Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57784) horkovy24


horkovy24
senior tag

Üdv mindenkinek! :R Nektek biztos több tapasztalatotok van már az S4-el kapcsolatban mint nekem ezért lenne hozzátok egy kérdésem. Fél éve vásároltam és egy GTI9515-ös típusról van szó. A problémám az lenne hogy egyszerűen a Windows 7 a gépemen nem akarja felismerni a telefont tehát nem tudok semmilyen zenét,filmet stb. rápakolni a telefonra. Pedig direkt ez miatt vásároltam bele egy Samsung Evo 64Gb-os Sd kártyát is. Hozzáteszem eddig semmi probléma nem volt a dologgal most 1-2 hete kezdte el ezt a dolgot hogy nem kommunikál a számítógéppel. Az USB beállításokat átböngésztem a telefonon is meg a számítógépen is és minden frankó. A telefonnak a kábelével amivel hozzácsatlakoztatom a géphez semmi baja mivel van egy Samsung Galaxy Tab-om is és azzal tökéletesen megy minden. Próbálkoztam azzal is hogy a Tab-om kábelével összekössem az S4-et a géppel de annál is csak annyi történik hogy a telefon felvillan de semmi több se nem tölt róla se semmi! Persze a dolog nem hagy nyugodni és folyamatosan kísérletezek a dologgal így ma arra rájöttem hogy úgy megy csak tökéletesen minden ha a számítógépem ki van kapcsolva és úgy dugom rá a telefont USB-n keresztül akkor a telefon kijelzi hogy hozzá lett csatlakoztatva. Utána bekapcsolom a gépet és láss csodát minden tökéletes ki írja a Windows a lehetőségeket a telefonnal kapcsolatosan. Viszont ha a számítógép már be van kapcsolva úgy már semmi! Ez miért történhet ha eddig így is simán ment a csatlakoztatás a géphez? Pedig tényleg nincs semmivel sem probléma sem a beállításokkal sem a géppel sem a telefonnal sem a kábelekkel. Véleményeiteket előre is köszönöm!
István :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.