Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) 4es


4es
tag

Nyomorult hardverapró... tegnap meg akartam változtatni az email címem amivel ide regisztráltam. El is fogadta az újat ki is írta hogy küldött új jelszót az új email címemre. Nézem az új fiókot sehol semmi. Nézem a régit sehol semmi. (Spamet is).
Jövök vissza hardverapróra se régi se új emailell belépni nem engedet sem új jelszót kérni egyik emailre sem. Bármit csinálok azt írja nincs ilyen email. Írtam az email címükre hogy csináljanak már valamit hát oda lett rengeteg hozzászólásom de semmi válasz.
Köszi hardverapró!! ..l..

[ Szerkesztve ]

Korábbi profilom "es4" http://prohardver.hu/tag/es4.html

(#63502) barna73


barna73
csendes tag

Tisztelt uraim!

Ha hálózatról töltöm a telefont akkor a képernyő alján a következő olvasható: Lassú töltés ( 6 óra a teljes feltöltésig )
Ez így nagyon lassú! Nincs nekem erre ennyi időm.... :)
Van valami ötlet esetleg?

[Android 6.0.1 | Optimized CyanogenMod 13.0 builds, ROM for the Samsung Galaxy S 4
]

[ Szerkesztve ]

(#63503) #21715712


#21715712
törölt tag

Uzemidoben melyik hivatalos verzio volt a legjobb?

(#63504) szárnyacska válasza barna73 (#63502) üzenetére


szárnyacska
tag

Szia fel is raktad az Android 6.0.1?

(#63505) barna73 válasza szárnyacska (#63504) üzenetére


barna73
csendes tag

Persze, úgy ahogy a leírásban szerepel. Működik rendesen csak a töltés "gyorsasága" aggaszt kicsit. Hétköznap nincs ennyi időm.

(#63506) Alastair' válasza barna73 (#63502) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem is ezt írja de sokkal gyorsabban feltölti.

Alister from Hell

(#63507) barna73 válasza Alastair' (#63506) üzenetére


barna73
csendes tag

Köszönöm de a %-os érték nem ezt mutatja. 10 óra alatt kb. 50%

(#63508) szárnyacska válasza barna73 (#63507) üzenetére


szárnyacska
tag

Előtte jól töltött?
Csak azért kérdem mert ennek a telcsinek az achilles sarka az usb ajzat,nekem is cserélnem kellet hiába tisztogattam...
Az az érdekes utána a 2 éves aksi is kibírt 2 napot és baromi gyorsan feltöltődött.

(#63509) Klon válasza barna73 (#63507) üzenetére


Klon
aktív tag

Nekem is ez volt, de egy másik töltővel tölt rendesen. (az 5.0.1 a "rossz" töltővel is gyorsan tölt)
Egyébként nekem nem jött be ennek a romnak az márc.29-i. verziója. állandóan FC-zik, Play nem indul el.
Kétszer tettem fel clean installal, de mégse jó. Az előző verzió, a gyors merüléstől, és a forró procitól eltekintve jól működött...

[ Szerkesztve ]

(#63510) Alastair' válasza barna73 (#63507) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A vezeték nélküli töltő is gyorsan tölti.

Alister from Hell

(#63511) barna73


barna73
csendes tag

szárnyacska, Klon, Lord Vader köszönöm szépen a válaszokat.
Tegnap estig ez a rom volt fent: Albe95 ASTRA v2.5 Note 5 PORT és tökéletesen ment a töltés.

(#63512) Alastair' válasza barna73 (#63511) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Próbáld me a Nightly-t. Nekem az van fent.
Miért cserélted le amúgy a másikat?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63513) barna73 válasza Alastair' (#63512) üzenetére


barna73
csendes tag

semmi egyéb csak a kíváncsiság! 2-3 hónapja ezt használtam és kifogástalanul működött!
most ennek adok egy napot: [JDCTeam][6.0.1][14 March] The Android Open Source Project MHC19J
Nightly? talán az lesz a következő... ha rátalálok.

(#63514) szárnyacska válasza barna73 (#63505) üzenetére


szárnyacska
tag

Felraktam én is nálam 10p 10%

(#63515) Alastair' válasza barna73 (#63513) üzenetére


Alastair'
nagyúr

http://download.cyanogenmod.org/?device=jfltexx&type=

Elég gyakran frissítgetik.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63516) barna73 válasza szárnyacska (#63514) üzenetére


barna73
csendes tag

Köszi a visszajelzést. Feltettem egy másik romot, fogkefével megizgattam az usb csatlakozót és minden ok! :)

(#63517) barna73 válasza Alastair' (#63515) üzenetére


barna73
csendes tag

Köszönöm szépen!
Nekem valamiért megszakítja a telepítést... (instalation aborted)

[ Szerkesztve ]

(#63518) szárnyacska válasza barna73 (#63516) üzenetére


szárnyacska
tag

Most vagy brutálul merül vagy ennek a romnak sem jó az akkumulátor százalék kijelzése...

(#63519) Alastair' válasza barna73 (#63517) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Gondolom twrp-t használsz? Nekem az van és nem volt gond.

Alister from Hell

(#63520) barna73 válasza Alastair' (#63519) üzenetére


barna73
csendes tag

Igen.

(#63521) szárnyacska válasza szárnyacska (#63518) üzenetére


szárnyacska
tag

Hát nem a százalék kijelzővel volt baj :Y le is merült .....

(#63522) senzaj


senzaj
senior tag

Sziasztok!

Már jó pár honap eltelt az android 6-os megjelenése óta, de még nálam mindig semmi jele... T-s S4+.
Érdeklődni szeretnék, hogy mik a vélemények az uj verzióról ezzel a telefonnal, érdemes-e megvárni a hivatalos megjelenést (ha egyáltalán megjelenik rá...)?

(#63523) lionhearted válasza senzaj (#63522) üzenetére


lionhearted
őstag

Nem jelenik meg.

Tegnap még működött...

(#63524) Imco


Imco
őstag

Sziasztok!
Pattogok fórumról fórumra, most épp ide irányítottak! :)
Egy ideje azzal küzdök, hogy a telcsim /S4 9505/ nem jegyzi meg a wifi passokat. A régiekre emléxik, de az újabbakat nem hajlandó. Így minden alkalommal ha egy adott helyre érek be kell pötyögnöm a jelszót, míg más helyeken továbbra is automatán csatlakozik. Ez sem 100%-ig igaz mert az újakból is 1-2re emléxik, de a többségre nem. A régiekből mindent tud.
Több helyen is előfordul, és nem, nem változott semmi. / Én vagyok az infós. :) /
Routertól, beállítástól függetlennek tűnik. Más eszközök /gyerekeké/ simán csatlakoznak.
Mi lehet a problémája? Mit nem tudok?
Köszi!

Üdv! Imco

(#63525) scapegt


scapegt
senior tag

Meg tudná valaki írni, mit jelent az, ha Csereutalványt kapok a szerviztől? Előre is köszönöm!

(#63526) Imco válasza scapegt (#63525) üzenetére


Imco
őstag

Elballagsz a számlával-utalvánnyal a boltba ahol vetted a készüléket és levásárlod.
Érdemes akkor már korszerűbbet venni ha teheted.
Én samu hűtővel jártam így.
Először trükközni próbáltak a MM-ban, de miután kértem vissza a lovét megegyeztünk hamar. :)

Üdv! Imco

(#63527) scapegt válasza Imco (#63526) üzenetére


scapegt
senior tag

És ha megszűnt a bolt? :(

(#63528) Eclips21 válasza scapegt (#63527) üzenetére


Eclips21
őstag

nálam is volt ilyen hogy megszűnt a bolt, de szerencsém volt ugyan ott nyitott a tulaj egy tök másik boltot más cég stb de rendes volt és vissza adta a pénzt ( gondolom neki is visszafizetik), meg egy ideig biztos van jogi utód

(#63529) scapegt válasza Eclips21 (#63528) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem tudom, mi van a bolttal, mert a számla ma még nincs nálam, holnap kapom a csereutalványt és a telefon papírjait, már ha egyáltalán visszaküldik azokat. A számla gondolom fog kelleni, azon van a cég neve, egyébként az ujmobilshop.hu volt azt hiszem, viszont ott most csak 1 fotó van és e-mailt lehet küldeni, ennyi.

Hogy megy ilyenkor egyébként, milyen értéket kapok vissza? Olvastam olyat, hogy több opció is van, az egyik az, hogy az árát kérem vissza, na de az egy 2,5 éves telefonnál mennyi? Amennyi most újonnan egy S4?

Tud erről konkrétabbat bárki? Kérem, írja le, köszönöm! :R

(#63530) Tesztelo.hu válasza scapegt (#63527) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A garanciát nem a kereskedő adja, hanem a gyártó. Azaz csereutalványnál, ha megszűnt a bolt, akkor a gyártóhoz fordulhatsz. (Ezért sem kötelező boltba visszavinni a cuccokat, hanem lehet közvetlenül márkaszervizbe vinni. Kivéve persze a szürke/fekete importos "bolti" garanciás dolgokat, de azokra nem is ad a szerviz csereutalványt...)

(#63531) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Telefonom sűrűn le lép a hálózatról. Mindegy hogy T-mobil, Vodafone, vagy Telenoros kártyát használok. Van erre valami megoldás?? :W Minden S4 ilyen? S4 I9506 os a telefonom. Sokszor még kettő percig sincs hálózat rajta.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#63532) scapegt válasza Tesztelo.hu (#63530) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor majd mehetek a csereutalvánnyal a Samsung Márkaszervizhez/Márkakereskedéshez? Vagy hova?

Bárhogy keresem a céget, nincs már meg, az url is eladó. Ha a számlát visszakapom, rákeresek, létezik-e még a cég. Egyébként már írtam a Samsungnak levelet, hogy ilyenkor mi a helyzet.

Aki járt már így, hogy csereutalványt kapott, az hogy vásárolhatta le? Megállapítják egy új S4 piaci értékét és azt az összeget lehet levásárolni? Nézhetek esetleg másféle telefont, vagy csak S4-et kaphatok? Ami egyébként nem lenne baj, mert szerettem nagyon, de lehet, mást választanék.

(#63533) Fall-N válasza szita.erno (#63531) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem mindegyik ilyen. Enyém T-s és nem csinálja. Mondjuk én kikapcsoltam az LTE-t, mert sok helyen gyenge a jel (1 csík), így inkább lógjon HSDPA-n. Ja az lemaradt i9506 szintén legfrissebb 5.0.1-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#63534) szárnyacska válasza scapegt (#63532) üzenetére


szárnyacska
tag

Szia a vásárlás napján amennyiért vetted abban az értékben vásárolhatsz ha nem kapható már az a termék.
De csak telefont,azt nem lehet hogy veszel egy telefont olcsóbbat és még valamit hozzá. Én ezt akartam nem lehetett csak telefont engedi a rendszer belőle, drágábbat vehetsz ha ráfizetsz azt engedik. :C

[ Szerkesztve ]

(#63535) scapegt válasza szárnyacska (#63534) üzenetére


scapegt
senior tag

S4-et még lehet venni. Akkor hogy intéződik vajon?

(#63536) szita.erno válasza Fall-N (#63533) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi a választ. Most ki kapcsoltam az LTE ét hátha jobb lesz. :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#63537) Fall-N válasza scapegt (#63535) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát nem tudom. Hivatalos forrásból nem hiszem, hogy kapható. Hacsak Euronics, MM és hasonló boltokban nem maradt valamennyi. A szolgáltatóknál már S5 sem kapható már nagyon, csak megmaradt készlet erejéig árulják.

(#63538) scapegt válasza Fall-N (#63537) üzenetére


scapegt
senior tag

Valóban nincs, keresgéltem :) Akkor S4-em sem lesz többet :( Pedig szerettem.

Kíváncsi vagyok, hova fognak irányítani, mert itt Miskolcon csak valami Samsung Szerviz van, vagy mi a szösz.

[ Szerkesztve ]

(#63539) Alastair' válasza scapegt (#63525) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A szervízben, ahonnan kaptad a csereutalványt, nem tudták megmondani, hogy hol tudod levásárolni? Mert pl. A Pesti úti Cora-ósönbe nemrég még láttam új S4-et.. talán 90 körül.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63540) scapegt válasza Alastair' (#63539) üzenetére


scapegt
senior tag

Most hozta meg az MPL a csereutalványt, az van rajta, hogy a Sky Mobilles Kft. adta el a telefont, viszont az új készülékről az átvételi elismervény teljesen üres, azt majd később kell kitölteni. 3 hónapig érvényes, ez is rajta van. De hogy hogyan tovább, azt nem tudom ... még jó, hogy a szervizt sehogy nem lehet elérni telefonon ... így egy kicsit érdekes lesz megkérdezni tőlük, de a Samsung hátha válaszol valami okosat.

Közben megnéztem a céget, felszámolás alatt van :(

[ Szerkesztve ]

(#63541) scapegt válasza scapegt (#63540) üzenetére


scapegt
senior tag

Hívtam a Samsungot, de kár volt, csak elvették a kedvemet :(

Jogutódot kell keresni, forduljak a fogyasztóvédelemhez ... ennyi. Sem telefon, sem pénz, sem más, akihez fordulhatok. Ráadásul még kiterjesztett garanciát is vásároltam tizenXezer forintért, amiből 3 hónap ment le és az is kuka ... :W :W :W

(#63542) Imco válasza szita.erno (#63531) üzenetére


Imco
őstag

Nem. Az enyém 2,5 éve megy gond nélkül. Igaz független 9505. T kártyával.

Üdv! Imco

(#63543) Keem1 válasza scapegt (#63541) üzenetére


Keem1
addikt

Na ez frankó... :(( Ezek szerint garanciád is csak addig van, míg a bolt létezik, függetlenül attól, hogy hivatalos magyar garancia van rá. Ez szerintem nem így működik, csak a gáz, hogy mos futhatsz az igazadért, meg a pénzedért.

(#63544) scapegt válasza Keem1 (#63543) üzenetére


scapegt
senior tag

Ja, nagyon úgy tűnik :( Inkább be se adtam volna szervizelni.

Már írtam a Fogyasztóvédelemnek, de ki tudja onnan mikor jön válasz ... hogy ebből mikor lesz telefon? ... várhatok rá azt hiszem ...

(#63545) Keem1 válasza scapegt (#63544) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem beszélj egy jogban, fogyasztóvédelemben járatos ismerőssel, ha van ilyen. Plusz én valahogy neten túrnék egy számot a megszűnőben lévő céghez, tulajdonoshoz, vezetőhöz. Céginfóban tán van ilyen, bár meglehet, hogy ezért legombolnak 1-2 ezret, de ha hasznos az infó, végső soron megéri. Ha van számod, akkor lehet, a vezetővel meg tudsz egyezni, hogy adja vissza a pénzed és akkor tartózkodsz a jogi úttól.

De tényleg csak józan paraszti ésszel kigondolt tanács, közel se biztos, hogy járható út ez, de most hirtelen ez jutott az eszembe. De egy biztos: bármeddig is elhúzódik, tarts ki, be kell bizonyítani, hogy az ilyen mocskok nem csinálhatnak bármit kényük-kedvük szerint, mert nem hagyjuk. Sok szerencsét!

(#63546) Tesztelo.hu válasza scapegt (#63541) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ilyen nincs. Ahogy mondtam, a garanciát a gyártó adja, nem a bolt. És ha a bolt a vásárlást követő 1 hónap múlva megszűnik jogutód nélkül, akkor buktam a garanciát? Vicces lenne... Már csak azért is, mert a bolt ezt követően az utalványt beváltja a nagykerben/gyártónál (hiszen nem a bolt tehet róla, hogy hibás volt a készülék, és nem javítható, miért bukna ő rajta?).
Szerintem ilyen esetben bármilyen hivatalos Samsung márkakereskedőnél beváltható a csereutalvány. Ez lenne logikus.
Egyébként én is ott vettem anno az S4-em. :)

(#63547) Apooca válasza Tesztelo.hu (#63546) üzenetére


Apooca
tag

Pedig van. Azért nem szabad boltgaranciás készüléket venni.

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#63548) Keem1 válasza Apooca (#63547) üzenetére


Keem1
addikt

Pont ez a vicc, a srácnak gyári garja volt, azzal nem lett volna gáz, hanem a csereutalványt nem tudja sehol érvényesíteni.

(#63549) Apooca válasza Keem1 (#63548) üzenetére


Apooca
tag

Akkor figyelmetlen voltam, sorry. Ebben az esetben én sem értem....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#63550) scapegt válasza Keem1 (#63548) üzenetére


scapegt
senior tag

Az a srác inkább lány, vagyis már lánynak sem mondható, de no problem :)

Írtam a Samsungnak arra az e-mail címre, amit megadott az ügyfélszolgálatos hölgy, kíváncsian várom a válaszukat. Remélem hamar megoldódik a dolog. Bárhogy is járok, valószínűleg ismét Samsung lesz, erről a viszik-hozzák szervizelésről nem tudok lemondani :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.