Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Plazmacucci válasza SaGa59 (#5450) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ki lehet hagyni Sin küldiket? Ez új. Már alig várom a patch-t.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5452) Aarpok válasza SaGa59 (#5450) üzenetére


Aarpok
őstag

Csak az első és második javításnál pirosak, a harmadiknál már semlegesek a játékos irányába.

Аарпок

(#5453) SaGa59 válasza Plazmacucci (#5451) üzenetére


SaGa59
őstag

Mondjuk én a 3. patchel nem játszottam ki, mert fordítgatok, de ahogy olvastam talán itt is, abban már ki lehet kerülni, ahogy az üzenetben is benne van, amit akkor kapsz, mielőtt belépnél az alagútból a bányába, hogy lépj be a Szolgálathoz...

Az meg már kint van, nem kell rá várni...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#5454) Plazmacucci válasza SaGa59 (#5453) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De az is bughegy, inkább várok. Legyen jó a directors cut :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5455) PeL válasza Plazmacucci (#5454) üzenetére


PeL
addikt

Mitől bughegy? Simán végig lehet játszani, gond nélkül...

(#5456) cheatergs


cheatergs
senior tag

A Sines buktánál az is megoldás, ha perkálsz a Barkeepernek 10000 ru-t, cserébe ő elintézi, hogy a Sin fogadjon téged. Így nem kell újrakezdeni, a pénzt meg simán össze lehet halászni.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#5457) KisBundi válasza cheatergs (#5456) üzenetére


KisBundi
őstag

Igen, nekem is ez volt. De nekem a játék is küldte az üzenetet, hogy így tudom tovább vinni. :K

(#5458) szabog4 válasza SaGa59 (#5450) üzenetére


szabog4
aktív tag

Sikerült megoldani, csak közben eljátszottam 1 egész napot és folytattam a vizsgára tanulást, azért nem jelentkeztem!

Köszönöm a segítségeket! 10.000-be fájt! :O

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#5459) KisBundi válasza szabog4 (#5458) üzenetére


KisBundi
őstag

10000 nem sok :) Pillanatok alatt össze lehet szedni! :)

(#5460) shield


shield
őstag

Nem akar jönni az új patch. Eddig még nem kezdtem el és bosszús lennék ha bele kezdek és közben jön az új patch és jön az instrukció: kezdj új játékot!
Eddig nem is tudtam, hogy angol hanggal adták ki, tegnap találtam hozzá az orosz hangot. Kicsit meglepett.
Jobban fog illeni hozzá az orosz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5461) Nigi


Nigi
csendes tag

Sziasztok!
Bele futottam egy bugba es nem tudom hogyan kerulhetem ki: mikor kinyirok barmilyen mutanst nem kapok reszeket. A jatekot ujrakezdtem, de nem oldotta meg, maradt a bug. Vkinek tipp?

(#5462) Dhampir válasza shield (#5460) üzenetére


Dhampir
félisten

Alapból orosz hang nélkül van? :(

(#5463) rétisün válasza shield (#5460) üzenetére


rétisün
veterán

hol találtad? az nekem is kell :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5464) cheatergs válasza Nigi (#5461) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ha úgy érted, h nem adnak lootot (zombi hand, flesh eye etc.), akk ne bosszankodj, mivel véletlenszerű. Értékük am sincs, és az időnkénti respawnjaik miatt egy idő után több tucat gyűlik össze úgyis.

Mindig minden mindegy

(#5465) shield válasza rétisün (#5463) üzenetére


shield
őstag

Naa...végre megtaláltam az oldalt. Ha van yandex-es oldalad akkor azonnal átdobja.
РУССКАЯ ОЗВУЧКА

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5466) rétisün válasza shield (#5465) üzenetére


rétisün
veterán

köszi! :R

itt találtam hozzá torrentet is, a te linkedről sajna csak 20-al jön :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5467) shield válasza rétisün (#5466) üzenetére


shield
őstag

Én is voltam ezen az oldalon és láttam a torrentet, csak még nem akartam letölteni.
Azért linkeltem ezt, mert ha van yandex disc-ed, akkor mindjárt átrakja oda, onnét pedig jön rendesen. Ha csak simán kezded letölteni akkor ez van. Gondolom, hogy neked akkor jobb a torrent.
10GB-ot lehet tárolni rajta. Azért szeretem ha orosz oldalról yandex-es a letöltés, mert nem kell mindjárt letölteni, rá érek később is foglalkozni vele, előbb csak átküldöm oda. Főleg ha helyszűkében vagyok a vinyókon. Kár, hogy nincs ilyen lehetőség a Mega-n és a Google-n.
Egyszerű a reg az oldalra. Még SaGa ajánlotta.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5468) SaGa59 válasza shield (#5467) üzenetére


SaGa59
őstag

A mega-n van ilyen lehetőség, ha a fájl maga is meg van osztva, nem csak a könyvtár. Ha úgy osztják meg, akkor van olyan opció, hogy a saját mega drive-odra átmásolja.

Amúgy van egy otixo nevű cucc, ami meg arra képes, hogy az ilyen felhős tárhelyek között lehet úgy mozgatni fájlokat, hogy azon nem jönnek le a gépedre, hanem direktben a felhők között jönnek-mennek. Az ingenyes otixonak annyi a hátránya, hogy egyszerre csake gy fájlt lehet másolni egyik helyről a másikra, azaz komplet könyvtárat is csak fájlonként. A másik hátránya, hogy a mega-t nem lehet bekötni rá, viszont a yandexet, google-drive-ot, one-drive-ot, dropboxot meg még vagy 20 hasonlót igen.

http://otixo.com

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#5469) shield válasza SaGa59 (#5468) üzenetére


shield
őstag

Köszi az infót.
Mindjárt meg is lesem. Most már ebben kell gondolkodni, ne kelljen minden azonnal letölteni. Egyre jobban tetszenek ezek a felhős tárhelyek.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5470) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok !
Jantarban érkeztem, kaptam is egy küldetést egyből, szereznem kell a tudósnak valamilyen csövet nyilván.A problémám annyi, hogy nem találok lefelé vezető utat a föld alá (arra mutatja a célt a radar ). Hol lehet lemenni?

Good hunting,STALKER !

(#5471) PeL válasza dredbiro (#5470) üzenetére


PeL
addikt

A bunker előtt a domb oldalánál van egy lyuk. Ott lemész, és mész egyenesen, át a földalatti vasúton, majd végigmész a földalatti csatornakomplexumban amíg oda nem érsz.

(#5472) dredbiro válasza PeL (#5471) üzenetére


dredbiro
senior tag

hű,köszi a gyors választ :R

Good hunting,STALKER !

(#5473) KisBundi


KisBundi
őstag

Vmiért eltűnt a fegyverem. Mármint FPS módban nem látszik semmi csak a célkereszt. Ettől függetlenül működik csak zavaró. :F Tudtok rá vmi megoldást? Újraindítással sem oldódott meg. :F

(#5474) SaGa59 válasza KisBundi (#5473) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha jól emlékszem, ki-be lehet kapcsolni valahol a beállításokban...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#5475) KisBundi válasza SaGa59 (#5474) üzenetére


KisBundi
őstag

:R :R :R

(#5476) Alienhun79 válasza shield (#5469) üzenetére


Alienhun79
tag

Ezt az orosz verziót letöltöttem s kipróbáltam, nem rossz egész jó benne minden, de Agropromnál mikor a kezdeti harc, stalker vs hadsereg átvezető videó után kidob, szóval kicsit bugos. Itt a hiba oka :

* MEMORY USAGE: 338993 K
* End of synchronization A[1] R[1]
! item [encyclopedy_mutant_cat_general] not found!!
! ERROR: SV: can't find children [39700] of parent [366649416]
! ERROR: SV: can't find children [39701] of parent [366456456]
$ LA_DBG:[81899] xr_logic:pick_section_from_condlist:Obj=[agr_cutscene_trigger],func=[enable_save]~is_NOT_defined:file=[<nil>],func=[<nil>]:<Warning!>
$ LA_DBG:[81899] ABORT ~~> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
$ LA_DBG:[81899] [error]ABORT CALLED:
$ LA_DBG:[81899] [error]From: gamedata\scripts\xr_logic.script in function 'pick_section_from_condlist' (363)
$ LA_DBG:[81899] [error]Line: 453
$ LA_DBG:[81899] [error]Description: xr_logic:pick_section_from_condlist:Obj=[agr_cutscene_trigger]:function=[enable_save]~is_not_defined_in`xr_effects.script`
$ LA_DBG:[81899] ABORT:
stack traceback:
...k.e.r. - lost alpha\gamedata\scripts\xr_logic.script:453: in function 'pick_section_from_condlist'
...k.e.r. - lost alpha\gamedata\scripts\xr_logic.script:554: in function 'try_switch_to_another_section'
....r. - lost alpha\gamedata\scripts\sr_cutscene.script:62: in function '?'
...k.e.r. - lost alpha\gamedata\scripts\xr_logic.script:344: in function 'issue_event'
...- lost alpha\gamedata\scripts\bind_restrictor.script:132: in function 'Update'
...- lost alpha\gamedata\scripts\bind_restrictor.script:28: in function <...- lost alpha\gamedata\scripts\bind_restrictor.script:22>
$ LA_DBG:[81899] ABORT ~~< ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
$ LA_DBG:[81899] ABORT ~~x ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Disconnect
- Destroying level
~ CClientSpawnManager is empty
* [ D3D ]: textures[391074 K]
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
Input: 1
Config-file [d:\s.t.a.l.k.e.r. - lost alpha\appdata\user.ltx] saved successfully
Destroying Direct3D...
* RM_Dump: textures : 0
* RM_Dump: rtargets : 0
* RM_Dump: vs : 0
* RM_Dump: ps : 0
* RM_Dump: dcl : 0
* RM_Dump: states : 0
* RM_Dump: tex_list : 0
* RM_Dump: matrices : 0
* RM_Dump: lst_constants: 0
* RM_Dump: v_passes : 0
* RM_Dump: v_elements: 0
* RM_Dump: v_shaders : 0
refCount:pBaseZB 1
refCount:pBaseRT 1
DeviceREF: 1

tesztoszteronstalkerista

(#5477) KisBundi


KisBundi
őstag

Egy kis segítség kellene. Még a bárban az csuklyás informátor azt mondta nekem, hogy pripjatyban van elrejtve széf vagy rejtekhely ahol minden sztalker álma található. Azt hiszem a kódja két fél cédulán van. Az egyik már megvan, de másik még nincs. Ezt hol találom meg vagy vmit már keverek? :F

(#5478) tatararpad


tatararpad
őstag

Lesz a beharangozott patchből valami vagy megmarad a filozófusoknak?

(#5479) Plazmacucci válasza tatararpad (#5478) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én adományoztam is, úgy hogy kurvára remélem :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5480) bakyka001


bakyka001
csendes tag

Hello!
Tudna valaki segíteni ? elég zavaró hogy harmadszor kezdem újra a játékot és még mindíg az ingoványban akadok el.Miszerint elmegyek a dokihoz beszélek vele elkezd tölteni egy új pályát aztán kidob :/
Itt van amit ír a játék:
Expression : fatal error
Function : CScriptEngine::lua_error
File : script_engine.cpp
Line : 75
Description : <no expression>
Arguments : LUA error: ...e.r. - lost alpha\gamedata\scripts\sr_blocker.script:68: attempt to call method 'get_actor_car' (a nil value)

köszi előre.

(#5481) sklopp válasza bakyka001 (#5480) üzenetére


sklopp
őstag

Valószínűleg ez a gond:[link]

(#5482) Balathruin válasza sklopp (#5481) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem nem, az más hibával fagy ki.

(#5483) sklopp válasza Balathruin (#5482) üzenetére


sklopp
őstag

Lehetséges, nekem is gyanús az a "get_actor_car".

[ Szerkesztve ]

(#5484) mpetrooo


mpetrooo
tag

Ez nem fura egy kicsit?:D

(#5485) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok!

Letöltöttem a játékot, gondoltam kipróbálom.
De egyszerűen játszhatatlan...szó szerint.
Kínomba már átraktam sima object dynamic lighting-ra, de olyan szinten szaggat, hogy röhej.
A legelején az ágyból alig tud kikelni szerencsétlen, arra pedig esély sincs, hogy a szobából kimenjek.
Mi lehet a gond?

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#5486) mert_csokis válasza mert_csokis (#5485) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Közben kíváncsiságból átraktam static módba, és így már fut.
Még az eredeti első részt játszottam így, mert az akkori 7600GT-m máshogy nem bírta.
Az volt 2007-ben...
No comment.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#5487) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Kijátszottam és a végén a játék elejére dob, ahol találok egy hullánál 1 rejtvényt! 3 számjegyet kell megkeresni. Mi történik, ha megvan mind a 3? Érdemes vele foglalkoznom? Mit találhatok?

Segítséget előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#5488) SaGa59 válasza szabog4 (#5487) üzenetére


SaGa59
őstag

Szabad játék, új feladatsor...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#5489) szabog4 válasza SaGa59 (#5488) üzenetére


szabog4
aktív tag

Ez feltűnt, de mit takar ez a rejtvény, mi lesz a vége? Értelmes dolgot találok, ami a storyhoz kapcsolódik vagy csak 'értékeket'? Feleslegesen nem ásom bele magam.

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#5490) Balathruin válasza mert_csokis (#5486) üzenetére


Balathruin
veterán

Az adatlapodon lévő géptől mit vársz? Harmatgyenge, főleg a memória.

(#5491) Plazmacucci válasza mert_csokis (#5486) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha szerinted ugy nez ki a jatek mint 2007-ben... Amugy jo a géped, ugy 2007-ben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5492) bakyka001 válasza sklopp (#5481) üzenetére


bakyka001
csendes tag

hello! köszi a segítséget de ezt már próbáltam és nem megy, a videó lefut szépen textúrát beölti és a kliens szinkronizálásnál kidob egyszerűen.

(#5493) mert_csokis válasza Plazmacucci (#5491) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Látom, sikerült levenni a lényeget gyerekek.
Mondtam én olyat, hogy márpedig a játéknak maximális beállításokkal kellene futnia?
Egyértelmű, hogy a gép már gyengécske.
Nemcsak mai szemmel nézve, de már 1-2 évvel ezelőtt is az volt.
Viszont a Call of Pripyat megfelelően finomhangolva vajsimán futott dx10-es enhanced beállítás alatt is.
Alapvetően ugyanaz az engine, hiába piszkálgatták.
Ezt meg le kell venni static (dx8) módba, hogy élvezhető legyen?
Ne vicceljünk már, közröhej.
Ráadásul helyenként még így is belassul, ami meg már egyenesen szánalmas.
Ennyit az optimalizációról.
Ja...és külföldi fórumokon is panaszkodnak kétszer, háromszor olyan erős géppel rendelkező emberek is, hogy folyamatosan akad a játék.
Mindegy...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#5494) Balathruin válasza mert_csokis (#5493) üzenetére


Balathruin
veterán

Mióta ugyan az az engine? :F Ez még az 1.0, szerintem az is csoda, hogy néhány embernek egész jól megy.

(#5495) Plazmacucci válasza mert_csokis (#5493) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Senkinek sem megy jól, annak sem akinek tízszer erősebb gépe van mint neked. Ezért nem értem miért pont te hőbörögsz 😄
Egyebkent a sun és grass shadow az ami szétgyilkolja a gépeket. Azokat szedd ki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5496) PeL válasza Plazmacucci (#5495) üzenetére


PeL
addikt

+1

(#5497) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Meredek kérdés, de véleményetek szerint egy integrált Intel HD 4400 még valamennyire élvezhetően elvinné a játékot 1366x768 felbontáson?

(#5498) Plazmacucci válasza Dhampir (#5497) üzenetére


Plazmacucci
félisten

El. Szerintem mindent minimumra húzva igen. Az úgy is csak bika procikban van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5499) Dhampir válasza Plazmacucci (#5498) üzenetére


Dhampir
félisten

U-s procikban is ilyen van. Valószínűleg a látvány csúnya lenne minimumon. Az érdekes, hogy egy régi ATI Radeon HD3650M mobil GPU-val 1280x800 felbontáson elfutott a Way in Pripyat CoP-mod.

(#5500) Plazmacucci válasza Dhampir (#5499) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A 4400 meg vagy háromszor erősebb mint az a Radeon. Szerintem elkullog rajta ha semmi árnyék nem lesz bekapcsova :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.