Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Dhampir válasza Habugi (#6249) üzenetére


Dhampir
félisten

Zseblámpa-lemerülés elleni "védelmet" nem ismersz? :)

Ha jól rémlik, akkor ebben a játékban nagyobb súlyt kap a túlélés, némileg realisztikusabb körülményekkel kell megbirkózni.

Az alagútig még játszottam vele, és a zombisereg felélte az összes lőszeremet a játék elején, lehet, hogy bicskázni kellett volna őket?

Ebbe a játékba bele lehetne tenni egy faágat, feszítővasat vagy baltát, téglát stb. is, hiszen ha nem áll rendelkezésre más fegyver, akkor az ember azzal védekezik, ami a környezetében elérhető.

(#6252) Aarpok


Aarpok
őstag

Kicsit off,de szerintem érdemes elolvasni: [link]

Аарпок

(#6253) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Egy kérdés. Megéri leölteni ezt a modot? Sok újdonság van benne az alaphoz képest? Mennyire bugos?

(#6254) capulet75 válasza dangerzone (#6253) üzenetére


capulet75
addikt

Az utolsó patchel már elég jó. És azt hiszem igen, megéri. Rengeteg újdonság van benn, pl a sztori totál más és 3-4x akkora mint az alapjáték. Még modnak sem nagyon nevezném, ez egy új játék.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6255) shield válasza capulet75 (#6254) üzenetére


shield
őstag

Ha az elkövetkezendőben jobban benépesítik a hatalmas pályákat és még plussz küldetésekkel megtűzdelik, akkor szerintem nagyon jó lesz.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6256) PeL


PeL
addikt

Haladnak a fiúk, már nem lehet sok vissza:

http://www.dezowave.com/lost_alpha_patch_changelog_dc.txt

(#6257) tatararpad válasza Aarpok (#6252) üzenetére


tatararpad
őstag

A játékos élethűen lemodellezett fegyverekkel védheti meg magát a Zónában

Azért van az ejector a bal oldalt, hadd dobálja a skulót a user arcába :D . Félreértés ne essék tudom hogy a licencek miatt van, de azért hazugságot nem kellene cikkbe írni, még ha népszerüsítés is a cél.

(#6258) Plazmacucci válasza PeL (#6256) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez már valami! When its done státusz ez még azért.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6259) Aarpok válasza tatararpad (#6257) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezek szerint a többi részét a cikknek nem olvastad.Jó tudom internetes cikk kétkedve kell fogadni.Ígérem többé nem teszek ilyet :D :DDD

Аарпок

(#6260) tatararpad válasza Aarpok (#6259) üzenetére


tatararpad
őstag

Elolvastam, de nem X év múlva esedékes dolgot nem láttam benne. A Magyarország földműves országon meg jót nevettem, mikor tán a GDP 5%-át ~3%-át adja, de majd megnézem a pontosat ha nem futok ki a szerkesztési időből.

[ Szerkesztve ]

(#6261) Aarpok válasza tatararpad (#6260) üzenetére


Aarpok
őstag

Az már a te dolgod min nevetsz,de szerintem ne offoljunk itt tovább.

Аарпок

(#6262) lsc


lsc
nagyúr

Egy cikk más oldalról [link].

Az élet kegyetlen .

(#6263) roby71


roby71
tag

:W :W :W :W :W Sziasztok.
Hát izén szúrom magam.
Kikapcsolom az agyperzselöben a 4 db kapcsolot ,de nem tudok kimenni a teremböl zárva az ajtó.
Tanács?
köszi

[ Szerkesztve ]

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6264) Mans20 válasza roby71 (#6263) üzenetére


Mans20
addikt

Más út vezet ki,videó [link]

(#6265) Habugi válasza Dhampir (#6251) üzenetére


Habugi
addikt

Ismerek bezony, kórosan gyüjtögetem lépten nyomon az elemeket, minden kereskedőtől megveszem az összeset! :D
Tegnap értem az erőműhöz, 120db felett volt az inventoryban.

(#6263) roby71:

Esetleg ha a másik négy kapcsolós teremben/laborban lennél/ott ragadtál be, az a megoldás hogy a boss modeba felváltott fire elementalt kell ólomkúra alá vetni. Amint megölöd kinyílik az ajtó és kapsz egy self disztráksön timert is.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6266) roby71


roby71
tag

Köszönöm
megoldodott :C

addig alkudj amíg lehet,ne amikor fizetni kell !!

(#6267) Dhampir válasza Habugi (#6265) üzenetére


Dhampir
félisten

Hány kila az a 120 darab?

(#6268) rétisün válasza Dhampir (#6267) üzenetére


rétisün
veterán

800 kilós teherbírással sztem olyan mindegy :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6269) Habugi válasza Dhampir (#6267) üzenetére


Habugi
addikt

6kg.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6270) Dhampir válasza Habugi (#6269) üzenetére


Dhampir
félisten

Még vállalható, ha más nem húzza a gatyót. :K

(#6271) Habugi válasza Dhampir (#6270) üzenetére


Habugi
addikt

Húzza de elég praktikus, egyfajta kezdő Stalker exoskeletonja.

Térdtől derékig 60-60db mélyzsebekben, amúgy is eléggé 9V-osnak tűnnek, "kifelé" rendezve őket minőségi shockterápiás védelem a Pseudokutyák ellen..! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6272) Dhampir válasza Habugi (#6271) üzenetére


Dhampir
félisten

Régen nyelvérintéssel ellenőriztük le a 9V-os elem "erősségét" és a jó öreg 4,5V-os lapos zsebtelepet is. :)

[ Szerkesztve ]

(#6273) Habugi válasza Dhampir (#6272) üzenetére


Habugi
addikt

Szerinted honnan/miről jutott eszembe ez a fajta tárolás / felhasználás? :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6274) cheatergs


cheatergs
senior tag

Army Warehouse-ban vmi Crystal artifactet kéne megszerezni a contacttel az oldalamon, aki közli, h jön egy blowout is, plusz befut pár vadállat a képbe.

Elsőnek ki kéne nyírni a snipert a toronyban

Bármikor, ha lesznek szívesek respawnolni a banditák/army. Merth tök üres a pálya.
Tudvalevőleg pár küldivel ezelőtt ki kellett irtani az egész bázist (én úgy emléxem, h kellett. Mondjuk am is szokásom végezni a pirosakkal a mapen).

Emiatt nem indul be a script, nincs feladat a PDA-ban, a Contact a videó után rögtön el is tűnt mellőlem; az egyik házban találtam rá a hullájára.

Ennek van bármiféle megoldása?

Mindig minden mindegy

(#6275) capulet75 válasza cheatergs (#6274) üzenetére


capulet75
addikt

Restart game. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6276) cheatergs válasza capulet75 (#6275) üzenetére


cheatergs
senior tag

Legközelebb csak akk, ha kijön egy új patch (director's cut, v h hívják). Máskülönben kalap-kabát!

Mindig minden mindegy

(#6277) Plazmacucci válasza cheatergs (#6276) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Látod ez annyira rpg meg open word hogy ha máshogy csinálsz valamit mint ahogy a készítők elképzelték, kezdheted előröl. :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6278) capulet75 válasza cheatergs (#6276) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom mennyire vagy tapasztalt Stalker, de a pályánkénti 2-3 sk mentés mindig is ajánlott volt. Ilyenkor vissza lehet tölteni azt ahol még nem volt elcseszve.

(#6277) Plazmacucci: Éééés megint. :U Kedves felebarátom, hagyd ezt a játékot, komolyan. Neked csak bosszúságot okoz, miért foglalkozol vele mégis? Akármilyen RPG meg Open world, ha kiirtod a cselekmény szempontjából fontos szereplőket, akkor nem lesz cselekmény. Ha ma fejbelövöm a péket, akkor holnap nem tudok kenyeret venni nála. Gondolom azért ez valahol logikus. :P

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6279) cheatergs válasza capulet75 (#6278) üzenetére


cheatergs
senior tag

Összesen van annyi mentésem, plusz a quickek és az autók. Elég baj, ha pályánként kéne ennyi, mert ki tudja mikor mi akaszt be, és kell miatta eldobni több órányi játékidőt.

A sines balhét még meg lehetett oldani, de erre se in-game, se neten megoldást nem találtam, így ez szimpla összeférhetetlenség, nem user-hiba.
Nem véletlenül "oldották meg" ezt a Skyrimban is az essential karikkal.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#6280) Habugi válasza cheatergs (#6279) üzenetére


Habugi
addikt

Emlékeim szerint a történet annyi, hogy találkozol a Contactal, elmondja az irgum burgum tárgyát és hogy sietni kell mert jön egy kitörés, jön egy animáció a megvadult állatokkal (ők az erősítés.. :D ).

Utána ne várj a Contacttól semmit, mert elborult az agya és árkon bokron keresztül támadja meg a bázist, nem mellesleg invulnerability üzemmódban.

Amint a bevezető híd felét eléred, elindul egy timer, mennyi van vissza a kitörésből (kvázi ez a pillanat indítja h egyáltalán legyen). Nincs más dolga (és kb lehetősége sem..) az embernek, mint a HQ épületbe rohanjon eszeveszett módon.
A Contact is ott lesz, illetve a HQ vezetője is, és/vagy annak jól felszerelt hullája, őt kell lootolni az "ébredés" után, kész a küldetés. Korábban aligha tudod kinyírni, mivel a játék korábbi fázisaiban nincs itt jelen, legalábbis én így emlékszem csak mert hozzád hasonlóan magam is "beköszöntem" a srácokhoz. ;]

Idegesített hogy kaptam tőlük az ívet viszonylag nagy távolságból is, bázison kívül mászkálva, szóval martam rajtuk egy felebarátit, csak annyit hogy relatíve nyugi legyen, igaz nem írtottam ki mindet.

Aztán ha nálad mégse lenne ott nevezett épületben a HQ parancsnok, sem amikor befutsz, se ébredés után se a hullája.., élj a szerrel: [link]

Ez a mentés a híd elejétől indul, a Contact bossmodeban már belelé van félúton de a kitörés triggerét még nem léptem át/indítottam el (lootoltam :P :B ).

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6281) Plazmacucci válasza capulet75 (#6278) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Bocsi hogy beleszartam a homokozódba :) Megnyugtatlak nagyon régóta nem játszok vele.
Kérlek emelj ki egy játékot ahol lehetett bármi olyasmit csinálni, ami a fő szál folytathatatlanságát okozta. Ja hogy más játékokban nem lehet fő szereplőket megölni, vagy nincs rá lehetőség. Még is én kérek elnézést, hogy olyasmit merek kritizálni amiben az értelmes többség egyetért és még pénzem is van benne. Még egyszer elmondom, hogy ez a topik nem a te véleményed játszótere.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6282) capulet75 válasza Plazmacucci (#6281) üzenetére


capulet75
addikt

Miért is szartál volna az én (?) homokozómba? Pusztán csak kész vicc amit össze tudsz itt sírni minden szar miatt. A Stalkerek mindig is ilyenek voltak, kellett 97462394 mentés. Ha ez nem tetszik, nem kell többet foglalkoznod vele, van százezer másik játék, lehet azon rinyálni. Mindenki tisztában van az LA problémáival, de csak te hisztizel minden hozzászólásodban kb.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6283) Dhampir válasza Habugi (#6273) üzenetére


Dhampir
félisten

Villanypásztor? :D

(#6284) Habugi válasza Dhampir (#6283) üzenetére


Habugi
addikt

Pontosan! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6285) PeL válasza capulet75 (#6282) üzenetére


PeL
addikt

+1

Plazmacucci (#6281):

Hozzátenném, senki nem kényszerített arra hogy adományozz, önszántadból tetted, az hogy te emiatt elégedetlenkedsz az a te egyéni problémád, nekem és másoknak attól még ugyanúgy tetszik / tetszhet a játék, én ugyanúgy a legjobb stalkernek tartom. Tényleg azt látni hogy te minden hozzászólásodban nyíltan vagy burkoltan fikázod a játékot, kicsit unalmas már. Sehol nem szeretik az ilyet. Ettől nem lesz jobb a játék számodra, csak másokat felbosszantasz a hozzászólásaiddal. Ezért más fórumon már biztos elnyertél volna egy kitiltást a topicból csak halkan jegyzem meg.

[ Szerkesztve ]

(#6286) Plazmacucci válasza capulet75 (#6282) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na pls akkor ne a baromságokra válaszolj hanem arra amit kérdeztem :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6287) capulet75 válasza Plazmacucci (#6286) üzenetére


capulet75
addikt

Nem. 6300 hsz óta megy ez a topik, de te csak sírsz folyamat hogy ilyen szar, meg olyan szar. Nincs kedvem parttalan vitákhoz. Ha nem tetszik az a te dolgod, de lehetőség szerint ne kelljen már folyamat ezt olvasnunk.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6288) cheatergs válasza Habugi (#6280) üzenetére


cheatergs
senior tag

A Niva alapból a hapsi nélkül csorog be (a semmi vezeti), majd FPS-ben a csávó dumál, utána visszakapom az irányítást, az ipse megint eltűnik, a kihalt bázisra berohannak a dögök, amiket aztán levadászok.

Közben Contact-man az egyik épületben fekszik kinyúlva. A map szerint ő a zöld célkereszt, de ha egyszer hulla...
Mindeközben a Task üres. A Failed kategóriában is csak a kötelező Find Strelok van, úgyh még csak el se rontottam.

Szal ebből gyanítom restart lesz. Patch után.
A save-et kösz, de én magamtól szeretek elérni mindent, meg gondolom te másh haladsz, másmiket veszel fel és tárolsz.

Szerk.: Am én úgy emlékszem, h párral korábbi feladat volt megszerezni vmit innen, amihez likvidálni kellett a bagázst. Még az utánuk érkező erősítést is kivégeztem.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#6289) Habugi válasza cheatergs (#6288) üzenetére


Habugi
addikt

Az egészet rosszul értelmezed! :B

Ha követted a szoryt / annak szövegét, a bázis parancsnokát kell kinyírni, viszont a sztory szerint ezt elvégzi helyetted a Contact csóka. Ezért is tűnik el a kezdésnél olyan gyorsan, írtam hogy észnélkül berushol a bázisra. Neki is megvan a maga története hogy miért így jár el, miért nyirja ki a főmuftit.

Kvázi..:

Teljesen normális hogy a kitörés után a zöld célkereszt számodra egy hullát jelöl (amennyiben az épületben borultál össze, miután magadhoz térsz még 2-3másodpercig láthatod a haláltusáját miközben fetreng.). A contactal neked a világon semmi dolgod nincs onnantól hogy elkezdtek benyomulni.

Odamész a hullához (nem a Contactéhoz, akár látod/megtalálod akár nem..), elveszed tőle a Crystal artifactot és csókolom, kalap-kabát, kész a küldetés, mehetsz tovább.

Erre írtam korábban, hogy magam is beköszöntem már hozzájuk de a későbbi missön kulcsembere, a katonai bázis parancsnoka akkor még nincs ott, ergo agyonlőni sem tudod, szabotálva ezzel a későbbi játékmenetet.

Senkivel nem kell beszélgetni/dialógust folytatni, egy petyhüdt tetemet kell megfosztanod egy jóvágású artifacttól. Amint nálad van inventoryban dingel a folytatás..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6290) cheatergs válasza Habugi (#6289) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ilyenek itt nem történnek.

A bázis üres, tehát nincs boss, akit ki kéne nyírni.
A csóka nem berohan, hanem azonnal eltűnik mellőlem.
Nincs kitörés (se számlálóval, se anélkül).
A Contact hullájában nincs semmi.
Továbbra sincs egyetlen más hulla se a térképen (az állatokat is nekem kellett lelőnöm).

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#6291) Habugi válasza cheatergs (#6290) üzenetére


Habugi
addikt

Ez így ebben a formában elég gyász, esély sincs a debugra, korábbi mentés betöltése pedig gondolom nem játszik mert ha játszana már megtetted volna. Az enyém nem kell mert nem önerős, szóval nincs más hátra mint előre, megvárod a következőt vagy újrakezded.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6292) cheatergs válasza Habugi (#6291) üzenetére


cheatergs
senior tag

No, igen.

Nem baj, végül is haladok! Először X18-nál kezdtem újra patch után, most már idáig eljutottam. :)

Leszámítva, h megint egy rakás X-laborba kell lemenni... Az már baj.

Mindig minden mindegy

(#6293) M@trixfan válasza cheatergs (#6292) üzenetére


M@trixfan
addikt

Jó kis paráztatás, engem is kirázott a hideg pár helyen, de laborok nélkül nem is lenne S.T.A.L.K.E.R a játék! ;] Nekem eddig csak az alapjátékok voltak meg, LA még mindig várat magára az új gép vétele miatt. Kifejezetten örülök, hogy vannak laborok szép számmal, bár tényleg a hideg futkos a hátamon minden alkalommal :)

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6294) Kizaru


Kizaru
újonc

Sziasztok, valakinek volt olyan problémája mint nekem? Annál a résznél ahol mélyebbre kell hatolni a bányába, és leütnek, nekem kiírja, hogy vége a játéknak és úgy veszi, hogy meghaltam. Gondolom ez egy bug. Valahogy meg lehet oldani? (Legutóbbi patch fent van.)

(#6295) cheatergs válasza Kizaru (#6294) üzenetére


cheatergs
senior tag

Valszeg kinyírtad a Sin-tagokat az elején Fox kiszabadításánál. Emiatt pöccek rád.

A Barban beszélni kell a csapossal (Barkeep), aki 10 000 rubel fejében elintézi, h lemehess a bányába. Akk is le fognak ütni, de utána magadhoz térsz.

Állítólag úgy is ki lehet kerülni, ha a Dutyhoz beállsz. Mivel ezt nem próbáltam, nem tom, itt mi a helyzet.

Mindig minden mindegy

(#6296) syler123


syler123
veterán

Régebben játszottam a játékkal, akkor abba hagytam a bugok miatt, most feltettem az 1.03-at, de nem látom hogy lehetne feliratot kapcsolni, ha jól rémlik előtte még magyar felirat is volt, most pedig nem találom, hol kellene keresni? :D

(#6297) sklopp válasza syler123 (#6296) üzenetére


sklopp
őstag

A beállítások között kell a nyelvet kiválasztani.

(#6298) rétisün válasza syler123 (#6296) üzenetére


rétisün
veterán

itt kell(ene) lennie:

(nagyobban)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6299) syler123 válasza rétisün (#6298) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, nekem valamiért nincs benne, ez hogyan lehet? Csak feltettem az alapváltozatot és rá az 1.003 patch-t.

[ Szerkesztve ]

(#6300) rétisün válasza syler123 (#6299) üzenetére


rétisün
veterán

magyarítást is feltetted? alapból nincs benne a magyar nyelv.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.