Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tudom, hogy volt már de mindig elkap a röhögés ha játszom :D [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5552) nmy1212


nmy1212
tag

Sziasztok!

ModDB-n kívül máshonnan nem lehet leszedni a játékot? part 1-re 8 órát ír mire leszedi...

(#5553) xFreex válasza nmy1212 (#5552) üzenetére


xFreex
aktív tag

Torrent gyorsabb.

Viszont a javítást tényleg csak moddb-röl tudtam leszedni.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5554) nmy1212 válasza xFreex (#5553) üzenetére


nmy1212
tag

Köszi, már ez is nagy segítség! :) Javításokat meg majd leszedegetem.

(#5555) Balathruin válasza nmy1212 (#5554) üzenetére


Balathruin
veterán

Elég az utolsót felrakni.

(#5556) Mans20


Mans20
addikt

Jóest

Az actor és system-et hol találom?mert nálam egyik sincs a gamedata mappába,se configba.

(#5557) PeL válasza Mans20 (#5556) üzenetére


PeL
addikt

Nem is fogod megtalálni, az egyik patchben beépítették őket a .db fájlokban. Extractorral ki lehet bontani őket, pl. ami jó a Call of Pripyat-hoz is

(#5558) Mans20 válasza PeL (#5557) üzenetére


Mans20
addikt

Remek ötlet volt,gondoltam leszedem a SOC-hoz készített weight modot és berakom,de akkor nincs értelme.db fáljt se találok.

(#5559) PeL válasza Mans20 (#5558) üzenetére


PeL
addikt

Használd az enyémet ha gondolod (200kg a súly limit):

http://www6.zippyshare.com/v/D1nwdk8K/file.html

(#5560) shield válasza Mans20 (#5558) üzenetére


shield
őstag

Miért okoz gondot? A weight mod gamedata mappát berakod a játék mappájába és annyi.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5561) Mans20 válasza PeL (#5559) üzenetére


Mans20
addikt

Ja oké köszi :)

shield Azt hittem ütné egymást a kettő.

(#5562) shield válasza Mans20 (#5561) üzenetére


shield
őstag

Azt nem tudom, hogy ütné-e egymást a kettő, de pár perc alatt kiderítheted.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5563) Mans20


Mans20
addikt

Valaki tudja hogy hol lehet beállítani angolra a szinkront?

(#5564) rétisün válasza Mans20 (#5563) üzenetére


rétisün
veterán

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5565) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Ha a system.ltx-ben és az actor.ltx-ben csak a súlylimitre vonatkozó sorokat hagyom meg, akkor is fut a játék, vagy a teljes ltx kell?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#5566) Balathruin válasza ericdrawen74 (#5565) üzenetére


Balathruin
veterán

Tudtommal a .db fájlokban található helyett tölti be a gamedata mappában lévőket, szóval nem.

(#5567) #67605760


#67605760
törölt tag

Sziasztok! Pár napja belemélyedtem ebbe a modba. Konkrétan nemrég tudtam meg, hogy létezik ez a Lost Alpha dolog, létezik egy újracsinált SoC.

Játszogatok vele: a kordont és a szeméttelepet nagyjából úgy ahogy bejártam, de szemet szúrt, hogy rengeteg bugot nem tapasztaltam amit mások igen. Maga a játék kicsit tényleg "élettelen", a föld alatti bunkereknek nagyjából annyi hangulata van mint az erdőben egy tuja melletti pottyantósnak, de ezt leszámítva nem nagyon találkoztam buggal, kivéve egy weapon scopeos bugot.

Olvasgattam a topikot és régebben írtátok, hogy létezik egy repack változat az 1.3003-s verzióhoz amit ezzel a linkkel tettetek közzé, de sztem ez már halott: tehát ez

Közben eszembe jutott, hogy mivel a moddbről rohadt mód lassan csorgott le a 4 részes LA, ezért inkább torrentről szedtem le a cuccot, és valóban benne volt a nevében az, hogy repack és közel 20 gigás játékot telepített a telepítő (nem is volt szétszabdalva). Szerintem én alapjáraton a repackot tettem fel, és ha ez igaz, akkor nagyon pöpec, mert ahhoz képest hogy ez egy folyamatosan bővülő "mod", nagyon bugmentes.

Viszont a segítségeteket kérném. Találtam egy jó kis modcsomagot a LA-hoz, sőt, ezt ti is linkeltétek:

LA weapon pack

bemásoltam, működik, új fegyverek, új faszább sebzés, magyarítás működik leszámítva azt, hogy az új fegyvereknek csak az XML-ben kódolt nevét látom.

Egy bugot tapasztaltam mégpedig a nagantnál: ha a scopeos naganttal célozni próbálok, akkor a scopeot a képernyő bal szélső sarkába tolja és az egész távcső is kb 3 centis. Baromi érdekes. Ezt a problémát sikerült már orvosolnia valakinek?

(#5568) shield válasza ericdrawen74 (#5565) üzenetére


shield
őstag

A teljes ltx kell.

kakaduka szép méretes ez a weapons pakk.
scope jav???

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5569) #67605760 válasza shield (#5568) üzenetére


#67605760
törölt tag

A scope fixet próbáltam, de sajnos nem segít :/

A scope fix csak annyit csinál, hogy a gamedata\config\ui\wpn_scopes_16.xml fileban átírja a felbontásokat. Fegyverenkéntez így néz ki:

<wpn_crosshair_m1891_3 x="0" y="0" width="1024" height="768">
<auto_static x="0" y="0" width="1024" height="768" stretch="1">
<texture>wpn_crosshair_m1891_3</texture>
</auto_static>
</wpn_crosshair_m1891_3>

Ez pl a nagant. Van a sima wpn_scopes.xml, ott is ugyan ez található, abban átírtam a felbontást, átírtam az x-y koordinátákat és sikerült a képernyő közepére varázsolnom a scope model-t, de még mindig 2-3 centi átmérőjű :D Vicc az egész. Ezen kívül nincs problémám.

(#5570) Balathruin válasza #67605760 (#5569) üzenetére


Balathruin
veterán

Lehet a textúrát is cserélni kéne. Ha átnézed a fájlokat, akkor kiderülhet melyiket használja.

(#5571) #67605760 válasza Balathruin (#5570) üzenetére


#67605760
törölt tag

Bármilyen más textrúrára kicserélem ugyan azt csinálja..a képernyő közepén jelenik meg, vagy a szélén ér véget. Totál káosz...nagyjából most sikerült az egyiket belőni a képernyő közepére de ez is nevetséges...na mind1 azt hiszem le fogom kakilni..csak ezzel az a gond, hogy szerintem az összes többi scope ilyen lesz. Eddig csak a naganttal és az akval találkoztam és ezen kívül van még vagy 150 fegyver.

(#5572) Mans20 válasza #67605760 (#5571) üzenetére


Mans20
addikt

Valami normálisabb ruhát hol találok?mert nem akarok olyan drágán venni.

(#5573) shield válasza #67605760 (#5569) üzenetére


shield
őstag

Ez a weapons mod még béta verzió, gondolom javítani fogják. Legalább is itt lenne az ideje.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5574) DEARevil


DEARevil
tag

Sziasztok! Van valami értelmes módja a széfek kinyitásának? Mindig a középső számsornál kezdi, se az elsőre, se a második számra nem tudok átlépni. Szinte csak véletlenszerűen ugrik át. Van erre megoldás? Vagy valami how to? :) Köszönöm!

(#5575) sklopp válasza DEARevil (#5574) üzenetére


sklopp
őstag

Így kell.

(#5576) Mans20


Mans20
addikt

Amikor a banditához megyek bandita ruháért akkor hol tudok bejutni?mert észrevesznek és sikertelen a küldetés,arrébb van egy föld alatti bejárat,de nem vezet sehova,csak a hangoktól kaptam szívgörcsöt.

(#5577) capulet75 válasza Mans20 (#5576) üzenetére


capulet75
addikt

A bandita bázistól nem messze van egy föld alatti komplexum.(ahol a hangoktól szívgörcsöt kaptál.) Ott az egyik hullánál van egy bandita kabát, azt felveszed és mindjárt haver lesz a sok útonálló is fent.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5578) #67605760


#67605760
törölt tag

Hát gyerekek én nem tudom, hogy nektek ez hogy ment, de engem úgy is támadnak a banditák, ha banditacuccban megyek hozzájuk. A banditák támadnak, a monolitosok nem...érdekes...

Amúgy ez a járművezetés tényleg ennyire szar? Maga az ötlet jó lenne, de 15-el nem merek fordulni 3 fokot mert felborul az autó. Amikor menekülni kellett, legalább 25ször töltöttem vissza mert folyton felborultam, aztán meguntam és inkább rohantam..

(#5579) capulet75 válasza #67605760 (#5578) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor valszeg már korábban agyonlőttél pár banditát. Engem nem csesztettek, bár Borov széfje után úgy is mindegy lesz, ki kell nyírni mind. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5580) #67605760 válasza capulet75 (#5579) üzenetére


#67605760
törölt tag

Még szép...már az elején visszafoglaltam Farkas embereivel a malmot, ott már ugrott vagy 8 bandita xD

De akkor nincs gond, amúgy is most megyek le az X18ba. Kurva nagy területek vannak amúgy gyerekek ._. Volt, hogy csak azzal basztam el 2-3 órát hogy ide-oda szaladgáltam.

Ja meg amúgy sokan panaszolják, hogy "kihalt" a játék. Én ezt úgy fogom fel, hogy ebben a zónában ahol amúgy is kincs egy szelet kifli, azt mind összelopkodják a sorstársaim, és ezért nem találok szinte semmit sehol. Ami meg van az meg van.

[ Szerkesztve ]

(#5581) capulet75 válasza #67605760 (#5580) üzenetére


capulet75
addikt

Nem lenne reális hogy ha minden bokorban 20 enchanter lenne. Tény hogy van olyan map amit jobban ki lehetne használni de így is kurva sokat melóztak a moddal.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5582) SaGa59 válasza capulet75 (#5581) üzenetére


SaGa59
őstag

A Zóna legendáriuma (azaz az itt játszódó könyvek, van vagy 100) szerint a Zónában nagyjából 3-500 gyalog éldegél összesen, ebben benne van tulajdonképpen mindenki, aki a Zónában tartózkodik és még ember, sztalkertől monolitosig. Körülötte, a határvidéken jóval többen (néhány ezren) próbálnak megélni, meg ott van a párezer katona, akik megpróbálják ezek életét nehezíteni, de ténylegesen a Zónában ennél többen egyszerre nincsenek. Merthogy bejutni ugyan nem lehetetlen, de nem is könnyű.
Ehhez képest nem is olyan kevés a szereplő itt sem.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#5583) capulet75 válasza SaGa59 (#5582) üzenetére


capulet75
addikt

Én nagyon szeretem a játékot, néha komolyan kikapcsolódás mászkálni a zónában csak úgy. A LA adott még jó pár plusz négyzetkilométert erre, úgy hogy ezzel a részével én boldog vagyok. Nagyon utálnám ha 5 méterenként le kellene puffantanom valami katonát vagy monolitost mert arra eszi a fene. Nyilván mindig lesznek elégedetlenek ( ki nem sz@rja le őket ;] ) de szvsz elképesztő dolgot hoztak össze dezodorék.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5584) Dhampir válasza capulet75 (#5583) üzenetére


Dhampir
félisten

A mászkálás hozzátartozik a játékélményhez. :K

Jó játék lehet ez, egyszer majd szeretném kipróbálni, de Intel HD 4000-el nem merem, habár a többi Stalkert élvezhetően vitte, csak napfelkelte idején laggolt be. :D

Mostanában stratégiával is játszol (az aláírás alapján feltételezem)?

(#5585) Mans20 válasza capulet75 (#5581) üzenetére


Mans20
addikt

Már feljebb is kérdeztem,de ahogy haladunk a történettel,akkor mindenhol járni fogunk majd?vagy van ahová csak érdemes elmenni?mert a térképet nézve elég sok hely van.

(#5586) capulet75 válasza Dhampir (#5584) üzenetére


capulet75
addikt

Nem, azok könyvek. :) Meg régen volt epic de az nagyon régen.

Én egy notin tolom, integrált VGA-val, erősen visszafogott de így is élvezhető grafikával.

(#5585) Mans20: csomó helyen nem jártam még én sem, de pl a hajóroncsokhoz elkirándulgattam, meg jókat lehet mászkálni kb mindenütt. Szeretek egy egy pályát alaposan felderíteni, így jóval tovább is tart a game és mindig van artifact a mergerbe. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5587) Mans20 válasza capulet75 (#5586) üzenetére


Mans20
addikt

Mászkálni Én is szeretek,csak nem jó hogy sokat kell.Amúgy a bárnál amikor bementem,ott van egy szolgálatos egy bezárt ajtó előtt,ha a nyitást nyomtam akkor látszott hogy mik vannak bent,és fel is bírtam szedni zárt ajtónál,így lett egy szolgálatos ruhám,meg pár cucc mellé,a stalker ruhát el is adtam :)

(#5588) shield


shield
őstag

Megakarom várni a javítást, hogy végre neki láthassak, de még mindig nem jön. Ősz óta semmi komoly változás!?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5589) Mans20 válasza capulet75 (#5586) üzenetére


Mans20
addikt

A sötétvölgybe mikor kell majd lemenni keresni az 5 dokumentumot?mert megtaláltam az ajtót,ott tartok hogy a kocsival menjek a borongáshoz,de rögtön szétlőnek.

(#5590) capulet75 válasza Mans20 (#5589) üzenetére


capulet75
addikt

Gyorsan kell menni. :) Viccen kívül, tényleg. Vagy szétlövöd a helit (AK spec lőszer viszi elég gyorsan) vagy tépsz ezerrel a Nivával.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5591) Mans20 válasza capulet75 (#5590) üzenetére


Mans20
addikt

Oké,de közbe lemehetek az öt dolumentumért?mert az ajtón belépbe elkezd Petrenkó szövegelni hogy keressem meg az x18-ba,vagy inkább ne keverjem meg a küldetéseket?

(#5592) capulet75 válasza Mans20 (#5591) üzenetére


capulet75
addikt

Nem emlékszem már a sorrendre, de ha le tudsz menni, akkor menj.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5593) #67605760


#67605760
törölt tag

Először elmenekülsz a a helikopter elől a borongáson keresztül a bányába -> Velesz -> Ő megadja a kódot és go X18

A nivát pedig hagyd ott a francba mert használhatatlan. Tízzel se tudtam bevenni egy kanyart mert felborultam vele, egyszerűen használhatatlan. A hordozható "láda" miatt érne valamit, de 20 felborulás után én inkább nem töltögettem vissza a mentést és gyalogoltam.

Ja igen. A bár - sötétvölgy - velesz távolságot, és ezek kombinációit legalább ötször meg fogod tenni. Készülj fel :D

(#5594) #67605760


#67605760
törölt tag

Most jártam meg a bár- jantar - ingovány - halott város - katonai raktárak túrát és vissza.

Most kéne mennem Pripyatba. A legjobb páncél amit találtam eddig az az ökológus szett, és a legjobb fejlesztő pedig petrenko ezredes. Van olyan ember akinél többet is lehet fejleszteni a tárgyakon 2-3 dolognál? Mert elég idegesítő, hogy rárakok 3 fejlesztést a fegyverre és annyi, többre nem is képes.

(#5595) Mans20 válasza #67605760 (#5593) üzenetére


Mans20
addikt

Ja oké,így is már kéne menni eladni a cuccokat,Én a fegyvereket is begyűjtöm,de lesz majd valami tudós akinek eladhatók az artifactok?mert eddig nem adtam el senkinek,a Call of pripjat-ba asszem úgy volt hogy a tudós több pénzt ad értük.

(#5596) #67605760


#67605760
törölt tag

Ne adj egy egyet sem, mert később a sok kis szarból tudsz majd csinálni nagy, értékes és jó statokat adó artifaktokat.

(#5597) capulet75 válasza #67605760 (#5596) üzenetére


capulet75
addikt

Csak Rock-ot. Ultimate. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5598) capulet75


capulet75
addikt

Most egy picit elakadtam az NPP-ben, megszereztem a kódot a pc-ből de utána mit kell csinálni? Mert ha kimegyek az erőműből akkor failed mission... :F

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5599) dezowave válasza capulet75 (#5598) üzenetére


dezowave
csendes tag

dehogyis, csak nézd meg milyen küldetéseid vannak. ha követed a monolit hangját és odamégy akkor nem failed, de akkor vége is a játéknak. valamit valamiért...

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#5600) capulet75 válasza dezowave (#5599) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, már rájöttem. :B Már az X2-ben vagyok.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.