Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Aragorn87 válasza SaGa59 (#6150) üzenetére


Aragorn87
újonc

Szia. Köszönöm a válaszod. Egyenlőre én csak a súly határba piszkáltam bele minden más maradt úgy, ahogy volt.

Na akkor vár rám még egy pár kiadós séta na nem baj :D

(#6152) Free04 válasza Aragorn87 (#6151) üzenetére


Free04
tag

Szia!

Autóval is eljuthatsz a legtöbb helyre, csak lehet kerülnöd, ralliznod kell. Volt h otthagytam az egyik autóm az "útzár" bejáratánál és a kijárathoz vitt másik járműbe pakoltam át és mentem tovább.
Mondjuk a teleport egyszerűbb(kocsistól is müködik).

(#6153) Aragorn87 válasza Free04 (#6152) üzenetére


Aragorn87
újonc

Szia!

Köszi szépen neked is a választ akkor lehet kövi körben beruházok egy jó öreg Lada Nivára :D Vagy egy Kamazra XDXD Kár, hogy Zilt nem lehet venni vagy csak én nem figyeltem :D Bár inkább Niva :D Lada az jó verda még a sima mezei 1300 Lada is lekörözött pár terepjárót hát még a Niva :D

[ Szerkesztve ]

(#6154) Dhampir válasza Aragorn87 (#6153) üzenetére


Dhampir
félisten

Régen volt a háromkerekű, vászonborítású kotlókergető, tán olyan kéne. :D

(#6155) Aragorn87


Aragorn87
újonc

Na de jó monolith bázison beleestem a nagy rohanás közben a kis terembe alul ahol az anomália is van ki nem tudtam sehogy jutni na mondom akkor quick load erre crash és folyamatosan azóta a quick save-mre kilép mindenféle hiba üzenet nélkül :S Eddig is 1-2x előfordult de eddig mindig 2. próbára vissza töltötte rendesen. Remélem az előtte történt rendes mentésem betölti, mert ha nem tökön döföm magam :(

Na szerencsére előtte lévő mentést betöltötte csak a quick save-m adta meg magát. Csak tudnám miért.

[ Szerkesztve ]

(#6156) Hercoh


Hercoh
csendes tag

üdv stalkerek igaz ez nem ide valósi de tudnátok egy olyan stalker call of pripyat verziót mondani amiben nincs ez a sz.r (Xray endig) mert nagyon rossz ha benne van feszt kidobál válaszokat előre is köszönöm :)

(#6157) Lomha 8V válasza Dhampir (#6154) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ezt kikéri magának, mert műbőrborítású volt, kérem alássan. :D Velorex néven fellelhető, amúgy. :K

(#6158) Plazmacucci válasza Hercoh (#6156) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez biztos jól megy: [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6159) Dhampir válasza Lomha 8V (#6157) üzenetére


Dhampir
félisten

Biztosan volt műborborítású is, amit én akkoriban gyakran láttam (talán még ültem is benne, valami rémlik róla), azon vászonanyag feszült. :)

(#6160) Aragorn87


Aragorn87
újonc

Sziasztok!

Még arra lennék kiváncsi, hogy a Lost Alphának más a befejezése illetve befejezései (már ha itt is több befejezés lehetséges), mint a SOC-nak ? Mert ha mások és több is van akkor tuti még párszor végig tolnám. Bár SOC-ban 3-at sikerült anno megszereznem bár fogalmam sincs mennyit is lehetett. Előre is köszönöm a normális válaszokat. Csak ha lehet senki se spoilerezzen,

Másik az autók tényleg ennyire instabilak ? :D Monloith bázistól menekültem volna a Nivával miután a katonák megtámadták őket de első 3 próbára első kanyarban felborult...

[ Szerkesztve ]

(#6161) PeL válasza Aragorn87 (#6160) üzenetére


PeL
addikt

Csak a Niva lett nagyon borulékony a legutóbbi patch-el. Egyébként meg lehet csinálni, csak óvatosan kell menni lehetőség szerint :D

(#6162) SaGa59 válasza Dhampir (#6154) üzenetére


SaGa59
őstag

Az a háromkerekű, ponyvaborításos járgány ténylegesen négykerekű volt, csak a hátsó kettő közvetlenül egymás mellett volt, épp csak akkora távra egymástól, hogy befért közéjük a lánc. Ugyanis egy 350-es Jawa motorkerékpár motor hajtotta őket.
Hopp, most látom, hogy a képeken tényleg három kereke van. Ezek szerint legalább két féle létezett, mert azt határozottan kijelenthetem, az egyik, amit még szereltem is, két hátsó kerékkel bírt...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6163) SaGa59 válasza Lomha 8V (#6157) üzenetére


SaGa59
őstag

Már amelyik... Én több ponyvatetőssel is találkoztam anno. A "kaszni" borítása tényleg egyfajta vastag "műbőr" utánzat volt, de a teteje hol ponyva, hol műbőr.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6164) SaGa59 válasza Aragorn87 (#6160) üzenetére


SaGa59
őstag

A ShoC-nak hét befejezése van, ebből öt a monolitnál (mind rossz), egy a C-tudat (O-tudat, attól függően, hogy angol, vagy orosz) kapszuláinál, egy meg a ténylegesen "jó" befejezés, miután szétlőtted a C-Tudat energiaellátását.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6165) Aragorn87 válasza SaGa59 (#6164) üzenetére


Aragorn87
újonc

Hát nekem anno SOC-ban 2 monolithos enging lett meg és elviekben az egyik normális ending miszerint a reaktor külső területén meg tetején portálokon át kergetem asszem strelokot.

Az autós kérdésemre meg a válasz végül úgy döntöttem ott rohadjon meg az autó, mert végre sikerült normálisan irányba állnom de még fél úton se jártam és a drága katonaság rommá lőtt hiába kerülgettem XD Gyalog hosszadalmasabb volt de biztonságosabb :D

(#6166) SaGa59 válasza Aragorn87 (#6165) üzenetére


SaGa59
őstag

Ahol Sztrelokot kergeted az erőműben, az a Clear Sky.

A ShoC-ban te vagy Sztrelok.
Az ötféle monolitos vég közül azt kapod, amit megérdemelsz a játékstílusod alapján, ha odamész a monolithoz.
Ha elmész mellette, akkor eljutsz az X2 (vagy ez az X1, ezeket mindig keverem) laborba, ahol a C-Tudat kapszulái vannak és vagy befekszel az egyikbe a hologram rábeszélése után (rossz), vagy tovább mész, megvívsz az erőmű hátsó részén a maradék monolitosokkal és szétlövöd az energiaellátást. Ez az egyetlen "jó" befejezés, már ha ebben a játéksorozatban létezik olyan egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6167) Hercoh válasza Plazmacucci (#6158) üzenetére


Hercoh
csendes tag

Nagyon köszönöm eddig te voltál az aki normálisan segített és nem tojta le a fejem mert úgy látom vannak itt olyan emberek akik csak szarnak rá egy nagyot ha bajban van az emberel !!

ja és annyi nem találom a játék verzió számát melyik is lehetne :) :R

(#6168) Plazmacucci válasza Hercoh (#6167) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha hazaértem meg tudom mondani! Pont tegnap tettem fel. Ha nem felejtem el, este megmondnom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6169) Habugi válasza Hercoh (#6167) üzenetére


Habugi
addikt

Visszaolvasva sem teljesen értem az emo okát és fokát, márcsak azért sem mert ez a LA topic nem pedig a CoP. Egyébiránt ha a fordítómátrixom nem hibás, az a post annyit takart volna hogy szerezd be eredetiben és nem lesz annyi gondod az Xray engineel..

Boccs amiért így a semmiből bele vau-vau, szemlátomást hiányoltad a törődést szóval gondoltam ezt is fel lehet úgy fogni. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6170) Plazmacucci válasza Habugi (#6169) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én úgy értelmeztem, hogy mivel a LA még SoC motoros, melyik az a CoP ami nem az. Hát az CoP az nem az, és a Steam verzióval semmi gond nincs, tehát az jól működik! :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6171) Hercoh válasza Habugi (#6169) üzenetére


Hercoh
csendes tag

Köszönöm neked !!! :)

(#6172) Dhampir válasza SaGa59 (#6162) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt is háromkerekűnek írják, én is arra emlékszem gyermekkoromból.

1971 szeptemberében befejeződött a háromkerekűek gyártása. Novemberben beindult a négykerekűek gyártása 435-0 típusszám alatt.

Az még bizony a háromkerekű volt.

[ Szerkesztve ]

(#6173) Hercoh válasza Plazmacucci (#6170) üzenetére


Hercoh
csendes tag

Neked is köszönöm !!!! :)

(#6174) rétisün válasza Dhampir (#6172) üzenetére


rétisün
veterán

én is velorexként emlékszem rá....bár kétség kívül háromkerekű :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6175) Plazmacucci válasza Hercoh (#6171) üzenetére


Plazmacucci
félisten

1.6.02 a leg frissebb verzió!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6176) Aragorn87


Aragorn87
újonc

Sziasztok!

Csak nekem lép ki néha mindenféle hiba üzenet nélkül LA ? Se crash report se windowsos hiba jelentés semmi nem jelenik meg csak mintha én nyomtam volna a quitra bár még a console se ugrik be mint rendes kilépésnél. Egyik pillanatban fekete kép kövi kép meg már az asztal és leginkább csak azért zavaró, mert ilyen esett után már döglött meg mentésem.

(#6177) Dhampir válasza rétisün (#6174) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi gyermekkorunkban kotlókergetőnek hívtuk. :)

(#6178) rétisün válasza Aragorn87 (#6176) üzenetére


rétisün
veterán

nálam a priboi story (ShoC-mod) csinál ilyent, főleg npc-kel folytatott párbeszédkor, de érdekes módon az ajánlott 1.0005 verzió helyett 1.0004-el visszatöltve a crashelt párbeszéd is működik...viszont a crash után a logfájl tök üres.

tudom, nem olst alpha, de mivel a lost alpha ShoC motorra készült, megemlítem, mint érdekességet.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6179) SaGa59 válasza rétisün (#6178) üzenetére


SaGa59
őstag

Annyiban mindenképp ide illik, hogy a Priboi Story is Dezowave mod, igaz, Dezodor akkor kezdte a modolást...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6180) Aragorn87 válasza rétisün (#6178) üzenetére


Aragorn87
újonc

Köszi szépen a válaszod. Bár mondjuk ma is csinálta egyszer és előtte erősen beszaggatott a játék és utána dobott ki. De hála istennek most a mentésem megúszta. Bár nekem teljesen random csinálja mondjuk az utolsó 2 ilyen crashem bar felé menet történt.

(#6181) SaGa59


SaGa59
őstag

Fordítgatom a széria első könyvét, ami egy antológia, de van benne egy hosszú, négy részes történetsor is. Ahogy találkozom a Zóna mutánsaival, anomáliáival, azokkal az elképzelésekkel, hogy mi is a Zóna és arra gondolok, ezek talán benne voltak a játék fejlesztőinek eredeti elképzeléseiben, talán jobb is, hogy nem azt adták ki. Játszhatatlanul nehéz lenne.
A Lost Alfába visszatették Dezodorék azt a karlik nevű nagyfülű törpicseket (a Kordonon a disznóólak mögötti házban), ami ugyan nem könnyű ellenfél, de meg sem közelíti a könyvben szereplő haverjai erejét. Pszionikus, mint az irányító, de képességét arra használja, hogy becserkéssze az áldozatát és felzabálja. Az agyával csak megérzi, a zsákmányt, de pont emiatt nem lehet elbújni előle. És egymaga képes végezni egy egész osztaggal...
Ráadásul ha sikerül is elkapni, el kell égetni, mert a hullájából a sztalker legenda szerint három nap múlva kikel egy irányító...

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6182) Dhampir válasza SaGa59 (#6181) üzenetére


Dhampir
félisten

Falánkságával csak kisebbrendűségi érzését próbálja tompítani. :D

(#6183) tatararpad válasza SaGa59 (#6181) üzenetére


tatararpad
őstag

Én majdnem lefordultam a székről mikor először megláttam, úgy felnevettem, el is nevezetem hobbitoknak őket, egyszerűen a morgásuk meg járásuk olyan komikusra sikerült... Meg szerintem vigyorognak is.

És egymaga képes végezni egy egész osztaggal... Hát ez minden történetben így van míg a főhős nem találkozik vele, akkor általában már elég egy ember is, természetes csak a deathflages karakterek halála után.

[ Szerkesztve ]

(#6184) Dhampir válasza tatararpad (#6183) üzenetére


Dhampir
félisten

Amikor hirtelen meglepett a házban, majdnem össze*zartam magamat. :U

(#6185) SaGa59


SaGa59
őstag

Újabb kis irodalmi csatangolás. A történet szerint a Halott város (Death City) eredetileg nem volt része a Zónának, sőt meglehetősen távol feküdt tőle, majdnem egy napos gyalogtúra, sztalkerek, kutatók és civilek éltek benne, míg egy éjszaka, valami eddig ismeretlen okból (még nem értem oda a fordítással, hogy tudjam, kiderül-e egyáltalán, miért), a Zóna egyetlen lépésben több kilométernyit kinyúlt a város felé és bekebelezte az egészet. Főhősünk arra riad éjszaka, hogy fekszik az ágyában és körülötte mindenhol anomáliák vannak a szobában, a város lángol, minden házban anomáliák, rajta kívül csak egy vagy két ember maradt életben (most keresi őket, egyelőre csak azt hallja, hogy lőnek a város túloldalán). Viszont az összes felszerelését elnyelte egy anomália, csak a légpisztolya, meg egy korábban érdekes körülmények között megszerzett, ám eddig sosem használt kerámia pisztolya van, meg egy csontkése.

Agyar barátunk előző két története se rossz, az egyikből kiderül, miért nem találkoznunk már Fekete Kutyákkal a Zónában a játékok idején (nem hiányoznak, 20-30 alatti létszámú falka egyszerűen nincs, viszont akár többszázas csapatba is összeverődhetnek). Ha szorgalmasan megveszitek A duplikátor gyermekeit (már a boltokban van), van rá esély, hogy tavaszra ez a könyv is kijön. Szerintem nagyon jó, egész pofás modot lehetne csinálni belőle, bár a főhős kissé különc, egy szál tűvető légpisztollyal, két-három csont és obszidián tőrrel, pár marék gyújtóporral járja a Zónát egymagában. Nagyobb fém tárgyakat (lőfegyver, gránát, rendes bicskák, ilyesmik) nem visz magával a Zónába. A Halott Város főterén álló szoborra azt mondja, valami múlt századi alakot ábrázol, de nem tudja kit...

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6186) Dhampir válasza SaGa59 (#6185) üzenetére


Dhampir
félisten

Kerámia pisztoly? Az miféle szerzet?

(#6187) tatararpad válasza Dhampir (#6186) üzenetére


tatararpad
őstag

Valami hollywoodi találmány. Tudod, nem fém és akkor nem veszi észre a fémdetektor. És nem tapad hozzá a tükörtojás nemútólsósorban.

[ Szerkesztve ]

(#6188) SaGa59 válasza Dhampir (#6186) üzenetére


SaGa59
őstag

A történet szerint kifejezetten a Zóna miatt fejlesztette ki a sereg, mert a fémekkel gond van odabent. Viszont valahogy nem terjedt el, gyakorlatilag csak két példányban létezi, az egyik hősünknél, a másik annál, akitől ezt kapta.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6189) Dhampir


Dhampir
félisten

tatararpad, SaGa59

Aham, trükkös megoldás. Igaz, manapság már nyomtatni is lehet tárgyakat.

Akkor ez is olyasféle titkos receptű fegyver lehet, mint a Gauss-puska.

(#6190) roby71


roby71
tag

helo
segitséget kérnék.
a borongásnál vagyok a bányában, de midig meghalok valaki vagy valami mindig kinyir
tanács?

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6191) SaGa59 válasza roby71 (#6190) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem kellett volna összekapni a Kordonon a Foxot őrzőkkel. Ha már magadra uszítottad a Sin-eket, menj inkább vissza a Bárba és kövesd a Duty vonalat, úgy is végig lehet menni a sztorin, ha minden igaz.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6192) capulet75 válasza roby71 (#6190) üzenetére


capulet75
addikt

restart game

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6193) Dhampir válasza capulet75 (#6192) üzenetére


Dhampir
félisten

Hogy állnak a dán sztalkerek a migráns-áradattal (habár inkább svédbe és finnbe vágytak)? :)

(#6194) capulet75 válasza Dhampir (#6193) üzenetére


capulet75
addikt

Vannak, de nem akarnak itt maradni és nem akarják hogy itt maradjanak. De jönnek, és lesznek még többen. Itt teleszemetelték a pályaudvart, ott van nekik a wc free de a bokorba szarik némelyik. :F Olyanokat kérdezgetnek hogy mikor kapnak már állampolgárságot meg házat... WTF :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6195) Dhampir válasza capulet75 (#6194) üzenetére


Dhampir
félisten

:(

(#6196) rétisün válasza capulet75 (#6194) üzenetére


rétisün
veterán

munka után gondolom egyik se érdeklődik :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6197) roby71


roby71
tag

Köszönöm
Nem emlékszem ijesmire.
Fox örzök azok meg hol voltak?

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6198) Lomha 8V válasza roby71 (#6197) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Kordonban egy ház, tele tetovált pofájú banditával. Egy faszit őriznek, akit neked kell megmenteni. Sidorovich mondja, hogy ne kötekedj velük, de Te valószínűleg lelövöldözted őket. Ezért nem enged tovább az alagútban, mert az az Ő főhadiszállásuk és kinyírnak a korábbi miatt. Én újrakezdtem emiatt, a Duty-s karrier nem vonzott. :D

(#6199) Aragorn87 válasza roby71 (#6197) üzenetére


Aragorn87
újonc

Hát engem azután se nyírtak ki, hogy leöltem őket Foxnál mint a vásári malacokat.

(#6200) roby71


roby71
tag

Köszönöm
Nem nyietam ki .
Valami pendrivét küldöt érte a kocsmáros cserébe ha elengedik.
Elvittem.
Ujra kezdem.

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.