Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) ett válasza Alastair' (#63949) üzenetére


ett
aktív tag

Ha tudja azt amit gyári az teljesen jó. Viszont van itt egy másik hiba amit észrevettem. Lehet ez is csak nálam, ez viszont elég kellemetlen hiba. Kézi módban nem megy a hálózatválasztás. A keresésnél semmit nem talál, kiírja hogy Error while searching networks. Ez elég nagy baj, mert nekem szükségem lenne a kézi módra is. Megnézed hogy nálad működik-e a dolog?
Gőzöm sincs mi lehet a baj.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63952) Alastair' válasza ett (#63951) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem talál nekem sem.
Mondjuk nincs rá szükségem, így nem zavar.
Ez max rooming-nál lehet lényeges, ha több közül is lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63953) nokiauser válasza Keem1 (#63950) üzenetére


nokiauser
aktív tag

A helyedban U3-as sebességű kártyát vennék, gondolva a jövőre. Ahogy írják is, 4k video-felvételhez ez ajánlott.

(#63954) ett válasza Alastair' (#63952) üzenetére


ett
aktív tag

Nekem szükségem van rá, mert a határ mellett élek és nem szeretném ha magától átkapcsolgatna mint ahogy tette ma is.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63955) flegga92 válasza Keem1 (#63950) üzenetére


flegga92
senior tag

Sandisk Ultra kártyát hasonló paraméterekkel minden gond nélkül megeszi, szerintem a tieddel sem lesz gond.

(#63956) Keem1 válasza flegga92 (#63955) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor jó, megnyugodtam, köszi!

nokiauser: megnéztem, de durvább árkülönbségre számítottam. Meglehet, hogy U3 lesz akkor a nóta vége. Elgondolkodtam, kell-e esetleg még nagyobb, de valójában felesleges. 64 GB hosszú ideig elég lesz, még a mostani 16 GB-os kártya sincs tele. Persze, majd később a 4K videók jobban zabálják majd, de 64 biztos nem lesz kicsi pár évig.

[ Szerkesztve ]

(#63957) nokiauser válasza Keem1 (#63956) üzenetére


nokiauser
aktív tag

S7-ben ez a kártya (U3) 80/65-öt tud, tehát kb. nagyobb sebesség felesleges, kisebb pedig kevés lenne.

(#63958) horvii96


horvii96
tag

Akkor úgy összességében megéri feltenni a CM13at? :DDD

(#63959) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Szeretnék egy Asus Zenfone 2 készüléket a mostani S4 (9506) helyett.
Mennyiért lehet reálisan eladni egy ilyen Telekomos jó állapotú (fóliás a kijelző, Samsung protective tokban tartott, novemberig még garanciás) készüléket eladni?
Köszönöm!

Minden ellenállás hasztalan.

(#63960) horvii96 válasza szaniszlokar (#63959) üzenetére


horvii96
tag

Én most vettem S4-em 35ér.
Semmi baja, foliás.
bár ez 9505.

(#63961) Keem1 válasza szaniszlokar (#63959) üzenetére


Keem1
addikt

(#63962) horvii96


horvii96
tag

philztouch recovery jó a cm13 felrakásához?

(#63963) Alastair' válasza horvii96 (#63962) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Inkább twrp, és a korábban linkelt RR romot rakd fel mert a nightly még nincs kész. Az RR jobban van optimalizálva.

Nem, mert telóról vagyok.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63964) horvii96 válasza Alastair' (#63963) üzenetére


horvii96
tag

Tudnád linkelni?:)

Igen, azt rakom amit Te linkeltél.

Szerk.
Az összefoglalóban linkeltet nem nyitja meg.:\

[ Szerkesztve ]

(#63965) ett válasza Alastair' (#63952) üzenetére


ett
aktív tag

Sikerült. :D
Írtam xda-n a rom topicjába, pár óra múlva válaszoltak is, hogy a build prop-ban meg kell változtatni az egyik értéket 6-ról 4-re, aztán menteni és újraindítani a telefont. Kipróbáltam, tényleg működik, mostmár megy a hálózatkeresés. Öröm bódottá. :DD

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63966) horvii96


horvii96
tag

itt leszedtem a md5-ös fájlt.
Ez mehet odinnal?
Bocsi hogy ennyit kérdezek, de ment már szét telóm ugy h véletlen más recoveryt tettem rá.:\

(#63967) Alastair' válasza horvii96 (#63966) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Igen. Ha elsőre nem megy fel, ne add fel, dugd a kábelt a pc-n másik usb-be.

ett: na az fasza.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63968) horvii96 válasza Alastair' (#63967) üzenetére


horvii96
tag

Rendben!
Köszi.
És akkor recoveryből mehet elősször a rom, és a gapps ugye?

(#63969) Alastair' válasza horvii96 (#63968) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Előtte full wipe.
Majd a rom és a gapps, és a végén factory reset. Ha elindul várd meg amíg felismeri, hogy magyar sim van benne és a nyelvet beállítja magától magyarra.

Alister from Hell

(#63970) horvii96 válasza Alastair' (#63969) üzenetére


horvii96
tag

Valamiért nem akarja be rakni odinba az md5 fájlt.. csak tölt.

(#63971) Alastair' válasza horvii96 (#63970) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Keress rá az xda-n odinnal flashelhető twrp-re.

Alister from Hell

(#63972) horvii96 válasza Alastair' (#63971) üzenetére


horvii96
tag

Ez jó?

(#63973) szaniszlokar válasza horvii96 (#63960) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Köszi

Minden ellenállás hasztalan.

(#63974) Alastair' válasza horvii96 (#63972) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jónak kéne lennie.

Alister from Hell

(#63975) 4es válasza horvii96 (#63972) üzenetére


4es
tag

Itt van a hivatalos oldalon. A ".tar" végződésűek valók odinhoz. (i9505)

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#63976) horvii96


horvii96
tag

Kösz.
Feltettem már. CM13at is.
De már 5percre bootol.
optimalizál felváltva.

(#63977) horvii96 válasza horvii96 (#63976) üzenetére


horvii96
tag

Valamiért nem bootol be.
Meg csináltam wipeokat, factory resetet.
Es semmi.

Ezt irja mikor bekapcsolom S4 feliratnál.
kernel is not seandroid enforcing
set warranty bit:kernel

[ Szerkesztve ]

(#63978) kaszas19


kaszas19
senior tag

Sziasztok.
Tegnap feltettem a cm13-as romot és olyan hibám van de nem csak annál a romnál vettem észre hogy ha hívok akkor hiába teszem le nem bontja a kapcsolatot hanem tovább csörög még benem jön a hangposta,meg ha engem hívnak akkor a másik telefonon kicsörög de nálam meg se nyikkan a telefon mint ha nem is hívnának. Ez mitől van???
Egyépként s4 sph-l720-as felefonom van.
Most s4 9505 portolt 5.0-as rom van ezen jó se a gpe port romon sincs ilyen.

(#63979) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy felraktam valamikor az s4-emre az OGyoutube-ot, ami ugye csinált magának saját google szinkronizációt asszem, volt valami og.mods-os a saját email címemmel....nos a lényeg hogy ma töröltem az app-ot plusz a szinkronizációját és nem működik a saját google , amikor belépnék mindig kiírja hogy a beállítások leállt...mit lehetne csinálni? Gyári visszaállításhoz semmi kedvem...köszi előre!

(#63980) matehajagos


matehajagos
tag

Sziasztok! Néha van hogy a telefonom irgalmatlan lassan tölt, és ezert letoltottem az Ampere nevű appot. A problémám az, hogy teljesen hektikus a toltesi sebesseg, es nem tudom mitől függ. Van hogy csak 320mA-val tölt, de van olyan is hogy 1200mA-val. Tudja valaki hogy ez mitől lehet és van-e rá megoldás, esetleg uj tolto/kabel?

(#63981) Tesztelo.hu válasza matehajagos (#63980) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, ez a kettő utóbbi lehet a megoldás. De az is lehet, hogy kontaktos a csatlakozó.

(#63982) matehajagos válasza Tesztelo.hu (#63981) üzenetére


matehajagos
tag

Nem tudom, mindenesetre érdekes. Előbb 700al töltött, kihuztam visszadugtam, már 1200al. Nem értem én ezt. 😀 Nem is ezekkel az ertekekkel van baj egyebkent, hanem amikor ilyen 320al csordogal bele az elet az bosszanto, foleg ha nincs sok ideje az embernek es csak egy fel orara tudja felrakni toltore a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#63983) KYZRR válasza matehajagos (#63982) üzenetére


KYZRR
őstag

Ha Qualcomm SoC van a telefonodban, akkor megoldás lehet egy QuickCharge töltőt venni.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#63984) Petyyyyy válasza KYZRR (#63983) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Csaka gyorstöltés kifejezetten nem tesz jót az akkunak - legjobb tudomásom szerint.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#63985) matehajagos válasza KYZRR (#63983) üzenetére


matehajagos
tag

Igen ez a i9505 vagyis a Snapdragon 600as verzió. Igazából alapvetően nincs szükségem a gyorstöltésre, csak arra, hogy a hagyományos töltővel rendesen töltsön. Volt egy kis időm este és próbálgattam más kábellel, illetve töltőfejekkel és nem találtam szabályszerűséget. Lehetséges lenne hogy valami kosz bement az usbhez és amiatt nem jól érintkezik odabent valami?

(#63986) Tesztelo.hu válasza matehajagos (#63985) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Lehet, próbáld meg sűrített levegővel kifújni.

(#63987) dr.dre bike


dr.dre bike
csendes tag

Sziasztok , a napokban adódott egy lehetőségem hogy egy 0km-es I9515 ös S4re cseréljem az M2 Noteom , vannak amik ide oda érvelnek de összességében nem tudok dönteni , valaki esetleg ? Próbált már ilyet ? Mármint 9515ös S4-et elvilrgnez eltér a sima S4 től :$

(#63988) KYZRR válasza Petyyyyy (#63984) üzenetére


KYZRR
őstag

Hosszú távon lehet, hogy van hátulütője a dolognak, de erről konkrét teszt még nincs. :N
Én is csak vész esetén tartom magamnál a QC töltőmet a sima mellet, hogyha idő szűkében kell még szufla.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#63989) sebijani1982 válasza dr.dre bike (#63987) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Én anno a vodánál kaptam ilyet! (az más kérdés, hogy nem mondták el a különbségeket, sőt nem is tudta a kislány, hogy több különböző van)
Jelenleg is erről írok!
Elég vegyes érzelmeket vált ki lassan két év "együttélés" után:
Nova launcher-t nem szerette, hiába volt a megvásárolt verzió fent, napi 1-2 indokolatlan fagyás-újraindulás kombó befigyelt. Ez a Nova eltávolításával megszűnt.
Zsebben hordott készülék, viszont a króm csík ennek ellenére a töltő/usb nyílás körül illetve a készülék tetején szinte teljesen lekopott! Egykori csúcsmobiltól nem ezt várná az ember (még, ha ez a gazdaságos verzió is).
Videókkal, játékokkal jól boldogul. Az akksi mostanra kb max 1 napot bír normál használat mellett, viszont ha 15% alá kerül a merülés sebessége hatványozódik, (kb 1 óra alatt merül le teljesen). Normál használat nálam: Wifi, Mobil-adat, BT, GPS mindig bekapcsolva, fényerő maxon. Csengetési hangereje nekem kevés, ugyanígy a rezgő értesítés.
Összességében korrekt telefon, viszont nekem a Motorola Defy után kicsit csalódás volt. Többet vártam tőle.

Nem szakmai vélemény, de remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#63990) ett válasza Alastair' (#63967) üzenetére


ett
aktív tag

Van még egy kérdésem. Az sd kártyán van pár mp3 és abból szeretnék egyet beállítani csengőhangnak ha egy bizonyos emberke hív. Hogy lehet ezt megcsinálni? A gyári romon elég egyszerű volt, itt viszont nem találom a menüpontot. Próbáltam úgy is hogy kikerestem az emberkét, csengőhang beállítása, de csak a rom saját csengőhangjait rakja be, sajátot nem tudok választani. Meg próbáltam kikeresni a zenét is és ott tulajdonságok. Semmi, ott sincs ilyen pont.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63991) flegga92 válasza KYZRR (#63988) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem is tudtam, hogy ezt is tudja az S4. QC2 vagy 3 megy rajta?

(#63992) KYZRR válasza flegga92 (#63991) üzenetére


KYZRR
őstag

QC 1.0 a GT-I9505 esetében, QC 2.0 a GT-9506-os változtattal.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#63993) flegga92 válasza KYZRR (#63992) üzenetére


flegga92
senior tag

Akkor sajnos nekem nyerő, mert i9505-öm van. Bár a 2A töltők is viszonylag hamar feltöltik.

(#63994) speed207


speed207
tag

Üdv! Melyik hybrid tokot javasoljátok ebay-ről? A bőség zavarától nem tudok választani

(#63995) matehajagos válasza dr.dre bike (#63987) üzenetére


matehajagos
tag

Szia! Bar nekem csak a sima i9505 verzio van, de volt M2 noteom igy van tapasztalatom. 2 honapig hasznaltam, es kinszenvedes volt, orultem hogy megszabadultam tole, nekem nagyon nem jott be. Az ertesitesek nem jottek meg, naponta tobbszor lefagyott. Ott telt be a pohar amikor az unokaocsem lelokte az agyrol ( kb 30cm) es a kijelzo egy savban nem erzekelt, pedig meg tok is volt rajta. Ezekutan eladtam es megfogadtam hogy soha tobbet kinai telefont. Roviden ennyi de ez csak az en velemenyem hallgass meg masokat is, de szerintem jobban jarsz a Samsunggal.

(#63996) perempe


perempe
addikt

tudja a WAAS/EGNOS-t? (jóval pontosabb helymeghatározás.)

Az S3-am (DGPS) 8-10 méterre pontos, míg a bluetooth GPS-em általában 3 méterre, ami tudja a WAAS-t.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#63997) nananuka


nananuka
csendes tag

Sziasztok!
Akinek 9506-osa van lollipop-al és használja a google fotó app-ot, megnézné, hogy a film készítés megjelent-e? (Album, Animáció, Kollázs és itt kellene lennie a filmnek.)
Köszönöm!

(#63998) Keem1 válasza nananuka (#63997) üzenetére


Keem1
addikt

Ott van a film is, de már elég régóta.
Nem lehet, hogy kevés képet jelölsz ki hozzá és azért nem dobja fel? Én most próbaképp ötöt jelöltem ki és ott volt rá a film gomb.

[ Szerkesztve ]

(#63999) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

9506-os keszulekem hatlapjan a SAMSUNG felirat S betuje valik lefele. Arra gondoltam igenybe veszem a hazhoz jovo szervizt, csak azt nem sikerult kideriteni h ez nem csak egyszeri alkalom ugye? Ha fel ev mulva elromlik a keszulek akkor is hazhoz jonnek nem? Persze amig garancia idon belul vagyunk...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#64000) nananuka válasza Keem1 (#63998) üzenetére


nananuka
csendes tag

Oké, köszönöm!
Nem nekem kellett az infó. Ismerősöm kérdezte, mert nem találta, vagy nem vette észre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.