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi. :)

Minek a rövidítése a CTD? :) Nem esik le. :B

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6808) Balathruin válasza nubreed (#6807) üzenetére


Balathruin
veterán

Crash to Desktop

(#6809) nubreed válasza Balathruin (#6808) üzenetére


nubreed
veterán

Oh.. OK :))

Hogy nem esett le... :W

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6810) kekeeci válasza nubreed (#6809) üzenetére


kekeeci
senior tag

Pedig szinte egyidős a kifejezés a Windowszal. (bár írhattam volna magyarosan, kidob - kidobál)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6811) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A csernobili zóna, ahol órák alatt hagyta hátra mindenki az életét

"Egy zalai fotós elutazott novemberben megnézni a csernobili erőművet, mielőtt lefedik azt az új szarkofággal."

(#6812) Sensut válasza Dhampir (#6811) üzenetére


Sensut
őstag

Ha minden igaz, a "nagy sátor" a helyére került és többé nem látjuk viszont a szarkofágot sem.


(Alexander Gontar)

(#6813) Plazmacucci válasza Sensut (#6812) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd szétrohad ez is :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6814) shield válasza Sensut (#6812) üzenetére


shield
őstag

Majd a modderek kitalálják, hogy lehet bejutni. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6815) Sensut válasza shield (#6814) üzenetére


Sensut
őstag

Talán ez lesz a Stalker 2.

(#6816) PeL válasza shield (#6814) üzenetére


PeL
addikt

Egyébként fogadok, hogy pár elvetemült orosz vagy ukrán stalker fanatikus kiment már oda paintball meccseket nyomni :D

(#6817) Dhampir válasza shield (#6814) üzenetére


Dhampir
félisten

Alulról?

(#6818) shield válasza Sensut (#6815) üzenetére


shield
őstag

Lehet rá kitalálni egy egész történetet.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6819) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Tudományos oldalról mindent értek, de mint stalker fan kicsit szomorú vagyok. Ha el is tudok majd menni egy Csernobil túrára, a legfontosabb nevezetességet sosem fogom már úgy látni ahogy átéltem :(

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6820) Fred23


Fred23
nagyúr

Már nem emlékszem, hogy hol, de azt olvastam, készül egy 64 bites motor a STALKER-ek alá; ez igaz? Megkapja a Lost Alpha is? Csak mert a sok töltögetés a pályák között kinyírja a játékélményt.

(#6821) Plazmacucci válasza M@trixfan (#6819) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy élted át? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6822) Balathruin válasza Fred23 (#6820) üzenetére


Balathruin
veterán

Semmi hír felőle. LA csak úgy nem kaphatja meg, mivel módosított ShoC van alatta. Pályatöltés nélküli játék még nem nagyon lehetséges egyelőre, rengeteg munka lenne. Több szálra is át kell akkor írni hogy az alife ne egyen még bármilyen processzort.

(#6823) M@trixfan válasza Plazmacucci (#6821) üzenetére


M@trixfan
addikt

A Stalker számomra nem játék, hanem egyik meghatározó élménye életemnek. Én ott voltam. Ne akard tudni hány év alatt vittem végig a szériát, mire minden fűszálat megnéztem! :D

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6824) Plazmacucci válasza M@trixfan (#6823) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hittem kint jártál a régi szarkofágnál. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6825) Sensut válasza Fred23 (#6820) üzenetére


Sensut
őstag

Hát a Stalkersouphoz készül a 64 bites motor, azt tudom. A Lost Alphához is szó volt róla, de arról nem sokat hallani már rég óta. Mondjuk az ilyent nem is kell hangoztatni folyton, csinálni kell és kész :)

(#6826) shield válasza Sensut (#6825) üzenetére


shield
őstag

+1 :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6827) cheatergs


cheatergs
senior tag

A Director's Cutról még mindig semmi hír?
Az oldaluk '14-ben frissült utoljára.

Mindig minden mindegy

(#6828) Plazmacucci válasza cheatergs (#6827) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Dezo néha idehány pár sort, annyi van :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6829) PeL válasza cheatergs (#6827) üzenetére


PeL
addikt

Csinálgatják csak baromi lassan haladnak vele. Sztem 1 max 2 ember foglalkozhat vele vagy nem tudom mi lehet a háttérben, de lassan több időbe telik ezt a DC-t kiadni mint magát a modot...

(#6830) M@trixfan válasza cheatergs (#6827) üzenetére


M@trixfan
addikt

A mindenkori changelog-ot érdemes figyelni, ott nyomon követhetők a frissítéssek.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6831) capulet75


capulet75
addikt

ismerős? :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6832) Balathruin válasza capulet75 (#6831) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem.

(#6833) capulet75 válasza Balathruin (#6832) üzenetére


capulet75
addikt

De. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6834) Dhampir válasza Balathruin (#6832) üzenetére


Dhampir
félisten

A játékban masszívabb az épület. :)

(#6835) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Kijátszottam a játékot és találtam 1 pda-t, amibe az áll, hogy keressem meg a séf kódjait.
Első kettő megvan, de a farkasok laknak ezen a környéken résznél elakadtam.
Azt hittem a vagonba kell mennem, de nem nyert.

Tudnátok segíteni?

HUN_Thorpedo

(#6836) Kaszas1990 válasza szabog4 (#6835) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Szia itt van a megoldas! Figyeld a video veget es a masodik video elejen bedig a katonai hatar vegeig kell menj mivel ott talalod meg a szefet!
https://www.youtube.com/watch?v=eX3wQU-pVZI

https://www.youtube.com/watch?v=nX5rf5lweWc
Sok sokert hozza :)

(#6837) szabog4 válasza Kaszas1990 (#6836) üzenetére


szabog4
aktív tag

Most volt időm játszani.

Köszönöm!
Másodiknak mentem oda le...hátha...akkor nem fogadta el, ezért nem is gyanakodtam, hogy netán sorba kell menni... :D ez volt a bibi.

A 2. videót meg sem néztem, nem volt nehéz, főleg h írtad is. :D

Volt benne 50.000 RU. Azt hittem komolyabb dolog lesz.

Van miért folytatni a játékot? Eddig 2 csávó adott egy lehetőséget, hogy nyerhetek 10.000 RU-t, ha megfelelő gyógyszert választom ki a haverjának. Meg segítettem egy banditának elhozni a fegyverét, majd vérszopóvá változott. (Ez szerintem csak kihagyott mellék küldetés.) Egy kontrollerrel is beszéltem.

Van értelme még erőlködni vagy már csak az alap, öld meg a vadkanokat és egyéb teremtményeket XY helyen meg hozd vissza az xy artifactot küldik maradnak?

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#6838) Kaszas1990 válasza szabog4 (#6837) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Szerintem mar csak az alapkuldetesek vannak amik folyton ismetlodnek de remelhetoleg a Direct Cut verzio sokkal bovebb lehetosegeket fog tartalmazni mert azert lasuk be meg van potencial boven benne! :))

(#6839) PeL


PeL
addikt

Status Update: MODDB

Röviden a lényeg: Elvileg kész vannak a patchel szinte teljesen, a tesztelésre várnak hogy minden rendben legyen. Azért haladtak lassan az egésszel mert kevesen vannak aktív fejlesztők, 5-6 fejlesztő van meg kb ugyanennyi aktív tesztelő. A teszt fázis során néhány alkalommal végigjátszatják a játékot a tesztelőkkel hogy biztosan megtaláljanak minél több bugot. Amint ezzel megvannak kiadják végre a DC Editiont.

(#6840) Lomha 8V válasza PeL (#6839) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na, ez jó hír, köszi. :)

(#6841) shield válasza PeL (#6839) üzenetére


shield
őstag

Ez tényleg jó hír.
Ha elkészül, remélem hamar rákattan a FI csoport.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6842) Dhampir válasza shield (#6841) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

(#6843) adrian.laki


adrian.laki
újonc

Üdv Stalkerek!
Elakadtam a játékmenetben, segítsetek! Lost Alpha ver. 1.3003 magyarítva, a "Disable Psy-Brain Power Supply" résznél. Mikor végeztem minden feladattal és keresném a titkos alagutat, hogy elhagyjam a helyszínt, a végigjátszás videók szerint egy nyitott ajtó vezet a lejárathoz...engem viszont ugyan az a helyszín fogad, mint ahol elkezdődött a küldetés (ahol magamhoz tértem tudsóként az álomban) felfelé nem lehet menni, mert a létra le van szakadva. Lehet, hogy programhiba? Köszönöm a segítséget előre is.

(#6844) Kaszas1990 válasza adrian.laki (#6843) üzenetére


Kaszas1990
csendes tag

Szia esetleg egy screen shootot tegyel fel, h hatha jobban tudnank segiteni ebben a temaban! En minden esetre teszek egy linket es nezd meg, h hogyan is halad at a videoban a jatekos 18 perc allat amugy rohadtul utalom ezt a palyareszt. :D

https://www.youtube.com/watch?v=aNiUURtiDNY

(#6845) SaGa59 válasza adrian.laki (#6843) üzenetére


SaGa59
őstag

A kijárat ugyanott van, ahol mindig is volt, az alap ShoC-ban is.
Felmész a legfelső szintre, majd fel az oldalsó lépcsőn, be abba a szobába, ahol eredetileg egy irányító várt, és a jobb oldali utolsó „medencén” át leugrasz a csatornába.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6846) adrian.laki válasza Kaszas1990 (#6844) üzenetére


adrian.laki
újonc

Köszi! Nagynehezen leesett, hogy van még egy ugyanolyan ajtó ugyanazon a szinten. Mennyi időt el....tam itt!

(#6847) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Tudnátok adni olyan konzol parancsot ami megszünteti ezt az undorító világosságot? Az ég az be van égve,ha lefelé nézek ilyenkor akkor meg az egész fényerőt megdobja.A választ előre is köszi...


V6

(#6848) Balathruin válasza M0ng00se (#6847) üzenetére


Balathruin
veterán

Bugfix csomagok, leírják az eltolt beállítások helyrerakását is.

(#6849) Dhampir válasza M0ng00se (#6847) üzenetére


Dhampir
félisten

Az AMD kareszt okoltam emiatt, de eszerint nem az volt a ludas.

(#6850) M0ng00se válasza Dhampir (#6849) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Nem találtam még megoldást, de addig nem is vagyok hajlandó játszani amíg nem lesz jó...

V6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.