Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) #01993216


#01993216
törölt tag

Üdv az Uraknak!

Tud valaki ajánlani olyan CM13-at i9505-re, amiben minden normálisan működik, nincs tele készítői szeméttel és nem merülök le 2 óra alatt?

Már túl sok verzió van, nincs kedvem, sem időm kipróbálgatni mindet. :)

(#63902) ett válasza ett (#63899) üzenetére


ett
aktív tag

Na közben rájöttem. Kicsit már sok is itt a beállítás. Viszont akkor azt nem értem hogy először miket állítgattam, mert arra semmilyen változás nem történt. :DDD

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63903) speed207 válasza Alastair' (#63894) üzenetére


speed207
tag

Feltettem ezt a romot. Egyenlőre jó gyors. Viszont tiszta sony a felülete...

(#63904) Alastair' válasza horvii96 (#63900) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Igen.

szanitec: feletted van linkelve.

speed207: a felülete olyan amilyenre témázod.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63905) #01993216 válasza Alastair' (#63904) üzenetére


#01993216
törölt tag

Köszi!

(#63906) horvii96


horvii96
tag

Honnan lehet rendelni gyári akksit, és töltőt reális áron?

(#63907) Keem1 válasza horvii96 (#63906) üzenetére


Keem1
addikt

Itt páran az emagot javasolták korábban.

(#63908) ett válasza Alastair' (#63888) üzenetére


ett
aktív tag

Én 6600-ra állítottam és már jó is lett. Közben állítgattam kicsit, elég jól testreszabható. Elég gyors is eddig, viszont néha eléggé tud melegedni a telefon. Most reggel voltam dokinál és amíg vártam hogy sorra kerüljek, olvasgattam kicsit, meg hangouts és elég durván felmelegedett. Pedig ez nem nagy terhelés neki. Más romokkal is volt már ilyen problémám, remélem ez csak valami pillanatnyi megingás volt, mert egyébként eddig tetszik a rom.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63909) ett válasza ett (#63908) üzenetére


ett
aktív tag

Találtam egy hibát. Nálam a gallery nem működik. Behozza a képeket, rámegyek egyre és ha utána visszamegyek hogy mutassa a többit, akkor nem tölti be a képeket. Ha bezárom és kinyitom újra, akkoris ezt csinálja. A google photos megy, csak a rom saját gallery appja nem.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63910) Alastair' válasza ett (#63909) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem működik a galéria.

Alister from Hell

(#63911) Alastair' válasza ett (#63909) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A telepítés után csináltál factory resetet?

Alister from Hell

(#63912) ett válasza Alastair' (#63911) üzenetére


ett
aktív tag

Húha, nem emlékszem. Annyira rá voltam indulva. A szokásos wipe-ot megcsináltam, aztán rom install, gapps install és ... Lehet hogy nem csináltam resetet. :B Lehet hogy ez a gebasz. Csinálok most egyet. :) Hátha segít valamit. Érdekes hogy csak a gallery nem megy, kiírja hogy az app nem válaszol és annyi, be kell zárnom.

Na közben csináltam factory resetet. Nem segített, egyszerűen nem tölti be a képeket, csak szürke négyzet van a helyükön. Kezd idegesíteni a dolog, mert bármilyen más gallery appot szedtem le a storeból, azzal is ezt csinálja. Valami itt nem kerek.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63913) Alastair' válasza ett (#63912) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Csinálj egy full wipe-ot és telepítsd fel még1x a romot.
TWRP-t használsz?

Alister from Hell

(#63914) ett válasza Alastair' (#63913) üzenetére


ett
aktív tag

Igen, azt raktam fel.
Letolok akkor mindent, internalt is, csak az sd kártyát hagyom, mert azon van a rom.
Aztán meglátjuk. Remélem jó lesz.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63915) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok

olyan kérdésem lenne,hogy mennyire állja meg ez a telefon a helyét a mai világba? böngészés, facebook, gps, ilyesmi. nincs játék.

jelenleg féláron tudnám venni a bolti árhoz képest.

:R

(#63916) speed207 válasza Járókeret (#63915) üzenetére


speed207
tag

Tökéletesen megfelel!

(#63917) Alastair' válasza Járókeret (#63915) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Játékon kívül tökéletes.
Játszani is lehet, de a komolyabbak már megfektetik. A 9506 nyilván erősebb.
A jelenleg 40 ezerért újonnan kapható telefonoktól klasszisokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63918) Schrift válasza Alastair' (#63894) üzenetére


Schrift
tag

Akku idő a gyárihoz képest milyen?

(#63919) Alastair' válasza Schrift (#63918) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A cm13 nightly-val nagyon rossz volt, azért is töröltem le. Érdekes módon ez most jó, a gyári szintjét biztos hozza.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63920) ett válasza Alastair' (#63913) üzenetére


ett
aktív tag

Muszáj kicsit tápolni, mert nem elég a töltöttség, amíg töltődik azon gondolozom, hogy esetleg nem a memóriakártyával van a gond? Exfat filerendszerű, lehet ez nem okés neki. Meg valamelyik nap kivettem a telefonból, akartam másolni rá kártyaolvasóval és nagyon belassult, le is főtt az egész. Bár a romot arról raktam fel, úgyhogy nem értem mi van.

[ Szerkesztve ]

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63921) Alastair' válasza ett (#63920) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az mondjuk lehet, nem tudod a telefonnal megformázni?

Alister from Hell

(#63922) Petyyyyy válasza ett (#63920) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Telefonban formázd meg a kártyát, az a legegyszerűbb, akkor biztosan stimmelni fog.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#63923) ett válasza Petyyyyy (#63922) üzenetére


ett
aktív tag

Ok, csak akkor átmásolom a belső tárhelyre a romot addig. Az exfatnak elvileg nem kéne gondnak lenni.Vagy én gondolom rosszul?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63924) Petyyyyy válasza ett (#63923) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Őszintén szólva fogalmam sincs milyen fájlrendszert használ a kártyára a teló.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#63925) ett válasza Petyyyyy (#63924) üzenetére


ett
aktív tag

Nekem sincs, de azért köszi hogy segítetek. Meló után legyalulom, csak még nem akarom, mert ott van egy rom mentés is a kártyán, azt meg nem akarom elveszteni. A kábel pedig sikeresen otthon maradt. :)

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63926) flegga92 válasza ett (#63925) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem exFatra van formázva, viszi rendesen. Romot is tudtam róla telepíteni. Gyári még az NTFS-el is megbirkózik de azt kártyára nem érdemes tenni.

(#63927) ett válasza flegga92 (#63926) üzenetére


ett
aktív tag

Akkor jól sejtettem hogy nem kéne gondot jelentenie neki. Viszont akkor a kártyával történhetett valami.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63928) speed207


speed207
tag

Tök süket a telefonom hívás közbe cm13-al

(#63929) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok! Még S2-m van, asszonynak S4 (i9505). Most én is S4-et szeretnék, és gondolkozom az i9506-oson is. Mi vele a tapasztalat? Van bármi hátránya az i9505-el szemben?

(#63930) Gedeon31 válasza horvii96 (#63906) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt vettem most még 500 Ft olcsóbb is és eredeti Dél-koreait kaptam.

(#63931) Alastair' válasza geza844 (#63929) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Csak előnye van, S800 vs S600

Alister from Hell

(#63932) geza844 válasza Alastair' (#63931) üzenetére


geza844
aktív tag

Köszi, akkor az lesz! :R

(#63933) speed207


speed207
tag

Gyerekek már vagy 20perce tölt a 4.4.2. Ez normális vagy elcsesztem valamit. Végleg Abbahagyom a kísérletezgetést a főzőtt szutykokkal... Mindegyiknek van valami kehéje.

(#63934) geza844 válasza speed207 (#63933) üzenetére


geza844
aktív tag

Én még ZTE Blade-n kezdtem a főzött ROM-okat telepíteni, aztán jött egy Lenovo A820, és most az S2-nél járok. Erre is felraktam már mindent, aztán most gyári van fenn, ezzel még el is döcög viszonylag stabilan, bár azért néha földhöz tudnám vágni, amikor gondolkozik valamin fél percig, és addig egy rezzenés se csinál... de legalább azután teszi tovább a dolgát, és nem fagy le. Az S4-re már biztos nem teszek semmi főzött cuccot, főleg, hogy az már elég erős lesz mindenhez játékon kívül, én meg nem játszok. Gyári android 5 van már i9506-ra?

[ Szerkesztve ]

(#63935) speed207 válasza geza844 (#63934) üzenetére


speed207
tag

Nekem s advane volt régebben és azon még jól is jött a szabdalt rendszer. Az s4 re már olyan szinten megcsinálták a rendszert hogy nem igen lehet minden téren javítani. Úgy vettem észre hogy a teljesítmény, sebesség javul de egyes funkciók viszont hibásak lesznek. Szerintrem Már van a hatosra is lolli.

(#63936) Alastair' válasza speed207 (#63933) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezt én is megfogadtam már egy párszor :) , de ha meglátok valami 6.0.1 alapú romot, rögtön rakom vissza a twrp-t.
Ez a resurrection remix most fura mód tényleg jól megy már több mint 1 hete. Eddig max 3 napig volt fent bármi is.

Alister from Hell

(#63937) matehajagos


matehajagos
tag

Sziasztok! Itt nem hasznalja senki a GPE 5.1 romot? En tegnap raktam fel es meglepve tapasztalom hogy mindennemu lagg eltunt a rendszerbol. Durva

(#63938) horvii96


horvii96
tag

Tudnál linket adni róla?
Olyan mint az eredeti rendszer?

(#63939) ett válasza Alastair' (#63921) üzenetére


ett
aktív tag

Nyomtam egy formatot a kártyára, azóta tökéletes. Remélem így is marad. Nem tudom mi lehetett a kínja, de a rom mentését és nehezen tudtam levarázsolni róla, először ismeretlen hibával el sem kezdte másolni, aztán újraindítottam a telefont, úgy látta, egyből átmásoltam a gépre a mentést és aztán format. Ha bekapcsolom a doze módot, segít valamit a készenléti időn?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63940) Alastair' válasza ett (#63939) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem tudom mi a doze mód.

Alister from Hell

(#63941) Schrift válasza matehajagos (#63937) üzenetére


Schrift
tag

Én is szemeztem vele, de még nem próbáltam. Ha majd huzamosabb ideje használod megírhatnád mennyit bír az akku. :)

(#63942) ett válasza Alastair' (#63940) üzenetére


ett
aktív tag

A Doze mode a nyugalmi állapotban lévő telefont alvó állapotba helyezi, így sokkal kevesebb energiát fogyaszt, mint azt egyébként tenné. Nyugalmi állapot: képernyő lezárva, a telefon nem mozoghat. Vagyis amíg alszol vagy napközben kirakod a zsebedből és nem nyúlsz hozzá, akkor elméletileg átkapcsol sleep módba és így kevesebb energiát fogyaszt. De hogy ennek mennyi a gyakorlati haszna azt nem tudom. A marshmallowban alapból benne van, mégis be lehet ennél a romnál kapcsolni. Mivel nem nincs olyan telefonom amin alapból 6-os android fut, ezért nem tudom hogy néz ki ott ez.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63943) Alastair' válasza ett (#63942) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezt melyik menüben lehet bekapcsolni?

Alister from Hell

(#63944) Keem1 válasza Alastair' (#63943) üzenetére


Keem1
addikt

Intelligens kezelő app, és ott is az Akkumulátor résznél.

(#63945) horvii96


horvii96
tag

Nem tudja vki mitol forrosodhat fel a telefon??
Neha csak ugy gondol egyet es fel melegszik.
Nem jatszok, csak netezes mellett..

(#63946) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

csókolom.

történt egy olyan eset, hogy a telefonom recovery üzemmódban, ha custom romot akarok telepíteni, folyton kidobja ezt:

failed to mount /preload (invalid argument)

eddig nem volt gáz, mert a custom romok elindultak, viszont most jött ki egy nagyon fasza Marshallow, aztán ki akarom próbálni, és ez miatt (gondolom) nem bootol be.

Szóval valakinek valami ötlete esetleg? I9506 egyébként.

(#63947) Alastair' válasza Alastair' (#63943) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Megvan.

Alister from Hell

(#63948) ett válasza Alastair' (#63947) üzenetére


ett
aktív tag

Neked hogy teljesít az akku ezzel a rommal? Eddig háromszor töltöttem, de nem mérvadó, mert egyfolytában nyúztam meg állítgattam. A gyári rommal nekem eddig úgy volt hogy ha este feltöltöttem amíg aludtam (kb. 7 óra) lement 93%-ra. Vagyis nagyjából óránként egy százalék. Szinkronizálás bekapcsolva, de csak a gmail, meg az időjárás, de az is 4 óránkénti frissítésre állítva.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#63949) Alastair' válasza ett (#63948) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nehéz megmondani mert elég sokat nyüstölöm. De annyit mint a gyári rommal bőven tud.
A cm13 nigthly gyorsabban merült sokkal.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#63950) Keem1


Keem1
addikt

Sikerült rossz helyre posztolnom.

De ha már mégis, akkor beírom, nem guglizok tovább :D
Szerintetek mennyire fogja megenni a teló a Kingston 90/30 MB/s kártyáit? Hosszú távra venném, kell majd az új telóhoz, de ha lehet, használnám az S4-ben is.

Ez lenne, 64 GB méretben.

Hülye szabványok listázását mindenhol nélkülözik, csak a kapacitást írják fel, mintha az lenne az egyetlen paramétere egy memóriakártyának.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.