Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) nggabi válasza nggabi (#8949) üzenetére


nggabi
nagyúr

közben átgondoltam, csomagolva tölti le, max 600 mega... de lehet h nem is lesz annyi, az otán nem mindig kell az egész...

ever: felraktam a 6-os notecoret. majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8952) hito


hito
nagyúr

Na srácok én most egy kicsit elvesztettem a fonalat. Mi most a legújabb, legajánlottabb? Mi vágja haza a telefont? Valami chip hibáról is írtok. Az mikor jön elő és mennyire veszélyes a készülékre? Csak kapkodom a fejem: így ne frissítsünk, úgy ne wipe-oljunk, azt azzal a kernellel ne használjuk és a többi. Jó lenne egy összefoglaló pár pontban, hogy mit nem ajánlott mivel, hogyan nem ajánlott frissíteni, stb...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8953) nggabi válasza hito (#8952) üzenetére


nggabi
nagyúr

lehet bármit csak gyári kernelen ne wipeolj. ennyi a lényeg :)

"szenyor dzsíííí"

(#8954) djapor96 válasza Everman (#8936) üzenetére


djapor96
őstag

Szerintem tévedsz.... Csak a Cf-root és annak klónjain olvastam téglásodást..... Full gyári rendszeren nem, mert a factory reset nem úgy wipe-ol, mint a cwm....

Szóval az én általam olvasottak alapján full stock készüléken nem okozhat hibát!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8955) hito válasza nggabi (#8953) üzenetére


hito
nagyúr

Tömör és lényegre törő :) Semmilyen módon (CWM, se menüből)? Nagyon hülye kérdés, de a CF-Root a gyári kernelt tartalmazza, nem?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8956) bruti01 válasza Amalgam (#8948) üzenetére


bruti01
őstag

németböl van a telód? mert tudtommal oda van csak 4.0.4.

djapor96:na akkor ezt add össze: nekem full gyári kernelen pusztult be az elöző alaplap.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8957) djapor96 válasza trutyi (#8935) üzenetére


djapor96
őstag

nem, amit a progi ír az az, hogy a te telefonodban lévő chip is abból a szériából került ki, ahol előfordulhat a brickbug.... (De elvileg az összes Note ilyen chippel van szerelve), tehát ésszel!!!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8958) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Hát ez szivatás.
Nyomtam neki egy OK-t, hogy frissitse, és némi keresés után kiirta, hogy nincs elérhető frissités.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#8959) nggabi válasza hito (#8955) üzenetére


nggabi
nagyúr

látod, megoszlanak a vélemények :U sztem ha nem feltétlenül szükséges akkor egyik módon se resetelj. nekem még sztem sose volt kiresetelve a nótom és semmi gondom sincs.

bruti: juteszembe. ha feldobtál volna egy cwmes kernelt utána cwmből fel tudtad volna csatolni usb háttértárként a gépet és ki tudtad volna törölni a nyomokat. utána számláló nullázás a régi módszerrel. legközelebb okosabban :DDD

és a fentiekből tanulva mindig tartsuk nullán a számlálót.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8960) 206 cc válasza hito (#8955) üzenetére


206 cc
senior tag

A CF,Notecore,Speedmod kernelekben javították ezt a részt (a CF-nél 5.6-tól) legalább is ez van xda-n.Szóval elméletileg nem jön elő a hiba.....de az ördög :Y :Y :Y :F :F :F
A romok esetében pedig azt olvastam hogy az EU kiadottaknál szintén javították nincs benne a hibás rész.A gyári reset szintén biztonságos...elméletileg :F :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8961) hito válasza 206 cc (#8960) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor feltolok egy 5.6-os CF-Rootot és meg van oldva, nem? Gyári romra amin CF-Root van fenn szabad mást kernelt feltenni (az említetteket, pl. speedmod)?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8962) bruti01 válasza nggabi (#8959) üzenetére


bruti01
őstag

a kernelt engedte de akkor sem tudtam semmit se csinálni! oda hogy a számlálót kinullázzam oda a bootloadert meg a kernelt is vissza kelett volna cseréljem ami nem biztos hogy ment volna! a legbiztosabb módszer a mokoláshoz hogy mindent a külső sd-re másolni és mindig 0-ázni a számlálót!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8963) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Hat sracok el kell h bucsuzzak a kis dragamtol.........sajnalatos....a kijelzo megint szarakszik pedig csak 1honapja van hasznalva. .ugyan az a hiba ami az elozo2nel a felso 1cm sav ismet... es ezt mar gaznak tartom plussz hivasnal ekkezdett ciripelni a hangszoro meg mikor kicsong...ja es a 3honapos fulhallgatom ismet bekrepalt ugy h mar a faszom tele van azzal h minden 2.heten fel kell hivnom a samuekat h mi van megint...ki vagyok ettol h egy ilyeb csucskatos keszulek ilyen hibakat produkaljon folyaaamat...ugy h azt mondtak kicserelik az egesz keszuleket ugy ahogy van csak vigyem be budaorsre es ott elintezzuk...Alig varom!!!!

(#8964) djapor96 válasza 206 cc (#8960) üzenetére


djapor96
őstag

Én is így tudom... A full stocknál nincs félnivaló...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8965) trutyi


trutyi
aktív tag

Nos. Kérdésem van mert nem bírok magammal. egyszer már volt rootolva majd egy LQ3 speed felpakolva a telefonra. Most a napokban visszaállítottam teljesen gyárira a telefont kíváncsiság képpen hogy hogy is zajlik! Gyári LPY van rajta a gyári kernellel. Ha most ismételten PL a 4.0.4-et szeretném rátenni akkor ismételten a KK5-öt kell feltenni elsőnek és arra a 4.0.4-et vagy mehet fel rögtön a 4.0.4? gépes mobil odinnal csinálom természetesen. rootolni nem feltétlen kell a telt ahoz hogy romokat tegyek fel ha jól tudom. köszi a választ

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8966) nggabi válasza trutyi (#8965) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem kell a kk5 többet. odinnal felrakod az LRG-t oszt csókolom :)

jah és "gépes mobil odinnal" :DDD most gépes vagy mobil? ;)

nekem azt mondja meg vki h miért nem tudok képet feltölteni picassa-ra? a galériában látom a képeimet, szinkronizálni is tud. de feltöltéskor azt írja h cannot retrieve account information. :(((

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8967) trutyi válasza nggabi (#8966) üzenetére


trutyi
aktív tag

Gépes odinnal:D Mi az az LRG?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8968) Cyberpunk válasza bruti01 (#8956) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De te kutyultál még valamit CWM-ből is nem? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8969) 206 cc válasza trutyi (#8965) üzenetére


206 cc
senior tag

Jaja..ahogy nngabi is írja...felteszed pc-s odinnal a gyári német 4.0.4-et.Előtte azt hiszem a csc-t ki kell benne cserélni multi csc-re(ha a billentyűzet "null"-okata írna!!! -ezt simán valamelyik magyar romban megtalálod-utána újraindítod recoveryben ,és a cwm.zip illetve subusybox lefuttatásával rootolhatod is.Az említett két fájlt persze előtte tedd fel az sd-re!!
Azt hiszem ennyi hirtelen... :R

jaaa...ez után feldobod a mobil odint és végezetül egy CF 5.6-os kernelt,hogy teljes legyen a rendszer..(bár lehet a notecore most jobban muzsikál??)

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8970) bruti01 válasza trutyi (#8967) üzenetére


bruti01
őstag

a német 4.0.4

Cyberpunk: de ! probálta feléleszteni a totál halott vasat!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8971) trutyi


trutyi
aktív tag

köszi:D

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8972) Everman válasza djapor96 (#8954) üzenetére


Everman
addikt

"Csak a Cf-root és annak klónjain olvastam téglásodást..... "

A CF-Root-ból el lett távolítva az a rész, ami a problémát okozza.

"Full gyári rendszeren nem, mert a factory reset nem úgy wipe-ol, mint a cwm...."

Ugyanaz történik mindkét esetben (ha a gyári Recoveryből indítod a resetet, akkor ki is írja, hogy mit töröl).

--

De az egyetlen 100%-ig biztonságos megoldás még mindig az, ha a wipe-ot, nandroid műveleteket GB kernellel csinálja meg az ember és mielőtt újraindítaná a készüléket visszarakja az ICS kernelt. Ha ezt betartod, akkor nincs semmi félnivalód.

[ Szerkesztve ]

(#8973) hito


hito
nagyúr

Van valakinek tudomása olyan romról ami hybrid (tablet mode is van benne, mint pl. paranoid) és tartalmazza az S-penes alkalmazásokat, valamint a samsung widgeteket? Ha nincs ilyen akkor nem lehet egy hybrid romba belepaszírozni ezt a két dolgot?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8974) Cyberpunk válasza hito (#8973) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Volt ide linkelve valami, ami Samsung-os tablet mód volt. Olyan mint az a hybrid rom ami az amerikai Note-on érhető csak el, amire csorgattuk a nyálunk nem rég. ;] De akkor még nem volt kész. S-penes cuccok nem mennek a paranoidon az biztos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8975) hito válasza Cyberpunk (#8974) üzenetére


hito
nagyúr

Az még nagyon nincs kész, azért is kérdeztem. Egyébként ha jól látom a paranoid ezen változatában már benne van az S-pen, de még mintha ez sem lenne kész.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8976) 206 cc


206 cc
senior tag

Ha valakit érdekel van LRG-hez 15 toggle systemui
itt elérhető!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8977) nggabi


nggabi
nagyúr

azért ez már durva [link] :Y ez giora van sajna...

"szenyor dzsíííí"

(#8978) bruti01 válasza 206 cc (#8976) üzenetére


bruti01
őstag

én most raktam fel az lq3-as cuccot! a kék az nagyon brutál! :) és nagyon használható is :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8979) Cyberpunk válasza nggabi (#8977) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És a Note? :O

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8980) 206 cc válasza bruti01 (#8978) üzenetére


206 cc
senior tag

Most az LRG-nél van egy fixed framework.zip is az mit is csinál pontosan??...programozóktól kérdeném (a 15toggle stockbarnál)

ez a munkakörnyezet a systemui-t módosítja??

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8981) nggabi válasza Cyberpunk (#8979) üzenetére


nggabi
nagyúr

sajna a srác csak giora okosít. nekünk meg sehol semmi... :((

"szenyor dzsíííí"

(#8982) bruti01 válasza 206 cc (#8980) üzenetére


bruti01
őstag

gondolom igen.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8983) Keeperv85 válasza 206 cc (#8980) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A framework elég távoli rokonságban van a systemui-val, noha a systemui az egyik kiszolgáló rendszere. (Az apk-ról van szó, csak a miheztartás végett). Framework,jar vagy framework-res.apk?

(#8984) Cyberpunk válasza nggabi (#8981) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És a jelenlegi Note főzőcskézők? Ők nem akarnak valamit?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8985) 206 cc válasza Keeperv85 (#8983) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
ööö....framework-res.apk amit ír a srác hogy előbb fel kell tenni..
itt nézd már meg mi is akar ez lenni :F :F idáig csak a programját kellett flashelni úgy emlékszem a 15 kapcsolóhoz :F

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8986) nggabi válasza Cyberpunk (#8984) üzenetére


nggabi
nagyúr

nagy a hallgatás. xda-n még egy elejtett morzsa sincs nemhogy erre irányuló fejlesztés...

"szenyor dzsíííí"

(#8987) Cyberpunk válasza nggabi (#8986) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor majd fél év múlva térjünk rá vissza szerintem. :( De addigra már más készülékem lesz úgy is. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8988) trutyi


trutyi
aktív tag

nekem a gyári LPY simán gördülékenyen hasít egyszerűen semmi akadozás semmi hiba:D Ti örök elégedetlenek vagytok én már rájöttem... :C

Természetesen csak viccelek!!!

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8989) Cyberpunk válasza trutyi (#8988) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja mi örök elégedetlenkedők vagyunk, de a Gio miatt most agyfaszt kaptam. :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8990) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Általában segíteni szoktam, de most véleményt kérnék. Mit kéne vennem?
S3:
145k sok
minden fasza, még a zene is

Note:
119k egész jó
szar zene, régebbi hw-(frissítések?!)
nagy, magasabb felbontású AMOLED

4X:
118k príma
szar LG support, egyelőre még nincs főzött rom se rá
zene milyen lehet?(HOX-ot hallottam, az nekem nem elég)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8991) bruti01 válasza CHIPman (#8990) üzenetére


bruti01
őstag

nekem van s3-am is és közlöm hogy a hang ugyan az + pattogzik a keret+ vannak vételi nehézségek! néha alig hallanak vagy én nem hallom! váltakozik.
note: régi hardver?? ember hol élsz? nincs egy éves :D ez a legkirályabb!
lg??? most komolyan??? sokat esik ára + ugazábol amit az lg mostanság kitol magábol az tényleg csak a szar!

meg mit vártál? note topicban más telót fogunk ajánlani? :D

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8992) Cyberpunk válasza CHIPman (#8990) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát itt a Note-ra fog menni a legtöbb szavazat. ha minél nagyobb kell akkor egyértelmű melyiket kell venni, ha megelégszel egy kicsit kisebbel, s a pénz sem gond S3. Mondjuk szerintem az kifejezetten ronda, de ez szubjektív. Az LG jó, fasza kijelző, de a support az problémás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8993) CHIPman válasza bruti01 (#8991) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Elnéztem, okostelósba akart menni, fogalmam sincs hogy kerültem ide. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8994) bruti01 válasza CHIPman (#8993) üzenetére


bruti01
őstag

no problem. sok szerencsét!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8995) Djuree válasza CHIPman (#8990) üzenetére


Djuree
félisten

note. vehettem volna s3-at is, ár nem volt szempont, note szinte mindenben veri...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8996) Karma válasza Cyberpunk (#8992) üzenetére


Karma
félisten

Ez a problémás LG support vicces, elnézve a Note frissítések minőségét... :(

“All nothings are not equal.”

(#8997) bruti01 válasza Djuree (#8995) üzenetére


bruti01
őstag

sebességben nem mert sajna az s3 odabasz neki! nem olyan sokkal mint egy 4 magosbol kinézné az ember de azért gyorsabb. viszont minden másban ugyanaz mint a note kivéve méret

Karma: a minőséggel nem lenne gond mert nem rossz ha a brickelős szarság nem lenne benne!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8998) Djuree válasza bruti01 (#8997) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem gyorsabb, nem vettem észre. a 4 magot még semmi nem használja ki ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8999) Motyi válasza Karma (#8996) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem is tudom, melyik LG telón van hivatalos 4.0.4 ami a Note-al egyidőben jött ki? Ah, szóval még 1 ujj sem kell a számoláshoz.A brick bug meg... kit érdekel, ha történik valami akkor legrosszabb esetben is kb. 2-3 nap és hozza viszi a futár a telefont és megcsinálja/cseréli a szervíz.Az LG szervíz is így működik?Ja értem...
:)

[ Szerkesztve ]

(#9000) Djuree


Djuree
félisten

na 48 óra alatt 20%-ra ment le az akksi! ez brutál jó! pedig használtam nem keveset :K :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.