Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tudom hogy nem S4-es kérdés de használ valaki itt Samsung Galaxy Tab 3 10.1-et? Ha igen milyen?
Vacilálok a Samsung és az LG G Pad 8.3 között. Nekem a 10.1 kijelző filmhez és nezezésre jobb lenne!

(#35202) Dare2Live válasza mgTerminator (#35196) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Na látod. Héjj emberek S4 rossz vegyeted S5öt. Minnél többet. :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#35203) gyuri2008 válasza Dare2Live (#35202) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem unod még ezt a témát? :U

(#35204) zseko válasza mfranky (#35190) üzenetére


zseko
veterán

Én is használom a dropbox-ot, ha telefonról törlöd akkor még nem törlődik, a dropboxban még eléred telefonról és a gépeden is megmarad. De ha gépen törlöd akkor törli teljesen, mert azt a mappát folyamatosan szinkronizálja. Persze telefonon se törölj a dropbox programjával, mert akkor megint buktad a képet. De sima képnézegetőből lehet, én úgy szoktam. Múltkor néztem át, rengeteg szemét volt már fent amit fényképeztem, alig győztem szortírozni :) És a képernyőmentéseket is felmásolja.

(#35198) Gizmo94: Munkatárs most vett Note3-at 124e-ért, MM-ben még 220e-ért vásárolt független, 3 tokkal amiből az egyik a gyári, egy 32GB-os kártyával, ja és a telefon is 32GB-os. Durva egy mérete van :D És az alap TW smooth-abb rajta mint enyémen a Nova Launcher. Igaz még nem volt belakva programokkal, teljesen alap gyári volt. A bőr utánzatú hátlapja igen tetszik, érzésre is majdnem olyan mintha tényleg bőrt fognék és nem ilyen gagyi műanyagot mint ami a miénken van.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#35205) Dare2Live válasza gyuri2008 (#35203) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Már elnézést de ~1hete ez megy itt és ez volt az első 2 hszem.

Szóval nem nem unom.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#35206) migabi24 válasza Gizmo94 (#35200) üzenetére


migabi24
nagyúr

Add el azonnal annyiért, az S3-al átvészeled az inséges időket

(#35208) Maxentius válasza mycso (#35199) üzenetére


Maxentius
addikt

Nekem is hasonló a véleményem, G3/M8 a lehetséges irányvonal nálam. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35209) zzola válasza kótyagos42 (#35207) üzenetére


zzola
félisten

Hirdetésnek nem itt a helye, de ne zavarjon...

(#35210) mgTerminator válasza mycso (#35199) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sony miért nem?

(#35211) MunezXBK válasza mgTerminator (#35210) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mert az tényleg hulladék.

(#35212) mgTerminator válasza MunezXBK (#35211) üzenetére


mgTerminator
veterán

Úgy látom megsértettem a Samsung fanokat :D

(#35213) zzola


zzola
félisten

Tegnap feltoltam a MIUI-t, twrp-2.7.0.1 recovery alól simán sikerült. Hát, tényleg egy IOS koppintás az ikonok, viszont közel nem olyan smooth, mint az i5-öm. Nekem nem tetszett, le is töröltem...

(#35214) zseko válasza mgTerminator (#35212) üzenetére


zseko
veterán

Én nem igazán vagyok fan, de a Sony tényleg hulladék :DDD HTC a szememben szintén, a Sense felület is számomra még rondább mint a Samsung TW-je, és függetlenül attól hogy adott esetben 'smooth-abb', egyáltalán nem jön be. Ellenben Samsungtól meg fényképezőt nem vennék az életben sem.

HR24.hu

(#35215) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
A "made in japan assembled in china" akkumulátor jó széria? vagy ez is púposodós?
2013 decemberi sorozat..
Az szokványos dolog hogy hosszabb használat után a telefon felső fele hátul és a kijelző is elég meleg??
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#35216) tothl válasza silvergod (#35215) üzenetére


tothl
addikt

Puposodos.

(#35217) Gizmo94 válasza silvergod (#35215) üzenetére


Gizmo94
veterán

Púposodhat. Ha valami folyamat pörgeti a procit, normális, hogy meleg. Nagy teljesítmény, szűk, zárt helyen, aktív hűtés nélkül. Ez ilyen.:)

(#35218) silvergod válasza Gizmo94 (#35217) üzenetére


silvergod
őstag

tothl köszi neked is

Ezt cserélik simán vagy csak ha már púposodik,figyelni kell rá? hazavághatja a telefont?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#35219) FrankMonzano válasza Maxentius (#35208) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Hat nem vagom :).
A htc nekem nem adja,a szerviz is hulladek, a g2 utan meg elment a kedvem az lg-tol.
Persze kivancsian varom a g3-mat,de a legjobb lenne valami utos samu,akar az "f",akar a tizen cucc.

(#35220) Vikooo válasza FrankMonzano (#35219) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem a Samsungtol ment el a kedvem, G2 -t jobbnak tartom!

(#35221) FrankMonzano válasza Vikooo (#35220) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En az s4-et csereltem el ra,most megint s4 van.
A kijelzo szep,az akksi bika,a meret nagyobb mint az s4,ami mar-mar zavaro.
dobalta a tererot neha,a telefonalas kozbeni beszedhang pocsek volt,nem ertettek sokszor mit beszelek.
A terero is rakoncatlan volt,nomeg az lg ui-val sem birtam megbaratkozni.
Persze ez szubjektiv kinek mi,ettol szep az elet :).
Nekem inkabb ez,neked az.

[ Szerkesztve ]

(#35222) Gizmo94 válasza silvergod (#35218) üzenetére


Gizmo94
veterán

Azt cserélik simán és hazavághatja, még a kijelzőt is el tudja törni. Komolyan. Volt már ilyen.

(#35223) mgTerminator válasza zseko (#35214) üzenetére


mgTerminator
veterán

És esetleg ezt meg is tudjátok indokolni? :D

(#35224) Maxentius válasza FrankMonzano (#35219) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha tudnád, a Sony szervize mennyire hulladék... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35225) Vikooo válasza Maxentius (#35224) üzenetére


Vikooo
addikt

Pl?

(#35226) Gyula84 válasza Maxentius (#35224) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem egy sonyval se volt idáig bajom :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35227) mgTerminator válasza Vikooo (#35225) üzenetére


mgTerminator
veterán

Gondolom nem jönnek ki házhoz a "mocskok" xD

De amúgy ha már ennyire szarozzátok akkor legalább indokoljátok meg hogy miért....

(#35228) silvergod válasza Gizmo94 (#35222) üzenetére


silvergod
őstag

akkor annyi hogy felhivom őket hogy a futárt hozzon egy új akksit,és jönnek szó nélkül nincs kötekedés? :D
azt mondom baja nincs de azért mert kínai cserélni kellene..... ennyi?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#35229) nfsu17 válasza silvergod (#35215) üzenetére


nfsu17
veterán

nekem ilyen van
novemberi
eddig jó
úgy értem nincs anomália használat közben, azt nem néztem púpos-e

(#35230) ratam23 válasza nfsu17 (#35229) üzenetére


ratam23
aktív tag

Nekem is ilyen akksim van decemberi a telefon. Nincs vele problema es nem is pupos. Vásárlás után irtam ide a forumba es azt irtak erre h ez nem problemas akku. Ezekszerint megis lehet vele gond?

[ Szerkesztve ]

(#35231) Viktor0610 válasza nfsu17 (#35229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A púpossággal együtt járnak az anomáliák. Mármint pl. erősebb igénybevétel esetén kikapcsol/nagyot esik az akkumulátor kapacitása, ilyesmik. :)

Xiaomi 13T

(#35232) zseko válasza silvergod (#35228) üzenetére


zseko
veterán

Én beszóltam hogy elromlott a fülhallgató, jöttek és cserélték :) És ha már itt volt, szó nélkül cserélt aksit is. Szerintem fogják cserélni, egy telefont megér.

HR24.hu

(#35233) zseko válasza mgTerminator (#35223) üzenetére


zseko
veterán

És esetleg te meg tudod indokolni más számára elfogadhatóan miért veszel meg vagy miért utálsz valamit? Szerintem nem. Teljesen szubjektív kinek mi tetszik vagy mi nem és miért. Vagy talán a te véleményedet kellene elfogadni a megtapasztalt helyett?

HR24.hu

(#35234) mycso válasza mgTerminator (#35210) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Volt pár és valahogy nem adják.
A gyári ui nekem nem adja.
A kijelző amiket gyártanak szintén elég gyenge.
Én a kameráikért sem vagyok oda, bár ott lehet szoftveres oldalon is nagy a baj.
Illetve ez a szögletes téglatest forma sem adja, kényelmetlen a fogása.
Akkuban sem szoktak a topon lenni, nagyjából ennyi.

A nemrég megjelent 1-2 modellel nincs közelebbi, konkrét tapasztalatom, de nagyjából követik az elődöket.

Ellenben az LG, amit az Optimus 2x, azthittem, hogy egy életre megútáltat velem most úgy fest, hogy belehúztak és az utóbbi időben jó telókat csinálnak, így azért kacsingatnék arra.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#35235) mgTerminator válasza zseko (#35233) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, el tudom mondani hogy miért gondolom valamiről azt amit... Az utolsó kérdésedet meg egyáltalán nem értem, kértelek hogy írd le hogy szerinted miért hulladék a Sony, ebben hol volt a véleményem? És honnan tudod hogy nincs tapasztalatom Sony-val? Segíts ki kérlek!

Nah, mycso kolega le tudta írni a véleményét, tapasztalatait!
Köszi mycso!

[ Szerkesztve ]

(#35236) kali válasza silvergod (#35215) üzenetére


kali
legenda

szerintem meg nem problémás széria, nekem is ilyen volt az s4-ben és 9 hónapig használtam kifogástalan állapotban, illetve az eladás óta sem jeleztek hibát, továbbá ismerősök telefonjában is régóta megy probléma nélkül az ilyen akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

(#35237) silvergod válasza kali (#35236) üzenetére


silvergod
őstag

Akkor azèrt mèg vàrok vele...màsnak is úgy làtom gond nelkül üzemel.
Köszi mindenkinek.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#35238) FrankMonzano válasza mgTerminator (#35227) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En is csak annyit tudok amit a neten olvastam es az nem volt pozitiv.
Ultek rajta,nem lett jo,stb.
Amugy lehet hurrogni,de nekem a keszulekeik sem tetszenek,nomeg a sony kezelofelulete.
Ez is egy velemeny mint a tobbi,lehet alatamasztani,ervelni,orjongeni.
Mindenhol vannak kompromisszumok,mindenki aszerint valaszt,ahol szamara a legkevesebb van... legalabb is probal.

Szerk : NEM olvastam mycso kommentjet de most latom eleg sok a hasonlosag,poen :dd.
Ugy latszik nem vagyok egyedul ezekkel a dolgokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#35239) mgTerminator válasza FrankMonzano (#35238) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te is nagyon jól tudod hogy a fórumokra az emberek nagy része inkább csak panaszkodni jár, szóval én erre nem alapozok. A Z2 tablet továbbfejlesztett IPS panele nagyon szép volt és a felület se volt rosszabb mint a Samsungé, de majd meglátjuk :D

(#35240) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok!

Lehet egy gyors kérdésem? Átlagos használat mellett nektek mennyi kijelző időt bír egy feltöltéssel?
Nekem is kínai aksim van, és gondolkodok azon, hogy veszek bele valami nagyobbat. De ha csak a kínai aksi miatt ilyen gyenge akkor a samsungra bíznám a megoldást.

Esetleg valaki találkozott már [ezzel]? Vélemény?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#35241) csabám


csabám
addikt

SlimKat romot használ-e esetleg valaki?
Lenne pár kérdésem a rommal kapcsolatban.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#35242) migabi24 válasza Hobbbyt (#35240) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem 5-6h kijelző belemegy egy nap, estére szokott kifeküdni, szerintem ez a max amit tud a tel

(#35243) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jéé...megvan a lilulás görgetésnél. Powerampban látszik. :(((

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#35244) Maxentius válasza mgTerminator (#35227) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem is konkrétan a Sony-val, hanem a hivatalos Telemax szervizzel van a bajom. Xperia S sárgulását nem voltak hajlandók javítani a kioldott bootloader miatt, amikor ez egy hivatalosan is elfogadott sorozathiba volt, amit szó nélkül javítaniuk kellett volna. De nyilván én vagyok az idióta, elköltök >100 k feletti pénzt csúcstelókra, hogy kellően nagy mozgásterem legyen. Ehelyett azt kapom, hogy ha garit akarok a PC-szintű készülékhez, úgy kell viselkednem vele, mintha butateló volna. Tudom, egyéni szocproblem, de ettől még zavar a dolog.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35245) Viktor0610 válasza Maxentius (#35244) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

El kell szomorítsalak, a Samsungot is a Telemax javítja... :( :D

Xiaomi 13T

(#35246) biglion-lord


biglion-lord
tag

Korábbi hozzászólásokat olvasva azért az LG 2x elég jó alakítás volt, ha belegondolunk az volt az első ütős okos telefon és elég nehéz téglásítani. Az enyém még mindig megvan és teszi a dolgát a gond az, hogy nem hoztak rá megfelelő szoftot. Ma elég nehéz választani készüléket hiszen sok a választék és szinte mindegyik hasonlóan funkcionál itt nem a minőséget értem. Szvsz ma a Samsung és az LG ami megbízható minőség és működés terén. Én nem vennék most s5-öt megvárnám az s6-ot utóbbinál elméletileg már jelentős változások lesznek. Ha jól emlékszem ez év vége felé lesznek jelentősebb változások készülékek terén formailag és tudás szerint. Aki most befektet s5-re és beleszámítja a mostani s4-ét is ott elég sok lesz a bukta, hogy legyen újabb ütősebb készüléke ami s4 és s5-öt lekörözheti és ha minden igaz ez év végén vagy jövő év elején jelennek meg kinézetre, tudásra az okosabb készülékek. Ez az én véleményem és nem kell készpénznek venni, kinek a pap kinek a paplan :)

(#35247) Maxentius válasza Viktor0610 (#35245) üzenetére


Maxentius
addikt

Tudom, ahogy a szifonokat is. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35248) mgTerminator válasza Maxentius (#35244) üzenetére


mgTerminator
veterán

Retek egy cég, én még jót nem hallottam róluk. Egyébként egyetértek veled, én is szeretném kicsit babrálni a telót ha már ennyi pénzt és bizalmat adtam egy cégnek és befektettem a termékébe :U ami amúgy a világ legrosszabb befektetése xD

(#35249) migabi24 válasza mgTerminator (#35248) üzenetére


migabi24
nagyúr

De akik házhoz járnak nem onnan jönnek?

(#35250) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Azt a megoldást találtam XDA fórumon a kép kimentéséhez a névjegyeknél, hogy telepítsem fel a titanium backup-ot, contact-s-ot backup-oljam, és ott megvannak a képek kicsomagolás után, ha kimentette...

Ebből adódó problémám a root. Mert ugye a Ti Backup csak úgy hajlandó működni...
Mi most a legbiztonságosabb módja root-olni a telefont? Független XEH 4.4.2-vel, tehát legutóbbi FNB9-es rom.

:F :R :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.