Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) skyli válasza nggabi (#8099) üzenetére


skyli
senior tag

Hát de ezeket amúgy tesztelték is. és az az univerzális zárható zacskó pl nem lenne rossz:D azok a bőrök azért nem tetszettek mert adnak hozzájuk 3-10 lezárómatricát és kész.. többször nem használhtod:o

(#8102) Titana válasza nggabi (#8092) üzenetére


Titana
tag

Hali megint itt,bocsi,hogy megint zavarlak,de akkor most ez az LQ3 milyen soft,független vagy valamelyik szolgáltatós? :B

(#8103) Polllen válasza Titana (#8102) üzenetére


Polllen
nagyúr

A rom-nak semmi köze ahhoz, hogy a készüléked független vagy gyári függő.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8104) leslien


leslien
nagyúr

üdv,ismerős szeretne venni t-m-nál vélemény?t -m. már kiadta a ics-t? választ előre is köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8105) Polllen válasza leslien (#8104) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tudtommal még nincs T-s ICS.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8106) Cyberpunk válasza Titana (#8102) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyugodtan felrakhatod, de efs-t ments azért ki tudja.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8107) leslien válasza Polllen (#8105) üzenetére


leslien
nagyúr

az hogy lehet :F sgs II már megkapta :) de ez legyen a legkevesebb, odin +pda be a legfrissebb rom aztán hagy szóljon vagy cwm vmelyik Custom ROM (ha van :) )
jól gondolom?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8108) nggabi válasza Titana (#8102) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyik se :D egy rom, amit vagy megkapnak a szolgáltatósok/függetlenek hivatalosan vagy nem. jelen esetben a telenorosokra elérhető asszem... de ez ne izgasson ha szervizben rakták rá...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8109) cerka14 válasza leslien (#8104) üzenetére


cerka14
csendes tag

A tmobil már kiadta az ICS-t. lassan 1 hónapja

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#8110) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Üdv!
A segítségeteket kérném. A névjegyzékem kiakaszt teljesen. Hotmailrol áttettem mindent gmailra. Megadtam a facebookot is a beállitások/fiók és szinkronizálásnál. Ott látja is, viszont a névjegyzéknel már csak a gmail fiok van. Igy senkiről nincs jépem és egyéb infom. Néhány név duplikálva van, valamelyik meg meg sincs. Ha valaki hiv aki benne van a névjegyzékbe csak a számot irja ki a nevet nem. Valakinek valami ötlet?
Köszi előre is.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8111) nggabi válasza RevolutioN2 (#8110) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak a külön facebook app nyúl a névjegyzékhez, ez már így van egy ideje.

ha hívásnál nem írja a neveket másolj be minden névjegyet a telóba és a nézetnél válaszd ki h azt mutassa...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8112) kchris78 válasza Keeperv85 (#8052) üzenetére


kchris78
veterán

ennyi erővel teljesen fel sem szabad tölteni mert azért hogy elég nafta legyen az akksiban picit túl tölti. az is csökkenti az élettartamot. En speciel kb lesz@rom, de amint lehet töltök, meg nem hagyom a napon sülni, az is rossz. Használni kell. Tegye fel a kezét az aki akksit cserélt mert érezhetően romlott a kapacitás.. előbb cseréljük a telót mint ez bekövetkezne.. ha meg nem akkor sem éri meg a vacakolast annyira nem drága egy akksi.

[ Szerkesztve ]

(#8113) Keeperv85 válasza kchris78 (#8112) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem erről van ám szó. Arról van szó, hogy lemeríted egy nap helyett 40 per alatt direkt... és esetleg jobban is, mint ahogy a gyári értéke lenne. Van ugyanis ilyen "turbo" progi. Csontra meríti az akkut, aztán jön a meglepi hogy miért lett még rosszabb...

Ja és nem, nem tölti túl. Egy kicsit sem. Ha lítiumos akkut túltöltöd, akkor leszakítja a karod olyat robban. Két elektronika is véd a túltöltés ellen.

(#8114) bruti01 válasza nggabi (#8111) üzenetére


bruti01
őstag

a notecore kernel nagyon király fogyasztásban! ez is hozza a 2 napot. mellesleg gyorsabb mint a gyári

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8115) tombike


tombike
aktív tag

vodasoknak is kint van az lq3

(#8116) Motyi válasza cerka14 (#8109) üzenetére


Motyi
senior tag

Ezt honnan veszed? Csak mert ha jól tudom T-nél nincs OTA és sammobile + checkfus szerint LB1 (2.3.6) az utolsó fw.Ha jó látom akkor jelenleg van függetlenre LPY és pannon+voda telókra LQ3.

(#8117) tombike válasza Motyi (#8116) üzenetére


tombike
aktív tag

mert xeh kodja van de mar ezerszer leirtam en is h tsek jottek xeh koddal

(#8118) Cyberpunk válasza kchris78 (#8112) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is konkrétan leszarom. Ha kell töltöm 1 nap kétszer, ha 70%-on vagyok s van a közelben dugasz, akkor megy rá, ha tudom használni fogom, márpedig fogom. ;] Általában már rég másik készülékem van, mire kezdene behalni az akku.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8119) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Nah, bemásoltam minden névkegyet telóra. Azt már elértem, hogy minden bejövőnél mutatja a nevet, de a képnél csak egy szürke fejtorzó van ott. Esetleg ezt megoldani valahogy, hogy a facebookos képeket lerántsa hozzájuk? Hadd ne kelljen már egy okostelefonnál egyesével képet beállítanom mindenkihez :) Ezt valahogy még a wp7 is megoldotta :P Milyen progi kéne hozzá?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8120) Cyberpunk válasza RevolutioN2 (#8119) üzenetére


Cyberpunk
félisten

FB kliens program kell.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8121) RevolutioN2 válasza Cyberpunk (#8120) üzenetére


RevolutioN2
tag

Tudsz egy pontos nevet mondani? vagy csak simán a play-ből rántsam le az elsőt?

UP! Sikerült, na igy már megnyugodtam, köszönöm a segítséget! Szépen frissíti is magát :D

[ Szerkesztve ]

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8122) nggabi válasza RevolutioN2 (#8121) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt már tegnap is mondtam :)

"szenyor dzsíííí"

(#8123) Motyi válasza tombike (#8117) üzenetére


Motyi
senior tag

Pár T-s jött XEH prod. kóddal, de ez:
1. Nem azt jelenti, hogy az összes ilyen, csak a kezdetben eladottak
2. Nem tudom hogy jön ez ide, mikor arról volt szó van e már TMH-s ICS.

Szerk. ja már vágom a logikád.A fórumtárs valszeg XEH-s készülékkel rendelkezik a T-től csak nem tudja és neki akartál válaszolni, nem nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#8124) RevolutioN2 válasza nggabi (#8122) üzenetére


RevolutioN2
tag

Igen :D Csak pontosan nem értettem, hogy akkor külön progi kell hozzá :D Én voltam a hülye bocsi :D

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8125) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Egyébként a hivatalos face app az üzeneteket automatikusan leszedi az üzenetek közé és jelzést is ad? Vagy azért ne akarjak ilyen sokat?

Tudtok valami jó kis oldalt ahonnan ingyen tudnék beszerezni e könyvet?

Milyen böngészőt használtok? Ez az opera amit leszedtem elég lassanbkezeli a nagyítást és a görgetést.

Köszi köszi:)

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8126) skyli


skyli
senior tag

Megbíznátok egy ilyen tokban vízállóság szempontjábol? Link
Elég jól néz ki és tényleg nem kerül sokba. Másik árus azt írja ugyanerre, hogy 10m-ig vízálló.

(#8127) Cyberpunk válasza skyli (#8126) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Esőben jó lehet, de azért nem úszkálnék vele.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8128) kchris78 válasza Keeperv85 (#8113) üzenetére


kchris78
veterán

bocs nem direkte túltöltést gondoltam hanem valahol azt olvastam hogy nehezen hozzáférhető helyeken pl az űrben nem töltik 4.2-re az akksit hanem már kisebb fesznél abbahagyják a töltést mert az is meghosszabbítja az élettartamot, most olvasok egy erről szóló leírást az is azt írja hogy a 4.05-4.2V cellafeszültség az is stressz az akksinak, és ha vége a töltésnek 4.2-ről szépen lemegy 4.05 környékére. ..és ha szar a töltőeletronika (pl régi notebookoknál) akkor újrakezdődhet a töltés ami igencsak hamar kinyírja a cellát.

(#8129) skyli válasza Cyberpunk (#8127) üzenetére


skyli
senior tag

de én arra is akarom venni :D

(#8130) nggabi válasza RevolutioN2 (#8125) üzenetére


nggabi
nagyúr

jelez a face app ha beállítod. ics + browser, a marketen ingyenes.

"szenyor dzsíííí"

(#8131) bruti01


bruti01
őstag

na egy kis kernel-esdi. a notecore-al egész jól müködött a teló de sajna csinált ám érdekes dolgokat. pl ha kikapcsoltam nem mindig indult ujra csak bootloop és mehettem wipézni triangle öwéj notecore-al nem müködik mert megint bootloop mig ujra nem flash-eltem a kernelt. ment vissza a speed.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8132) djapor96


djapor96
őstag

Hmmmm.... 48 órája nyomom a cm9-et, a Thor 0.15 kernellel ... Egy álom.... :) gyors, smooth... Antutu 6900et ad...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8133) Titana válasza Cyberpunk (#8106) üzenetére


Titana
tag

Szia,köszi,de a szervíz rakta fel,csak mivel nincs független telóra LQ3,azért érdeklődtem.Amúgy a szervízben mentik az efs-t? :B

(#8134) bruti01 válasza Titana (#8133) üzenetére


bruti01
őstag

nem. mert ha gyári renszert cserélgetsz akkor szinte 0 az esélye hogy az imei elszáljon.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8135) Titana válasza bruti01 (#8134) üzenetére


Titana
tag

Köszi a választ. :R

(#8136) trutyi


trutyi
aktív tag

nekem független a telóm és LQ3 fut rajta...vagy nem??

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8137) bruti01 válasza trutyi (#8136) üzenetére


bruti01
őstag

enyém is gyári független és lq3 van rajta, speedmod kernellel! ugyhogy igen!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8138) djapor96 válasza trutyi (#8136) üzenetére


djapor96
őstag

Az van rajta, amit rátettél... Ha itthon vetted és nem a Telenornál, és kiesen vagy otán frissítettél, akor lpy... ha. Telenornál, akkor lq3

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8139) trutyi válasza djapor96 (#8138) üzenetére


trutyi
aktív tag

NL-ban vásárolt független. root majd odinnal LQ3+ cf root kernel feltéve...megy
speedmod kernel honnan szedhető le?

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8140) nggabi válasza Titana (#8133) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem mentik de ők meg tudják csinálni ha elszáll :DDD de gyári romtól nem szokott...

bruti: melyik notecore volt fent neked?

"szenyor dzsíííí"

(#8141) bruti01 válasza nggabi (#8140) üzenetére


bruti01
őstag

GL_NOTECORE_v2b odinos verzió

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8142) nggabi válasza bruti01 (#8141) üzenetére


nggabi
nagyúr

az baj, az van fent. am már van 2.15 is tegnap óta :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#8143) bruti01 válasza nggabi (#8142) üzenetére


bruti01
őstag

egyenlőre marad a speed. ezzel semmi gondom sincs a fogyasztáson kivül.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8144) trutyi válasza nggabi (#8142) üzenetére


trutyi
aktív tag

2.15

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8145) nggabi válasza trutyi (#8144) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt mondom :D azért köszi :)

bruti: azt írja a fejlesztő h csak valami belső sd hibát javított, szal ugyanaz mint eddig...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8146) bruti01 válasza nggabi (#8145) üzenetére


bruti01
őstag

probáljátok ki! aztán ha jó lehet kiprobálom!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8147) trutyi válasza bruti01 (#8146) üzenetére


trutyi
aktív tag

most tettem fel

nggabi: szívesen:D bocsi

most voltam kinnt és egy hét múlva megyek megint ki amszterdamba és azon gondolkodom hogy lenullázom a note-t:D beáztatom. 8juróért kicserélik mert van rá készülékbiztosításom. karcos a kijelzőm de nem kicsit. addíg megy vissza a gyári rom amivel kaptam:D

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8148) Cyberpunk válasza trutyi (#8147) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te kis csaló.:DD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8149) trutyi


trutyi
aktív tag

s2-re ráfaragtam mert 20-at kelett a vodának befizetnem itthon de szó se róla kb 10 perc alatt kicserélték üzletben és szintén beleejtettem a mosogatóba:D a papírmunka volt kb 40 perc mert még friss volt ez a biztosítás dolog és nem ment nekik zökkenőmentesen:D azon gondolkodom hogy nem is kell visszatennem a gyárit hiszen ugysem tudnak életet verni bele:D

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#8150) Everman válasza trutyi (#8144) üzenetére


Everman
addikt

Csak óvatosan, azt írják, hogy kijavították az I/O hibát, de sajna nem, bugzik, mint a fene. Telepíthettem miatta újra az egész kócerájt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.