Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) PeL


PeL
addikt

Jöhetne már tényleg az a Director's Cut patch... Lassan annyi idő lesz mint maga a játék fejlesztése :DDD A Call of Chernobyl sajna nem köt le annyira mint vártam. Lehet addig újra előkapom a Secret Trails 2-t.

(#6752) Balathruin válasza PeL (#6751) üzenetére


Balathruin
veterán

Kezdj bele egy soup modba, azzal elleszel egy ideig. :D

(#6753) PeL válasza Balathruin (#6752) üzenetére


PeL
addikt

Azzal szerintem még várok 1-2 évet :DDD Most olvastam a honlapját még azért bőven van mit csiszolgatni rajta. Mondjuk az tény hogy iszonyat nagy project, nem is értem a srácnak hogy van türelme ezt csinálni már évek óta. Biztos váltott már hajat párszor közben.

(#6754) kekeeci válasza PeL (#6753) üzenetére


kekeeci
senior tag

A soup eredetije, a szoljanka sokkal használhatóbb, és érdemes belevágni - főleg angol (és orosz) nyelvtudással.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6755) Balathruin válasza PeL (#6753) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem a stalkersoup-ra gondoltam, inkább a Joint Park 2-re. :)

(#6756) rétisün válasza PeL (#6751) üzenetére


rétisün
veterán

"Lehet addig újra előkapom a Secret Trails 2-t."

elő kéne nekem is, még egyszer sem fejeztem be, sztem már azt se tudom, mi merre :( az első pálya (dead city?) utáni mentéstől kéne újrajátszanom, persze ahhoz egyáltalán játszanom is kéne :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6757) FeketePok


FeketePok
tag

Na kerem tisztelettel Fox kiszabaditasakor lelottem a SIN-eket es most borongoson az alagutban mindig kinyirnak de a kuldetesek kozt megjelenik az ,hogy menjek le az X-18 laborba,a kerdesem az lenne ha halomra lovom a banditakat es a zsoldosokat letudok menni az X-18-ba kellenek egyaltalan azok a randa SIN-ek a jatek vegigvitelehez?Vagy kezdhetem elolrol az egesz bughalmazt?

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#6758) Dhampir válasza FeketePok (#6757) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem szabad lelőni őket, diplomatikusan kell elintézni az ügyet.

Érdemes újra kezdeni, addigra már okosabban játszik az ember. :D

[ Szerkesztve ]

(#6759) Plazmacucci válasza Dhampir (#6758) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem a ragequit és uninstall sanszosabb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6760) FeketePok


FeketePok
tag

SIN problema megoldodott ,visszamentem a 100rad barba es csekely 10K rubelert csapos elsimitotta az ugyet ugyhogy mar X-18 labor is kiramolva,bandtaktol doksi ellopva na persze monolit es bandta bazis kitakaritva.A 2 bazis kitakaritasabol annyi fegyver jott,hogy szegeny Lada niva alig birta el :-).
Mindenesetre a laborokban piszkosul frusztralo,hogy az elemlampaba 70 masodpercenkent elemet kell cserelni ezen illene valtoztatni./

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#6761) PeL válasza FeketePok (#6760) üzenetére


PeL
addikt

Laborokba én is 20-30 elemmel mentem le mindig :D Egyébként elvileg módosítva lesz, hosszabb ideig fog tartani egy elem, meg az üzemanyag is a járművekhez

(#6762) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az elemlámpa meg az üzemanyag is azért fogy gyorsan, mert szerintem a proci órajeléhez van igazítva. Keressétek meg ezt: S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\gamedata\config\misc\items\devices.ltx

És itt valahol flashlight sor, azt hiszem, azt próbáljátok állítgatni. Ezt most emlékezetből írtam, ha nem jó, szóljatok és megnézem pontosan.

(#6763) SaGa59 válasza Lomha 8V (#6762) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha magas az FPS érték, akkor gyorsan fogy, ha visszaveszed, lassan. Ez volt a megjelenés után a népi megfigyelés.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6764) szabog4 válasza Balathruin (#6752) üzenetére


szabog4
aktív tag

Erről a stalker soup módról tudnál/tudnátok írni pár sort, hogy röviden miért érdemes belevágni? Mitől több, mint a többi mód. 56 map van, ez izgalmasan hangzik, de ne attól legyen több a játékidő, mint a Lost Alphanal, hogy A-D-be meg vissza kell sétálni... :D Nagyon jó játék, de zavaró ez az apróság.

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#6765) Balathruin válasza szabog4 (#6764) üzenetére


Balathruin
veterán

Nagy soup modok lényege hogy kegyetlen mennyiségű tartalom van benne minden téren (azt hiszem 300+ óra lazán megvan), így rengeteg ideig játszható.

(#6766) szabog4 válasza Balathruin (#6765) üzenetére


szabog4
aktív tag

Bele is vágok! :)

Köszönöm!

Ezek szerint ez csak 1 gyűjtőnév?

http://www.moddb.com/mods/stalkersoup

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#6767) Sensut válasza szabog4 (#6764) üzenetére


Sensut
őstag

Az a Soup link a MODDB-n nem jó, mert régi. A Soupnak van topikja is a Prohardveren :)

[ Szerkesztve ]

(#6768) kekeeci válasza szabog4 (#6764) üzenetére


kekeeci
senior tag

Az úgy kezdődött, hogy néhány fejlesztő összeült, és elkezdték csinálni a 'Народная Солянка' (Narodnaya Solyanka) című orosz nyelvű 'szupermodot'.
Ez tulajdonképpen az alapjáték, kibővítve plusz területekkel, fegyverekkel, feladatokkal és nem utolsósorban történetekkel.
Időközben készült egy - érdekesmód először francia, majd angol nyelvű - változata, ez lett a StalkerSoup. Egy idő után a két mod fejlesztése különvált. Később aztán a Solyanka fejlesztői is elkészítették a saját angol verziójukat.
Jelenleg a Soup erősen fejlesztési stádiumban van (többőnk szerint egyre rosszabb lesz), a Solyanka legújabb verziója (Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) eléggé stabil.
A Souphoz Gery D. fórumtársunk csinál fordítást. Többet a StalkerSoup fórumon.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6769) PeL válasza Balathruin (#6755) üzenetére


PeL
addikt

Hát próbáltam leszedni ezt a Joint Pak 2-t de mivel 6GB a mod, a MEGA meg 5 GB-nál azt mondta hogy elértem a letöltési limitem és várjak 6 órát a letöltés folytatásához, én meg szépen kinyomtam és ott rohadjon meg. Nem elég hogy feltelepítem a sz*ros pluginjüket a böngészőmbe amibe ki tudja milyen dolgokat raknak bele, még várjak is a letöltésekkel. Hát szakadjanak meg :)

(#6770) GypsFulvus2 válasza PeL (#6769) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nálam már 1,2 GB-nál u. ezt mondta a MEGA, szintén pluginnel. Ez valami új dolog náluk, régen nem volt ilyen korlátozgatás.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6771) Aarpok válasza PeL (#6769) üzenetére


Aarpok
őstag

Regisztralsz egy fiokot vagy IP-t cserelsz problem megoldva.

Аарпок

(#6772) PeL válasza Aarpok (#6771) üzenetére


PeL
addikt

Fiókkal csináltam. IP-t váltani meg nem tudok mivel UPC-s vagyok, fix IP-m van... :\

(#6773) Dhampir válasza GypsFulvus2 (#6770) üzenetére


Dhampir
félisten

Működik még a kis Sony olvasó? :)

[ Szerkesztve ]

(#6774) Fred23 válasza PeL (#6772) üzenetére


Fred23
nagyúr

VPN vagy Tor kell, oszt csókolom! :D Talán legkényelmesebb megoldás egy új Opera feltevése, alapból van VPN. :)

(#6775) shield válasza Fred23 (#6774) üzenetére


shield
őstag

Én is felraktam az Operát. Amint olvasgattam, találtam hozzá egy addon-t, ami megakadályozza, hogy a WebRTC szolgáltatása kikotyogja az IP-címet.
Az addon ITT van.
Bővebben ITT olvasható róla.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6776) GypsFulvus2 válasza shield (#6775) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:R :R :R
Dhampir: Igén még működik, jó vétel volt! :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6777) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Túl jó vagyok angolból...erről mit lehet tudni?
[link]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6778) PeL válasza ' Tzs , (#6777) üzenetére


PeL
addikt

Ahogy láttam főként kozmetikai mod bár sok különbséget nem látok őszintén szólva az alap verzióhoz képest a képeken mert alapból egy a modhoz illesztett absolute nature pack van a játékban ami amúgy is szép szerintem, meg beleraktak 150 fegyvert. Plusz az A-Life switch-et kitolták, vagyis távolabbi mutánsok/npc-k is láthatóak lesznek és messzebbről észre is vesznek.

Kb ennyi ami lényeges.

[ Szerkesztve ]

(#6779) nubreed


nubreed
veterán

Szóval egy bizonyos ponton mindig kifagy nekem a Lost alpha, bármit csinálok.
A moddb -n gondolom a legfrissebb fájlok, patchek vannak fent hozzá? Vagy "átköltöztek" egy másik helyre ahol vannak frisebbek?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6780) DEARevil


DEARevil
tag

Sziasztok!
Nem találok működő secret trails 2 letöltési helyet. Tudtok valamit, ami működik?

Köszönöm!

(#6781) rétisün válasza DEARevil (#6780) üzenetére


rétisün
veterán

talán SaGa googledrive-ján fenn van.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#6782) kekeeci válasza DEARevil (#6780) üzenetére


kekeeci
senior tag

Próbáld itt. :K

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6783) SaGa59 válasza rétisün (#6781) üzenetére


SaGa59
őstag

Nálam csak javítás van, ahhoz a verzióhoz, amit még op.erik rakott fel a saját mega drivejára.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#6784) ' Tzs , válasza PeL (#6778) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi az infót! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#6785) FeketePok


FeketePok
tag

Lenne egy kerdesem azokhz akik vegigvittek ezt az osszefercelt takolmany modot,jart mar valaki ugy.hogy amikor visszatart a 100rad barhoz akkor amikor az tamadas alatt all es le kell loni a 2 helikoptert miutan a heliket leszedte a kiuritett barban a doboz amiben elraktarozta a cuccait egyszeruen el van tunve?

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#6786) shield válasza FeketePok (#6785) üzenetére


shield
őstag

Már panaszkodtak ilyen esetekre. Én mindig más tárolót használok, Bar közelében több rejtekhely is szokott lenni a modokban.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6787) Dhampir válasza FeketePok (#6785) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy rosszul tudom, de ez nem mod - főleg nem összefércelt - hanem a teljes játék újragondolása és kibővítése a "kigyomlált" alapjáték helyett (ám ha tévednék, akkor javítsatok ki).

Amennyiben lenne elegendő fejlesztője, akkor valószínűleg nem húzódna el ilyen sokáig a végleges kiadása.

(#6788) capulet75


capulet75
addikt

A Narodnaya Solyankat honnan tudom letölteni?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6789) shield válasza capulet75 (#6788) üzenetére


shield
őstag

A Stalkersoup topikban lett belinkelve a legújabb változata, most hirtelen nem jut eszembe a címe. Ott megkapod a pontos választ. Ráadásul még stabil is.
Annyi rémlik, hogy a moddb.com-ról lehet letölteni.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6790) kekeeci válasza capulet75 (#6788) üzenetére


kekeeci
senior tag

StalkerSoup - Narodnaya Solyanka topik - az összefoglalóban vannak a linkek.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#6791) shield válasza capulet75 (#6788) üzenetére


shield
őstag

Narodnaya Solyanka cumulative pack 2
Letöltés INNÉT.
moddb.com
gsc-game.com

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#6792) capulet75


capulet75
addikt

köszönöm mindenkinek

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6793) hubai1979 válasza Dhampir (#6787) üzenetére


hubai1979
őstag

Sok éve ugyanevvel a játékkal játszottam,eljutottam a bányáig, de nem tetszett,tök ugyan az volt minden küldik, személyek benne,csak hozzá teszem bug nélkül.Háromszor szedtem le, javításokkal meg hasonló dolgokkal és nem ment, valahol vagy nem töltöt vissza, vagy valami hasonló dolog,akkor kérdem mit javítottunk vagy mit csináltunk.Bocsánatot kérek mindenkitől, de ez az igazság,nem akarok senkit sem bántani, pláne nem a fejlesztő brigádot.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6794) Dhampir válasza hubai1979 (#6793) üzenetére


Dhampir
félisten

Eleve másképp néz ki sok helyszín, és többféle hangulatos föld alatti labor található benne izgalmas küldikkel, de ott volt még a barátságos Izlom is, aki egy jópofa pofa. :)

[ Szerkesztve ]

(#6795) hubai1979 válasza Dhampir (#6794) üzenetére


hubai1979
őstag

Biztos igazad van,nem akarok ellent mondani, :R :R szép napot mindenkinek. :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#6796) nubreed


nubreed
veterán

Egy egyszerű kérdés.

Még mindig a Lost Alpha a legjobb, legmasszívabb, legtöbb tartalmat adó mod vagy ha úgy tetszik kibővített, felturbózott teljes Stalker utód annak ellenére, hogy csak nem akar megszületni az a várva várt új patch vagy van már ennél jobb?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6797) Balathruin válasza nubreed (#6796) üzenetére


Balathruin
veterán

Sosem volt ez a legtartalmasabb mod, pont most volt szó a soup-ok ról (olvass vissza kicsit), azok sokkal nagyobbak.

(#6798) nubreed válasza Balathruin (#6797) üzenetére


nubreed
veterán

Ja jó ezt nem tudtam. :) Köszi.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6799) nubreed válasza kekeeci (#6790) üzenetére


nubreed
veterán

Erre a linke 404-et dob.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6800) Balathruin válasza nubreed (#6799) üzenetére


Balathruin
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.