Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) bruti01 válasza vakondvok (#8350) üzenetére


bruti01
őstag

egyenlőre hagyom hátha leljebb megy a fogyasztás. ha nem akkor mennie kell. megy vissza a 4.0.3. lq3

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8352) Cyberpunk válasza bruti01 (#8348) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+0,2" még elférne ja. Csak RGB-s legyen.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8353) nggabi válasza bruti01 (#8351) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is érzem h az lq3 jobb volt egy kicsivel. várjunk még vmi kernelre :) lehet kipróbálom ezt a romot [link] a leírás alapján jónak tűnik.

újdonság még a romban a képernyő feloldása aláírással.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8354) bruti01


bruti01
őstag

gabi. szerintem is jobb volt az lq3. az ne evett ennyit. 2 ciklust várok vele és ha nem akkor csőcsumicsőváz. megy vissza. a kernel pedig arra várhatunk! ehez 4.0.4-es kernel kell. a régiek nem jó. amugy viszont a kamera oltári lett!

Cyber: igazad van! egy kerek mondjuk 5" kelett volna. persze full hd-ban :)) amugy öszinte leszek nekem a pentile jobban bejön! itt a kép lemászik a képernyőröl. RGB-ben azért nem! nem rossz de nekem ez jobban bejön!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8355) Cyberpunk válasza bruti01 (#8354) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Képminőség javult?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8356) bruti01 válasza Cyberpunk (#8355) üzenetére


bruti01
őstag

mármint RGB-n vagy itt?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8357) nggabi válasza bruti01 (#8354) üzenetére


nggabi
nagyúr

amit linkeltem romot azt írják h akku tweakek is vannak benne. majd kiderül...

a kamera milyen lett? én még mindig a silent camerát használom :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#8358) Cyberpunk válasza bruti01 (#8356) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A kamerával lőtt képekére gondoltam.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8359) bruti01


bruti01
őstag

hát egyenlőre a panorámát meg a makro-t probáltam és überbrutál! mindjárt nyomok fel egy képet amit makroban toltam! szerintem jobb lett!

gabi majd irjál milyen!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8360) Keeperv85 válasza bruti01 (#8354) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"ehez 4.0.4-es kernel kell. a régiek nem jó."

Nincsen 4-es kernel. Ami neked kéne az a 3.0.8-as. Az is van alatta. A 4.0.3-as és a 4.0.4-es rendszer között nem cseréltek kernelt. Viszont az rc2-ben hibás pár rész, amitől nem csoda, ha esetleg elkezd merülni a cucc....

(#8361) beni121 válasza cotag (#8337) üzenetére


beni121
aktív tag

nekem 2.3.6 van

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#8362) nggabi válasza bruti01 (#8359) üzenetére


nggabi
nagyúr

ok, most bootol :D még az addonokat rakom mindjárt. fogyasztásról holnap este tudok majd nyilatkozni.

"szenyor dzsíííí"

(#8363) djapor96


djapor96
őstag

hát cm9 mellett nem csábultam el a stock 4.0.4 re....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8364) djapor96


djapor96
őstag

Jelly Bean forráskód

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8365) nggabi válasza nggabi (#8362) üzenetére


nggabi
nagyúr

fent is van, eddig faja. egyedül a power menüt hiányolom de van crt off, körakksi...

"szenyor dzsíííí"

(#8366) bruti01 válasza nggabi (#8365) üzenetére


bruti01
őstag

a smooth megvan? :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8367) nggabi válasza bruti01 (#8366) üzenetére


nggabi
nagyúr

kb mint a gyári, bár néhol már találtam belőle :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#8368) bruti01 válasza nggabi (#8367) üzenetére


bruti01
őstag

:DDD :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8369) aggleány


aggleány
addikt

Kedves kollégák!

Le tudom szedni valahogy az ICS-t, hogy megint a régi GB legyen a telón? Amióta ICS van rajta, azóta minden kikapcsolás után újra be kell állítani a csengőhangot és az értesítési hangot, de ez még nem vészes, együtt tudtam volna élni vele. Ma viszont, amikor valaki hívott, egy halványzöld, vízszintes csíkokkal díszített kijelzőt láttam, és nem reagált a teló semmilyen gombnyomkodásra. Tapasztalt valaki ilyesmit? :F

(#8370) nggabi válasza aggleány (#8369) üzenetére


nggabi
nagyúr

:Y vissza lehet tenni persze de nem kell ennyire nekibúsulni :)

gyaluljuk le a belső sd-t is és reset megint. esetleg kipróbálhatod a friss német ics-t hátha jobban bejön. kicsit éhesebb akku szempontjából de nem vészes.

a csengőhang és a zöld csíkos kijelzőt passzolom, eddig senkinek nem volt ilyen gondja.

"szenyor dzsíííí"

(#8371) #68216320 válasza aggleány (#8369) üzenetére


#68216320
törölt tag

Termeszetesen vissza tudod tenni a GB-t, de az ICS-nek sem kell hibasan mukodnie. Valami kis gubanc adodott nalad, esetleg erdemes volna azt elharitani.

(#8372) Cyberpunk válasza nggabi (#8370) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja egy kis gyalulás nem ártana.

A downgrade meg, Samobile megfelelő 2.3 verzió leszed, Odin felrak.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8373) nggabi válasza #68216320 (#8371) üzenetére


nggabi
nagyúr

pedig volt reset is, sima gyári lq3 van neki fent... érdekes...

"szenyor dzsíííí"

(#8374) aggleány válasza nggabi (#8370) üzenetére


aggleány
addikt

Amikor hazaértem a frissítés után, már gyalultam is a belső sd-t. :K Nem szoktam kísérletezgetni, inkább nekiállok rendesen az újratelepítésnek.

PeachMan

Ötlet? Semmi olyan progi nincs fent, ami régebben ne lett volna. :(

(#8375) bruti01 válasza aggleány (#8374) üzenetére


bruti01
őstag

érdekes nekem sosem csinált ilyet!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8376) nggabi válasza aggleány (#8374) üzenetére


nggabi
nagyúr

a belső sd-n jó mappákba tetted a csengőhangokat? bár te nem vagy kezdő androidban :)

a kijelző zöldülés is elég egyedi hiba, régebbi ics-n volt ugyan hasonló de lq3-on nem. nincs vmi app fent ami a lock screent buzerálja?

"szenyor dzsíííí"

(#8377) germanh válasza aggleány (#8374) üzenetére


germanh
senior tag

Egyszer találkoztam már én is ezzel a zöld illetve más színeket is felvonultató kijelzővel hívás után, én lezártam a telót power-rel aztán feloldottam és már okés volt. Kingdroid 4.1 vagy 4.2 volt rajta akkor talán meg Speedmod 3-5... de azóta nem találkoztam ezzel pedig Kingdroid van rajta most is Speedmod-dal.

Enjoy the pain!

(#8378) #68216320 válasza nggabi (#8373) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nincs otletem nekem sem. A zold csik azt hiszem 1x nekem is elojott, de meg valami lq3 elotti ICS-en.

Aggleany: csengohangot programmal v. a rendszerbeallitassal allitod be? Programmal S2-n csinaltam meg, akkor ott volt vele gond. Erdemes a csengohangokra az ICS kijelolt konyvtarait hasznalni es ugyelni lehetoleg az ekezet, szokoz es spec karakter mentes fajlnevekre.

[ Szerkesztve ]

(#8379) bruti01


bruti01
őstag

az igért makro kép! ez egy raklap tuskó

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8380) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

van-e olyan lehetoseg hogy a Note ne kapcsolja le a kijelzot ameddig nezem ? ? :F ugy mint a S 3 -on ? ?

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#8381) nggabi válasza Dr.FantastiK (#8380) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyelőre nincs rá lehetőség, csak az s3 tudja. de már sok funkciót megkapott a note az s3ból, szal idővel lehet h benne lesz.

bruti: szép tuskó :C

"szenyor dzsíííí"

(#8382) #68216320 válasza bruti01 (#8379) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ez Note-al készült? Éppen pár napja próbálgattam az lgCamera-val én is a makrót. Szerintem telefonhoz mérten egész korrekt a látvány. Viszont nekem valamiért a felvételen, főleg világos színnél a kép közepén rózsaszínes árnyalat van folyton. Nálad ilyen nem jelentkezett még?

(#8383) bruti01 válasza #68216320 (#8382) üzenetére


bruti01
őstag

nem lett jó feltöltés. kinagyitja. amugy nagyon jó. nálam nem jelentkezett semmi!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8384) aggleány válasza nggabi (#8376) üzenetére


aggleány
addikt

Most akkor úgy veszem, hogy nem kérdezted meg, hogy jó helyre tettem-e a csengőhangokat. :((( Semmi lock screen cucc nincs fent, sőt, a gyári launchert használom, mert az tetszik.

bruti01

Jó neked! :O

germanh

Legalább már nem vagyok egyedül. Pár másodperc után nekem is meggyógyult, de addig elég ijesztően nézett ki. :Y

PeachMan

Rendszerbeállítással csinálom, és pont úgy, ahogy leírtad. :F Csak kikapcsolás-bekapcsolás után dobja el a hangokat.

(#8385) #68216320 válasza bruti01 (#8383) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem sem mindig, de azért észrevehető 10ből 1 képen biztos, ha nagyon megnézem. Akkor az enyémbe valamivel gyengébb optika került. S2-n hallottam a jelenségről, de akkor nem találkoztam vele. Most itt kikaptam. :O Nem gond, PS megoldja. :D

Aggleány:
Fájlnevek rendben vannak? Nincs ékezet v. szóköz bennük? Ha esetleg root-olt a telefonod még meg lehet nézni, hogy a build.prop-ban betárolódnak-e a választott csengőhangok nevei. Ha mindezek rendben vannak akkor most hirtelen nincs több ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#8386) nggabi válasza aggleány (#8384) üzenetére


nggabi
nagyúr

amit feljebb írtak h ne legyen spéci karakter a file nevében és ne is legyen túl hosszú az még jó ötlet... egyébként néha nekem is keveri az egyedi cshangokat, azt nem hiszem el h ezt 2 év alatt se tudták megoldani :W

a csíkos kijelző érdekes mód régebben lock screen alatt jött elő nem hívásnál. lehet h csak egyszeri beakadásról van szó... a telefon névjegyénél ugye lq3-at ír?

"szenyor dzsíííí"

(#8387) germanh válasza aggleány (#8384) üzenetére


germanh
senior tag

Hát azt hittem padlót fogok, mikor megláttam, hogy elszalad és ilyen csíkossá válik a teló képe...

Enjoy the pain!

(#8388) #68216320 válasza germanh (#8387) üzenetére


#68216320
törölt tag

Én is a szívemhez kaptam, mikor vásárlás után pár nappal egy ICS verziónál ezt produkálta. Rögtön végig is futott az agyamon, hogy addig bírja ki, amíg garihoz visszateszem a gyári cuccot :)

(#8389) aggleány válasza nggabi (#8386) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, LQ3-at ír, és a 4.03 is stimmel. :K

germanh

Akkor legalább Te megérted, hogy sikítófrászt kaptam. :B

(#8390) nggabi válasza aggleány (#8389) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezen a zöld képernyőn én is átestem de reflexből visszazártam és utána jó volt :D

mindenesetre furcsa az egész, talán neki kéne futni megint. ezúttal kódos resettel adjál neki, a mindent gyalulóssal ;]

"szenyor dzsíííí"

(#8391) aggleány válasza nggabi (#8390) üzenetére


aggleány
addikt

Mondtam, hogy én ehhez hülye vagyok. Nem buherálom, csak használom. :O

(#8392) nggabi


nggabi
nagyúr

más: miket tud meg az ember [link] ez ugye azért szívás mert a windows nem ismeri az ext4 filerendszert, vagyis pendriveként nem lehet csatlakoztatni az sgs3-at... :(

aggleány: tárcsázóba *2767*3855# de ez a belső sd tartalmát is törli! de én még azt mondanám h várj vele, hátha észheztér...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8393) aggleány válasza nggabi (#8392) üzenetére


aggleány
addikt

Formáztam a belső sd-t. :F Pár napot mindenképpen várok, már olyan jól belaktam a kütyüt. Majd imádkozom, hogy összeszedje magát. :DDD

(#8394) Keeperv85 válasza nggabi (#8392) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mekkora user error... ;]

(#8395) nggabi válasza Keeperv85 (#8394) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó, mtp van, intézőben látszik... de ez olyan mint a haverod felesége :DDD szép is, jó is, de nem kéne :D

"szenyor dzsíííí"

(#8396) Keeperv85 válasza nggabi (#8395) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én spec. nem arra gondoltam, hanem hogy a Windows nem kezeli az Ext4-et... A Windows nem, de a Total Commander igen. Kell hozzá egy egyszerű kis plugin, pár mega az egész.

[ Szerkesztve ]

(#8397) nggabi válasza Keeperv85 (#8396) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, odaát azt mondják h azzal is sz@r :U

"szenyor dzsíííí"

(#8398) lefkosia


lefkosia
őstag

Akit érdekel, (4.0.4 LRG) átlátszó accuweather, és digitalclock.

The Truth Is Out There

(#8399) Titana válasza aggleány (#8369) üzenetére


Titana
tag

Szia,Nekem is volt ilyen szép csíkos zölden futkározó képem még LPY-nél,de mióta LQ3 van még nem fordult elő.A csengőhangokat még csak 1x keverte az egyedi csengőhangnál azóta nem. :DD

(#8400) #68216320 válasza nggabi (#8392) üzenetére


#68216320
törölt tag

Azért van ám ennek előnye is! Először is naplózó fájlrendszer és kezel jogosultságokat. Vagyis nem kell az egész telefont titkosítani azért, h levédhess 1-1 tartalmat. MTP-n keresztül kell használni és kész. Megjegyzem biztonságosabb is a rajta tárolt adatok védelmében, mint Pendrive-ként használni. Én nem látok igazi problémát ebben. El kellene felejteni az eszközök memóriáját pendrive-ként használni. Arra ott a pen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.