Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) nggabi válasza Everman (#8150) üzenetére


nggabi
nagyúr

:F ezt kifejtenéd bővebben?

"szenyor dzsíííí"

(#8152) trutyi válasza Everman (#8150) üzenetére


trutyi
aktív tag

?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8153) Everman válasza nggabi (#8151) üzenetére


Everman
addikt

Bármit állítottam be adott alkalmazásokban elfelejtette egy reboot után, vagy jogosultsági hibával lefagyott, végül újra akartam húzni Mobile Odinnal, de az már azt írta, hogy nem tud betöltődni, mert sérült a Data partícióm. Ekkor jutott eszembe, hogy írtak valami I/O hibát erre a kernelre, CWM-ből visszaraktam CF kernelt és ez után megjavultak a dolgok, de jó pár alkalmazás annyira sérült, hogy egyszerűbb volt újratelepíteni az egész rendszert (a CF visszarakása után a MO már működött).

(#8154) nggabi válasza Everman (#8153) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R nekem az ics browser felejtette el a beállításait... asszem akkor én is visszateszem a speedmodot :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8155) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Az amerikai note verzióra kijött a 4.0.4 akkor nemsokára megkapjuk mi is.

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8156) skyli válasza Hofeher (#8155) üzenetére


skyli
senior tag

Inkább a jellybean jöjjön helyette :D jó lenne ha gyors lenne a teló

(#8157) Cyberpunk válasza skyli (#8156) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most is gyors CM9-el.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8158) skyli válasza Cyberpunk (#8157) üzenetére


skyli
senior tag

annyira az se gyors, a nova szagatt ott is pont ugyanannyira volt nekem gyors mint a samsung ezzel a notecore kernellel :D vannak azért pici megakadások cm9en is ugyanúgy voltak.

(#8159) nggabi válasza Hofeher (#8155) üzenetére


nggabi
nagyúr

s2re is jött aztán látod... :N

"szenyor dzsíííí"

(#8160) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

4.0.4 ben várható valamilyen érdemleges változás? azt leszámítva, hogy véletlen megölheti a telefonunkat ;)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#8161) djapor96 válasza xZer0kidx (#8160) üzenetére


djapor96
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de a Noteokat a 4.0.3 is véletlenül megölheti.... különös tekintettel a magyar LPY-s romra..... :)

A probléma csak az S2-ön új... nálunk lassan 2 hónapos múltja van..... ;)

Feleségem SE Live-ján 4.0.4-es rom van..... én nem látok különösebb eltérést....

A CM9 is 4.0.4-es, az jelentősen eltér, de az más miatt, ugye.....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8162) xZer0kidx válasza djapor96 (#8161) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

hopsz enyhe fáziskésés a részemről
hajaj én pont azt használom bár ha totál gyári minden akkor kitudja...
eddig lekopogom megy normálisan és nem tapasztaltam semmilyen anomáliát.
bár ahogy lenni szokott ahogy kimondom... :D

igen a teljesen gyári dolgokra gondoltam nem feltétlen a CM9re...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#8163) Cyberpunk válasza skyli (#8158) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vannak, de közel sem mint a gyáriakban.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8164) djapor96


djapor96
őstag

Arról volt szó, hogy a Flash Player-nek vége és meg fog szűnni, nem fejlesztik tovább...stb....

imént jött Flash Player 11 frissítés androidra... nálatok?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8165) djapor96 válasza xZer0kidx (#8162) üzenetére


djapor96
őstag

LPY-n is csak rootolt telefonnál és, cwm-es wipe esetén jött elő....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8166) xZer0kidx válasza djapor96 (#8165) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

köszi megnyugodtam, én ilyet nem csinálok mert amolyan műkedvelő vagyok csak... :)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#8167) nggabi válasza djapor96 (#8164) üzenetére


nggabi
nagyúr

jött reggel jah. azt mondták h jbre nem lesz, icsre attól még foltozhatják...

"szenyor dzsíííí"

(#8168) #68216320


#68216320
törölt tag

Hogyan lesz tégla LPY alatt a telefonból? Mire kell vigyázni?

(#8169) nggabi válasza #68216320 (#8168) üzenetére


nggabi
nagyúr

ne resetelj és ne állíts vissza semmit a gyári recoveryből. legjobb ha nem is használod...

"szenyor dzsíííí"

(#8170) #68216320 válasza nggabi (#8169) üzenetére


#68216320
törölt tag

Visszaállítani nem szoktam, de a factory reset (stock) is kinyírhatja? Ez elég gáz szerintem. Ha megtörténik stock rom-on akkor ez garanciális hiba gondolom.

(#8171) Cyberpunk válasza nggabi (#8169) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na most akkor a tisztán látás végett. Nem a ROM-al ha nem a kernelel volt valami nem? S vakiknek elszállt azoknak sem tiszta lpy volt, ha jól rémlik, nem hiábba lett moderálva az xda-n ez a rész, vagy lemaradtam közben valamiről?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8172) winhelper


winhelper
tag

Sziasztok.

Kérnék egy kis segítséget. Én személy szerint nem használom navigációra a Note-ot, de egy kollégám tegnap vett egyet s szeretné ilyen célra is használni. Több szoftvernél tapasztaltam, hogy ICS alatt indulásnál kilép hibaüzenettel.
Ki milyen navigációt ajánl a Note-ra, ki mit használ, ami megy is stabilan ICS alatt?
Köszönöm a tippeket előre is. :R

Cyberpunk: Ugye nem gond, hogy megihletett az aláírásod a Note vásárlás első napján? :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#8173) nggabi válasza Cyberpunk (#8171) üzenetére


nggabi
nagyúr

de, a kernellel. s2-n viszont komolyabb a hiba... mi is inkább kerüljük a gyári lpy kernelt... azt hiszem h lq3-ban már nincs ilyen veszély, gondolom a szervizben is azért azt rakják.

winhelper: sygic pl elég jó csak hülyén tervez :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8174) winhelper válasza nggabi (#8173) üzenetére


winhelper
tag

Köszöntem :) :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#8175) Cyberpunk válasza winhelper (#8172) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No problem. Csak hirdesd az igét.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8176) winhelper válasza Cyberpunk (#8175) üzenetére


winhelper
tag

Köszi :DD

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#8177) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi hogy a wifi-t amikor használjátok nálatok is melegszik rendesen a Note...illetve fogyassza az akkut is nagyon? :F .. nálam veszettül :Y :Y .Gyári LQ3 és CF kernel ami rajta van.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8178) bruti01


bruti01
őstag

Na hahó visszajötten bann-rol. Picit roszalkodtam. Idöközben felraktam speed kernelt. Ami màr fogyasztásra is nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8179) WaterWave válasza bruti01 (#8178) üzenetére


WaterWave
veterán

:DDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8180) WaterWave


WaterWave
veterán

az sose baj, csak mértékkel:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8181) trutyi


trutyi
aktív tag

Na megint én:D Gyári állapot visszaállítás! Leszedtem a gyári Netherlands romomat. ezt fogom mobil odinos megoldással feltenni így elérem a gyári állapotot. A gyári kernelt honnan tudom letölteni hozzá? Továbbá a telefon rootolva van és ezt is le szeretném szedni róla majd. Van unroot vagy az uj rommal ez is törlődik?
NGGABI ne kiabálj velem....lehet elmagyaráztad már csak azóta elfelejtettem:D
Jelenleg LQ3 +speed kernel van a masinán

KÖSZÖNÖM a választ

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8182) nggabi válasza trutyi (#8181) üzenetére


nggabi
nagyúr

a gyári kernel a gyári romban van, a rootot is eltűnteti :D előtte nullázd a számlálót ha nem azon van. utána odinnal felrakod a romot, reset, prod code nézés *#272*imei# ha nem stimmel akkor kiválasztod a jót. kb ennyi :) nem szoktam kiabálni...

bruti: azért a notecora-al selymesebb volt...

206 cc: rakd fel a speedmodot, nem fog annyira melegedni. főleg netezéskor langyi, játékoknál viszont melegszik rendesen.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8183) KTTech válasza winhelper (#8172) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam az iGO (kicsit megpiszkálva a Note felbontása miatt), Sygic és a Navigon is hibátlan. Legjobb térképe az iGO-nak van, tapasztalatom alapján (TopMap-al. NavTeq-vel ugyanaz, mint a Sygic). Az iGO-n viszont nem megy a TTS valamiért... (nem mintha a többin menne rendesen - a Navigonon megy, de nagyon halk a többi hanghoz képest)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#8184) nggabi válasza KTTech (#8183) üzenetére


nggabi
nagyúr

iGO? :D házigazda létedre... :N am a TeleAtlas most már NavTeq ha jól hallottam, így annyira nem rossz...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8185) Cyberpunk válasza nggabi (#8184) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Létezik, csak nem férhető hozzá csak úgy, nem nem warez.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8186) KTTech válasza nggabi (#8184) üzenetére


KTTech
veterán

A Teleatlas és a Navteq nem azonos... A Navteq a Nokia saját térképcége (legalábbis utolsó infóim szerint).

Ps.: az iGO nem lehet jogtiszta szerinted? :) az egyik szolgáltató pl. adja bizonyos telefonjai mellé... de tény, hogy Note-ra nincs hivatalos kiadás, mivel nagyobb a felbontása, mint amit az iGO tud (elindul, de kis ablakban - viszont megfelelő skinnel már jól működik - igaz a kijelző alján még mindig marad egy kis fekete sáv)

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#8187) nggabi válasza KTTech (#8186) üzenetére


nggabi
nagyúr

mintha valamelyik megvette volna a másikat.

a moderátorok szerint nem az, kivétel a spica.

"szenyor dzsíííí"

(#8188) trutyi válasza nggabi (#8182) üzenetére


trutyi
aktív tag

Értettem parancsnok....Menni fog:D

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8189) KTTech válasza nggabi (#8187) üzenetére


KTTech
veterán

Nem vették meg egymást. Viszont a közép és kelet EU térképeik szinte azonosak... nincs lényegi különbség - mindkettő elég vacak, ha Mo-tól keletre megyünk (utcaszint jó ha van, de néha még az se).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#8190) kelzsoca válasza KTTech (#8189) üzenetére


kelzsoca
félisten

Téves

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#8191) nggabi


nggabi
nagyúr

van új speedmod meg új xda kinézet :C [link]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8192) bruti01 válasza nggabi (#8191) üzenetére


bruti01
őstag

az xda tök jó lett a kernelt meg felraktam és igy elsőnek hibátlannak tünik.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8193) Hofeher válasza KTTech (#8186) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Tudsz adni linket a skinhez kipróbálnám nekem is van igo igaz nem ehhez való még a régi telefonhoz kaptam.

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8194) nggabi


nggabi
nagyúr

nyíííí :))

"szenyor dzsíííí"

(#8195) aggleány válasza nggabi (#8194) üzenetére


aggleány
addikt

Ugye, hogy a Note milyen aprócska??? :C

(#8196) nggabi válasza aggleány (#8195) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah, remélem a 2 még nagyobb lesz ;] 6"-t a népnek :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8197) Keeperv85 válasza nggabi (#8196) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

8-at még pont át lehet fogni egy kézzel. Viszont nem könnyű a legtöbb akkora tepsi. A fél kiló cseppet sem mobil súly.

(#8198) aggleány válasza nggabi (#8196) üzenetére


aggleány
addikt

Én beérném az 5,5"-lal is. Nekem már a Note is nagy egy kicsit, de azért megérte megtanulni a kétkezes vacakolást a nagy kijelző miatt. :K

(#8199) lefkosia


lefkosia
őstag

Új open Germany rom (LRG)

The Truth Is Out There

(#8200) lefkosia


lefkosia
őstag

Verzió nincs feltüntetve..lehet, hogy 4.0.4 :F

The Truth Is Out There

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.