Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Cyberpunk válasza nggabi (#8900) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a szervizes kaland után már rémeket lát. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8902) bruti01 válasza nggabi (#8900) üzenetére


bruti01
őstag

nekem is Yes. insane chip-et ír! még a guuglinak is megvan a véleménye!

cyberpunk: nem de azért ez má gáz! és a samu sem azon tördeli magát hogy kijavítsa a hibát! utána meg csodálkozik ha az emberek otthagyják a samut és más gyártóhoz pártolnak! ezt máshol rejtett kibaszásnak hívják!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8903) nggabi válasza bruti01 (#8902) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, én is pont ezt néztem :DDD sz@rni rá, majd ha behal ráérek ezen gondolkozni.

"szenyor dzsíííí"

(#8904) bruti01 válasza nggabi (#8903) üzenetére


bruti01
őstag

én is már szarok rá! gyári rendszer van rajta azzal a cwm-es meg a su zippel az is a memókártyán ergo ha behal akkor sincs gond. ha meg behal ugy se tudják jtag-elni ugyhogy ennyi. bár a root. explorer, triangle öwéj meg a supersu- van rajta ami root jogos lenne. de egyenlőre nem ohajtom buzilni a bucikáját :) a boot mutató szép 0-án áll ugyhogy hiba egy szál se! mappa sincs olyan ami utalna akármyilen okoskodásra. ennyi :)
mostantol jó gyerek vagyok.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8905) Hofeher válasza bruti01 (#8904) üzenetére


Hofeher
aktív tag

A számlálót hol tudom megnézni ?

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8906) bruti01 válasza Hofeher (#8905) üzenetére


bruti01
őstag

kikapcsol hangerő le home meg a bekapcs. utána hangerő fel. az a donwloader mod ahol felül a custrom binary valaminél no-t kell mutasson akkor jó ha számot mutat akkor gáz van nullázd ki! ajánlom a triangle away progit!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8907) nggabi válasza bruti01 (#8904) üzenetére


nggabi
nagyúr

helyes, pihenjél csak ;]

Hofeher: rakd downloadba és meglátod.

"szenyor dzsíííí"

(#8908) Hofeher válasza nggabi (#8907) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Köszönöm mind2töknek.

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8909) 206 cc


206 cc
senior tag

hát nálam is elég elmebeteg a csippp!!! :C :C :C :C
...de még hibátlannak látja a tesztelő progi....na majd ráérek foglalkozni vele ha bedőglik... :Y :Y

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8910) bruti01 válasza nggabi (#8907) üzenetére


bruti01
őstag

én is ezt nyekeregtem neeem? :((( :W

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8911) djapor96 válasza Hofeher (#8896) üzenetére


djapor96
őstag

Engem az égiek szeretnek... A chip mind minden Notenál nálam is veszélyeztetett, hibás sector viszont nincs, pedig lpy-n, meg Stunneren az elején napi 4-5 wipe simán volt... :Y

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8912) 206 cc


206 cc
senior tag

Mondjuk ami tetszik az egészbe,hogy még a tesztprogihoz is rootjog kell... :Y :C :Y :C ...szegény egyszerű juzer meg sem tudja mitől hal meg a note-ja :C :C :C
Szerintem már igazán elhagyhatnák a gyártók ezt a "védelmet",ne kelljen a rootal vacakolni :F :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8913) trutyi válasza djapor96 (#8911) üzenetére


trutyi
aktív tag

..

:-(

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8914) bruti01 válasza 206 cc (#8912) üzenetére


bruti01
őstag

ez nem védelem! a védelmet a htc s-on chipnél kezdődik amit mindenki tud mire jó! a samu ugynevezett védelme egy masszív őv alatti ütés vagy máshogy fogalmazva egy nagyon alattomos kibaszás!

truty:i nekem is pont ezt irja ki aztán tegnapi az alaplapom! és lq3 van rajta. azt tolták fel a szervizesek is! és egyszer a gyári recoveryben kellett nyomjak egy ful wipét.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8915) nggabi válasza trutyi (#8913) üzenetére


nggabi
nagyúr

a régebbi verziónál nekem is ezt írta, az újnál meg a yes-t... tökmind1...

bruti: ez nem direkt van sztem, nekik se éri meg havi szinten ennyi s2 és nót alaplapot cserélni elhiheted...

"szenyor dzsíííí"

(#8916) bruti01 válasza nggabi (#8915) üzenetére


bruti01
őstag

ja!! csinálnak egy elég jol optimalizált rendszert de egy jó drivert nem tudnak összedobni? ez azért sántit valahol nem?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8917) djapor96 válasza bruti01 (#8916) üzenetére


djapor96
őstag

Miért szerinted a Ferrarik is direkt gyulladnak???

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8918) bruti01 válasza djapor96 (#8917) üzenetére


bruti01
őstag

de azért vállaják a garanciát szó nélkül! nálunk meg a jóindulatra vagyunk bízva amit mondjuk én megkaptam!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8919) Cyberpunk válasza bruti01 (#8918) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem, ha nem nyúlkálsz bele, soha sem fog tönkre menni ez miatt ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8920) tony7


tony7
tag

Beléptem a donwloader mod ba és a számlálóm nullát mutat aminek örülök. De a donwloader mod ból , hogy kell kilépni?

(#8921) nggabi válasza tony7 (#8920) üzenetére


nggabi
nagyúr

akku ki vagy power gombot nyomod hosszan :)

"szenyor dzsíííí"

(#8922) tony7 válasza tony7 (#8920) üzenetére


tony7
tag

Köszönöm szépen! Sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#8923) djapor96 válasza bruti01 (#8918) üzenetére


djapor96
őstag

De, ha otthon a garázsban megchippelem a Ferrarit, és felgyullad.... akkor kitörölhetem a hátsóm a garival... ;)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8924) djapor96


djapor96
őstag

Foglaljuk össze, mert mindenki csak összevissza beszél...
Gyári rootolatlan romnál nem jelentkezik a hiba... Rootolt CWMes wipe, okozza a gondot!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8925) Djuree


Djuree
félisten

van 5db ikon a kezdőképernyőn lent, ilyen nevek, s-pen, üzenetek stb. ezeket le lehet cserélni? nem tudom úgy cserélgetni őket ahogy a parancsikonokat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8926) Karma válasza Djuree (#8925) üzenetére


Karma
félisten

Akkor tudod szerkeszteni, ha az alkalmazáslistádat Grid nézetre váltod, és ekkor hívod meg a szerkesztést az alkalmazáslistára. Nem különösebben intuitív - tipikus táccsvíz -, és így tudsz egyébként mappákat is létrehozni.

(Jobban jársz, ha nem szopatod magad, hanem felraksz egy rendes launchert, pl. a Novát :) )

“All nothings are not equal.”

(#8927) Djuree válasza Karma (#8926) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, meglesem ezt a novát is :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8928) 206 cc


206 cc
senior tag

Kicsit más...de ilyet még nem próbált valaki?

Itt látványosabb!!!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8929) Djuree válasza 206 cc (#8928) üzenetére


Djuree
félisten

heh, mik vannak :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8930) nggabi válasza 206 cc (#8928) üzenetére


nggabi
nagyúr

5ezeré nagyon beteg :C

"szenyor dzsíííí"

(#8931) 206 cc válasza nggabi (#8930) üzenetére


206 cc
senior tag

Na ez az én bajom is :Y :Y :Y :Y

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#8932) trutyi válasza djapor96 (#8924) üzenetére


trutyi
aktív tag

nekem gyári és rootolatlan a romom ami fennt van most és mégis hibás..

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8933) djapor96 válasza trutyi (#8932) üzenetére


djapor96
őstag

Be is állt??? Tégla?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8934) Cyberpunk válasza trutyi (#8932) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hogy érted hogy hibás? Mit csináltál vele?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8935) trutyi válasza Cyberpunk (#8934) üzenetére


trutyi
aktív tag

bocs félreérthető volt. nem tégla hanem a progi írja hibásnak a chipet de azt olvastam hogy a kernel miatt mert az nem passzol.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8936) Everman válasza djapor96 (#8924) üzenetére


Everman
addikt

"Foglaljuk össze, mert mindenki csak összevissza beszél...
Gyári rootolatlan romnál nem jelentkezik a hiba... Rootolt CWMes wipe, okozza a gondot!"

Nem.
A gondot a gyári kernel okozza, mert abban van a hiba.
A probléma az eredeti gyári rendszerrel, rootolás nélkül is előjöhet, elég, ha csinálsz egy factory resetet, ami valójában ugyanaz, mint a CWM-es wipe.

(#8937) Everman válasza djapor96 (#8924) üzenetére


Everman
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

(#8938) Cyberpunk válasza Everman (#8936) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor melyiknél 4.0.4-nél csak, vagy mindegyik ICS-nél? Mert akkor én közel jártam már a kampechez. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8939) skyli


skyli
senior tag

Régebben írtátok hogy a notecore kernel nem jött be néhány embernek. Bár én még LQ3-al használom, mert lusta voltam és a kernelt se frissítem gyakran, de gyors, nem fagyott még, nem csinál fura dolgokat és nem is melegszik. Az extreme verziót használom :D szóval nekem bejött :) v3b van fent, lehet ideje frissítenem:D

(#8940) Everman válasza Cyberpunk (#8938) üzenetére


Everman
addikt

Elvileg a 4.0.4 már nem érintett Note-on.

(#8941) Everman válasza skyli (#8939) üzenetére


Everman
addikt

Volt egy hibás verziója, ami i/o műveletknél hibázott, de már javították, a v6 az aktuális és valóban per pillanat a legjobb kernel erre a készülékre.

(#8942) Cyberpunk válasza Everman (#8940) üzenetére


Cyberpunk
félisten

S ez akkor csak gyári kernelt érint?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8943) Everman válasza Cyberpunk (#8942) üzenetére


Everman
addikt

Mára már igen, mert a custom kernelekből kivették a problémás részeket.

(#8944) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Az értesítési sávban megjelent egy szoftver frissitési értesítés, de a Kies szerint ez a legfrissebb verzió ami a telón van. Mit takar ez a frissités, frissítsem e?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#8945) Hofeher válasza Amalgam (#8944) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Ha van wifi akkor ota-n keresztül is megy akkor nem kell kies.

Illetve megy mobilneten is de az drága lesz elég nagy fájlról van szó amit leszed.

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8946) bruti01 válasza Amalgam (#8944) üzenetére


bruti01
őstag

mi van a telódon? amugy a számitógépes kiest semmiképpen sem javaslom. nagyon sok teló behalt tölle samu szerte! vagy a kies air vagy odin. de szerintem az odin a legbiztonságosabb!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8947) nggabi válasza Everman (#8941) üzenetére


nggabi
nagyúr

má megint van új notecore? :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#8948) Amalgam válasza Hofeher (#8945) üzenetére


Amalgam
aktív tag

4.0.3 van a telón. Ez 4.0.4-es frissités,amit felkinált? Ez mennyire biztonságos? Mi van ha megszakad a net kapcsolat? Wifi kapcsolat nincs de korlátlan a mobilnettem 3 Gb-ig. Itt ahol most vagyok elég gyenge a hálózat, mit csináljak frissitsem? Biztonságos?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#8949) nggabi válasza Amalgam (#8948) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem hagyd a francba. lehet h 1 giga körül tölt le... de ha van időd nekifuthatsz, csak kimerül mire letölti :D

"szenyor dzsíííí"

(#8950) Cyberpunk válasza Amalgam (#8948) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Semmi gond, mivel élősszőr a telefonra tölti le, aztán tudod utána telepíteni OTA-s módszernél. De mikkor telepíted akku legyen feltöltve a biztonság kedvéért.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.